Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

hej.... monisia, to powiem ci ze masz super z tym przytulankami itd..... niepowiem moj czasem ma dni ze sie odczepic nie moze ale tak ogolnie, to jego jest taki troche skryty.... jestesmy razem okolo 3 lat, malzenstwem ponad rok, na samym poczatku bylo zuuuupelnie inaczec za reke trzymal, calowal na dziendobry i dowidzenie (przed i po pracy) czarna, uwiez mi tez mialam takie dni kiedy uwarzalam ze bylo to monotonne, jakos tak kilka tygodni po slubie, juz mialam dosc naszego zwiasku, ale wydaje mi sie ze kazda z nas to przechodzi... tak juz jest... teraz jest normalnie, moj maz nie lubi pokazywac uczuc, zawsze powtarza ze skoro jestesmy razem, jestesmy malzenstwem i mimo zlych i dobrych dni jestem przy tobie tzn ze cie kocham.... (czasem mam dni ze sie go pytam czy mnie kocha-a to wlasnie mi odpowiada) czasem jak chce poczuc milosc (poniewarz on jej nie ukazuje) to sie na niego obrazam, ignoruje jak do mnie mowi, jak sie pyta czy jade na kawe z nim, albo na zakupki, to mowie nie..... poprotu ignoruje na maxa, wtedy ma kilka dni kiedy sie podlizuje, oczywiscie nie przeprosi, bo zazwyczaj nie ma za co, ale zachowuje sie inaczej.... tak milo mi wtedy, takze czasem mam takie dni kiedy jestem dla niego wredna a on za to robi wszytsko zeby zobaczyc usmiech na mojej twarzy :P:P ach ja nie numiem napisac jednego zdania, ktorko i zwiezle, zawsez wypowiedz ja 3 strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda pod psem:/ czarna- ja jestem ze swoim R 4 latka i ostatnio tez czuje ze jest monotonnie.....dzis pojechal w delegacje wiec moze mala przerwa dobrze nam zrobi i znow odzyjemy:)tylko staranek nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWAAAAAAAAAA, napisąłam posta, i mi się skasował a byl gigantyczny ;/;/;/;/;/;/;/;/;/;//;/;//;//;;//;;/;;//;; A więc, wczoraj miałam rozmowe z Kochaniutkiem, powiedział, ze kocha mnie barzo mocno, już hna cąłe życie, i nikogo innego tylko mnie:) Kocham go mocno:) wczoraj wypiłam z koleznaka prawie cala butelke, 0,7 podróbki martini, pwoiem wam, ze jestem smakoszka martini bianco, ale roznicy praktycznie nie czuc, serio...... POLECAM:) Dziewczynki, nie chce jmi sie wsyztskiego pisac, w tym poscie, w poprzednim duzoooo, napisalam, ale jebaniec sie skaosowal, wiec stracilam juz wene,.. Powiem wam szczerze ze ten topik cos powolutku idzie... Dziewczynki, co juz nas nie kochacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć..... monisia mam zdjęcie i prawie ca~ły czas na nie patrze...to takie niezwyk~łe, jutro zeskanuje i jak mi się uda to je wrzuce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza w takim razie czekam na zdjęcie;) Bardzooo bym chciała zobvaczyc Twoją fasolkę:)::) Scherza nie wiem czy o tym pisałaś, już nhie pamiętam, ale jak twój luby zareagował na wieść, że zostanie tatą?? Jaka byla jego reakcja i słowa?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zauwazyłam ze malutko strasznie piszemy,polowa dziewczyn poodchodzila,gdzie jest arista tez juz sie pare dni nieodzywa,ale mam nadzieje ze my wytrwamy tu do konca. Ja niemoglam wczoraj pisac bo mam małe problemy rodzinne i dzis tez juz raczej niezajrze. ale jutro popracy sie odezwe i mam nadzieje ze bedzie zapisana wiecej niz jedna strona. scherza czekamy na zdiecie maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sielankowo- rosołek juz gotowy, mała własnie z kaszką poszła na dżemkę, a ja mam teraz chwile dla siebie, muszę sie doprowadzić do stanu uzywalności. Po rosołku jedziemy na 2 danie do rodziców. Wojtek tradycyjnie w pracy. Jutro spedzimy troche czasu razem, wreszcie, choć nie ukrywam, ze ucieszyło mnie wczoraj jego wcześniejsze przyjsćie z pracy i postanowiłam to "WYKORZYSTAĆ"..., hihihi No to czekamy na fotke brzuszka- maluszka :) DZIEWCZYNY, JA TEŻ ZAUWAŻYŁAM, ŻE JAKOS TU PRZYCICHLO I MAM NADZIEJĘ, ZE TO SPRAWKA POGODY, BY JESZCZE ZŁAPAC TROCHĘ PROMIENI LATA ??? Buziaki i udanej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :) Dodalam 2 nowe fotki na NK,mozecie zobaczyc jak mi corka urosla :D A za miesiac juz dodam fotki z mała na rekach :):):) Mam dzis swietny humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia647 - rodze 29.09 i ani dnia pozniej :) wczesniej sugerowalam sie terminem z ostatniego USG czyli 22.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przycichlo, przycichło i to bardzoooo.... Ale mam nadzieję, ze się rozkręci:) No własnie gdzie jest moja Arista???? Dziewczynki odzywajcie się...:) Ja dzis spędzam wieczór przed komputerem, mam nadzieję, że będzie ktoś do popisania, Dianka jedno zdjęie widziałam, teraz wchodze, zeby zpobaczyc drugie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zachodz szybko Czarna, to Ci promocyjnie odsprzedam, bo zamiesiac beda juzmi niepotrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, ze one sa jak dla slonia :D PrzymierzalamtezXL, daj spokoj,wór jakich malo :) A te sa fajne, bo nic nie uciskaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Dianka- zeczywiscie super mas zte portki.... hehe ja lwasnie zjadlam sniadanko (puznie sniadanko) i czytam co napisalyscie, i rzeczywiscie nie za duzo, ale ktoras tutaj miala racje (sorki czytalam pol godzinki temu nie pamietam ktora z was pisala) dziewczynki pewnie na urlopach przed powrotem do pracy, albo lapia ostatnie plomienie sloneczka..... u nas pogoda bylejaka, w sumie nie pada ale jest pochmurnie, a mialam nadzieje ze sobie troche poleniuch*e na sloneczku..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! dziewczynki, wczoraj znalazłam wasz topik i w końcu jako tako przeczytałam te 100 stron i nareszcie mogę się przywitać ;-) Mam na imię Monika,mieszkam sobie w Bydgoszczy, za kilka dni kończę 20 lat i w sumie hmm podejrzewam że mogę być w ciąży, Dianusia90 mogłabyś napisać mi jakie miałaś najpierw objawy? mam nadzieje że mogę do was kochane dołączyć :-) pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witaj nova kolezanko :) Objawy... Hmmm,kilka dni przed i po spodziewanej @ mialam bialawe uplawy sluzu ( sory za szczegoly ;) ) W dzien spodziewanej @ o 23 naszla mnie ochota na sledzie w smietanie z cebulka. Rowniez w dzien spodziewanej @ ujrzalam na bieliznie pomaranczowa kropke, bylam przekonana, ze to ciotka sie rozkreca ;)do rana nie dostalam okresu i poszlam po test, 2 krechy mocno czerwone :) 31dc ktory trwa juz 9 miesiecy :D W 7tc doszly wymioty do okolo 18tc, w miedzy czasie mdlosci o i odrzucalo mnie na zapach margaryny. A juz po polowie ciazy zgagi, ruchy malej, zaparcia, caly bukiet udziwnien ciazowych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane.Ja muszę się z wami pożegnać, choć pewnie i tak będę tu zaglądać.Musze odłożyć staranie na jakiś rok, bo dostałam dobrą pracę i szkoda mi nie skorzystać z okazji.Ciężko było podjąć decyzję, ale nie poradzę sobie ze studiami, pracą i brzuszkiem więc z czegoś musiałam zrezygnować :( No cóż już takie życie. Będę Was odwiedzała i trzymała mocno kciuki, żeby Wam się udało i dziewczynom, które zaszły, żeby wszystko było ok i urodziły zdrowe dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mprzykro mi:( No ale jedno z dwóch:) i wiesz co Ci powiem, nie chce krakac, ale zawsze jest tak, że jak sie zrezygnuje z dzidzi, to dzidzia jest, bo wtedy jej sie tak nie pragnie:) Więc mimo wszytsko życze wpadniecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Chciałąm Was zaprosic na forum kobietek- szczęśliwych meżatek, ale nie tylko, bo piszą tez singielki i dziewczyny w zaiązkach niesformalizowanych. Ostatnio forum meżatek bardzo przycichło i brakuje nam nowych osób, stworzyłam tam nawet temacik dla nas specjalnie o staraniach o ciąży. Tam nie ma wrednych "pomarańczek", tam każdy jest zarejestrowany. Możemy sami tworzyc nowe tematy i bloki tematyczne... Jest mozliwość wklejenia swojego zdjecia przy profilu (tzw. avatarka), jest mozliwosć umieszczania zdjęć i przede wszystkim milusio tam..... Jezeli macie ochotę, to zapraszam.... http://www.kobitki.o-nas.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Czarna dziękuję kochanie.Trzymam mocno kciuki za Ciebie :) Będę was odwiedzała, bo już się przywiązałam.Mam nadzieję, że mogę.Pracę dostałam fajną, dobrze płatną Dianka będzie wiedziała gdzie:) W Galerii Arena w sklepie z bielizną. Może mnie kiedyś odwiedzi w poszukiwaniu staników do karmienia:) Cieszę się, że mi się udało.Poznałam kierowniczkę.Bardzo fajna dziewczyna.W ogóle wszystko tak na wariata:) W piątek się dowiedziałam, dzisiaj byłam na rozmowie pod salą weselną w ogóle hehehhe i od wtorku zaczynam.Dzięki mojemu kochanemu mężowi, ale juz się chłopina martwi dodatkowymi obowiązkami w domu i obiadami hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, zapraszam, tam mozemy pisac o dietach, o facetach o dzieciach, kwiatkach, szmatkach i wszystkim na co mamy ochotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, bardzom się cieszę:) Będzie dobrze, inaczej być nie może. Monia Kat już wchodze, ale nie możesz nas zostawić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zarejestrowałam sie na tyj forum, powiedz mimkochana co dalej jak mam znalezc to o czym mowilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×