Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

nic nie czuje zero, zadnych objawow wczesniej troszke poplamilam ale tylko rano i tyle. @ moze sie przesunelo z powodu tabletek (jak przestalam brac moze cykl sie rozregulowal) bo tez tak moze byc ale iskierka nadziei sie tli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jhestem wkurzonaaaaa.... Dziewczyny pomocy moze Wy wiecie... Mam 3 nowe klawaitury, żadna u mnie nie działa, sparwdzalam u kuzyna u niego działaja, działa mi tylko stara klawiatura, ale ona juz jest mulaca i brzydkla chcialam nowa, ale mi nie dziala, robilam wszytskie nowe czynnosci.... Prosze pomocy, bo zaraz to wszytsko rozpierdole juz mi brak cierpliwosci, ejstem strasznym nerwusem i taka bzdura potrafi wyprowadzic mnie z równowagi, kurwa, kurwa, kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie! Chyba tutaj nie pasuję po pierwsze dlatego, że jestem starsza od wszystkich tu obecnych forumowiczek, a po drugie z Was bije radośc i nadzieja która we już mnie umarła, ale problem mamy ten sam. Małżeństwem jesteśmy od roku, ale od dwóch lat kochamy się bez zabezpieczeń – niestety bez oczekiwanego efektu. Moje wspaniałe małżeństwo sypie się a ja nie umiem temu zaradzić. Najgorsze jest to, że nie potrafimy rozmawiać o naszym problemie. Mój mąż z góry wziął winę na siebie (ma tylko jedno jądro) mimo, że nie poddał się żadnym badaniom, które mogłyby potwierdzić, czy wykluczyć podejrzenia. Równie dobrze przyczyna może tkwić po mojej stronie. Mam 38 lat i mimo, że mam już dziecko (z pierwszego małżeństwa) to przecież równie dobrze mój wiek może być tu przyczyną niepowodzeń. Początkowo nie dopuszczałam do siebie myśli, że może nam się nie udać. Przecież to tylko kwestia czasu. Teraz już tak nie myślę. Te dwa lata bezskutecznych starań sprawiły, że stałam się smutną i zgorzkniałą osobą. Problemy finansowe które mamy też nie pomagają nam w naszym problemie, bo gdzie znaleźć lekarza przyjmującego na fundusz, który mógłby nam pomóc? Wszystkie badania to majątek, a ja mam do opłacenia szkołę którą muszę zrobić bo inaczej pozbędę się pracy i jeszcze leczenie starszego dziecka. Mam lepsze i gorsze dni, chociaż tych drugich ostatnio jest więcej. Mieszkamy z rodzicami męża i jego babcią, którą ciągle odwiedzają wnuki – kuzynostwo męża. I choć są niewiele młodsi, to wszyscy mają a teraz spodziewają się kolejnego potomstwa. Brat i bratowa męża mają słodkiego 3-latka, a na gwiazdkę będą się cieszyć córeczką, o czym z dumą poinformowała mnie wczoraj teściowa. Nienawidzę tej baby za to, że w odpowiednim czasie nie zajęła się zdrowiem swego syna a mego obecnego męża. Ta wstrętna baba przed naszym ślubem stwierdziła, że „nie wyobraża sobie żeby w tym domu były jeszcze małe dziecioki”. Nienawidzę jej. Zwłaszcza, gdy widzę, że wnuka od drugiego syna nie odstępuje na krok gdy przyjeżdżają w odwiedziny. Niezmiernie ciężko jest mi to wszystko znosić. Mam takie doły ostatnimi czasy, że już sobie z nimi nie radzę. Niekiedy zastanawiam się gdzie podziałam się JA – zawsze uśmiechnięta, tryskająca humorem, zadowolona z życia. Chyba umarła. Teraz JA to smutna, zgorzkniała i wybuchająca z byle powodu a niekiedy i bez powodu żona i matka starszego dziecka. Może będzie mi trochę lżej jak się Wam wypłakałam. Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawju kochana, smutno jest czytac takie wypowiedzi.. Może nie wychodzi wam dlatego, że za bardzo chcecie. mozesz pisac z nami, każda z nas, na p[oczątku była tu zamartwiona smutna, itd, ale z dnia na dzień zaprzyjaźniłyśmy się, opowidamay sobie wsyztsko, jak w skzole, w pracy, w domu... Bądź z nami a zobaczysz, że będzie Ci lżej.. Zawse możesz sie wygadac, ponarzekać i zawsze dostaniesz odpowiedź.. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia my wsumie w tym samym czasie odstawiłysmy tabletki,ja dostałam @ normalnie w 28 dzien cyklu,a ty jak niedostałas to zrub sobie moze en test tak dla świetego spokoju,jak wyjdzie jedna krecha to znaczy ze to po tabletkach ci sie poprzestawialo. czarna niedenerwój sie tak tylko wszystko na spokojnie zrób a sie uda,jak u kuzyna działa to u ciebie tez napewno zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawju38- przede wszystkim bez paniki, znam parę, która po 2 latach starań dostała sie do odpowiedniego lekarza i choć kolejny rok minął, to ja wiem, ze bedą mieli dziecko, bo to wszystko musi potrwać.... Przede wszystkim wyślij meża na badania, to podstawa- badanie nasienia to najprostsze i najtańsey z możliwych badań. Jeśli na tym polu jest ok, to niestety musisz isć do lekarza- najpierw na fundusz (rozeznaj się w swoim mieście do kogo warto sie wybrać- pogadaj z położnymi). Poproś o podstawowe badania, przede wszystkim monitorowanie cyklu- czyli czy w ogóle masz owulację- czy na cos nie chorujesz itp......jeśli lekarz stwierdzi, ze masz owlację, to polecam Ci testy owulacyjne, zeby było wiadomo kiedy zadziałąć :) Kolejna rzecz, jeśli owulacji nie masz, to lekarz bedzie sie starał ja wywołąć. To prawda, ze Twój wiek moze byc już schyłkiem mozliwości, ale kobiety po 40 rodzą zdcrowe dzieci. A jak juz zajdziesz w ciażę, to wszystkie badania i te prenatalne masz gratis......wiec znajdz tylko dobrego gina i do dzieła Kobieto..... Jeśli jednak i to zawiedzie, to pozostaje "adopcja ze wskazaniem"- poczytaj na necie. Adoptujecie niemowlaka..... Udanego dnia Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane , ja tak na szybko, bo w pracy nie mogę korzystać z internetu za bardzo :P, więc krótko się melduję, że jestem i pamiętam o Was i czekam z niecierpliwością na internet, co bym mogła z Wami na spokojnie popisać. Ja czekam na @ tzn. lepiej, żeby jej nie było, ale mam jakieś przeczucia, że cykl mi się przesunął. Dziś 31 dc i brak@, ale jeszcze nie robię testu, bo za wcześnie, a poza tym brak jakichkolwiek objawów, miałam wrażlie sutki, ale już mi przeszło :( a tak mam przy nadchodzącym okresie. Może nie przyjdzie. Jak będzie się spóźniał kilka dni to zrobię ;) Pozdrawiam Was buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc moje kochane koleżanki czarna ona ja ostatnio tez miałam problem z klawiaturą bo mi psiak przegryzł kabel i musiałam kupic nową i za hiny nie moglam jej podłaczyc to znaczy zeby dzialala tyle sie nazwałam ze szok az mało co bym ja rozbiła taka bylam wsciekła ale dało rade... eh ja niedawno wróciłam z jazd bo w piatek mam egzamin i znów strasznie sie boje... masakra tak bardzo bym juz chciała miec i zdac to prawko normalnie po nocach mi sie to śni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wredna @ mam dostac 4 wrzesnia jeszcze tyle czasu mam nadzieje ze nie dostanę i zdam prawko w piatek tzn najpierw zdam prawko w piatek a @ nie dostanę. tak bardzo bym chciałąa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny tak się wlepię w temat m bo juz nie wiem co dzisiaj z soba robić...tak żle jeszcze się nie czułam....jak kapeć wymemłany przez psa....mdli non stop, zero siły na cokolwiek, jeść mi się chce ale jak tylko coś wezmę to mnie odrzuca, spać się chce, a zasnąć nie mogę..... dzisiaj zaczyna się trzeci miesiąć , z tego co wiem to juz w drugim trymestrze powinno być lepiej i oby bo już nie mogę sobie poradzić.....ale maruda ze mnie eeeeeeehhhhhhhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja ostatnio jestem zajęta nauką sikania :) Emi juz sama siada na nocnik i sama z siebie robi siku, nie muszę jej przypominać, ani na siłę odsadzać- uwielbiam to dziecko. scherza- przemęczysz jeszcze miesiąc, a kolejne 3 miesiace bedą super, zobaczysz. Z doswiadczenia wiem, ze 3 trymestr jest najgorszy. Ciesz się, ze masz mdłośći- to dobra oznaka, dzidzia sie rozwija i cześciowo Cie "zatruwa" swoimi "odchodami"- taka prawda. Ale to przechodzi, naprawde :) A w 3 trymestrze przyjdzie zgaga i szlak Cię będzie trafiać ;) Zapytaj naszą Diankę :) Everlast, dobrze, ze sie odzywasz mimo, że nie masz netu w domu, a w pracy nie za bardzo masz mozliwości ;) Arista, a moze @ nie przyjdzie :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia czyzby były 2 kreseczki??? Ja polecam opcję 3 w 1, razem z fotelikiem montowanym na stelażu wóżka :) BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniakat nie 2 kresek jeszcze niema,dopiero zaczynamy starania,ale mojego S tak jakos wzielo na oglądanie fotelików i wózków. a masz może jakiegos linka ze zdięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja już kończę 3 dzień okresu.Przez całe 3 dni chodziłam wściekła jak osa, że dostałam @.I w dodatku usiłuję rzucić palenie i mnie rozpierają jakieś złe moce :P Mąż się mnie boi już hehhe Biedak. Pawju38 Nie martw i wyślij męża na badania.Nie są chociaż inwazyjne jak w twoim przypadku by było. Fajnie, że masz choć 1 pociechę.Ja się boję, że w ogóle nie będziemy mogli, ale wierzę, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza, Moniska, dobrze, ze chociaż Ty jesteś... Gdzie jest Czarna??? Dziewczyny, nie wiecie co u Żanety??? Miałą mieć to badanie jajników i nie odezwałą się....Żaneta jak nas czytasz, odezwij sie- martwimy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mała, co słychać poza @??? Nie przejmuj się, maż Ci wybaczy humory, juz TY sama wiesz jak go udobruchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam.Sprzątałam sajgon w kuchni :D A ogólnie to nic ciekawego.Miałam dzisiaj zalatany dzień i kupiłam sobie zajebisty stanik.Przecena była z 88 na 62 zł.Za zwyczaj to nie kupuję drogich, zle co tam chociaż długo są.Chociaż te z targu niektóre są fajne i długo już je mam. Tylko mam problemy z dobieraniem rozmiarów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, to zaszalałaś:) Ja poza butami na razie nie robie zakupów, bo gdybym zaszłą w ciażę, to wtedy trzeba by sobie cos kupić. Ostatnia ciażę przechodzi,łam latem, wiec zima w sukienkach w kwiaty raczej nie pochodzę, ale w kostiumach może tak, sam wiecie ile płaszcze itp kosztują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat - masz racje, zgagi sa masakryczne :( juz wolalam wymioty, raz dwa i po sprawie. Fakt, II trymestr jest najlzjszy :D Powieksza sie spokojnie brzuch, nie ma juz mdlosci, sennosci, nie ma eszcze zgagii problemu z spaniem, czy wstawaniem :) Mimo wszystko, ciesze sie kazdym dniem, gdy patrze na siebie coraz wieksza :) nie moge sie doczekac juz porodu i tego kiedy z moim chlopakiem bedziemy na zmiane tulic nasze dziecko malutkie :) Juz teraz nie raz moj chlopak zlapie ja za dupke :) Tak sie mala wypina ;) Zycze kazdej oczekujacej: najpierw braku okresu, a po "chwili" ogromnego brzucha :D Ps. Moja mala aktualnie "rozwierca" mi kosci miednicy swoja glowka :) Dobranoc wszystkim babeczka. Pawju - przykre :( i wiecej nie wiem co napisac po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, ja na Twoim etapie ciaży miałam juz malucha na swiecie, niestety w inkubatorze i z sepsą, wiec jeszcze sie natulisz ;) Udanego dnia, jak zwykle dzisń napięty dzisiaj mamy :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sepsa?! Moj brat mial ta chorobe, ale mial 19 lat i dal rade. MOja sie rozpycha, ale chyba jeszcze posiedzi u mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) @ ciagle brak a dzis juz 27.08 piaty dzien sie spoznia:) nadzieje w sercu roznie z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia, nie mam pojecia gdzie by mozna było wyskoczyc na 2 dni, ode mnie najlepiej w góry :) Udanego dnia.... Gdzie sie wszyscy pochowali??? Fibisiunia, zrób test, nie męcz koleżanek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×