Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość mareas
Blue-jak poszla matura?Zmarzłam na cmentarzu,przewialo mnie i teraz coś się dziwnie czuje.Mam nadzieję,ze przejdzie ,bo nie mam czasu ,ani ochoty chorować.Biegam codziennie do mamy,bo swoje lata ma i trzeba się opiekować .Prawdę mowią ,że stary czlowiek robi się jak dziecko :( Jak pomyśle ,że kiedyś też taka będę to....:( A pamiętam jak byla mloda,w szpilkach,z kokiem prosto od fryzjera,a teraz ....Szkoda ,że musimy się starzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
to sorry juz wiecej nie bede pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nataszka- ja też nie potrafię odpowiedzieć na twoje pytanie.Nie martw się....mama cię wszędzie znajdzie...gdziekolwiek by byla.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole sie nie uczyłam do tej matury ... nie robiłam żadnych zadań ... Ale poszło mi tak w miarę , myślałam ze bd gorzej , bo sie w ogole nie uczyłam na 25 zadań mam 24 dobrze z zamkniętych , a otwarte to nie wiem jak bd oceniali , ale na pewno mam parę dobrze , wiec juz dziś wiem że zdałam . I na pewno mam co najmniej 60 % bo 2 zadania zrobiłam takim samym sposobem jak w odp . Nie wiadomo jak mi resztę zadań ocenią , bo zrobiłam innym sposobem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Proste tą mature mieliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to moze mi doradzicie gdzie mam wykupic godziny dodatkowe . W Ostródzie ? Czy Olsztynie ? W sumie jak wykupię w ostródzie to strace 80 zł ... bo musze liczyc 2 godziny , na powrót i dojazd . A w tym czasie mogłabym 2 godziny jeździc już po Olsztynie . Tylko ze troche dziwnie bd mi jeździc z kims innym ... I w ogole jak dzwonił do mnie instruktor to powiedziam ze przyjdzie wykupic u niego godziny ... I teraz tak głupio mi sie wycofac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem właśnie , chyba specjalnie takie proste robią :P Nie jestem tam jakimś Asem matematycznym ... ale ta mature spokojnie dało sie rozwiazac bez przygotowania , przynajmniej u mnie tak było . Wiadomo ze niektóre rzeczy sie zapomina po pewnym czasie i małe szanse sa na to ze sie rozwiaze zadanie jak nie przypomi sie sobie czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłam ją napisac lepiej ... ale niestety nie robiłam tych zadań , bo tyle rzeczy sie u mnie ostatnio wydarzyło .. po prostu nie miałam do tego głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Blue-nie patrz czy będzie glupio ,czy nie,tylko jak tobie będzie ok.A Nataszka tak pisze ,że matura latwa z matematyki,bo ona ma umysl ścisly i dla nie to pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Oj, i mnie sie ten smutny miesiąc udziela :-(,nie cierpie jesieni (nawet polskiej,złotej ) ,mam jakieś stany depresyjne i wszystko takie szaro-bure........:-(, na dodatek synek mi sie zaczął buntowac i nie moge z nim dac rady:-(,dzisiaj nawet dostał majtkami rano;-) bo nie chciał sie ubierać ...tak mi wstyd teraz ,ale moja cierpliwość tez ma swoje granice...na 7.00 do pracy a ten o 6.30 wyje ze nie bedzie sie ubierał i takie tam.......:-(dostałam szału.Jakis koszmar z nim, i ze mna też :-( Wiem ,ze macie wieksze problemy od moich ...troche głupio ze tak smęce o takich pierdołach :-O Z chłopem źle, w robocie też nieciekawie.......JA CHCE WIOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :)Wiele się wydażyło w ciagu tych kilku dni . Przeczytałam wszystkie Wasze posty i zrobiło mi się smutno :( Tyle przykrych zdażeń Was spotkało a ja nie wiem jak Was pocieszyć. Blue-Ty chyba naprawdę masz pechowy miesiąc,ale miej nadzieję,że to ostatni taki. Co do dodatkowych godzin ,to słyszałam ,aby brać u innego instruktora.Poza tym szkoda czasu i pieniędzy.Natomiast bardzo cieszę sie z Twojej matury.To może być początek miłych wydażeń,więc musi być, tylko lepiej.Tego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zmarł nasz znajomy. Przez długie lata był lekarzem w naszej przychodni i mieszkał tak blisko nas :( Nikt nie zliczy ile razy byłam u niego z wizytą, ze swoimi dziećmi .Miałam też wobec niego dług wdzięczności.Bardzo dawno temu ,kiedy żaden z lekarzy nie chciał już leczyc mojej babci,gdyż nie widział szans na przeżycie,on jako jeszcze młody, wtedy lekarz,przyjeżdżał do niej każdego dnia i leczył.Dzięki niemu przeżyła jeszcze wiele,wiele lat. Nigdy o tym nie zapomnę i zawsze będę go wspominać z wielkim szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziś tyle,bo mi smutno.Jutro przekażę Wam dobre wiadomości,bo takie też mam.Do jutra.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JużBabciu współczucia dobry człowiek widać :) Szkoda:( Ja dziś odsłaniam roletę patrze , a tu śnieg, karpia walnełam , a mówili, że ma być śnieg z deszczem, ale za skok w ogóle , że szybko hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
zdałam egzaminy w szkole:):) mialam z każdego przedmiotu...ino z angola nie zdałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
U mnie rano bylo bielusieńko :)a póżniej deszcz i śnieg.Na balkonie skrzynki z pelargoniami zasypane śniegiem.Od przyszlego tygodnia podobno do 12 st ciepla będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nataszka-BRAWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
U mnie jeszcze śniegu nie ma..Padał dziś deszcz:( z Matmy mi oczywiście poszły najlepiej:) na 100pkt mam 98:) ale z Angola na 100 mam 23:/ z Polskiego mi tez dobrze nawet poszedl na 100 pkt 81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
wypierdalam z tąd...mam dosc tego pierdolonego zycia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem tylko zwyklym smieciem!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Natasza,co się dzieje? Egzaminy poszly ok ,więc czym się tak dolujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
najarałam się/ Tata nie jest zadowolony z egzaminów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten wnusio
to ile miesięcy jest PRZENOSZONY?????????? NAWET SŁONICA JUŻ BY URODZIŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
a co cie to intereseuje..żal ci dupe ściska?? wrrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Angielski nie poszedl,ale nie można tego poprawić?Jakieś korepetycje może...Ja to ciebie podziwiam za matematykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
tata powiedział..ino ze stac by mnie moglo na lepsze pkt:( staralam sie..ale nie umiem sie angielskiego nauczyc,..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwują mnie tacy ludzie ... jak CI się nie podoba to nie zaglądaj tu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
niemiecki jest lepszy..na 100pkt z niemca mam 70iles...chyba 73..a angielski jest glupi i nie umiem go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Pewnie tata zna twoje możliwości.Szkoda ,że nie można wybierać przedmiotów które nas interesują .Nie każdy ma zdolności do językow.Moja córka takie ma i nauka językow idzie jej łatwo ,ale już dla syna -nie.Musi się cieżko napracować.Tata chcialby ,żebyś wszystko zaliczyla jak każdy rodzic,spoko...przecież to nie powod żeby mieć dość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z 2 sie przedmiotów zdaje ? Dla mnie głupi jest niemiecki wszystkie rodzajniki przypadki . Zreszta dla mnie trudniejszy bo dopiero 3 rok sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×