Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

cześć dziewuszoli caly weekend mnie nie byłam poza domem i nie mialam kompa zeby pisac od dwóch dni czuje sie koszmarnie, caly czas mnie muli i mi niedobrze, koszmar totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ.... Agnes tobie chyba sie mdłosci zaczynaja.....współczuję , bo to naprawdę nieprzyjemne....u mnie juz chyba przeszły ..mam taka nadzieję ale za to nie mam siły na nic..spac za bardzo nie mogę... jedynie co fajne to ze brzuchol jest coooorrraaazzzz większy..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, dziś o 7 rano poszlam na grzyby z Mama i jej koleżanką, maskara z 8 km na nogach.... Jest w sumie rano a ja paam, ale to nic, zaraz biorę się za ciasto, bede piekla śmietanowca, pyyychaaa:)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wolne ale po poludniu mama moja ma wpaść. mój S wczoraj sobie wymyślil że podejmie druga prace na weekendy,kurcze teraz to my sie wogle niebedziemy widzieć, a ten ciągle zmęczony bedzie chodził.żadnego pozytku z niego niemam. rano wstaje o 6 idzie do pracy o 17 wraca zje obiad idzie spać, o 22 sie budzi idzie sie umyć i znowu spać a teraz jeszcze na weekendy do pracy,mam faceta i jednoczesnie sie czuje jakbym go niemiała. scherza a ty wiesz juz co bedziesz miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie, ale może jak pojdę 29,09 na kolejne badabia to może juz cos będzie widać choc nie wiem czy nie za wczesnie....ale na 70 % to chłopak bo wiem, ze w dzień owulacji się przytuliliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie na nic nie mam ochoty ciagle mi sie chc wymiotować, wczoraj jak poczulam na obiedzie pieczonego kurczaka to przesiedzialam w łazience ponad godz dziewczyny ratujcie co jest dobre na takie mdłosci, scherza jak sobie radzilaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mnie zapach miesa też odrzuca... ale jak mnie mdliło to zajadałam to kanapkami, owocami, serkami i jakoś mi przechodziło, choć to potrafi mdlic przez cały dzień i nawet jak jadłam to nie pomagało, spróbuj chrupki kukurydziane takie dla dzieci , mi tez kakao pomagało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:P juz po pracowitym weekendzie:/ remont jeszcze nie skonczony, myslalam ze uwiniemy sie z robotka szybciej niestety pomylilam sie:/ ale net jest:) nabazgralyscie dziewuszki az 7 stron jak mnie nie bylo:)super bede miala co czytac w wolnych chwilach:) staranka ida na przód a tymczasem wyczekuje @ ktora mam nadzieje nie przyjdzie:) POZDRAWIAM I MILEGO DNIA ŻYCZE:* PS. u mnie pogoda piekna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie z samego rana, dzisiaj wolne I zamiast spac to ja juz na nogach, nie wiem co sie dzieje ale jak zawsze spioch ze mnie byl tak teraz nie moge spac! Wczoraj powiadomilam mame I babcie, obydwie sie poplakaly ze szczescia, babcia stwierdzila ze juz myslala ze sie nie doczeka prawnukoof.... A mam, ze jej kolezanki maja juz 5letnie wnuki, takze I czas na nia.... Ciesze sie ze sie ciesza, w sumie mialam nie mowic ale jakos wydawalo mi sie ze I'm sie humor poprawi na tydzien, w szczegolnosci babci ktora ostatnio w nerwach chodzi! Mama mi opowiedziala o swoich 3 ciazach! Jak to ja bylam ulozona tak ze jakbym sie nie wiercila to z brzucha moglabym sobie stolik zrobic, tak mialam pupke wypieta! W sumie mowila mi ze w rzadnej ciazy (a mam dwuch braci) nie miala mldosci ani nic, cycuchy ja bolaly to 3 miesiaca, fakt ze jak Nyla ze mna w ciazy to w 4 Mies ja polozyli do szpitalach Bo miala juz 3 cm rizwarcie, takze byla na podtrzymaniu.... No ale jak widac wszystko sie ulozylo okay, Bo jestem I zyje ;) ach sie rozpisalam o swojej rodzince, przepraszam ale srozumcie mnie ja ich juz 5 lat nie widzialam I Milo bylo spedzic 3 Godzilla przed skype I posluchac tak milych opowiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Ar.Ct ja jestem jedynaczką, a więc jak moja Mama roziła, miała 20 lat, mloda wystraszona, położna do niej "Pani prze" na to moja Mamunia "nie będę parła" :D:D:D i tak ze trzy razy:):) Ogólnie jestem bardzoooo szczęśliwa, moja Mamusia może dzięki temu, że urodziła w tak młodym wieku, jest moją najlepszą przyjaciółką.. chociaż wydaje mi się, ze to nie ma reguły. Ale fajjnie jest wymieniać się z Mamą ciuchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Czarna, moja cora tez bedzie miec matke mloda :D Ale nich mnie tylko poprosi o porzyczenie jakiegos ciucha :D Ja jej dam!:P Heheheheh zartuje. Jutro do lekarza po poludniu ide. Ciekawe, czy jakies rozwarcie sie juz robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka a wymyśliłas juz jakieś imie dla swojego skarba? mama była tylko na chwilke ale zato zawiozłam ja do domku i posiedzialam troszke u niej,mama mi powiedziala że @ jej sie spuniala 2 tygodnie w tym cyklu,i tak sobie pomyślalam ze cos w tym musi być i że za tydzień jak tez napewno dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, mi się spóźnia 2 tygodnie równo.. I nie zanosi się, żeby przyszła.. Idę pod koniec miesiąca do lekarza, bo to już nie przelewki. Pod koniec miesiąca idę dlatego, bo eraz krucho z kasą, za bardzo poszalałam w tym miesiącu i teraz trzeba zacisnąc pasa.. Idęprywatnie do tej do której zawsze chodziłam, zobaczymy... już mnie to wkurza.. A wiecie co dziewczyny, gdyby nie negatywny test to bym pomyślała, że w ciąży jestem, mimo to, ze nie mam żadnych objawów, ale z moim brzuchem coś dziwnego się dzieje.. Jak śpię na nim to mi przeszkadza czasami, jak się schylam to też mi przeszkadza... Śmieszne, ale po prostu mam jakieś takie odczucia... W ogóle cycki mnie nie bolą jak na okres, brzuch mnie nie boli, krzyż mnie nie boli.. Ehhhh Monisia a Ty jak się czujesz??? jakieś objawy @ czy ciąży masz??? Ile Ci się już spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna mi sie @ spużnia dziś 8 dzień,obiawy mam takie że od czasu do czasu bolą mnie jajniki i podbrzusze niewiem czy to normalne.pojutrze zrobie sobie test. dzisiaj myślałam zeby sobie zrobić bete bo to chyba daje lebszy wynik niz taki z apteki. a ty co myslisz nad betą moze sobie też zrub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monisia, ja mialam tak samo raz na jakis czas mnie klulo w jajnikach... i co okazalo sie ze to klusie to moja fasoleczka wedrowala i szukala sobie miejsca.... dzisiaj popoludniu ide na spotkanie w przychodni z jakimis ludzmi, zobaczymy co mi powiedza, to narazie konsultacja ustna ale moze wydusze u nich test z krwi, bo cos mowili ze zanim zaczna ze mna cokolwiek robc to musze mi bete sprawdzic.... teraz wlansie siedze i odpoczywam, widzialam sie z moja psiapsiuleczka, wypilysmy sobie kafke pogadalysmy, az sie dzien leprzy zrobil, dzisiaj wolne takz eleniuchuje... czarna.... a to masz sie z tym brzuchalkiem... ja w sumie czasem mam wrazenie ze mi bebzunek przeszkadza, ale to chyba tylko w mojej glowce, i czasem mnie troche wzdyma... tak jakbym byla dzien przed @ mam brzuch powiekszony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZiewczyny Wróciliśmy w sobote wieczorem, a ja wciaz mam tyle spraw do uporzadkowania... Dziś sprzątanie mieszkanka, jutro jeszcze mi okno w salonie zostało- ale za to najwieksze- balkonowe, firanki, zasłonki do prania. Dziś jeszcze muszę umyć podłogi i lustra, czeka też prasowanie i pranie... A na środę łazienka i kuchnia szczegółowo. I każdego dnia coś- zaczynam wracac do siebie :) . Na jutro też szykuje nam sie sesja zdjęciowa z Jarkiem. Do tego z MOPS-u nie dostałam zadnej odpowiedzi, a wnioski złożyłam miesiąc temu. Jutro tam pojadę. Po drodze zakupy. Muszę odpocząć troche od małej, jest mi to potrzebne. Dzis myłam okno u małej w pokoiku, zawiesiłam juz firankę i motylki zakupione w TBG. Pokoik skończony, moze na dniach kupimy jej plakat do antyramy na scianę z motywem z kubusia puchatka i mam jeszcze niewykorzystane szablony od sąsiadów, muszę cos jeszcze wykombinować na scianach i szafie.......pomyślę. Mała śpi, ja piję kawkę z cykorią. Mam dziś 6 dzień @, ale włąsciwie to juz takie plamienie, zastanaiam się czy tym miesiacu sie uda, już zaczynam się podłamywać, 5 miesiąc starań przed nami.....Mam organizm przygotoany do ciaży- oczyszczony, dowitaminizowany, podkarmiony- jest teraz sporo owoców i warzyw, wiec korzystam. Zastanawiam sie czy przypadkiem Wojtek nie powinien się przebadać......ech.... Czarna, wciaz jesteśmy po tej samej stronie tabelki :) Cieszę się, ze nie zostałąm tam sama jak palec.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza- o pułci mozesz rozmaiać dopiero ok 19-20 tygodnia i to jeszcze na 50-60%. Zwykle przy dobrym sprzęcie lekarze są w stanie to powiedzieć już na peno, ale na pewno to wiesz....dopiero po porodzie, hihihi Dianka, trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artc mnie tak kłuje codzienie to co myslisz ze fasolka jeszcze wedruje jezeli tam jest? a jak sie dowiedzialaś ze ci sie udalo to kluje cie jeszcze czy juz przestalo? Monia ja też jeszcze nieprzeszlam na drugą strone tabelki,została nas czwórka, ja, ty , czarna i fibisiunia,która nastepna? kupiłam sobie juz dzisiaj test i sie zastanawiam kiedy zrobić jutro czy e środe? wsumie pisałam wam caly czas ze zrobie w środe ale już mnie korci zeby zrobić jutro. Jak myślicie poczekac jeszcze ten jeden dzień czy jutro już moge robić? dla przypomnienia jutro bedzie 10 dzień jak niema @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice MoniaKat-----------5---------------19.10-------29---- -----Katowice monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa Zaklęta-----------1----------------03.10.09-------25---- ------pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódz kie .......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka najprawdopodobniej bedzie miala na imie NIKOLA :) Jutro mam termin z usg... Moze cos sie zacznie? Dzis caaaaly dzien mam sporo wilgoci :P Ogladam 13 posterunek, moj luby mi sciagnal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia kluje mnie kljue.... codziennie raz ja jakas godzinke... czasem mam wrarze nie ze @ przyszla bo boli tak jakbym @ dostala.... ale @ nie ma.... ja dzisiaj zaraz ide do lekarza ale to chyba nie bedzie badanie, na usg mam termin na 8 pazdziernika, chociaz mam mala nadzieje ze uda mi sie wymusisc cokolwiek dzisiaj.... do przeczytania moniakat to rzeczywiscie masz sprzatania! wpadnij do mnie jak masz tyle energii, u mnie tez by sie przydalo takie "przedswietowe" sprzatanko... a u mnie z energia kiepsko ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia, nie wiem, a czujesz ze cos tam moze byc? ja zrobilam dwa dni przed terminem @ i wyszedl pozytywny, ale skoro tak jak pisalas ze widziala cien lini ostatnio jak robilas test ja mysle zebys zrobila jutro, jeden dzien nic nie zmieni, tylko zrob z porannego moczu.... trzymaj caluska noc i siusiaj prosto na test :P:) powodzenia... mam nadzieje ze zobaczysz dwie kreski, tym razem ta druga bardziej widoczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem czy czuje bo niewiem co mam czuć hehehe, mam takie obiawy jak ty opisujesz oprucz buli cycuchów.strasznie już od paru dni mnie ma pepsi wzielo,a co do tej krech przy ostatnim tescie to ja już sama niewiem czy ja widzialam ta druga kreske czy nie,czy ja sobie tylko wmówiłam, kurcze niewiem co robić. zobaczym rano jak sie obudze, jak bede miała wene to zrobie,ale napisze wam dopiero jak wruce z pracy,jutro mam na rano więc test jak cos to bedzie robiony o 5.00,najwczesniejszy mocz hehehe. jeszcze jutro i urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki moje kochane.... wiecie co mam dziwne wrarzenie, ze jednak to nie ciaza.... nie wiem co sie dzieje, nie mam @, ale cos tam jest w srodku co mnie przeraza.... prubuje o tym nie myslec ale chyba jest mocniejsze odemnie, w srode ide na test ciazowy, co mnie zdziwilo nie beda robic tego z krwi, tylko normalny, siusiany.... troche sie denerwuje, robilam jeden test przed terminem @ wyszedl pozytywnie, i puzniej juz nie powtarzalam..... i troche sie nederwuje.... nie wiem co jest... ale troche mnie nerwy wziely.... ach dzisiaj pewnie w ogole nie bede mogla spac.... chyba jutro powiem w pracy, mam wizyte rano, w ciagu pracy, akurat moja mala ma plywanie, i chyba bede musiala powiedziec ze mam lekarza (aja do lekarza nie chodze, tylko wtedy kiedy trzeba) a glupii nie sa domysla sie o co chodzi..... musze sie wyluzowac, bo stress mnie zjada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Arct- nie panikuj, spokojnie, szystko będzie dobrze, poczejak do podstawowych badań, zrób ta bete, to będzie wiadomo co i jak i nie ma co wpadać paranoję ;) Everlast- a co u Ciebie?? UDanego dnia Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×