Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Cześć Dziewczyny Wróćiłyśmy z Emilką z sesji zdjeciowej, na której malowałam modelkę....padam na twarz, a jutro mam znajomych u siebie ze Szczecina, wiec muszę sprzątac, gotować, upiec ciasto i jeszcze zrobic koło siebie, jakaś depilacja by sie przydała..... Udanego wieczorku, bedę tu wpadać. Aha, dziewczyny, nie czytajcie innych durnych tematów,gdzie nas obsmiewaja- pamietajcie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i nie ma to jak sobien poklachać o @, sutkach i sluzach to wszystko ludzkie i naturalne, jesteśmy kobietami :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaKat to niezapomnij sie dowiedzieć o tego gina ze Szczecina a tak wogule to jest tu ktos jeszcze oprucz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikk87
Madzikk87 Witam dziewczyny! Ja właśnie staram się o dzidziusia - to już drugi cykl, w którym się staramy. Bylam u lekarza, żeby na wszelki wypadek dobrze mnie przebadał. Biore kwas foliowy, a lekarz powiedział, że mam pęcherzyki (choć nie do końca wiem o co z nimi chodzi) i nie ma problemu, żebym zaszła w ciąże, więc mam nadzieje, że tym razem się uda, wspołżyjemy codziennie, lub kilka razy czasami, poduszeczka pod biodra, nóżki do gory - ahhhhhhhhhhh oby sie udało! bylabym taka szczęśliwa. 20 sierpnia powinnam dostać miesiączke, mam nadzieję jednak jej nie zobaczyć. Hmmmm a często udaje się komuś zajść przy pierwszych staraniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikk87
ja jestem ze szczecina :) jak moge w czyms pomoc - piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie madzik87 ja też jestem ze szczecina i moniaKat miala dac namiary na jakiegoś dobrego gina,może ty bedziesz wiedziala gdzie jakiś dobry gin przyjmóje. Ja z moim S zaczeliśmy tez niedawno starania czyli to pierwszy cykl od odstawienia tabletek,przytulamy sie co 2 dni bo niewiem kiedy mam dni plodne,dzisiaj robiłam teścik ale nic niewyszło bo to jeszcze zaszybko teraz poczekam na @ tez mam dostać ok 20 sierpnia mam nadzieje ze niedostane,kwas foliowy tez biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikk87
Super, to jestesmy w podobnej sytuacji :) Ja chodzę do medicusa do lekarza W.Halec - jest świenty, facet w średnim wieku (jakoś wole wacetów ginkologow) wesoły, zawsze uprzejmy, poprosiłam jego, żeby prowadzil mnie to dzidziusia. Życze powodzenia w takim razie :))) może będzie z kim na spacerki chodzic jak uda nam się w podobnym czasie zajść hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcześniej chodziłam na uni lubelskiej bo Hajdasz ale gdzieś sie przeniusl i niewiem gdzie,koeżanka mi mowiła ostatnio że w przychodni stoczniowej jest obry lekarz ale niepamietam nazwiska.a w medikusie ile bieze za wizyte? z jakiej części Szczecina jesteś jak to nieajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikk87
No niestety w Medicusie sie płaci 46 zł za wizyte, ale raz w miesiacu mozna sobie pozwolic, opieka jest swietna i praktycznie calodobowa, lekarz daje namiary na siebie prywatne jak juz prowadzi ciaze i mozna do niego dzwonic o kazdej porze dnia i nocy - tak miala moja kolezanka u tego lekarza stad ide w jej slady. Ja mieszkam w scislym centrum czyli w poblizu Galaxy, a wy ?? :)) Zbliza się wieczor, a moj przytulak na nocce w pracy - a dzidziucha kto bedzie montował? :( hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikk87
a... i jeszcze z tych darmowych lekarzy to moge polecic dr Ziętka - przyjmuje na Kadłubka - nie wiem jak prowadzi ciąże, ale jako ginekolog jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to żeczywiscie swietny ten lekarz,trzeba bedzie sie wybrać jak tescik pokarze dwie krechy. ja z moim miśkiem juz po przytulniu iniedługo idzimy popatrzeć na fajrwerki. od 1.5 roku mieszkamy na pomorzanach a wczesniej tez w centrum (na placu kościuszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikk87
To jak tylko zobaczysz dwie krechy pisz :) ja tescik bede robila 15go bo to dzien urodzin mamy, moze uda mi sie miec dla niej dwa prezenty hehe. Ja fajerwerki poogladam przez balkon i lulu, niestety rano pracuje :( Miłego wieczoru!!! Odezwe sie jutro na forum. Nie zapomin połknąc tableteczki z kwasem f. ;) ja prawie zapomniałam,a le juz własnie łykam... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tableteczka juz polknięta rano heheeh no tak ty to z balkonu mozesz sobie ogladac ja to jedynie by mogła sobie posluchać,ale na chwilke sie przejdziemy.ja narazie juz tesciku nierobie, poczekam na nieprzyjście @ i czeste przytulanko ja jeszcze jutro urlopik i od poniedziałku tez już do pracy,najgorsze co moze byc to praca w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i nie ma tu nikogo??? Witam nową koleżankę, zrób się na czarni i dopisz do listy staraczek :) Ja jeszcze z robotą jestem w lesie, ale dam radę- czego nie zdażę dziś zrobię jutro- takie zycie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..... mialam nadzieje ze z wami troche poklikam w ciagu dnia, ale od kad wstalam, energia mie rozpierala, i wszystko wmnie wqrzalo, takze wzielam sie za robote, wysprzatalam mieszkanie, potem miala impreze urodzinowa i kolezanki malego brata, potem grill u tescioof i dzien zlecial..... u was juz 6 rano, hehe jak poczekam jeszcze troche moze ktoras juz wstanie i sobie poklikamy :P hehehe u mnie wsztsko okay..... cycuchy jak balony, do @ coraz blizej, chcialam juz dzisiaj robic test ale sie powstrzymalam.... zaczekam do srody.... wczoraj wieczorem jak juz lerzalam w lozku, jak podnioslam noge do gory to tak mie co w brzuszku zabolalo, po prwej stronie, ani to jajnik ani to niewiadomo co, poprostu mnie skurcz zlapal na 2 sekundy i potem nic, eano tez tak mialam.... pozatym nerwy... ach jak mnie nosi.... wczoraj nawrzeszczalam na kochaniutka za to ze zadzwonil do mnie jak ja.... robilam pranie..... bylam tak na niego wsciekal.... ale z kad biedak mogl wiedziec ze ja teraz wkladam pranie z pralki do suszarki..... potem oczywiscie go przeprosilam, no ale tez nawrzeszczalam :p ach dziewczynki, podczytywalam was w ciagu dnia, na telefonie, ale nie wiem co odpisywac w tym momencie! zycze milej niedzielki..... wy wy wstajecie a ja zaraz spac ide :P jutro zajeta tez jestem takze nie wiem czy sie odezwe, w razie czego, pozdrawiam i milej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, ale tu dziś cichutko, weszłam na chwilkę, zeby zobaczyc co u Was, a tu nic tylko cicho sza.... Moja Emilka ma temperaturę 39,2 i zupełnie nie wiem dlaczego....pewnie trzydniówka.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczynki, nie ładnie- niewiele piszecie:P Po pierwsze witam nowa koleżanką:) Po drugie- o 21:30 wyjeżdżam nad morze:) A po trzecie: J E S T E M W C I Ą Ż Y ! ! ! :D :D :D :D :D Dziś 3 dzień spóźniała mi się @, nie wytrzymałam i zrobiłam w pracy test, choć przeczuwałam, że nic z tego nie wyjdzie... Ale patrzę, patrzę... Druga kreska! Bladziutka jeszcze, taka ledwie widoczna, ale jest!!! Opowiedziałam o tym mojemu miłemu, starszemu klientowi, a on zabrał mi papierosy- pozwoliłam mu je wyrzucić:) Już nie będą mi potrzebne! Nie będę palić i truć kruszynki! Potem przyszedł mój mąż, a ten facet po kilku godzinach przyniósł mi czekoladę i pączka:D Pytałam męża dla pewności, czy nie mam omamów, czy ta kreska mi się nie przywidziała...ale nie! Ona tam była! Rety, dziewczyny, jak ja się cieszę! Tak bardzo dziękuję Wam wszystkim :* Moje dobre duszki kochane :* Wywróżyłyście mi tę ciążę, wyśniłyście... nie wiem, może to działa jak magia- jak zbiorą się czarownice i mantrę intonują, czary odprawiają, zaklęcia rzucają:) Wysyłam Wam ciążowe fluidy!!! Kocham Was:*:*:* Do zgadania jutro, jak się oporządzę na urlopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Arista wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! w jakim szybkim tempie stajemy sie ciężarówkami zmieniaj odrazu tabelke i przeskakuj piętro niżej.kurcze jak fajnie odpoczywaj tylko teraz na tym urlopie i sie nieprzemęczaj wysylaj nam fluidy,wysylaj!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a urlopy też podobno sprzyjają zaciążeniu.. nie wiem, tak tylko słyszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Kochana WIELKIE GRATULACJE i ściskam Cię (WAS) mocno, tak też przeczuwałam :D 🌼 Cudnie kochana wypoczywaj i dbaj o siebie. Kocham polskie morze, jak wrócisz to czekamy na relacje od Ciebie :) Długo tam będziesz? Proszę zaktualizować tabelkę :) Oczywiście ja łapie pełną garścią Twoje fluidki ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu co ja tu czytam:) ARISTA--GRATULUJE:) bardzo sie ciesze ze coraz wiecej NAS zachodzi w ciaze..w takich momentach nabieram sil i optymizmu by sie starac i wiem ze i mi sie uda predzej czy pozniej (oby predzej) a dzis jajnik mnie pobolewa prawy kluje mnie w dole brzucha z prawej strony:/nie wiem co to znaczy moze owulacja:) a co do tego ze malo nas w dzien to racja dzis tylko kilka wpisow:( ZAGLADAJCIE CZESCIEJ :) JA TEZ SIE POSTARAM ale dopiero od srody bo jade nad jeziorko na dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista GRATULACJE!!!!! Jakos przeczowalam ze Ty bedziesz nastepna!!!!! Zazdroszcze! I wypoczywaj na urlopie!!! Ja u kuznoof, odezwe sie puzniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi nadchodzi ten nieszczesny poniedzialek wielkimi krokami,jak mi sie niechce isć do tej pracy to masakra,przez te 2 tygodnie sie tak rozleniwilam ze szok,pocieszam sie tylko tym ze za miesiąc znowu tydzien urlopu i mam cichą nadzieje ze juz zniego niewruce bo pujde w slady Aristy,lolci, zakletej,dianki i scherzy, kurcze jak już dużo zafasolkowanych jest, i oby tak dalej. fajnie sie tak czyta jak co pare dni któraś sie cieszy z dwoch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia647- też to przechodziłam, cały tydzień po urlopie byłam niedorobiona w pracy :0 ciężko się wraca po urlopie....ehhh. A Ty kochana jak dowiesz się od dwóch kreseczkach to od razu idziesz na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sie tak niedawno zastanawialam i raczej bede szla po wizycie u gina bo mam stresująca prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja uciekam bo trzeba sie przyszykować do pracy i iść wcześnie spać bo jak nazlość jeszcze mam na pierwszą zmiane. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista słonko gratuluję. Mówiłam Ci, serio, jak ja mówię, że ktoraś zaszła to zachodzi. Ale uwaga, uwaga ja też mam wam coś do powiedzenia dostałam dzis@ 59 dzien cyklu... szczerze to ten pieprzony czerwony kolor na wkładce mnie załamał, mimi 4 negatywnych testów miałam nadzieję, że to ciąża :( Ale pociesza mnie to, ze od nastepnego cyklu znów staranka:) Błagam módlcie się za mnie... To chyba już jakaś desperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaONA super ze masz ta wredna @ w koncu zakonczylas ten dluuugi cykl, i mozna zaczac sie starac zaraz jak @ sobie pujdzie!! POWODZENIA! ach cos malo piszecie dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) nie bylo mnie na topiku zaledwie 2 dni a tu takie zmiany:) ARISTA gratulacje kochana:) mialam takie przeczucie ze juz jestes zafasolkowana:) naprawde bardzo sie ciesze teraz wypoczywaj i nabieraj sil na cale 9 miesiecy:) czarna dobrze ze masz juz@ przynajmniej za pare dni bedziesz mogla zaczac starania:) a calej reszcie posylam ciazowe fluidy w polaczeniu z arista to nasze fluidy sa mega mocne izarza nastepna poczuje w sobie dzidziusia:) sciskam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ar.Ct dzieki kochana:* jejciu mam wrażenie, że wy rozumienie mnie bardziej, niż moje przyjaciółki (one się jeszcze nie staraja o dzidzie:)) Arista i Lolcia, zabieram fluidy ciążowe, łykam je na śniadanie, obia i kiolację:):) Prosze wywróżcie mi teraz dzidziusia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×