Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Gość !!!!!!jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
CzarnaOna nie kupuj czarnego wózka! ja wiem, że to rzecz gustu, żeby choć jeszcze miał jakieś białe czy kolorowe wstawki, ale zupełnie czarny to taki smutny kolor! no i rzecz najważniejsza! w upały się dziecko upiecze, bo przecież do czarnego tak słońce ciągnie Nie traktuj tego jak zgryźliwość, bo absolutnie nie to jest moim celem! po prostu mówię z własnego doświadczenia! też mi się czarnego wózka zachciało i żałuję, że taki kupiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poprzedniczki- wcale nie jest tak, że jeśli nosisz coś czarnego, to jest Ci cieplej:P Wiem, bo chodzę prawie wyłącznie na czarno, latem mi jakoś to nigdy nie przeszkadzało. Poza tym czarny wcale nie jest smutny- tylko takie mamy konwenanse kulturowe i stereotypy. U nas to kolor żałoby i niewiele osób kojarzy go z dziećmi. Ale w Indiach na przykład kolorem żałobnym jest biel, więc wiesz...:) Czarna- kupuj czarny, przynajmniej zawsze do wszystkiego pasuje, nie brudzi się, jest ponadczasowy. Byle nie był czerwony, bo ten kolor bardzo pobudza, a dla dzieci to niewskazane. Czerń jest neutralna. Czarna- pytałaś o liczenie ruchów- nie musisz ich liczyć cały dzień i zapisywać:P Wystarczy, że czujesz w ciągu dnia, że dzidzia się rusza. Natomiast jeśli masz jakieś obawy, siadasz sobie spokojnie w porze dnia, w której maluch jest zazwyczaj najbardziej aktywny i czekasz- w ciągu godziny powinna się poruszać z 10 razy. Scherza- ja miałam już @, ale nie wiem, kiedy teraz dostanę, ponoć są nieregularne na początku po porodzie. Ja chcę spiralkę, ale muszę poczekać na stypendium, a będzie dopiero po 24 listopada...:/ MoniaKat- mam nadzieję, że u Ciebie już ok! AR_CT- widzisz, Ty chciałabyś karmić cycusiem, a ja jestem szczęśliwa, że nie karmię:P Odkąd mały jest na butli, czuję się lepiej- taka wyzwolona, niezależnaf... Może to głupie, może nie zrozumiecie mnie- nie wiem. am nadzieję, że tak:) Ale odkąd karmię butelką mam z mężem lepiej, bo raz on kari go rano, a raz ja, poza tym nie jestem do małego uwiązana, skończyły się problemy ze stanikami, z odciąganiem itp. Mogę iść gdzie chcę, kiedy chcę, byle tylko mieć opiekę do małego i nie martwię się o to, czy zje, czy nie:) A to sprzyja mojemu rozwojowi, działam w wielu organizacjach, studiuję, chcę czasdem wyjść z męzem... I karmienie z butli to dla mnie wielki plus. Monisia- ja też sobie robię tatuaż, już czaję się na to od 16 roku życia, ale dopiero teraz się zdecydowałam. Też miał być prezent urodzinowy, ale kasy nie było. Jak będzie stypendium, to się uda:) Chyba. Scherza- Twój Dominik to kozak jakich mało! Zazdroszczę, mój jest leniuszek, co prawda zaczyna pełzać, ale tylko jak coś bardzo chce dosięgnąć. Poza tym gada jak najęty i nawet śpiewa:) Ale nie pali mu się do jakichś tam samodzielnych prób raczkowania, siadania czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Muszę zbadać błędnik- tu jest laryngologia, ale nie mają sprzętu do badania błędnika, chyba prywatnie cos takiego sobie załatwię, bo powiem szczerze, nie ma na co czekać. Mam już namiar na lekarza. Czarnulko, ja bym nie kupowała czarnego wózka, bo faktycznie czarne pochłania promienie słoneczne- prawa optyki, a białe odbija, więc im jaśniejsze tym bardziej przyjazne.....trzeba sie dobrze zastanowić! Jestem tu min do poniedziałku, a potem moi rodzice będą dyżurować u mnie przy dzieciach, liczę też na pomoc sąsiadki.......wciąż mam zawroty, ale z dnia na dzień jest lepiej....cóż zrobić, oni nie są w stanie zrobić nic więcej, wyniki w porządku, ale objawy ustępują bardzo powoli......o laktacji nie wspomnę- już skrajne ilości odciągam..........raczej już nie pokarmię, ale 4 miechy to i tak sukces.... Buziaki i spokojnej nocki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są różne opinie na temat czarnego koloru wózka. Ja akurat się zdecyduję, podoba mi się ten kolor. A bez przesady nie wystawię mojego dziecka na plażę w 30 stopniowe słońce, wtedy to i w białym wózku by się zagotowało. Arista czerwonego na pewno nie kupię, bo nie podobają mi się czerwone wózki, w ogóle jakoś unikam tego koloru. MoniuKat nadal trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Artc tabletki anty. mam takie, które można stosować podczas karmienia piersią -na razie dobrze się po nich czuję , ale wolałabym coś innego ,gin proponowała spirale ale mam nadżerkę więc najpierw to muszę naprawić :) Czarna ja mam wózek brązowy i w lato sprawdził się , nie wydaje mi się żeby Dominik się w nim gotował :) Arista a ile u was kosztuje spirala ? Nie spytała się swojej babeczki i nie wiem na ile się nastawiać ??!!! a jeszcze chodzę prywatnie i nie wiem jakiego rzędu będzie to wydatek ?? Tak się zastanawiam czy nie zrezygnować już z karmienia piersią bo chciałabym w końcu normalnie jeść i napić się piwka a nawet dwa desperadoski - marzę o tym..... Dominik jest niezlym spryciarzem - serio tak krzykiem zaczyna wymuszać że bębenki mi huczą , staram się mu nie ulegać hmmmm naprawdę staram się...... Co zobaczy to by chciał już mieć w ,, paszczy,, :) lizać i lizać .... poza tym naśladuje sporo już rzeczy a co najważniejsze pełza już śmiało do tyłu ,do przodu z mniejszą śmiałością ale próbuje. lecę spać, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 99% pewna, że kupię ten wózek :) Co do karmienia piersią, jak na dzień dzisiejszy chciałabym jak najdłużej, oczywiście bez przesady. No ale, więcej na ten temat będę mogła napisać jak urodzę i będę karmić. Teraz to mogę sobie gdybać. Dziewczyny jest mi już tak ciężko.. Mimo, że schudłam w ciąży 2 kg, jest mi bardzo ciężko. Brzuszek trochę przeszkadza, nie da się schylić z bólem zakłada się skarpetki, o zakładaniu moich kozaków nie wspomnę. W nocy ciężko się przekręcić, wstać z łóżka jeszcze gorzej, czuję się jak słoń :) Taki hipopotam. Dziś cały dzień stanik mi przeszkadzał, wróciłam do domu to go ściągnęłam. Chyba już czas kupić te miękkie staniki do kamienia bez drutów. Chociaż nie potrafię w takich chodzić, cycki wyglądają strasznie. Dziewczyny ostatnio częściej zaczął boleć mnie kręgosłup i krzyż, mam nadzieję, że to tylko od ciężaru jaki noszę. Mam pytanie, czy któraś z Was miała w ciąży, takie jakby ciągniecie w dół cipki. Miałam już takie coś wcześniej, miałam zapytać na ostatniej wizycie u lekarza, ale, ze wizyta była jaka była to zapomniałam zapytać o cokolwiek. Wcześniej zanim poszłam do lekarza przestraszyłam się, ze być może robi mi się rozwarcie, ale zbadała mnie i powiedziała, że szyjka długa i zamknięta, więc to nie to.. Może to tez od ciężaru dziecka itd. Ale jednak proszę Was o odpowiedź. Miałam weekend szkolny, jej jak mi tam ciężko wysiedzieć, niewygodnie, twardo i zjebanie... Cały czas zresztą męczy mnie myśl, że rodzę w środku sesji, to mnie trochę przeraża. Mam nadzieję, że jednak się uda zaliczyć egzaminy w terminie, nie lubi mieć nic na później. Ale trudni jeśli się nie da, zaliczę później. Moja maleńka córeczka jest najważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na obiad robię barszcz z uszkami :) Od dłuższego czasu miałam ogromną ochotę i dziś postanowiłam ją spełnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, czarna ja wczoraj jadłam własnie barszczyk mniam mniam dzisiaj mam wątróbkę :) co do tego ciągnięcia to ja miałam takie uczucie jakby w dół ciągneło i tak cięzko mi było -niezbyt przyjemnie ... a nie dziwie się że tak się już czujesz - ja stanik nosiłam tylko na wyjścia , w domu nigdy tak mi przeszkadzał jeszcze 10 tyg i poczujesz sie lepiej :) bylismy ponad godzinę na spacerze ale zimno strasznie , mały nogi miał zlodowaciałem a ubrałam go cieplutko, ciekawe co bedzie zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Staram się częściej do Was zaglądać, jak tylko pozwala mi czas:) Czarna- i dobrze, Twój wózek:) A co do ciągnięcia- ja tak nie miałam, ale wiem, że to normalne. Scherza- ceny spiralki powinny być dość ujednolicone, wahają się między 300 i 500 zł. Mój lekarz powiedział, że 350-400 zł muszę odłożyć na ten cel. Ale myślę, że warto, bo na gumki czy tabsy wydasz przez te lata użytkowania spiralki jeszcze więcej. No i nie musisz walczyć z braniem tego o stałej porze itp. Masz to gdzieś:) Więc ja też już czekam na stypendium i lecę do gina! Wiktor nie ma jeszcze zębów, nie pełza za bardzo, choć stara się:) Nie siada sam, choć siedzi posadzony już bardzo pewnie. Jest grzeczny, spokojny, ciekawy świata, lubi zabawy i gry, chciałby już jeść nie wiadomo co- parówki mi zabiera, chce pić kawę itp:D Co do karmienia piersią- ja też chciałam karmić jak najdłużej, było mi źle z myślą, że muszę go przestawić na butlę. A teraz to się cieszę:) Pisałam już o tym:) Mogę pić, jestem bardziej niezależna. To mi jest potrzebne. Nie wiem, jak Wy, ale ja lubię mieć kilka dni w miesiącu takie tylko dla siebie, dlatego dobrze, że moja mama lub teściowa czasem nas odwiedzają, mogę wtedy iść z R do kina, do baru itp. Żyjemy, ukulturalniamy się, wychodzimy do ludzi, nie jesteśmy tylko i wyłącznie rodzicami, ale partnerami, kolegami, ludźmi:) Znów mnóstwo rzeczy do zrobienia na uczelnię, ale jakoś luźniej już... Idę kąpać Wikuska, dziś szybciej, bo nie spał dużo w dzień i już trze oczka:) Cały czas mi tu przeszkadza i chce do Was pisać, tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista super, że mały taki fajny:) Jeju, jak aj się nie mogę doczekać te swojej małej cipci :) Czasami nie dochodzi do mnie to szczęście jakie mnie spotkało. Arista, rozpływam się nad Twoim zdjęciem, pięknie wyglądasz. Nie to, ze wcześniej było źle, ale ta fryzura i ten kolor pasują do Ciebie bardzo. Wyglądasz przepięknie. Scherza barszczyk jak marzenie, zjadłam do tego 10 uszek, a później poprawiłam jeszcze 7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny, teraz się czytałam stare strony naszego forum, naśmiałam się co niemiara. Zwłaszcza najbardziej rozbawiło mnie rozkojarzenie ciążowe Everlast, jak napisała, ze pod pachami popryskała się lakierem do włosów :D Malutka fajnie mnie kopie, uwielbiam ją. Uwielbiam to uczucie:) Remont u nas się kończy, jeszcze tylko wykończeniowe sprawy zostały, trzeba przewieźć meble. R dał mi czas do początku stycznia, powiedział, że mogę jeszcze pomieszkać z rodzicami. Jeju dziewczyny będzie mi ciężko. Mama moja najlepsza przyjaciółka, zawsze wszystko razem, ale trzeba odciąć pępowinę. Muszę Wam napisać kilka rzeczy na gmaila. Jak napisze to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze... miło tak poczytać co sie działo u nas -lubię wracać do wcześniejszych stron.... najbardziej do tych gdzie dowiadywałysmy sie o ciązy ;) i pierwsze nowinki z porodu ;) Czarna no nie łatwo jest odciąć tą pępowinę , ja mieszkam sama od 17 roku życia takze jak teraz widuję rodziców to jeszcze tacie siadam na kolana , a z mamą za rączkę ;) - ahhh strasznie mi ich brakuje ... Dominik wczoraj przeszedł samego siebie poszedł spać o 23 , oczywiście punkt 7 oczy juz otwarte ... , zanim do niego podejdę już siedzi i klaszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, a u nas pada deszcz pada deszcz ..... i jest bleee także zazdroszczę Czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka cięzko juz nas znaleść :( u nas dzisiaj też pada śnieg i jest zimno brrr ale mily widok za oknem :) wczoraj ostatni raz byłam na depilacji laserowej i z włoskami pożegnałam się na około 10 lat hura hura , a ile się wycierpiałam, ale warto było ..... zapomniałam napisać że Dominik sam juz stoi , oczywiście trzyma sie czegoś co jest obok ,ale na tyle ma silne nogi że się nie gibie na boki, żeby nie było ja go nie stawiam specjalnie on sam chce podciąga się i stoi-mały artysta !! mi się wydaje że to za wczesnie na takie wysliłki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pada pada śnieg, zima zbliża się małymi krokami, a mi jak nazłość wysiadło ogrzewanie w autku :( Scherza pozbyłaś się włosków na całym ciele? na 10 lat ?? kurcze ale zazdroszczę :) Wielkie gratulacje dla Dominika, już niedługo będziesz za nim biegać hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza zazdroszczę. Powiedz mi kochana ile Cię cała ta przyjemność kosztowała. Mam nadzieję, że kiedyś też mnie będzie stać na taką przyjemność. Byłabym najszczęśliwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno gdyby nie znajomości, nie pozwoliłabym sobie a tak płaciłam 3 x 700 zł i raz 500zł a tak kosztuje to 3 razy tyle i jetem na prawdę zadowolona bo nie mam zadnego włosa , o goleniu nie wspomnę... wkońcu głodka.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza zajebiście, bardzo Ci zazdroszczę, bo a mam tak, że dziś wieczorek ogolę nogi a jutro rano są już widoczne... Wszystkiego próbowałam, depilatory, golarki. Po depilatorze, bardzo mi wrastały włoski mimo peelingów, golarka nie goli do zupełne gładkości, najlepsza jest maszynka, ale ileż można. Kiedyś zaczęłam marzyć o laserze. Może kiedyś będzie mnie stać:) Byłabym szczęśliwa i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja miałam tak samo jak Ty i jeszcze ciemne wloski :( .... koleżanka mnie namówiła i dziekuję ję bardzo , a kiedyś jak przyjechałam do wawy i widziałam bilbordy z depiacją laserową to marzyłam o tym !!!! A tak z innej beczki : jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie czuję się dobrze. Ale z każdym dniem coraz cieżej. Dziś bardzo bolał mnie krzyż. Często tez mnei bóli, i są to podobne bóle jak na okres :/ Pobolewa mnie brzuch czasami, ale to taki ból, jak siniak boli. czuję, ze jest poobijany. Mała dzisiaj grzeczniutka. Ale to dlatego, że miałam dużo pobudek w nocy. CO 2 godziny na siku, później o 4 rano przyjechała rodzina poszliśmy spać, o 6 znów stałam i już się nie kładłam. Później poszłam spać ok 12, wstałam o 16 i tak dziwnie się czuję. Z każdym dniem boję się coraz bardziej,c y oby z moim dzieckiem wszystko jest dobrze, czy urodzę szczęśliwie. Wbijam sobie do głowy jakieś głupie rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ty się niczym nie przejmuj, bo tylko się stresujesz, na pewno jest wszystko dobrze i urodzisz zdrową i ładną Olunie :) A z tymi włoskami to ja mam tak samo jak czarna, wieczorem golenie i rano już tarka. Też bym chciała taki zabieg przejść, ale masakra jakie to jest drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie i to bardzo, ale jakbym miała kasę na miliard procent bym poszła. Marzę o tym. Kurwa 10 lat, bez golenia. Scherza zedrę z Ciebie skórę i zaszyję na siebie :D a Tobie dam tą moja owłosioną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczaki ta ja nie mam szans.... 2 na 1 ;) muszę się dobrze zaszyć ps. wróciliśmy ze spacerku zimno strasznie .... na rozgrzanie Dominikowi zrobiłam malinową herbatkę i deserek z jabłek z cynamonem i bananami -pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza zimno Ci bo wylaserowałaś wszystkie włosy :D Monisia bierzemy się do dzieła i napadamy na Wawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×