Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Jak tu wesoło :D Widzę Monia, że testy z allegro przynoszą szczęście, też tak miałam zrobiłam test wyszedł negatywny, no to kupiłam zapas podpasek tamponów plus testy owulacyjne. Jak przyszły testy to sobie zrobiłam owulacyjny, na którym wyszły 2 kreski, czyli też wykazują ciąże. Miałam tych testów 17 i 3 ciążowe. Wszystkie zużyłam i wszystkie pokazywały dwie kreski ;) Wróciłam od lekarza i mam l4 do 22 grudnia. U mnie wszystko ok, dał posłuchać bijącego serducha i przystawił na chwilę głowice sprawdzić, czy dziecko się rusza, więc widziałam je zaledwie na 15 sekund, ale się ruszało :D Powiedział, że mam zrobić badania prenatalne po 7 grudnia muszę się zapisać, a potem morfologia i mocz. Jak sobie to policzyłam, to mam w grudniu wydatek na ok 450 zł :O. Badania prenatalne będą kosztować ok 250 zł, ale pójdę na nie choćby nie wiem co! To będą już połówkowe i na dobrym sprzęcie 3D i 4D. Tylko Ciekawe na kiedy wyznaczą mi termin. Będę odliczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca- nic się nie martw- widzisz, ja Ci mówiłam, że fluidy ciążowe robią tu swoje:) AR_CT- dzięki za informacje:) W sumie u mnie w rodzinie wszyscy są niscy lub co najwyżej średniego wzrostu. Ja=160cm, mama=156cm,tata=180cm, mąż=180cm, jego mama mojego wzrostu a szwagierka może ciut wyższa... Poza tym z tego, co oglądałam to te 80-85cm na gondolkę to taki standard. Czarna- co do tamponów, ja nie mogę bez nich żyć! Podpaski mnie uwierają, drapią, niewygodnie mi w nich a poza tym... ja mam takie coś, że czuję, dosłownie czuję, jak mam okres- czuję płynącą ze mnie krew i jak mam podpaskę to to uczucie jest takie głupie...jakbym co rusz sikała prawie ze:D W tamponach tego nie ma... Ja za to nie zapomnę historii koleżanki, która dostała okres w 5 klasie SP, a konkretnie w momencie, kiedy występowała na przedstawieniu bożonarodzeniowym jako...śnieżynka:D Wystrojona calutka na biało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, no to koleżanka miała zajebista przygodę:):):) heheheh:) ja tez wolę tampony. czuję sie w nich bardziej komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast myślę, ze warto wydac taką kaskę na badania połowkowe, wtedy badają Ci całą dzidzię, od stupek po główkę i masz wtedy spokój ze dzidzi ma sie dobrze w twoim brzuszku, a widok z 4d jest niesamowity :) Odczuwasz już może ruchy dzidzi ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza- no...łóżeczko pierwsza klasa:) Po pierwsze śliczne:) Po drugie- funkcjonalne, bo ma szuflady, a tam zmieścisz wiele pierdółek i rzeczy potrzebnych tuż przy dziecku. Po trzecie- sprawia wrażenie bardzo solidnego, bezpiecznego... no a bezpieczeństwo jest najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza - mnie się podoba, jest ciekawe, tylko ono chyba nie ma wyjmowanych szczebelek. No i trzeba mieć wystrój pokoju odpowiedni, co by to pasowało. Ja się zakochałam w tym łóżeczku: http://www.allegro.pl/item827218776_lozeczko_radek_vii_teak_szuflada_materac_przes.html A tutaj jest cały komplet, wraz z pościelą ahhhh....piękne to....: http://www.allegro.pl/item822111543_lozeczko_radek_vii_teak_materac_posciel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ruchów to nie czuję :( Wczoraj coś poczułam, ale to chyba nie to jak jechałam w samochodzie to poczułam jakby mnie coś delikatnie pukło do środka 3 razy i potem spokój, ale to naprawdę było delikatne i nie wiem cz to zaliczyć do oznaków malucha ;) Wiecie co mam przeczucie, że to będzie chłopak hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram i nie mogę doczekać się soboty bo wtedy zrobie test. Mam dzikie przeczucie, że będzie pozytywny ale boje się rozczarowania...O rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista mnie się się też nic nie chce....ważył mnie dziś lekarz i okazało się, że ....jak on to określił delikatnie "jestem trochę do przodu", za szybko przybieram na wadze :O od ostatniej wizyty 2 kg na plusie. W sumie przed ciążą 59-60 kg a teraz 67 kg aaaaaaaaaaaaaa!!!!! Chyba trzeba będzie się ograniczyć, ale jak? Jak ciągle jeść się chce :( Albo zacznę ćwiczyć w internecie muszę znaleźć jakieś ćwiczenia dla kobiet w ciąży. A za pisanie pracy też się muszę wziąć :/ , a weny twórczej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym brzuszek mnie troche pobolewa jak na okres tylko troche mniej. I piersi bolą-też jak przed okresem. A dzisiaj poczułam się jakbym była przeziębiona choć nic mi nie jest, miałam tlyko temp. 37,5. czy mimo to mogę być w ciąży. JAk to u was było dziewczyny? Tak bardzo pragnę tego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista dobrze ze mi napisałaś o tych szczebelkach bo to wazne, przeczytam opis i jeszcze się zstanowie :D Everlast ja też tak miałam, ze coś od środka tak mnie pukneło, a pozniej parę dni był spokój, mysle ze to mogły być pierwsze ruchy dzidzi :D Teraz mój mały codziennie daje o sobie znać, raz intensywniej raz mnie...ale jak to cieszy mnie :D A łóżeczko też bardzo fajne i z całym kompletwm poscieli jakie słodkie... chciałoby się już kupić co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...co do wagi swojej, to ja na razie chyba nie mogę mieć zastrzeżeń- tzn. jeśli chodzi o wygląd, wyglądam szczuplutko:0 Gdyby nie brzuszek, nikt nie wiedziałby, żem ciężarna:) A co do wagi jako liczb... to mało mnie to interesuje:P Zważy mnie położna przy następnej wizycie. eby kontrolować tak wagę, to byśmy musiały chyba codziennie się ważyć i sprawdzać przyrost wagi, a nie raz na miesiąc:P Bo w ciągu miesiąca to można. oj...można :D A co do łóżeczka, ja mam upatrzone takie o: http://www.allegro.pl/item822277016_wyprawka_10_lozeczko_mater_posciel_50_wysylka13zl.html z pościelą w żyrafki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast mi tez się ciągle chce jeść i to jest najgorsze ze na słodkie mnie cały czas bierze, u mnie lekarz tez stwierdził ze chyba zapasy na zimę robie, przytyło mi się już 5 kg w sumie 59 ahhh pewnie jeszcze z 7 przybędzie :D upsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Everlast z tymi szczebelkami podpowiedziała, nie ja:P W sumie też zapomniałam o wyjmowanych szczebelkach... Ale chyba jednak się skuszę na ten wybór... W razie czego, jakoś zdemontuję niepotrzebne szczeble:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARISTA też fajniusie te łóżeczko, ja koniecznie chcę białe bo mi akurat do pokoju pasuje.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie żeby się chciało, ale jakbym miała teraz kupić wszystko co mi się podoba, to bym musiała na Bank napaść ;) Muszę jeszcze się wstrzymać, po nowym roku powolutku zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena no do soboty już nie długo..... ja tez test robiłam w sobotę i wyszły oczekiwane 2 kreseczki, trzymam kciuki za ciebie, ja widziałam tylko zmianę w piersiach, a reszta jak na @....... a spoźnia ci się @? i ile się staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez je wczesniej oglądałm tyle ze mam za mała sypialnie na łozeczko i komodę, chyba ze swoje łózko zmienimy bo mamy ogromne i wtedy ten hippo zestaw fajny jest.... a te co wkleiłam zdjęcie wydaje mi się funkcjonalne i w sam raz się zmiesci do sypialni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja już uciekam, bo jak zacznę oglądać to skończyć nie potrafię ;) Do jutra spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewuszki coś śpiące ;) A ja się zawzięłam i muszę zrobić orzechowca! Obudziłam się wczoraj z myślą o orzechowcu, ale wczoraj byłam w sklepie zbyt późno i ledwie zdążyłam dokupić potrzebne rzeczy...więc muszę zrobić ciacho dziś:P Właśnie siekam orzechy, ale mało ich coś... miałam całą reklamówę orzechów, ale tak stały, stały... i się popsuła większość:( Dobranoc kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te rzeczy wszystkie, zazdroszczę Wam, że możecie już wybierac, kupować..:) Arista orzechowiec, mniammmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres mam dostać dopiero w niedziele więc test będę robiła dzień przed...Ale normalnie dłużej nie wytzrymam...Staramy się jakieś 4 miesiące w tym raz się udało ale poroniłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze raz wielkie dzięki, jestescie kochane :) zastanawiamłam sie, tyle myśli, nawet pomyslałam jak sobie poradzę z dwójką i wiecie co: nie boję się, razem dzieci sie lepiej chowaja, wiem, ze na początku bedzie meksyk, ale Emilka idzie do przedszkola, ja bede karmić tak długo jak mi dziecko nie bedzie odgryzac sutków Praktycznie wszystko mamy (niestety na dziewczynę, a jak sie okaze chłopak???) Zobaczymy, są babcie, pomoga, choc w małym procencie, ale to juz coś....Ale to prawda, każdy ma inne podejscie, wierze też, ze co dziecko to jest inne, Emi powoli wyrasta z pieluch, do porodu wyrosnie na dobre, dostanie nowe łóżeczko, wszystko sie ułoży, z reszta jej juz powiedziałam, ze bedzie miała dzidziusia i bedzie z nią spać w pokoiku- ucieszyła się Wiadomo, ze na początku to będzie cieżko, ale damy radę, w końcu sami tego chcieliśmy. Nie wiem jak dam radę utrzymać to w tajemnicy przed Wojtkiem, nie czuje potrzeby picia kawy, piję kakao.....to juz powinno mi dać do myslenia- ale ignorowałam moje objawy, bo zbyt duzo razy sie rozczarowałam, ale dbam o siebie- to najwazniejsze. Najbardziej przeraza mnie to, ze czasem muszę Emi wziać na rece i zastanawiam sie czy powinnam.....dlatego też nie zdecydoalismy sie na drugie wcześniej, teraz jej nie nosimy, ale czasem trzeba ja gdzieś przenieść, zeby było szybciej. Boje sie jak cholera, pamietam jakie przeboje miałam po 30 tygodniu, więc trzymajcie mocno kciuki. Co do łóżeczka, to bardzo łądne i jeśli moge cos doradzić, to jeśli stać Was na łóżeczko z przewijakiem, które później mozna rozłożyć na tapczanik, to goraco polecam......myśmy sie ograniczali do mniejszego, bo wiekszy sie nie miescił w pokoiku, ale teraz Emi ma wiekszy pokoik, wiec teraz byłby w sam raz.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, zapytaj lekarza czy mozesz ćwiczyć, to podstaa, nawet na ćwiczenia w szkole rodzenia musi zezwolic pisemnie lekarz prowadzący....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×