Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

wiesz co to jeszcze poczekaj:) mi @ spuznia sie 1 dzien i tez jeszcze testu nie robie:) jak @ ci sie spuzni to dopiero wtedy zrub test :) zycze ci 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak właśnie pomyslałam ze poczekam te pare dni a najlepiej do czwartku albo piatku. a ty ile jestes dni po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 1 dzien po@ wiec jeszcze poczekam . W tym cyklu mam pewnos ze trafilam w owulacje wiec mam wielkie nadziej:) no wlasnie a co z objawami masz jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam temp wczoraj i dzis i mam 37.3 a co do innych objawów to raczej nie tylko kawa mi dzis zupełnie nie smakuje cała wylałam a i wczesniej nie przeszkadzało mi jesli ktos palił przy mnie choc sama nie palę a wczoraj oropnie mnie to męczyło musialam wietrzyc caly dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co musisz jeszcze poczek narzie nie ma co sie nakrecac bo potem moze byc roznie:) ale masz duze szanse na dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jak mi się spozniał to juz miałam nadzieje....a ból piersi też miałam a powiększyły się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec i mam nadzieje ze juz jest w moim brzuszku:) ja staram sie dopiero 2 cylk wiec jestem dopiero na poczatku staran:) a lykasz juz kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie biore bo tak szczerze to do wczoraj za wiele o tym nie myślalam i kiedy pojawily sie te klucia jajników to wtedy dopiero zaczęłam sie zastanawiać... nie ukrywam ze bardzo bym sie cieszyła gdybym była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tempki nie mierzylam bo jakos nigdy nie miarzylam wiec nie wiem czy teraz to mialo by sens. a piersi mnie bolo i urosly:) i kluje mnie w tym jajniku z kturego mialam jajeczko:) wiec mam nadzieje ze szanse mam a ty agnus tez masz duze szanse:) a ile sie juz starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed @ miałam zawsze bóle tyle ze tym razem się powiększyły......i to znacznie, ale kazdy organizm inaczej reaguje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja bym ci radzila juz lykac kwas foliowy nawt jak nie jest w ciazy bo powinno sie lykac kwas do 3 miesiecy przed ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie:) ja narazie staram sie utrzymac zdrowy rozsadek i sie na nekrecac ale trudno sie powstrzymac:) wiec dziewczyny jak co to mozecie mnie do pionu doprowadzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia ja myśle ze nie przyjdzie co ciebie @ jeden dzień i takie objawy to juz coś..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana mam taka nadzieje:) zaczynaja mnie cos plecki bolec ale mam nadzieje ze to od siedzenia przy kompie:) oj jakby chcial aby to byla dzidzia anie zblizjaca sie @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia masz racje zaczne łykac kwas foliowy. a co do starań to dopiero jestem na początku jakos nigdy nie moglam sie zdecydowac az wkońcu w zeszlym miesiącu stwierdziliśmy niech się dzieję co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze sie dopiszesz do tabelki wiesz razem zawsze razniej i mona na naszym forum bardzo pozytecznych informacji sie dowiedziec:) moniaKat u jest aktualna tabelka tylko sie wpisz STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×