Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Madzikk87 Szkoda.Każda z nas tu wie co czujesz.Jak to wkurza jak się zobaczy tą krew. Krycha no właśnie tak to jest, ale masz fajnie, że pracujesz.Mi mąż powiedział, że zapłaci za studia, ale ja nie chcę.Ja chcę do pracy:( Niestety na razie muszę się zdać na jego łaskę.Kochany jest, ale nie chcę Go wykorzystywać.Jak mu o tym mówię to on na to, że jak po tych studiach pójdę do pracy to mu będę za swoją wypłatę kupowała drogie prezenty hehhehe i będziemy kwita. No ok z chęcią będę mu kupowała:) Jeszcze mam nadzieję, że na 3 semestrze dostanę stypendium, bo dziobak ze mnie się zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakims większym miescie mieszkasz???bo ja na wsi i jeszcze musze dojezdzac do pracy-teraz jak jest cieplo to rowerkiem. no nie dziwie Ci sie ze chcesz pracowac i za swoja kase studiowac...ja tez od poczatku sama place za szkole-mi rodzice chieli placic, ale powiedzialam ze bede sama za to placila, zeby nie bylo potem wygadywania jakby cos nie tak poszlo :) na szczescie na razie wszystko ok-teraz zaczne 3 rok, ale boje sie licencjatu...i mam nadzieje,że po tych studiach znajde jakas lepsza prace :) najlepiej pochodzic po sklepach i popytac sie czy nie potrzebuja do pracy-chociaz np. na zastepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że późno odpisuję, ale masakruję się na stepperze :D No mieszkam w małym miasteczku i to ten ból, bo pewnie gdyby w dużym to już bym znalazła pracę. W sąsiednich miastach nie chce i nawet mąż mi nie pozwala, bo jak zajdę w końcu to mówi, że parę razy jak mnie wytrzepie w busie to i tak za wile(w sensie jak będę jeździła na studia) i że woli pracować na weekendy, żebyśmy byli bezpieczni. No brak mi słów po prostu.Jeszcze dzidzi nie ma a ten już się troszczy.Ale dobrze trafiłam. Teraz się zacznie rok szkolny to będę miała trochę pracy, bo dorabiam korepetycjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie jest tak zle-zawsze pare groszy wpadnie :) ja tez daje korki, ale tylko gimnazjalistom-ale juz mi sie nie chce :) moze cos sie trafi :) ja juz powoli musze uciekac do pracy...znowu sie ponudzic :) a Ty na tym stepperze to ile sie meczysz, bo ja chyba tez powinnam :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha więc życzę miłego dnia. A męczę się na stepperze ok 40 min co drugi dzień:) Nieraz trochę więcej ćwiczę. Oglądam jakiś serial albo film i zleci tak :) albo moje ukochane Comedy Central to kanał tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Ja dzis jakaś niemrawa jestem, mała ma dżemkę, nastawiłam zmywarkę, zaraz nastawiam pralkę i trzeba by cos ugotowac na obiad, a za cholere mi sie nie chce... Chyba zjem naleśniki z wczoraj :) Idziemy z małą popołudniu na spacerek, trzeba korzystac z pogody i zmeczyc dzieciaka przed nocą :) Jeśli chodzi o prace, to ja poszłam na urlop wychowawczy, żeby szukać pracy i niestety jeszcze nie udało mi sie znaleść, poza tym kończe prace mgr i mam nadzieję obronić ja jesienią. Taki moje plany, a ofert na rynku brak....i nawet doswiadczenie, które mam nic tu nie daje- woleli zatrudnić dziewczyne bez doswiadczenia do biura na asystentkę zarzadu, bo sobie zażyczyłą 1000zł.....masakra i z czym do ludzi. Udanego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylegują się nad wodą:D Ja się duszę w domu.Rany jak gorąco zdycham normalnie. Jesteś jeszcze MoniKat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ cisz głucha dzisiaj :) Jak wejdziecie to proszę mi powysyłać na maila namiary na naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, na zakupach byłam, kupiłam trochę rzeczy dla malucha, a teraz wiesza sie mi na szyi i nie moge pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zaproszenie na nk, do EVERLAST, AGNES i MAŁEJ:) Wysyłajcie mi dane, szkolalistopad.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wrucilam z pracy,masakra dziś była jeszcze taka kijowa zmiana byla cały dzień normalnie zjebany dziewczyny wiem ze mam na nk czarna,everlast,moniekat i dzosiaj wysłalam zaproszenia ale niewiem komu bo napisałyscie tylko imie i nazwisko więc niewiem kogo zaprosiłam. piszcie tez w meilu pseudonim jaki macie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze teraz na telefonie i jest mi strasznie niewygodnie. Ale chce was czytać. Kochany mój zasnął a ją mam straszna ochotę na sex ale nie będę go budziła niech śpi. Jutro rano musi wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Jestem w trakcie przeprowadzki i mam totalny sajgon w domu, część rzeczy spakowanych, nie wiem gdzie co mam....ehhh żeby już było po wszystkim. Padam na przysłowiowy pysk. A do tego mam wszystkie objawy nadchodzącego okresu. Ałaaa :( Co ma być to będzie :D A co! ;) Nie mam zaproszenia od małej24lb....nie mam też maila do innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta dzis z rana lecialam na badania a jutro wyniki i wizyta u lekarza :) Musze odebrac tez telefon po mi przycisk 5 sie wylaczyl heeh. Z tego wzgledu, iz ciezarnej sie nie odmawia :D prosze zaprosie mnie na NK od ARCT. Ma mnie w znajomych. Klaudia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale dzisiaj cisza byla... no ale nie narzekam, pewnie pogoda dopisala i sie wszytskie wylegiwaly na sloneczku.... ja w sumie tez dzien spedzilam na sloneczku i w basenie..... super pogode mielismy troche duszno, ale od czego jest zimna woda w basenie, zeby sie schlodzic a potem znow sloneczko i tak w kolko..... wlasnie popijam sobie moj ulubiony soczek, tymbark, jablko-wisnia..... cholercia tutaj ciezko dostac, ale wyglada na to ze moj kochaniutek pomyslal o swojej kochaniutkiej i po prazy zrobil zakupki w polskim sklepie.... nie wiem co pisac..... co do studii,pracy... to ja sie nie bede wypowiadac, szkoly sredniej nie skonczylam, bo wyjechalam za granice, tutaj odrazu znalazlam prace na pelny etat i czasu nie mam na szkole ale moze za rok sie troche znajdzie czasu na moja szkole, jak najmlodsza pujdzie do przedszkola.... w sumie liceum zaczelam, mialam profil socjalny (psychologia itp) takze troche sie w kierunku swoim pne.... dzieci wychowuje.... heheheh mam was juz kilka na N-K zaprosilam agnes.... mam nadzieje ze do dobrej agnieszki wyslalam zaproszenie :P no ale powoli powoli sie znajdujemy...... uciekam, musze dokonczyc obiad (jest 21.40 a ja gotuje na jutro zeby miec spokuj) i szykowac sie do lozeczka..... ach w koncu lozeczko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, kurde internet moim telefonie to tragedia, nie dosc, ze dotykowy, to jeszcze sie muli... Buuuuuu, wysżłam wczoraj bo myslalam, ze nerwicy dostane... Ja na NK mam Everlasr Agnes A.R ct Monisia MoniaKAT Wysyłajcie szkolalistopad@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.... Czarna widzę, że Ty to poranny ptaszek.... ja też dzisiaj wcześnie wstałam , bo zglodniała chyba dzidzia i mnie meczyła....od rana.... ja niedawno wykasowałam się z nk....a szkoda bym was pooglądała.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzę się ostatnio bardzo wczesnie, nie wiem co ze mna nie tak...:):) Ostatnie dni wakacji, zamioast spac cąłymi dnami, to nie... Jak tam sherza dzidziunia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję, że dobrze za tydzień Usg i czekam z niecierpliwością....dzisiaj mi się śniło, że to chłopczyk.... :D tak tylko dokuczają mi mdłości, ale już mam parę sposobów i jest to do przeżycia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×