Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość Natasha15
Ja bym mogła iść coś związane z geografią i matematyką:) z tych przedmiotów mam 6:) bo na konkursy jezdzilam:) i są fajne przedmioty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Babuszko-a na jakiej podstawie stwierdzili że masz zapalenie mięśnia ? Pytam,bo córkę boli pod ostatnim żebrem i też podejrzewają zapalenie mięśnia,ale nic w ym kierunku nie robią,żadnych badań.Astma ? Nie jesteś przypadkiem alergikiem? Ja też mam różne chorobska ,nadciśnienie i guzy na tarczycy .Wypisane już skierowanie na operacje,ale jeszcze przed nią uciekam i oddalam w czasie.Urodziny męża byly inaczej zaplanowane ,ale ze wzg na powódż musialam zmienic plany ,bo były wyjazdowe.Zostaje imprezka w domu.Dalej nie mam pomysłu na prezent :)a to już jutro...:) Mamy odmienne gusty i co proponuje to nie pasuje.Chcialam zaprosic na obiad przy świecach w restauracji,póżniej zamówic masaż i kino,ale nieeee....najlepsze jedzenie ma w domu,masaż moge sama zrobic :),a filmy też fajne na kompie są, jeszcze nie oglądane :P Inne gadżety też już ma .Wymyślam teraz żarełko jakieś ciekawe,żeby zaskoczyc.Zrobię pierwszy raz rolade z łososia ze szpinakiem i serkiem czosnkowym.Może ktoś jadł i napisze czy dobre?Jak mogę poradzic odnośnie szkoly,to najlepiej wybrac szkołę dającą jakiś zawód.Póżniej na studia droga otwarta,a w razie jak sie noga powinie ,to zawsze szybciej się prace znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nataszka-ty dziewczyno mnie ciągle zadziwiasz tą matematyką :) Politechnika się w przyszłości kłania ,jak masz taki umysł ścisły.Tam prawie każdy przedmiot oparty na matematyce , lepsze szanse w znalezieniu dobrze płatnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
Mój dziadek ma w piątek 57 urodziny.tez nie wiem co mam kupić..a jutro dzień matki:( spędze cały dzień na cmentarzu... a co do szkoły...to zawodówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
poprostu uwielbiam matematyke:) jest prosta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
eeeee.....nie zawodówka,tylko technikum ,albo jakieś liceum profilowane.Porozmawiaj z tatą,napewno coś doradzi .Trzeba patrzec troche dalej niż te trzy lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
Ale moge sobie nie poradzić w takiej szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Zawsze lepiej jest spróbowac ,niż żałowac,że się nie spróbowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
To samo mi tata gada...mój brat tez mi truje, że mam isc do technikum...,że nie mam byc gorsza od niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
a jak z innymi przedmiotami? Nataszka,ja zawsze mówłam synowi ,że sobie nie poradzi ,bo jest leniwy,zostawia wszystko na ostatnią minutę i zbyt lekko do wszystkiego podchodzi .Do matury uczył się jeden dzień :(myślalam że zawału dostane z nerwów i ciągle gderałam ,że nie zda.I co?Jakoś zalicza wszystko.Orłem nie jest ,ale zaliczył technikum, teraz drugi rok na studiach (tfu,ftu..zaraz sesja-żebym nie zapeszyła,bo lekko mu nie jest)Trzeba dac sobie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
No będę mieć świadectwo z paskiem:) hih:) udało się:) zrobułam to by tata był w koncu ze mnie dumny a nie tylko z mojego brata.. Ale teraz mój tata ma problemy z moim młodszym bratem...bardzo się zamnął w sobie i jest agresywny, bije sie głową o murki, ścniany, wagaruje...a ma dopiero 9 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nataszka-będziesz miala świadectwo z paskiem i ty się boisz technikum i liceum?????????????Jak nie będziesz wagarowac i poważnie do nauki podejdziesz ,to dziewczyno ,z taką matematyczną głową, możesz daleko zawędrowac.Uwierz w siebie :)tato wierzy....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt lepiej w sumie szkołę która daje jakiś zawód ... tylko tak sobie myślę ze jak bym poszła do innej szkoły niż liceum np do technikum czy zawodówki to bym chyba gorzej maturę zdała , o ile w ogole bym ją zdała ,nie wiem zreszta. Nie bój sie iść natasza do tych szkół , poradzisz sobie nie jest tak trudno na prawde , wiadomo ze cieżej niż w j zauwazysz na poczatku roku . Dla mnie było zaskoczeniem to ze przyszłam do tej szkoły z paskiem zawsze same 5 6 a tu nagle słabe oceny zazcełam dostawac , ale przyzwyczaiłam się , fakt trzeba było powalczyc o te oceny bo 50 % na 2 gdzie w gim wystarczyło 30 chyba , a na 3 - 70 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wg mnie to jezeli masz taki scisły umysł to powinnas isc do Liceum a potem na Politechnikę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
tak będe miała świadectwo z paskiem, ale w gimnazjum jest mniej przedmiotów, a w liceum jest więcej...i tego sie boję!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wcale aż tak dużo przedmiotów w Liceum , w technikum to tak bo jest dużo zawodowych , ale w LIceum ? Co tam dochodzi tylko WOK Przysposobienie Obronne PrzedsiębiorczośćI to tyle a z roku na rok zawsze odpadnie jakiś pzredmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam o językach mi doszedł jeszcze niemiecki i łacina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
bozie...łacina? niemieckiego łykłam już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łacina albo rosyjski , zależy na jaki profil pójdziesz , mozesz mieć tylko też 2 języki angielski i niemiecki , to zależy od kierunku. A tak w ogole myślałam że masz 2 młodszych braci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż zapalenie tego mięśnia objawiło się u mnie bólem w klatce piersiowej,coś w okolicy serca.Boże-myślałam,że to zawal.Zadzwoniłam do lekarza,więc kazał mi wziąć dwie tabletki paracetamolu i wzywać karetkę,ale po chwili o coś tam jeszcze zapytał i nie kazał wzywać karetki,tylko przyjechać. Ledwo się ruszałam,ale wzięłam ten paracetamol i pojechałam,a raczej mnie zawieziono : }Najpierw wywiad,badanie ogólne,potem EKG i spirometria,która notabene wykazała astmę. Masz rację mareas,jestem alergiczką,zresztą jak połowa mojej rodziny :)Astma jest niestety dziedziczna i objawia się w drugim pokoleniu ,a chorował na nią mój dziadek,który niestety zmarł w wieku 58 lat.Jeśli dobrze liczyć ,to jeszcze dycha mi została:) Aha! to zapalenie "lubi" powracać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszko-radzę Ci tak jak dziewczyny.Idź do technikum ,lub liceum. Dziś mój syn stwierdził,że chciałby zostać ratownikiem medycznym. Nie ma szkoły średniej w tym kierunku,więc musi najpierw skończyć tą ,a potem iść do studium. Coś ciągnie tą moja rodzinkę w tym kierunku :D Też myślę,że ten analityk,to fajny zawód,jednak zastanawiam się czy nie powinien iść do liceum,jeśli chce zostać ratownikiem ? Moja najstarsza córka też kończyła liceum a potem studia.Teraz jest magistrem fizjoterapii. Sama już nie wiem :) Nataszko-nawet nie myśl o zawodówce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę miłego tygodnia.Mam jeszcze trochę spraw do załatwienia,więc nie wiem czy będę mogła tu zajrzeć. Obiecuję,że będę najszybciej jak będzie to możliwe👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha15
Blue ja mam 2 młodszych braci 9 lat i 4 no i starszego ..co teraz mature zdawał... Wypisywaliśmy w szkole na kompie szkoły, i dałam technikum i liceum..zawodówki nie wypisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa :) a ja jestem jedynaczką, dobrze ze nie wpisałaś zawodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
i jak jest być jedynaczką? mam czasem dość braci, ale nie chciała bym być sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem :P Normalnie :D Kiedyś cieszyłam się z tego że nie mam rodzeństwa , ale teraz chciałabym mieć kogoś , najlepiej starszego brata i siostrę w podobnym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
Ja bardzo bym chciała mieć starszą siostre...no ale to nie jest juz wykonalne...hehe...chociaz z moim bratem starszym mogę o wszystkim pogadac...i z jego dziewczyną też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim przepraszam,ze sie nie odzywam ,ale nie mam internetu narazie jak cos bede zagladac,ale zadko jak tylko zaloze nowy internet to sie odezwe buziaczki trzymajcie sie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×