Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

A regularnie się starasz? czy tak kiedy się trafi. Ja pierwszy cykl miałam taki leniwy...wcale mnie nie zdziwił fakt, że dostałam @. Drugi cykl jest bardziej taki, że co 2 dni...ale tez nie liczę na żadne cuda, choć maluteńka iskierka się tli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak u ciebie 1 cykl byl Leniwy, jakos mialam wrazene ze raz wystarczy I bedIe fasolka, 2 cykl bylo co 2-3 dni staranka, takze mialam nadzieje ze sie udalo!!!! Ale jednak @ sie pokazala! Teraz jestem obojetna, co nedziekuie to bedzie, bardzo chce zeby byla fasolka tym bardzien ze mojego L urodziny sa tak na termin @!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za bledy, ale moja kom sama wymysla slows jak zle cos napisze o czasem wychodza jakies wygibasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nieprzejmuj sie tym niezdanym prawkiem, teraz jest bardzo ciężko zdac za pierwszym razem,ja sama zdalam dopiero za trzecim więc głowa do góry, nastepnym razem napewno sie uda. ja dalej bardo mocno krwawie,mam nadziej że jutro juz będzie troszke mniej bo będzie meczarnia w pracy, dziś byłam u mamy i robiłysmy porzadki na strychu i znalalyśmy cały karton ciuszków po córci mojego brata,mama kazała mi to wyrzucić ale wzielam je do domu bo kolezanka ma roczna niunie i jej oddam,tak sobie je układałam i patrzałam które sie nadaja do noszenia i tak juz bym chciala mieć tego bobaska i tak jemu układac te ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nieprzejmuj sie tym niezdanym prawkiem, teraz jest bardzo ciężko zdac za pierwszym razem,ja sama zdalam dopiero za trzecim więc głowa do góry, nastepnym razem napewno sie uda. ja dalej bardo mocno krwawie,mam nadziej że jutro juz będzie troszke mniej bo będzie meczarnia w pracy, dziś byłam u mamy i robiłysmy porzadki na strychu i znalalyśmy cały karton ciuszków po córci mojego brata,mama kazała mi to wyrzucić ale wzielam je do domu bo kolezanka ma roczna niunie i jej oddam,tak sobie je układałam i patrzałam które sie nadaja do noszenia i tak juz bym chciala mieć tego bobaska i tak jemu układac te ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia rozumiem Cie, ja chodze do mojej kolezanki, ktora ma 4 miesieczna corcie, moja chrzesnica:):):) z nianiu sie bawie, ciuszki ukladam, kosmetyki segreguje, kompletny swir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia rozumiem Cie, ja chodze do mojej kolezanki, ktora ma 4 miesieczna corcie, moja chrzesnica:):):) z nianiu sie bawie, ciuszki ukladam, kosmetyki segreguje, kompletny swir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam faze dzisiaj na Perfect, autobiografię cały zcas słucham, mam takie fazy czasami, że znajde starocia i slucham, ale taka jeste niestety prawda, ze to co teraz robia, to nie muzyk... Tylko jakies gówno, nie ma to co Perfect, kobranocka, lombard... lubie taka muze:) A Wy co preferujecie??? Mójjjjjjj kawałek "było nas tzrech, w każdym z nas inna krew", ale lubie jak on po takiej ciszy wypierdzilea ze swoim głosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chyba nie mam ulubionego zespolu.... Czasem lube sluchac Perfect, czerwone gotary I nie pamietam co jeszcze!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez nie mam ulubionego zespołu, slucham wyztskiego, ale mialam na mysli to,z e to co kiedys było z tym co teraz jest wiele sie różni, wystarczy porównac Edyte Bartosiewicz z Gosią Andrzejewicz:) Kasia Kowalska z Mandaryna, to mialam na mysli, ze teraz kazdy moze zostac gwiazda:) sumptuastix tez bardzo lubie, farbe:) wytskiego po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się załamieeeeeeeeeeeeeeeeee 😭 mam dziś śluz książkowy, rozciągliwy jak białko jaja kurzego przezroczysty idealny! I co? Jajo, bo dziś Męża na noc nie ma i okazja przeszła koło nosa.....;( Idę spać załamka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast daj spokój, jak mąż jutro będzie w domu, tio sciagaj mu pory i do dzieła, przeciez dobrze wiesz, ze dni plodne sa zarowno po owulacji oczywsicie jesli to owulacja, a wiec moja sliczna kreconowlosa głowa do góry, a jutro portki w dół:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - masz rację, ale jutro tego śluzu już mogę nie mieć, taki śluz to u mnie rzadkość, a wiesz że pomocny jest w transporcie plemników i przechowaniu ich żywotności.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, pamietaj, że to wsyztsko jest zależne tylko od losu.. Jutro Kochaniutek zaszaleje i zobaczysz, ze zaliczy złoty strzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz co znalazłam... Faza płodna SZCZYT OBJAWU ŚLUZU 1. śluz jak jajko kurze - Śluz ten daje wrażenia dużej wilgotności i naoliwienia, rozciąga się w długą nitkę, często towarzyszy temu nagły wzrost libido. Następnego dnia śluz znika oznacza to, że dzień szczytu mamy za sobą. Jeżeli staracie się o dziecko w tym dniu macie największe szanse. No czyli jutro już będzie po tej fazie...ehh szkoda :( Czemu to takie skomplikowane i czemu tak mało czasu na to mamy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, może jednak jak jutro cos pokombinujecie to wyjdzie fasolka:) Kochana u mne neidlugo bedzie 5 cykl staran....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast spinanie sie nic nie da, zaszkodzi tobie i fasolce ktora byc moze w tobie jest (nigdy nc nie wiadomo)m stres i zdenerwowanie jest niedobre dla dzidzi... ja odczuwam jakis wewnetrzny spokój, chyba CASTAGNUS działa:) REguluje mi wsyzstkio tam w szrodku/ Ja naarzie oswajam sie z tym,z e fasolki mzoe nei byc u mnie w ogóle, jakies takie mysli mnie anszly i od kilku dni sie mne tzrymaja, wrecz mam w sobie jakas pewnoesc,z e nie bede miala dziecka, nie wiem czemu. DObra dziewczyny ja ide spac, bo za duzo juz pisze... Chyba od pragnienia bycia mamą to wsyztsko buzuje sie w glowie. Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy wstawać.. Ja właśnie zjadłam śniadanko, wzięłam porcję tabsów, ide zapalić o ogólnie, pojawcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.... ja już na nogach od rana....spać jakoś nie mogłam bo oglądałam film, który pożniej mnie meczył całą noc... i juz żadnych trilerów i horrorów nie będę oglądąć....obiecuje sobie...bo i brzuszek z nerwów... zaczął mnie boleć.... za tydzień mam kolejne USG i juz nie mogę się doczekać....oby tylko było ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ LASKI dzis mi lepiej a co sie bedę przejmowac jakims głupim prawkiem jak sie gorsze rzeczy dzieją na świecie czarna ona ty to jestes debesciara z tymi tekstami np. portki w dół ha ha a mi sie zaczęły dni płodne a mojego lubego brak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano poroniłam. Nie będę już chyba z Wami pisać. Życzę Wam wszystkiego najlepszego. STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję.... :( naprawdę przykra sprawa....... trzymaj się zaklęta mimo wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta Tak mi przykro:( Napiszesz nam coś jak będziesz gotowa.Trzymaj się kochanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę właśnie nadrabiałam zaległości z czytaniem i zobaczyłam, że lolcia52 też stracił:( Współczuję. Kurde co to się dzieje.Jedne nie mogą zajść, drugie tracą.Aż mi łezka poleciała.Tak się cieszyłyście :( Ale nasza ciężarna Arista też poroniła i teraz jest w ciąży i na pewno urodzi zdrową dzidzię.Nie załamujcie się.Choć to na pewno boli jak cholera. Jeszcze raz bardzo bardzo mi przykro.Buziaki i jesteśmy z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×