Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Oj, Scherza... ja też jestem dzisiaj rannym ptaszkiem, tyle, że od samego rana w kursie po mieście... Od 7:00 na nogach, a godzinę temu dopiero wróciłam z bibliotek... Słuchajcie, dziewczyny... byłam dziś w przychodni, stałam w kolejce na badania krwi i moczu, nagle zrobiło się mi gorąco, niedobrze, zachciało mi się pić... Zdjęłam chustę z szyi, oparłam głowę o ścianę i....bęc! Upadłam. Normalnie zemdlałam. Sprawdzałam przedtem i potem godzinę, musiało mnie nie być dobre 5 minut, bo jeden pan zdążył mnie podnieść, ktoś inny wezwał lekarza z laboratorium, odprowadzono mnie do gabinetu zabiegowego, zmierzono ciśnienie. Za chwilę poczułam się już dobrze, poszłam na badania, poszłam do ginekologa... Druga sprawa- właśnie ginekolog- scherza, Tobie mówiono, że przytyłaś za dużo, a ja tyję za mało. Od 10 tygodnia ciąży przytyłam równiusieńko 4 kilogramy. W ciągu ostatniego miesiąca nie wyszedł nawet cały kilogram, jakaś połowa ponad... Ponadto powiedziano mi, że bardzo wcześnie zaczęłam czuć ruchy dziecka, że powinnam je czuć koło 20 tygodnia, a nie 16-17- a ja tak czułam, co poradzę:P Lekarz powiedział, że trudno, jestem szczupła, chyba tak już mam i nie przytyję ogólnie dużo. Poza tym raczej nie jadam słodyczy, staram się zdrowo jeść. Ktoś tu mówił o piciu- ja takze nie mogę zaspokoić pragnienia. Poza tym męczy mnie wieczorami zgaga i bóle w lędźwiach. Trochę ponarzekać muszę, w końcu jestem w ciąży i chyba dolegliwości pewne mnie jednak nie ominą... Scherza- gdyby taka sytuacja się powtarzała, że macica byłaby twarda jak kamień przez dłuższy czas- wówczas może to być niepokojący objaw. Ale wydaje mi się, że dziecko po prostu się przemieszcza, ja też mam tak, że np. jak wstaję rano mam niemal cały brzuch płaski, a w prawym dolnym rogu dzidzia jakby zwija się w kłębek i tam jest taka wieeelka, twarda kula:D Wstanę, pochodzę 5 minut i dzidzia się układa inaczej. Poza tym wydaje mi się, że obserwujesz swe ciało dokładnie, więc jakbyś jeszcze jakieś inne objawy zobaczyła, to wtedy warto pomyśleć o lekarzu. Na razie sądzę, że to nic takiego:) Czarna- co do określenia owulacji przez lekarza- masz rację, to dziwne, że tak o sobie określił czas jej wystąpienia- u mnie jak byłam już w ciąży, to nawet sam lekarz mówił, że holera wie, kiedy tak naprawdę ta owulacja jest:P Everlast w tym zakresie mądrze prawi:) A co do Twego pisania o tych tabsach itp- słuchaj, wszystko się może przydać. To, ze teraz jestem w ciąży, nie znaczy, ze np. za kilka lat moje ciało nie zwariuje i nie będę przechodziła tego, co Ty? Wszystko mżliwe, każde informacje się przydają, zwłaszcza, ze takie wiadomości od drugiej kobiety mają dla mnie większe znaczenie niż np. to, co mówi lekarz- bo lekarze gadają to, co sami wiedzą, sądzą, nie przeżyli tego, nie wydadzą opinii z pierwszej ręki. Monisiu- nie wiem niestety nic o przepisach dotyczących pracy i macierzyńskiego. Mnie interesują głównie sprawy uczelniane:) Ale myślę, że powinnaś po prostu wziąć do ręki kodeks pracy i tak jak mówisz, przeczytać. Tylko znajdź najnowsze możliwe opracowanie, tak, by zawierało wszelkie nowelizacje i zmiany. Dobrze byłoby też, gdyby był opatrzony w stosowne komentarze, łatwiej się rozumie. Właśnie... Czarna zainspirowała mnie tekstem o tacie- mam pytanko takie, bo tak tu mówimy o dzieciach, mamach...a ojcowie? Co sądzicie o tatusiach współczesnych? Sądzicie, ze Wasi faceci będą dobrymi ojcami? Dobrymi, tzw. wg Was- jakimi? Takimi, co pomagają Wam, bawią się z dzieckiem? Jestem ciekawa, jak Wasi faceci podchodzą do tego, ze będą tatusiami- czy tego chcą? Czy łatwo było im się przestawić na myślenie o rodzinie? Czego się boją? Czy rozmawiają z brzuszkami? Czy włączają sie w to całe szaleństwo:)? No i jak zareagowali- i reagują teraz- na dzieci, na słowo tata, na wieść o ciąży? Hm...sporo tych pytań, ale myślę, ze wiecie, o co chodzi i o co pytam:D Co do włosów- ja marzę o rudych lokach, ale farbowanie niszczy moje i tak słabe włosy, cieżko jest uzyskać pożądany kolor, a na wizyty u fryzjera mnie nie stać, naprawdę. Poza tym trwała zniszczyłaby je jeszcze bardziej. Wiem, u fryzjera da się wszystko, ale u nas farbowanie+trwała=200zł- dla mnie kwota nie do przeżycia. Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast pięknie wyglądasz. naprawdę:) Ślicznie, tak słodko, jak mała dziewczynka, serio,serio serio. W lokach też Ci ślicznie... Ale wygladasz w nich powazniej. Obydwie fryzury bardziej Ci pasują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na swój profil tam gdzie jest opcja "Moje konto" powinnaś tam mieć możliwość usunięcia tego maila. Co do Boba, to Tobie na 100% by ta fryzura pasowała, w ogóle pasuje Ci grzywka i na bok i taka prosta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista ja tez nie chodze do fryzjera na farbowanie.... Sama sobie maluję, albo mama, kolezanka..S zkoda mi aksy tym batrdziej, że farbuje na jeden kolor, co innego jakies pasemka czy cos takiego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast wesżłam tam,a le jak wchodze, to nie ma tego tam.. Tzn w polu mail, nie ma wpisanego tego czarnaona2tlen itd..... NIe wiem, co to ktoś się wkrada na moje konto, czy co??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie wiem a spróbuj jeszcze raz wejść na moje konto na preferencje, jeszcze raz pisać nick i zapisać dane. Hmmm....nie mam już pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :D No od wczoraj nic mi brzuszek nie twardniał i czuje się ok w razie czego to mam telefon do lekarza to będę dzwonić :D Everlast jadę tylko na tydzień, ale dostęp do internetu będę miała -także będę dawać znać jak sie ma mały chłopaczek :D a mama nie moze się doczekac az mnie zobaczy z brzuszkiem :D, pewnie tata też :D Artc no jak zaczął mi twardnieć to od razu zabrała się za czytanie ksiązki cIĄŻĄ I PORÓD i piszą ze od tego miesiąca tak moze się dziać, wtedy mozna kąpiel wziać z olejkiem lawendy albo posamrować tym brzuszek ma pomóc- nie czuje przy tym jakiś skurczy tylko chwilowe twardnienie i tyle więc mam nadzieję ze jest ok :D mówiłam lekarzowi ze latam często ale ona nie widzi przeciwskazań jak się dobrze czuję , zresztą to tylko 1,5 godziny lotu. Arista dzieki za dobre słowa otuchy w sumie jestesmy w przyblirzonym tyg ciązy, więc mozemy się wymieniac tym co zaobserwujemy :D A tymczasem dobrego dnia wam zyczę dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,troszke wczoraj napisałyście,ale juz jestem na bieżąco. czarna ja mam świadomość że moge mieć to samo co ty,poczekamy jeszcze te pare dni ( za ok tydzien mam dostać @) i zobaczymy co bedzie dalej. co do włosów to ja mam strasznie gróbe i ciężkie,niemoge nic znimi zrobić bo poprostu jest ich zadużo, niezepne klamra bo klamra ich nieutrzyma,jak mam rozpuszczone to znowu są przyklapnięte bo są zaciężkie,więc nieumiem ich układać.ostatnio interesują mnie takie duże koli,ale niewiem jak moge je sama zrobic tak na prube. everlast jak możesz to ja tez chcem zobaczyć cie w prostych włosach rudzi215@wp.pl a co do naszych przyszłych tatusiów to mysle że mój S bedzie sie bawił z naszym małym brzdącem i mówił do brzucha,bo taki juz jest,a zresztą widze to potym jak sie wygłupia z córcią mego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki.. nareszcie dzien wolnego gdzie nie ma nic do roboty, wszytsko skonczone, w sumie jutro zaczynamy sie pakowac, i to co niepotrzebe bedzie pakowane i wyworzone... takze dzisiaj jeden dzien na robienie niczego... :P monia, ale ci zazdroszce wloskoof grubych i gestych, moje to takie sianko pokrecone... jesli chodzi o to jakim bedzie moj L tatusiem... jak narazie chlopak ma stresa, ale mysle ze bedzie dobrym ojcem, lubi dzieci, dzieci lubia jego.... narazie do brzuszka nie gada... chociaz czekam na ten dzien, mimo tego ze on nalezy do chlopakoof ktorzy nie ujawniaja uczuc slowami tylko gestami... no ale juz kilka razy zdarzylo mu sie polozyc reke na brzuchu i pomasowac :P czarna moj emial a.r_ct@o2.pl no a teraz zbieram sie na zakupki, tzn lazic po sklepach, chce kupic mezowi cos pod choinke, mam pomysl ale nie wiem jak bardzo bedzie mu to przydatne takze jade polazi c po sklepach i szukac czegos leprzego... :P a pozatym jade odwiedzic kolezanke, jest w pracy dzisiaj i ma maluszka takiego malego 4 miesiecznego dzisiaj pod opieka caluski dzien, ja kiedys tez sie nim opiekowalam jak mial jakies 2 miesiace, alep podobo sie zmienil, jade go zobaczyc i usciskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - Ty to masz dar do dzieci :D Masz już spore doświadczenie, więc ze swoim sobie poradzisz bez problemów :) monisa- też bym chciała grube włosy, podziel się to będziemy obie zadowolone, co do zdjęcia to już go nie mam, ale może Czarna jeszcze ma na mailu to Ci prześle. Czarna- ten dopisek mailowy, coś się nie chce od Ciebie odczepić hmmm. Byłam się obciąć, nie mogę się przyzwyczaić mam tak mało włosów tera, są one miękkie szybko opadają i lecą do przodu. Ledwo je poukładałam. Już marzę o lokach :P Uciekam teraz na USG, pooglądać maluszka, będzie mi je robiła lekarka, z którą mój Małż ma dyżur, nie jest ginekologiem, ale zna się na usg i diagnostyce obrazowej, a poza tym sprzęt tam jest bardzo dobry usg 3d, 4d itp. Więc skorzystam jak za darmo chce tylko przez chwilę zobaczyć malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz:D hehe, też bym skorzystała. Poczekam do piątku, wtedy będę miała usg i może wreszcie poznam płeć maluszka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna doszedł meil ale pusty. a włosy dziewczyny wam zchęcia oddam. everlast powodzenia na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odebrałam maila i uśmiałam się:D Najbardziej podobały mi się porównania, a do tego taka muzyczka, ze hej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem czy pisałam, że przysłała mi to moja polonistka, z ekonomika :D Monisia spróbuje jeszcze raz, nie wiem czemu pusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schrza
Cześć!!! Czarna podaje meila natalia83-83@o2.pl Dzisiaj zawitalo do nas słonko ale i mrozek brrr z 1 stopień dopiero jest, mi od rana jest niedobrze , nie wiem czy to na samą myśl o locie czy co, ale czuję się źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Czarna podaje meila natalia83-83@o2.pl Dzisiaj zawitalo do nas słonko ale i mrozek brrr z 1 stopień dopiero jest, mi od rana jest niedobrze , nie wiem czy to na samą myśl o locie czy co, ale czuję się źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - email super.... i muzyczka dopasowana... wczoraj bylam zobaczyc malego 4 miesieczniaka, ale sie zmieni, w sumie okazalo sie za ma juz 5 miesiecy ale czas leci jak glupi, w kazdym badz razie jak go ostatnio widziala to spac i jadl, a teraz gada po swojemy (guga) rozglada sie po katach nawet na poczatku sie mnie wystraszyl i plakal, ale po czasie sie przyzwyczail, wyciaga raczki i lapie za zabawki... ale aniolek maly.... wysciskalam go i ucalowalam.... i dzisiaj mialam sny o dziecku smilo mi sie ze bylam w PL mieszkalam u mojej babcia razem z nia i mezem, pies ktory juz niezyje ponad 8 lat, w moim snie byl pelen zycia, no i urodzilam dziecko, ktore po dwuch dnia bylo juz duze i chodzilo, nie chcialo ssac cyca i przezypialo cale noce, a ja plakalam ze nie jest noworodkiem.... a teraz siedze i sie obijam, mialam nadzieje ze bede mial co czytac a tu kilka wpisoof tylko.... no coz ide sie obijac dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem wykończona, mała ma goraczkę, ale jak jej zbijamy to psoci w domu jak nie wiem. Bawiłam sie dzis w sprzątanie, skończyło sie prasowaniem do 23:30 i właśnie weszłam do WAs. Kupiłam dziś prezent dla mamy na imieniny- ma jutro, ale jedziemy w niedzielę :) I byłam u dentysty- mam jeszcze 2 ubytki do leczenia.....damy radę :) Umówiłam sie do gina na poniedziałek.....nie moge sie doczekać. A w niedzielę powiemy oficjalnie całej rodzinie....taki prezent mikołajkowy :) Buziaki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, wczoraj nie wchodziłam. Byłam z kochaniutkiem pod poznaniem... Po skuter dla kolegi syna.. Prawie caly dzien w samochodzie... Bylam padnieta.. Nie wazne jak, nie ważne gdzie, byleby razem :):) Scherza własnie wysyłam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×