Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

WSPUŁCZUJĘ KOCHANA jakie to życie podłe jest, jedne nie chca i nie dbaja o swoje dzieci a te które tak bardzo chcą..... same wiecie ale ja wierze że wszystko dobrze się ułoży i że spotkamy sie kiedys wszystkie razem na tym forum i kazda z nas będzie szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załamuj sie mimo wszystko, teraz ci ciężko ale nadejdzie taki dzień taka chwila że wszystko zobaczysz w innych barwach. wiem co mówie bo sama w życiu nie jedno przeszłam i nieraz bywały takie momenty żę juz nie chciałam żyć ale się nie poddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda sekunda naszego życia jest jedyna chwila w dziejach wrzechświata, chwila która juz nigdy się nie powtórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa co się dzieje, Lolcia, później Zaklęta, dlaczego tak jest??!! Zaklęta, żadne słowa nie pomoga, ale pamiętaj jestem z Toba:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie bylo mnie tylko dwa dni a tu tak sie porobilo!! na wstepie- zakleta lolcia brak mi slow..az serce sciska z zalu trzymajcie sie dziewuszki:* a co do moich tesciow- macie racje dziewczynki, to nasze zycie nasza sprawa:) juz mi lepiej niech sobie mowia co chca mam ich w d**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde....a tak sie cieszyłam, ze jakaś dobra passa, bo co chwila którać zafasolkowana.....Zaklęta, brdzo mi przykro.... U nas choroby ciąg dalszy, nadal słabe jesteśmy z Emilką, a maż w pracy....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) wlasnie wrucilam od lekarza jak narazie wszystko w porzadku to znaczu muj organizm juz sobie z tym polalutku radzi moja psichika tez juz nie jest mi tak stasznie smutno choc sa chwile kiedy chce mi sie wyc... a wracajac do tematy to moge zaczac staranka gdzies za 4 miesiace muj organiz musi miec czas by wszystko sobie poukladac..... zakleta wiem co czujesz.... to bul jakby ktos wyrwal ci czastke ciebie i obdarl ze wszystkich pozytywnych uczuc ...ale kochana to przejdzie wiem ze to brutalne ale to prawda ja stracilam dzieciotko w sobote po poludniu :( ale co nas nie zabije to nas wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia masz rację, podoba mi się Twoje myslenie:) Głowa do góry i trzeba iść dalej.. Lolciu mam nadzieję że będziesz z nami pisała bo w końcu jesteś staraczką, która zacznie za 4 miesiące, więc wpisz się w tabelkę, a w misiącach starań napisz sobie -4, szybko zleci, a później znów bedzie leciało na plusie. Cop Ty na to??? Nie chcę Cię stracić, zaklęta, też się wypisała, i napisała, ze nie będzie z nami pisać, ropzumiem ją, czuje ból, wielka stratę. Może jedank po jakimś czasie wejdzie i napisze. Bardzo bym chciala:) lolciu nie odchodz:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie dzisiaj pizzę :), juz od rana cś tam szykzykuję, pokroiłam wsyztsklo, teraz zcekam aż ciasto wyrośnie, już mam na nia ogromnąąąą ochotę:) Zapomniałam kupić salami, i juz to nie bedzie to, no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czarna jestes jeszcze?! Ja mam kilka minutek! Cholera jasna co tu sie dzieje! Zakleciem zakleta, bardzo mi przykro, wiem z zadne slows teraz nie poprawia samopoczucia czy nie odbiora bolu, ale jak juz wield dziewczyn napisalo, zawsze bedziemy tutaj, na dobre I na zle!! Lolcia, zostan z nami, czarna ma racje! A czas sYbko zleci, mam nadzieje ze zakleta tez wroci do nas jak dojdzie do siebie, czego jej zycze z calego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AR CT, jestem cały czas od rana, robię cos i co jakis czas odświeżam strone:) Pierwsza blacha juz się piecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ten nastrój z forum udziela mi się cały zcas w każdej sytuacji poza forum... Smutno bardzoooo.. chciałbym, żeby dziś wieczorkiem było jak najwięcej dziewczyn, żeby sobie popisać co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi ochoty na domowej roboty pizze narobilas!!!! Teraz musisz sie dzielic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ar ct zapraszam jak najbardziej:):) A szczerze to taka pizza jest naklepsza, wiesz co jesz:):) Dzis zdrowe odżywianie Pizza i Pepsi:) Jak tam ARCT gdzie terz jestes w pracy??? Kóra godzina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci szczerze ze jak czytalam wypowiedz zakletej, to sie poplakalam! Tak bardzo cieszylam sie jak jazda z dziewczyn dowiedziala sie o ciazy a tu nakpierw lolcia potem zakleta! Smutno, mam nadzieje ze wszystko sie ulozy o niedlugo beda zadowolone ciezarne babeczki z nich!!! Tylko nie rozumiem jednego, jak jest jakas co wpanie, nie ma pojecia o tym z jest w ciazy chodzi na dyskoteki, pike, pali, Noe uwarza na siebie, I ciaza jest okay, a te dziewczyny ktore chca miec dzieci, wiedza o ciazy od pierwszych tygodni, lykaja witaminki I co najwazniejsze ciesza sie z ciazy, maja takie probly...... CZEMU!!!!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w pracy jestem, pooda super, wlasnie sie wybieramy na otwrty basen, sloneczko!!!! Dzieciaki zajete, ale zaraz bed uciekac, najstarszy konczy zajecia za godzinke, a teraz mam 10.35 rano!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam samo, aż się zdołowałam, przysżła do menk przyjaciółka i sie pyta co mi jest więc mówie, że kolejna z moch dziewczyn (tak na was mówie, jak komus coś opowiadam:)) poroniła.... Zaklęta bardzoooo polubiłam, pisąłam z nią kiedys duzo, to wlasnie ona pierwsza na forum zaczela ze mna rozmawiac, brakuje mi jej, ale mam andzieje, ze do nas wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja mam siostre cioteczną która jak była w ciąży to paliła paczke na dzień, piła chodziła na dyski i jeszcze wiele innych okropnych rzeczy, bardzo nie chciała tego dziecka ale urodziła zdrowe i śliczne. i jak to jest???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie troszke zmadrzała ale i tak nadal pali przy małej, nienawidze jej za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, kom mi sie zacial!!! Wlasnie jak to jest! I zobacz sliczna I zdrowa malutka sir urodzila! A my sie staramy, albo nie mozemy zajsc, albo potem problemy!!!!! Wrrrrrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie.... jak to jest tyle jest takich przypadków nie chcianych maluszków i tyle samo przypadków osób które marza o dzidzi a nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×