Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

carna ja to sie stresowalam jak mialam wyslac swoje zdjecie a co dopiero z lubym:P mala opowiadaj opowiadaj ja tez jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia to musiało być piękne... jantez bede plakac, jak ogladam na youtubie, jakies filmiki to placze, to co na swoim slubie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to dawać adresy wyślę z moim ze ślubu.A ty fibisiunia też mi wyślij swoje, bo akurat nie mam adres to bukowskal@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no co tu opowiadać stresowałam się chyba najbardziej fryzurą heheh Próżna jestem. Ja wchodziłam normalnie do kościoła z mężem za księdzem. Wesele było superrrrrrrrrrr.Wszyscy się fajnie bawili.Ja byłam cały czas mokra, bo wszyscy faceci musieli mnie obtańcować.Jeszcze lepszy był panieński HEHeh taką bombę miałam jak nigdy.Wylądowałyśmy w dyskotece i było super. Pierwszy taniec to był "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc".Najpierw myśleliśmy o jakim wyuczonym tańcu, ale stwierdziliśmy, że i tak spora dawka nerwów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja wlasnie naleze do tych strachliwych, czasem to az sama siebie sie boje:P mala wysylam maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, młoda juz śpi, wiec moge pokonwersować troszku z Wami My jesteśmy 3 lata po ślubie i tak naprawde miewamy małe śćierania, jak wiekszość małżeństw, ale ogólnie jesteśmy szczęśliwi. Co do imion to umóilismy sie z Wojtkiem tak, ze ja wymyslam dla dziewczynki, a on dla chłopca.....urodziła sie dziewczynka, więc dostała Emilia Maria, a jakby był chłopiec to pewnie byłby Daniel Józef (po dziadkach), ciekawe co bedzie przy drugiej dziewczynce, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy ja myślałam, że zacznę ryczeć, bo u siostry wyłam, ale nic.Chciałam już mieć za sobą i tylko o tym myślałam.Resztę mszy już mi ulżyło.A później na filmie zobaczyłam jak się denerwowałam strasznie, bo widać jak cały czas mrugam oczami heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja nie jestem za wyuczonym tańcem, strasznie sztywno to wyglada, to musi wyjsc z Państwa młodych, a te pierwsze tance sa smieszne, bo zmaiast cieszyc sie soba, zeby bytlo widac ich milosc, to licza kroki i sa zestresowani. Zapominalam, ze mialam sformatowanego kompa calego, nie amm ani kjednegio zdjecia, wsyztsko jest u kochaniutka, do tego nie moge sie zalogowac na nk, ale jak tylko sie zaloguje, skopiuje fotke i zaraz wysle:) prosze o chwilke cierpliwosci:) mała wyślesz mi to zdjęcie ze slubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja na swoj pierwszy taniec chcialbym piosenke z robin hooda tylko nie znam tytulu ale moge zaspiewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja sie tam chyba zesram :D Monia Kat, jak mała??? Już lepiej, czy nadl grypka żołądkowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, byłysmy dzis na zakupkach, humor jej wraca, wiec jest nie źle, jeszcze nie miałą apetytu takiego jak zawsze, ale połowiczne porcje to juz coś. Obie jesteśmy słabe, ale w sumie jest nie źle. Podobno wszyscy sie pochorowali co byli na imprezie u babci, a jutro idziemy na imprezę do drugiej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze juz lepiej:) monia musicie teraz uważac, żeby czegos od drugiej babci nie złapac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibusina, uwielbiam ta piosenkę, my mieliśmy bardzo fajny zespół, tzn wokalistka wykonałą kazda piosenkę, zajebiscie spiewała, a pierwszy taniec to "i will always love you" :) Everlast, w jakim banku pracujesz??? Pytałam Cie ostatnio, ale nie odpowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mam, ale nie moge ich zobaczyc, bo ta poczta sie pieprzy...... na szczeście mam juz nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piosenka cudowna jak ja slysze to az serce mi zamiera ale nie wiem jak to z tancem bedzie przy takiej piosence myslicie ze sie da przyzwoicie odtancowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia pewnie, że sie da, a wtedy gdy on zaczyna wyć i jest zaraz taka fajna muzyczka, to mężulek powinien Cie posąłowac w tym momencie i tak obkręcić:):):):):);0:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta - przykro mi strasznie ;( przytulam i ściskam Was obie z Lolcią i wierzę, że czas ukoi rany 🌼 Naprawdę mi smutno jak to przeczytałam.....wybaczcie, ale chyba dziś już nic nie napiszę :( łza się w oku kręci, dlaczego tak się dzieje..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąła przepieknie wyglądałaś, jak księżniczka, ahhhh, ale sie rozmarzyłam, wyobraziłam sobie siebie w ten dzień:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Everl;ast nam tez jest strasznie przykro, ale tak jak Fibisiunia nakaząła zmieniamy temat, na weselszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zajelam sie dzieciakami, a tu 3 strony przynylo! Bardzo sie ciesze ze zmienilsce temat, oczywiacie dla zakletej I lol I to bylo jakies wsparcie duchowe, ale z drugiej strony jak sobie poczytaja o miltch wspomieniach slubnych to moze sie lepiej poczuja!!! Ja jestem tylko po cywilnym, takze duzo nie napisze, w sumie zestresowanu bylismy obydwoje, jak patrzylam na DVD z naszego cywilnego to bylo widac jak bardzon!!!! Koscielnego sobie now wyobrarzam, jakos nie dochodzi do mnie mysl ze bedzie koscielny!? No ale wiem mniej wiecej jaka auknie bym chciala! A pozatym to tak normalnie niestresujaca,chociaz nie wiem czy sie da?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×