Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

przekonałyście mnie-pójde do gin jak tylko skonczy mi sie @, jak postanowimy z moim facetem nadal starac sie o dzidzie-niepokoi mnie tylko, ze dziecko bedzie mialo ok.3 miesiecy jak bede sie chajtala, ale co tam-moze dzieki niemu przyspieszy sie slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat to jest podejacie! Podoba mi sie! Zaczynamy od nowa!!!! Sorki czytalam was wczesniej ale juz pozapominalam, tylko wcielam sie. Nowinka, Malo nowa, ale byla! Teraz czuje sie jak bym miala zaraz explodowac!!!! Cycuchy jak balonu, ale co dziwne teraz bola brodawki, wczesniej Cale bolaly!!! Brzuch jak balon! Ciagnie w dol jak cholercia!!!! A pozatym to dzien mam hu*owy!!! Brrrrrr juz moglby byc wieczor, relaxujaca kapiel I lozko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------L ublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze na kanapie I odpoczywam, jestem tak wqrwiona z wyslalam wszystkie dzieci na drzemke... I sama odpoczywam, wyciszam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie wruciłam z pracy,brzusio bolal tak jak wczoraj znowu glupie uczucie jakbym miala dostać @,i tak mnie wzdel z cały czas mi sie sam rozporek w spodniach rozpina niby w niedziele ma być @ a co pare godzin mam taki dziwny sluz jak na owulke,juz sama niewiem co mam o ty wszystkim mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia ja miala dokladnie tak samo, a Tera jeszcze gorzej, Bo @ sie spuznia I test jest negatywny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak czytam i siedze i mysle czy dostane ten @ czy nie, wsumie juz by mgła byc ta niedziela,korci mnie zeby test zrobic ale sie boje troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) A.R_CT zapomniałam wczoraj, że u Ciebie jeszcze wcześniej dlatego pisałam o 2 godz polskiego czasu i się dziwiłam jeszcze, że o tej godzinie toś jest hihihi Zakręcona jestem:) Dzisiaj przypieczętowałam moje pójście na studia.Już opłacona zaliczka itd. Cieszę się i boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je jeszcze na chwile MoniaKat- co do sluzu to jest brunatny jakies plamienie...czulam kłucie w jajniku prawym jakies kilka dni temu. ale i tak zadzialam na wszelki wypadek życze milej nocki i kolorowych snów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola hola, ktos namieszal w tabelce!!! Ja jestem z Lubina! Dolnoslaskie, a nie Lublina. Prosze to poprawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy wiecie może kiedy najwcześniej można zrobić sobie bete hcg?Bo kurczę dostałam dzisiaj świetną propozycję pracy i przyznam Wam szczerze,że nie wiem,co mam teraz robić :-( Bo jeśli jestem w ciąży,to raczej nie przyjęłabym tej oferty,bo głupio tak po miesiącu,czy dwóch wyskoczyć i oświadczyć im że dzidziusia będę miała :-/ Okres mi się spóźnia już 10 dni,ale kurczę mam podejrzenia,że mogłam mieć owulkę 5 sierpnia,bo strasznie mnie wtedy podbrzusze i jajniki bolało.Ale kurczę sama już nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dianka90 :) Jak się czujesz.Bolą plecki albo coś ? Od października idę na studia w Twoim mieście:) Może się kiedyś spotkamy przypadkiem, albo i nie przypadkiem:) Mieszkasz gdzieś daleko od tej prywatnej uczelni KGHM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema mala :) Zapraszam do Lubina ;D Nie nie daleko mieszkam. Plecki nie tyle, co zeberka, dostaje regularny lomot od corki :D Ogolnie mam nieznosna zgage , a mala to dzis 3 czkawki miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he moja siostra jak była w ciąży to mi pokazywała jak mała miała czkawkę.Cały brzuch skakał:) Nie szkodzi, że daleko.Są autobusy:) Może kiedyś wybierzemy się na kawkę jak będę miała okienko. Może juz też będę w ciąży. A mam pytanie takie.Jak mam jeszcze śluz taki lepki przezroczysty to są dni płodne prawda? I dodam, że to 17 dzień cyklu.Ja już głupieje bo licząc od kwietnia to miałam cykle długości 31 dni,30 dni, 26 dni i 30 dni ostatni cykl.I nie wiem jak obliczać kiedy spodziewać się owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to dzisiaj byłam w Lubinie w Realu na mega zakupach hihih i szukałam szatki na chrzest córci mojej siostry, ale nie bardzo wiem tak po sklepach Lubinie gdzie co jest.Przychodzi Ci coś może do głowy gdzie można kupić coś takiego, bo u mnie same takie brzydkie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jeszcze plodne. Hmmm, w realu sa fajne tanie ciuszki, ale szatki? Napewno na allegro cos znajdziesz, w Lubinie jest jeden taki sklep przypomnialam sobie taki " Jezusowski" :D Kolezanka tam kupowala biblie a ja patrzylam na ciuszki do chrztu,moze tam cos by bylo? To nawet nie daleko mnie, jak bede pamietac to sie postaram zapytaco szatki do chrztu dla dziewczynki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------nowy sacz----?? Dianka90--------5------------22.2009----------18-------Lubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------WaWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------Opole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mialam wczoraj pogadac z moim N czy bedziemy sie jeszcze starc o dzidziusioa czy nie, ale jakos nie wyszlo-nie bylo czasu :/ Mnie tez kulo w jajniku i brzuch mnie bolala, ale niestety byl to znak, ze dostane @ (ores 2 dni mi sie spoznil), mam nadzieje, ze te objawy sa u Was przez ciaze a nie zblizjacy sie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane... Nie odzywałam się, bo jakoś nie miałam natchnienia, ale systematycznie czytałam to co napisałyście.. Widze, nowe koleżanki, witam bardzo serdecznie:) Miałam konsultacje z ginem, nie badał mnie, powiedziałam, ze zaczęłąm brać te tabletki CASTAGNUS, a on na to, że byc może przez te tabletki mi się tak porobiło, kazał dalej brać. Ciąża wykluczona, przy 4 testach negatywnych, jeżeli wrześniowa @ mi sie będzie spóźniała tyle dni, to mam przyjść i wtedy będzie badanie.. Dziś juz plamienia nie mam, ale p-rzy porannej kąpieli widziałam taki brunatny śluz, jeszcze... Teraz mam uczucie wilgotności, to chyba przez te tabletki z wiesiołka, na lepszej jakości śluz. Wiecie co, tak pisąłyście o tej owulacji, ja się zastanawiam czy w ogóle ja posiadam... NIgdytakich rzeczy nie zauważyłam u siebie, moze dlatego, ze az tk bardzo nie obs4erwowałam swojego ciała... To juz 4 cykl starań, razem z z odstawienia to 5 i nadal nic:( widze, że MoniaKat i Mała tyle samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke i uciekam,brzusio i jajniki dalej bola jak na @ robic test czy poczekac do niedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, i napiszesz mi tak samo w 8 miesiacu dobra :D ?? Ja chwilami wysiadam, czuje sie taka opuchnieta i ciezka. Jeszcze niecale 40 dni i bede ja na rekach nosic :D Nie moge sie doczekac karmienia cyckiem :) Lece na spacer z kumpelami. paaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×