Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Moniczko, oczekująca- trzymam za Was kciuki :) Ja dzis miałam aktywny dzień i gdyby nie fakt, ze popołudniu zasypiałam na siedząco- dżemka nieodzowna, to bym chyba zapomniała, ze jestem w ciazy, tak dobrze się czuję :) Czarna, u Ciebie też się sprawa wprostuje, zobaczysz, te tablety są po to, żeby Ci pomóc, wiec badź cierpliwa... Brzuchatki, dbajcie o siebie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZEŚĆ..WIDZĘ ZE DZISIAJ ZADNEGO RANNEGO PTASZKA NIE MA, JA NA NOGACH OD 8, MUSIAŁAM SIE W PRACY NA CHWILE POKAZAC.... KURCZĘ DZISIAJ RANO ZAUWAZYŁAM JAK MI BRZUCHOL STWARDNIAŁ Z DWA RAZY DOSLOWNIE NA 3 SEKUNDY, NIE WIEM CZY TO NORMALNE CZY CO??? NA WIZYTE MAM ISCI DOPIERO KOŁO 20.12 A PRZEDE MNĄ LOT DO RODZICOW I NIE WIEM CZY TYM SIE MARTWIC CZY NIE ?? NIBY CZYTAŁA ZE JAK DZIENNIE PARĘ RAZY STWARDNIEJE I BEZBOLESNIE TO OK NIC SIE NIE DZIEJE, ALE WIADOMO.... WICIE COS NA TEN TEMAT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna pierwsza myśl jaka mnie dopadła to właśnie ze mam to co ty,ale ja przed braniem tabletek wcześniej też miałam nieregularne cykle,wsumie całe życie mam nieregularne.powiedział ze zbada mnie przy następnej wizycie, bo myśli ze owulacja była normalnie a nawet już 2albo trzy, tylko poprostu naskurek sie niezłuszczył i krwawieni niewystąpiło,że czasami tak sie zdaża. Myśle ze w ciązy niejestem bo zero obiawów. Tylko brzuch mam taki jak bym była w 2 miesiącu. Wczoraj byliśmy u teściowej i tak sie namnie popatrzała i sie zapytał czy sie coś szykuje bo troszke przytyłam. Jeszcze 2 dni brania luteiny i spokuj,potem sie okaże czy @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, ja tez miałam nieregularne, przed braniem tabletek.... Tylko na kilka miesięcy mi się wyregulowało i później znów.... trzymam kciuki, żeby było dobrze... Ale tak poza tym, to skąd ten lekarz może wiedzieć, że miałaś owulacje, 2 lub 3 jak Cię nie badał.. Troszke to dal m mnie podejrzane, no ale lekarz wie lepiej:):):) To niech ten okres teraz do Ciebie przyjdzie i w następnym cyklu zachodź w ciąże:):):):):);0 To rozkaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wsumie masz racje, ale ja już mam dosyć zmieniania ciągle tych lekaży,jak po następnej wizycie niepowie mi czegoś konkretnego to juz niewiem,ale wydaje mi sie on taki kompetentny,i dużo czytałam opini na jego temat i kobiety go chwalą. a co do zachodzenia w ciąże w następnym miesiącu to czemu nie hehe, ty tez zachodż to będziemy we dwie po dłuuuugich cyklach i na równych tygodniach ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ma dobre przypuszczenia, to że masz nieregularne cykle to jest to jakiś znak, w zależności od tego jak bardzo są one nieregularne normą jest do 35 dni. Lekarz nie może stwierdzić owulacji nie badając Cię, zresztą samo badanie "fizyczne" też tego nie potwierdzi jedynie USG, monitoring cyklu,czy też na podstawie poziomu hormonów we krwi lekarz określi, czy owulacja występuje prawidłowo. Moniś - słuchaj uważnie co lekarz mówi, jeśli będziesz miała jakieś wątpliwości to zmień lekarza, bo w ten sposób wydłuża się Twój czas na ewentualne leczenie. Przyjdzie i na Was czas, tylko cierpliwości trzeba. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje, więc jak pujde teraz nawizyte do niego i nic konkretnego mi niepowie to zmienie go na innego,ale myśle ze jak skończe brac luteine to dostane wkońcu tą @ i że w grudniu wkońcu dołącze dowas ciężarowek.że bede miała dla wszystkich niespodzianke pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie do cieżarówek, wiecie coś na temat wydłużonego maciezyńskiego od 2009 roku,bo niedawno czytałam u brata kodeks pracy i z ciekawości zaczełam czytac o macieżyńskim że podobno teraz niejest 18 tygodni tylko 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu ja Cie p5rzepraszam, że tak ciągle piszę Ci o tym i Cię martwie, ale po prostu nie chce, żeby coś było nie tak z Toba.. Tzn, że w razie czego, jakiś małych komplikacji z zajściem w ciążę, żebyś wiedziała od razu, bo w razie czego, gdy szybciej się zacznie działać tym szybciej upragniony efekt.... Czytałam dużo o tych lekarz które teraz biorę, bromergon daje duże nadzieje, do tego, jeżeli w grudniu nie zajdę w styczniu mam brać clostilbegyt, te tabletki się bierze od 5 do 9 dnia cyklu, tzn, ja mam tak brać inni lekarze mogą inaczej zalecić, ale zazwyczaj właśnie tak je sie stosuje. Bierze je się tylko wtedy gdy jest pewność, że będzie partner i ma się pewność, że będzie możną się kochać w wyznaczonym przez lekarza dc. W moim przypadku, tak jak pisałam wyżej biorę od 5 do 9 dc, ii 17 dc mam iść do Pani doktor i ona mi wyznaczy dzień w którym mam się kochać:) o ile wszystko będzie dobrze. Więc jeżeli nie w grudniu, to może w styczniu mi się uda zajść:) A jeżeli w styczniu się nie uda, to będę miała monitorowane cykle... A jeżeli to nie pomoże to w najgorszym przypadku później czeka mnie laparoskopia.... oby się udało bez tego.... Dziewczynki przepraszam was, ze pisze o tym i pisze.... Chce, żeby to była nauka dla innych, w podobnym przypadku.. I oczywiście chce się dzielić z Wami moją przygoda pt "Staranie o Dzidzę" :) Wy tu wszystkie piszecie o takich fajnych rzeczach, jak testy, ruchy dzidzi badania, USG więc też chce o czymś być może dla kogoś interesującym napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna nie masz za co przepraszać, ja czytam wszystko co napiszecie i miło i dobrze sie to czyta, my cięzarówki zmagamy się z takimi problemami, a wy przyszłe ciężaróweczki :) z innymi, ale kazdej z nas taka wiedza może sie przydać... :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Moniczko, z tym macierzyńskim to jest tak, ze w tym roku jeśli sie dzidzius urodzi to jest 20 tygodni, a jak po 1 stycznia 2010 to jest 22 tygodnie. Rząd wg polityki prorodzin nej wydłuza to o 2 tygodnie co roku..... BUziaki ps. napiszę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, TY nie masz za co przepraszać, w końcu temat tego topiku to "starania", więc miło, że wytrzymujesz nasze opisy brzuszkowe, ja sie naet zastanawiałam, czy nie sprawiłam Ci przykrości pisząc na forum o wyprawce itp.......jeśli Cie uraziłam, to bardzo przepraszam i każdą z Was "staraczek"....ale wiem, że niebawem i wy będziecie brzuchatkami i to sie Wam moze przydać. Poza tym mam te teksty na dysku, więc mogę wkleić jeszcze raz specjalnie na zyczenie. Udanego popołudnia Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, lekarz musi przede wszystkim stwwierdzić czy nie są to groźne skórcze, taki co rozwierają szyjkę. MY CI tego nie stwierdziny przez net ;) O wszystko pytaj lekarza, o lot samolotem różnież- bo to lekarz ocenia ryzyko, niby nie poinno się juz latać po 30 tygodniu, ale to tez zależy od lini lotniczej, bo w niektórych \po 35.... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, byłam u gina z tym 5 listopada i szyjka miała sie ok 40mm zamknieta po trzech tyg tez ok więc mam nadzieje ze to sie nie zmieniło... i do wczoraj był spokój, nie twardniał mi brzuch tylko dzisiaj rano dosłownie na parę sekund i juz zaczynam się martwić, a latac jeszcze mogę do 28 tyg , tak mi powiedzieli więc czekam z utesknieniem na spotkanie z rodzicami i nie chciałbym zeby mi coś za granica sie przydarzyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu Ty nie masz za co przepraszać... Przecież to wspaniałe co piszecie o wyprawkach i o wsyztskim.... Tyle co Ty dobrych rad tu napisałaś to chyba nikt.... Kazda jest wspaniała na sój sposób, każda ma z czyms do czynienia, czymś przydatnym dla innej:):)) | Dobra koniec przepraszanie, to nasze forum, możemy tu o wszystkim pisać, nawet o rozwolnieniach:D Wiecie co, ale serio to forum jest fantastyczne, normalnie czuję się z Wami jak z dobrymi przyajciółkami, które zawsze maja czas:):):) Zawsze któraś odpisze itd:):):) I zobaczcie jakie postępny czynimy:):) Cały czas, któraś zachodzi:):):) Z tych najstarszych i najwierniejszych staraczek zostałam ja z Monisia.. Fibisiunia też, ale jej teraz nie ma:( Zaklęta tez do Nas wróciłam,a le sie nie odzywa ::(:( fajnie by bylo jak by wróciły. Moniu jak oswajanie się z myślą, że będzie Was więcej? jak Wojtek?? Już wierzy, że w 100% będzie Tatą??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sherza, najlepiej idź do lekarza przed wylotem, żebyś miała pewność i czyste sumienie, co to samopoczucia dzidzi. :) Ale na pewno będzie wszystko dobrze A dokąd lecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zrobiłam "małą drzemkę", a teraz zabieram się do przepisywania wykładów, bo nabazgrałam strasznie :P, a koleżanka mnie prosiła, żebym jej zeskanowała moje notatki bo jej nie było w weekend na uczelni. No więc do roboty się zabieram! A jutro idę do fryzjera tzn, do siostry bo jest fryzjerką. Niestety muszę dosyć dużo obciąć włosy, bo mam strasznie suche i zniszczone, żadne maski, odżywki nie pomagają tylko nożyczki ;) Trochę mi szkoda, bo to oznacza, że zetnę prawie całą trwałą i nie będą już mi się chciały kręcić 😭.....a ja nie lubię siebie w prostych włosach, bo uważam, że źle wyglądam. Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast fryzurka świetna, miałam kiedyś podobną...:) Ja bym chciała zrobić sobie boba, ale takiego z mojej długiości włosów, nie takiego krótkiego.. Boję się troche, jak naarzie tylko cieniuję :) Everlast miałaś nam przysłać swoje zdjęcie w prostych włosach:):) ja cąły czas czekam.. trudno mi jest wyobrazić sobie Ciebie w prostych włosach.. Serio. :) Mam nadzieję, że coś podeślesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna lecę o Brukseli , moi rodzice mieszkają tam juz 9 lat i latam najczesciej jak się da, no bo tęsknie za nimi :( a zobacze jeszcze jutro rano jak sie powtórzy to idę do lekarza, w sumie czasu mam nie za duzo bo już w czwartek wylatuje a mój kochaniutki zostaje bo remont będzie konczył, nalowa itd więc lepiej ze mnie nie będzie cały długi tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest BOB ?? Z tego co widzę, to Tobie pasują proste włosy i na pewno ta fryzura też ładnie u Ciebie wyglądała. Kurcze nie mam foty z prostymi włosami, bo ciągle robiłam trwałą, starałam się nie uwieczniać w prostych, ale może coś znajdę, koleżanka ma mnie chyba na zdjęciu na naszej klasie jak miałam proste włosy prze 4 miesiące tyle w nich wytrzymałam :P i jeszcze miałam jasny blond. Jaki masz rodzaj włosów? Grube? Łatwo układające się, czy z tendencją do kręcenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza - to może wystarczy zadzwonić do lekarza. Fajnie, że lecisz odpoczniesz sobie i zobaczysz się w końcu z bliskimi, a na długo lecisz? Czy wracasz tu na święta? Jest tam internet będziesz miała z nami kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast ja mam tragoczne włosy, do tego żeby rozpuścić musze prostowac włosy, bo ianczej sie nie da. Mam starszne szorstkie sztywne szopowate druty nie da sie normalnie rozpuścic bez prostowania do tego po kazdym myciu głowy musze prostowa cgrzywke, bo bez tgeo mam taka jak Ula brzydula prze metamorfoza... Straszne mam włosy, nienawodze ich, nawet jak zetne to po 2 miesiacach sa juz sztywne, sianowate, suche i w ogole wyglądam jak miotła.. Bob to cos takiego, że z tyłu włosy sa krótsze a to twarzy cięto pod ukosem. jest kilka rodzajów tego boba, poszukam teraz na necie cos takiego jak ja bym chciała to Ci podeslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przede wszystkim mam włosów mało, mam je cienkie, lecą mi do przodu, mówię o naturalnych, czyli tych bez trwałej. Jak chce mieć naturalne, muszę je układać, suszarko - lokówką, albo jakieś duże wałki na rzepy, żeby odbić je od skóry, żeby nie były takie przyklapnięte, nie mogę wstać przeczesać grzebieniem i już. Bo wyglądam jak sierotka marysia ;) Jak mam trwałą to jest efekt, że tych włosów jest więcej, że są puszyste, nie przyklapnięte, wystarczy trochę pianki do loków i suszarka z dyfuzorem. Ale taki efekt jest dopóki nie zaczynają mi odrastać moje naturalne włosy, teraz jestem właśnie na najgorszym etapie, bo mam do połowy głowy swoje naturalne, a reszta trwała, więc góra kompletnie mi się nie układa bo jest już prosta. Będąc w ciąży nie chcę robić trwałej, bo jest duże ryzyko, że skręt mi nie wyjdzie ze względu na hormony. Podciąć włosy muszę i to sporo, bo po zrobieniu trwałej ich nie podcinałam ani razu. Więc teraz jak to zrobię to przypuszczam, że trwała zostanie mi na samych końcówka i nie ułoże tych włosów będę musiała chyba chodzić w prostych 😭. Znalazłam jedną fotkę od koleżanki ale niestety bardzo słaba rozdzielczość wyśle na maila tylko nie pamiętam Twojego maila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza - tak jak MoniaKat pisala mi tutaj Ci nie pomozemy, z tego co wiem, z tego co czytalam, takie twardnienie brzucha jest normalne, jesli nie ma przy tym boli i skurczy jest okay, no chyba ze powtarza sie bardzo czesto, ale na twoim miejscu czy tak czy siak skontaktowalabym sie z lekarzem, nie musisz fdoniego jechac, zadzwon i pogadaj, powiesz jej jakie to jest twardnienie jak dlugo brzuch jest twardy czy sa bole skurcze itd, i wtedy ona ci powie czy masz do niej przyjechac czy nie, nie zapomnij wspomniec o tym ze w czwartek lecisz samolotem.... Moniakat - ja sie w koncu wzielam i przeczytalam twoja wypowiedz, cholera tyle dobrych rad tam jest :p musze to skopiowac i zapisac gdzies na kompie, i jak juz bedzie blisko do pakowania wyciagnac i przeczytac jeszcze raz.... everlast - wiem co to znaczy opcinac wlosy, mimo tego ze jest z nimi problem, czesanie i nakladanie odrzywek maseczek itd..... nie jest latwo je sciac, ja mam wlosy lekko krecone, nie takie jak twoje po trwalej, przez jakis cza s urzywalam jakiegos dziwnego szamponu bo strasznie mi wlosy wypadaly, pomogl na wypadanie wlosow ale strasznie wysuszyl koncowki..... jak narazie wytrzymuje ale chyba bede musiala sie wybrac do fryzjera zeby podciac, mimo tego ze to tylko 4 cm to szkoda mi..... fryzurka ktora wyslalas superancka, rzeczywiscie bedziesz musiala wloski sciac duzo.... monisia - czas leci, zaraz skonczysz brac lutrene (czy jak to sie pisze) i albo @ sie pokarze i beda barania albo @ nie przyjdzie i okaze sie ze to ciaza.... :) czarna - ty sie nie wyglupiaj, juz wszytski ci napisaly ale ja tez napisze, nie przepraszaj to forum dla nas kobietek i mozemy pisac o zym chcemy i napewno nam sie przydadza wszytskie wiadomosci ktore tutaj czytamy.... na przyszlosc..... jesli chodzi o mnie, czuje sie okay, mam teraz wolne, superancko, nie musze wstawac wczesnie rano.... wczoraj caluski dzien robilam pranie, zmienialam posciel z lentniej na zimowa, w koncu sie za to wzielam..... dzisiaj jeansy piore, i mam zamiar w szafach poukladac, zimowe rzeczy powyciagac i pochowac letnie..... powinnam to zrobic tygodnie temu...... ale czasu nie bylo..... caluski, cukiereczki, cistaeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT- ja bym chciała mieć włosy chociaż lekko kręcone, ale naturalnie lekko kręcone, ale nie mam. Buuu... Czarna czekam na tego maila i Boba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast - wiem ze brzmi to super, ale uwierz i robotyz nimi jest od gloma i cut cut, niestety zeby wygladaly ladnie i nie byly przychlapniete, trzeba nad nimi siedziec i siedziec, dlatego ciagle w kucyku chodze, w sumie moja praca nie wymaga super fryzury i ubioru.... no ale ja bym za to chciala miec proste wloski! to chyba juz tak jest jak ktos ma proste chce krecone, jak ktos ma krecone chce miec proste.... :P ja wlasnie siedzialam sobie na NK i patrzylam na zdjecia.... ciekawe co u Dianki naszej, malutka na zdjeciach slodka jak cukiereczek... ciekawe jak sobie rade daje dasza mamusia, co sie sie odzywa do nas..... aaaa. ide pranie skladac..... z wczorajszego calego dnia sie nazbieralo.... a pozatym to zgaga mnie meczy od tygodnia..... a w szczegolnosci w nocy.... mysllalam ze II trymest to taki najbardziej przyjazny dla nas ciezarowek ?! mam nadzieje ze to przejsciowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj kurwa o co tu chodzi.... Przy moim nicku, pokazał się jakiś meil, czarnaona@tlen.pl ja nic takiego nie zakładałam i tu nie dawałam... Co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×