Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Witajcie kochane czarna - ależ Ty masz przygody, a babką z urzędu pracy się nie przejmuj, bo ja czasem mam wrażenie, że te baby tam pracują za karę. :) Też swjego czasu jak ubiegałam się o staż, z nie jedną babą miałam spięcie i czasem mam wrażenie, że zamiast pomagać to utrudniają nam....:/ MoniaKat - gatualcję dla malutkiej fajnie, że już masz taką małą pociechę przy sobie, pewnie z drugim dzieckiem będziesz juz miała większe doświadczenie 🌼. ARCT - z tego co pisałaś, to masz pracę z dziećmi, więc masz już doświadczenie, czego zadroszczę, bo ja w ogóle nie wiem jakbym sobie poradziła ;) monisia - ja też liczyłam dni płodne z kalulatora, ale one w żaden sposób nie pokrywały się z obserwacją śluzu, bo śluz się pojawił gdzieś ok 20 dc, kiedy mojego Męża nie było na noc :( mała24lb - jeśli chodzi o wiesiołek, to czarna go zażywa, ja jeszcze nie, bo czytałam, że bierze się go od 1 dc do owu. Jak dostanę @ to może zacznę go brać :) fibisiunia - nic się nie martw topic się rozkręci :D Tylko gdzie te fluidy ciążowe pozytywne. Arista - miałaś iść do lekarza i dać znać, czekamy.....:) Ja mam 33 dc i brak @, ale objawów też brak, więc coś mi się wydaję, że znowu mi się cykl przesunął :(. Może zrobię dziś test, ale się boję :P Kochane dziś ostatni wpis, bo ostatni dzień w pracy przed weekendem, prawdopodobnie w poniedziałek przyjdą podłączyć mi internet :D to będę z Wami w częstszym kontakcie. Miłego weekendu buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no i kupiłam i załątwiłam co miałąm załatwić w IKEI :) buty też oddane do reklamacji....czeka nas dzis wyjazd do naszych znajomych- jakieś 30 km w jedna stronę, ale Emilka i jaj mamusia nie lubią siedzieć w domku :) BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, zrób ten test, Fiubisiunia, a Ty??? Też miałąś zrobić.... A ja wg kalkulatora powinnam jutro mieć owulację, ale nie mam zadnego śluzu- a on pojawia sie na 1-2 dni przed owulką, no i mam zgryza.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!! ja dopiero zwlekłam się z łożka i to tak ledwo co, dzisiaj znowu czuje się w ogóle nie na siłach.... a zaraz muszę się zbierać, bo idę do gin. i już nie mogę się doczekać...cały miesiąc na tą wizytę czekałam, mam nadzieję ze będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast- tak pracuje z dzieciakami, takze troche doswiadczenia mam, ale nie martw sie w momencie kiedy podbiesiesz swojego maluszka wszystkie czynnosci stana sie dla ciebie pestka, instukt maciezynski podpowie co I jak....ja pamietam od zawsze kochalam male dzieci, ale nigdy z noworodkiem nie mialam doczyniebia, wiesz jazda w samochodzie, kapiel, pewnosci ze wszystko okay w szczegolnosci jak mialam mala w samochodzie! Wiec mialam stracha, Mimo ze ja nie mama, to jak mala miala 3 tyg I jej mama musiala wroocic do pracy I ja mialam ja miec od 8 rano do 18 wieczor wraz z jej starszym rodzenstwem (wtedy 3.5 I 4.5 letnim) mialam stracha, ale wszystko zaczelp sie samo ukladac I juz drugiego dnia karmiac 3 tygodniowego malucha potrafilam pomuc ubeac sie 3letniej siostrze itd.... Takze napewno dasz sobie rade kochana! My babeczki mamy maciezynstwo we krwi! MoniaKat- moja dwulatka tez agentka.... Teraz wlasnie pojechala do dentysty, pierwsza wizyta... Zobaczymy jak jej zabki wygladaja wg dentysty, oczywiacie sama chce je myc, ale ja Jakob uparciuch nie odpuszczam ivjak Ina juz skonczy to sadzam ja na krzeselko I szoruje.... Teraz niedawno kly zaczely jej wychodzic to byla maruda, a pozatym wygladala jak maly wampirek! ;) czarnaONA- ucichlas kobietko, wszystko okay? U nas pogoda do d*py pochmurno, ale na szczescie chlodno, takze mozna okna poorwierac, tylko na moje nieszczescie u sasiadow scinaja galezie na drzewach, I chalasuja ja cholerka!! Heh moje starszaki czytaja ksiazke, o ameryce, jednak z ksiazki dla dzieci mozna sie duzo dowiedziec (czytaja na glos) IDE cos przegrysc Bo zglodnialam, do przeczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test dzis rano....niestety jedna krecha. jade nad jeziorko troche odreagowac... moje pierwsze rozczarowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia- nie martw sie.... Pomysl o tym jakile sa staranka I ze bedzie ich troche w najblizszym czasie!! A pozatym nie jestes tutaj sama, wiele z nas jest bylo I bedzie rosczariwanych jedna Kercha ale uwierz nadejfzie dzien kiedy bedziemy skakac po sufit ze szczescia..... Na widok dwuch krech na tescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia- wyprobowalam ten link co podalas wczesniej mi wyszedl niebieski kwadracik czyli sie zgadza:P a swoja droga czego to ludzie nie wymysla zeby zarobic..no zeby przez przylozenie kciuka do monitora sprawdzac czy sie jest w ciazy?...eh swiat zwariowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy to byly takie mile slows, ale zawsze czlowiekowi lzej jak ma wsparcie u kolezanek!!! ;););) jestesmy razem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I sobie podjadlam... Banan I kilka precelkow zapelnilo moje brzusio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, niestety nie mowia po polsku, ta najmlodsza troche rozumie, Bo mam ja od urodzenia I czesto Adam do niej po polsku, ale te starsze niezabardzo, srednia troszke uzywa polskiego bovjej poprzednia nianka byla polka, I take zeczy jak lalka, czy prosze albo dziekuje zostaly jej w glowie, to o mowi po polsku! Najstarszy nic kompletnie nie lapie :/ a I tak ludZie pytaja czyto moje dzieci, Bo wszystkie podobne, zreszta na N-K mam kilka ich zdjec! Takze mozesz sobie porownac, jest troche podobienstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki! Kochane diebelki! Wlanie najmlodsza zasnela niedawno a starszaki wyslalam na gore do oh pokoi, juz nie moge sie doczekac konca dnia Inie wszystko wqrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT- moja Emi ma juz 16 zębó, teraz jej sie wyzynaja dolne piątki, czyli ostatnie mleczaki- jeszcze czekamy na górne i bedzie komplet, ale ząbkowanie przechodziła strasznie......jak szlo jej 5-6 zębów na raz... Fiubisiunia- nie przejmuj się, na njiektóre rzeczy trzeba czasu, ale damy radę :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast- jak mi przykro....ale się nie martw, zafasolkujemy wkrótce, zobaczysz!!! Buziaki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - przykra wiadomosc, ale jak juz pisalam wyzej, tyle staranek przed toba, sama przyjemnosc, trzeba do tego podejsc z usmiechem, bo inaczej zapadniemy w depresje.... MoniaKat - ja mojej Zosi nie liczylam zebow, ale ma juz pelny usmiech, ale mi sie najbardziej podobaly te kly... wampirek..... dzisiaj mielismy bylejaka pogode, padalo i dalej pada, no ale teraz przynjamniej nie lataja mi nad glowa male diabelki, ktore juz sa znudzone siedzeniem w domu z powodu deszczu.... takze nie narzekam, w koncu w domku z kochaniutkiem..... ACH co by tu na kolacje zjesc..... nie mam zielonego pojecia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, mialam sie pochwalic, dzisiaj sciagnelam sobie splikacje na telefon, kalendarzyk dla kobie ktore staraja sie zajsc w ciaze..... hehe.... dzien w ktorym mam dostac @ jest na czerwono, dni plodne sa na jasnozielony kolor, a dzien w ktorym jest owulacja jest na ciemnozielony..... hehe i rano na dzien w ktorym ma byc @, na pierwszy dzien dni plodnych i na dzien kiedy jest owu, telefon daje mi znac..... takie przypomienie...... oczywiscie moje cykle wachaja sie od 30d do 32d... no ale zaznaczylam 32 i mam juz rozklad na caluski rok.... mam nadzieje ze nie bede musiala kozystac z niego az przez caly rok... moze tylko ten cykl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane moje, przepraszam, że sie nie odzywałam, ale spędzałam ten czas z moim kochaniutkiem, owszem, wchodziłam raz na jakiś czas, żeby przeczytać was, ale jakoś nie miałam czasu zeby odpisać, teraz nadrobię:) Jakieś stany dołowe mnie nachodzą, kochaniutek nei powie mi w odpowiednim czasie, że mnie kocha, już coś sobie wyobrażam, inaczej spojrzy, już mam jakieś fazy.. Chyba zbliża mi się @, często przed mam takie jakies dziwne fazy.. Staranka w tym miesiącu były skąpe, ze względów zdrowotnych mojego, więc nawet nadziei nie mam, że będzie fasolka. czekam na @, zobacze czy dostanę w okolicach terminu, w którym powinnam dostać, zobacz e czy CASTAGNUS działa... Dziewczynki apropos wiesiołka, owszem biorę i pomaga na śluz, jest go o wiele więcej.. Bierze się go do dnia w którym ma wystąpić owulacja, a, że ja nie wiem kiedy ją mam to brałam do 14 dnia cyklu. Teraz już nie biorę, biorę sam Castagnus no i kwas foliowy. Chociaż nie wiem czy mi to potrzebne, czy kiedykolwiek będe wciązy.. Mówię wam, nabierm jakiejś pewności, ze nigdy nie będe miała dziecka. W ogóle jakiś dół mneiłapie, brak pracy, brak dziecka, wkurwienie totalne.. A teraz coś śmiesznego, w środe wieczorem zadzwoniła do mnei moja polonistka, ze skzoły średniej, która skończyłam w kwietniu i poprosila mnei, zebym wystąpiła na apelu we wtorek na rozpoczęcie roku szkolnego.. Kurde śmiechu warte, skońzylam szkołe, uwolnilam sie od tego wyztwskiego, ale że moja polonistka to zajebista babka, to nie moge jej odmówić, a więc moje kochane, zaczynam uczyć się prozy na pamięć wskakuję w galowe ubranko i cisnę na rozpoczęcie roku szkolnego:) Wiecie co, mój związek jest jakiś taki monotonny.. Zachowujemy sie jak stare małżeństwo, a to mnei wkurza.. brakuje mi spontaniczności i ogólnie wydaje mi się, że wszystko jest do dupy.. Nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć........ ja po wizycie na USG, normalnie to co widziałam mam cały czas przed oczyma....2 centymetrowa dzidzia, nózki, rączki było widać...serduszko biło widok niesamowity i dziewczyny życzę każdej z was taki widok... aby tylko każda wizyta kończyła sie takim szczęściem.... od razu czuję się tak wyjątkowo.....chyba nic tak nie uszczęsliwia kobitek jak widok dzidzi w brzuszku..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, ja cos wiem na ten temat :D A teraz ten 2centymetrowy maluszek rozbraja mi zebra :) Lece do sklepu z tesciowa :) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jestem w ciąży.. Robiłam test, który przysała Monia... jejciu, co to ludzie nie wymyślą.. Moge się ząłożyć, ze zaraz na jamikś forum, 15nasto letnie dziewczynki będa pisały, że są w ciąży bo ten test im tak wyszedł :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś charakterystyczny śluz i musze dopaść mojego meża dzis wieczorkiem :) Trzymajcie kciuki Czarna, jak długo jestes ze swoim facetem??? My w listopadzie mamy 5 lat i powiem Ci szczerze, ze ja nie słyszę od niego komplementów, nie mówi mi, ze mnie kocha, to jest dopiero stagnacja....monotonia.... Udanego dnia M,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia my jesteśmy 1,5 roku, wiem, ze byc moż ekrótka itd... Kiedys było inaczej, kwiatki, czekoladki telefon w nocy ze słodkimi wyznaniami. a teraz powtarza cały czas "Mówiłem Ci slodzenie się skończyło.. Było tylko na początku" To jest jego stały tekst.. Ale z facetami chyba już tak jest, że jak juz posiadaja kobietę nie chciałam napisać "posiąda" :D to myślą, że juz ne trzeba sie tak starac jak kiedys... No ale z drugiej strony wiem, że mnie kocha, bo gdyby nie kochał top by ze mną nie był, nie jestesmy małżenstwem, nie mamy dzieci, więc nic powazniejszego nas razem nie trzyma... Więc??!! Głupie myśli mnie nachodzą to standard, ale zawsze sobie tłumaczę, że gdyby nie chciał ze mną być to by nie był.. Kochane a jak jest z waszymi facetami, związkami?? Napiszcie, jestem ciakacha czy tylko mój związek jest taki, hmmm jakby to nap[isac, myślę, ze nepełnosprawny to odpowiednie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a może u was bedzie tym razem tak, ze to Ty męża zapłodnisz, co??? :D uwazajcie :D:D:D:D:D:D:D ale z tym testem jest dobre, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam znowu ten test i wyszlo ze juz nie jestem w ciąży he he :) ja tez kiedys tak gadalam jak ty czarna ze mój zwiazek jest monotonny i nudny ale juz mi przeszlo.mój S zato bardzo czesto mi mowi ze mnie kocha,nawet pare razy dziennie,i mnie sie co chwile pyta czy ja go tez kocham :). Lubi sie przytulać miziac i wogle mogł by sie odemnie nieodklejać.(czasami juz do obrzydzenia). Jak zasypiamy to trzyma mnie za reke.Czasami jak mysli ze juz spie to mnie po czole pocaluje,pogłaszcze po glowie i idze spać. Kurcze wlaśnie sobie uświadomilam że żadko facet tak okazuje uczucia. Jesteśmy zesoba 2.5 roku.od 14 miesięcy mieszkamy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×