Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Chciałabym miec takie krrrrręcone super :) Będe 22 :D Padam po tej szkole trzeba sie przestawic hehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie.Byłam kilka dni u mojej córki.Pojechalismy sobie nad morze powdychać trochę jodu i mimo nie najlepszej pogody,było bardzo miło.Mateuszek był bardzo,bardzo grzeczny,więc uznaliśmy,że podoba mu się wycieczka. Dziś moja mama wraca ze szpitala.Choroba niestety jest nieuleczalna i jedyne co można zrobić to łagodzić jej objawy.Zmiany w kregosłupie są nieodwracalne.Niestety. Poza tym kolejna choroba w rodzinie.Wnusia mojej szwagierki(siostra męża)i jednocześnie przyjaciółki jest chora na nadkrwistość.Ma niespełna roczek. Jeśli to Was zainteresuje napewno znajdziecie informacje na temat tej choroby.Powiem tylko,że jest straszna. Jestem trochę przybita tymi ostatnimi wydarzeniami i wiadomościami.Mówiąc młodzieżowo mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukałam informacji na temat tej choroby , to straszne ze taka mała dziewczyna a już tak poważnie chora :( , z tego co wyczytałam to na tą chorobę chorują najczęściej osoby po 60 r .ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzbabciu współczuje Ci, ale pamietaj ,że jesteśmy z Tobą :) Te choroby to juz przegiecie i dzieci i starsi i za co to masakra smutno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
boshe....ten świat jest niesprawiedliwy...skąd się biorą te wszystkie choróbska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej chorobie po 60 roku życia,też czytałam,ale niestety dotyka ona też dzieci.Inaczej nazywa sie czerwienica prawdziwa lub chorobaVaqueza. Ciągle mam nadzieje,że to nie prawda,że to nie ta choroba. Może ta podwyższona liczba czerwonych krwinek jest jakimś skutkiem ubocznym innej nie tak strasznej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Babciu- czyli ostatecznej diagnozy nie ma??????? mam nadzieje ze dzidzia bedzie zdrowa, a te kwrinki to jakas pomyłka lub cos łagodniejszego!!!!!:-( . Tez czytałam- zgroza.............:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Kobietki :) Co tam jakśs cisza tutaj , pewnie obowiązki i szkółka dla nie których Ale ta nasza klasa sie robi masakra he he . :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo beznadziejnie jakiegoś śledzika dodali nie wiem po co ;/ No szkółka tak , dużo nauki ... chociaż to dopiero początek ,trudne wybory ;/ , prawo jazdy ;/ , dojda korepetycje ehhh.... Jutro mam pierwszą jazde :) na placyku :) A co u Ciebie Vanessa ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze :) A to powodzonka na 1 lekcji praw jazdy :) Niom nauka juz poszła w ruch hehe , damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty , oj to 1 raz nauki nie załamuj się jak coś dopiero sie uczysz :) :*Jutro wyjeżdzam do rodzinki hihi i zobaczę maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przejmuję się trochę , boję sie że te 30 h mi nie starczy i że nie zdam :( Trochę mi nie szło dzisiaj ... wiem ze pierwszy raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ale możesz sobie dokupić jazdy przecież...jak by te 30 h było za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
opowiodosz głupoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że wszystkie z nas mało zaglądają. Ja jak zawsze zalatana.Moja mama wróciła ze szpitala,ale chodzi o kulach,więc jest mało sprawna.Będzie miała konsultacje z neurochirurgiem w sprawie operacji.Wolałabym,aby sie nie zgodziła,bo to bardzo ryzykowne.Decyzja jednak należy do niej. Diagnoza malutkiej jest jeszcze nie potwierdzona,ale są podejrzenia,tej okropnej choroby.Trwają badania. Mateuszek jest cudowny.Rośnie jak na drożdżach.Często sie spotykamy i to bardzo mnie cieszy. Prawie każdego dnia mam coś do załatwienia,potem dom i ciągle kupa roboty. teraz do Blue-Kochana nie mozesz sie przejmować pierwszą nieudaną jazdą. Vaneska-Już chyba widziałaś bobaska.Opowiadaj! Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Mnie tez czeka operacja:( i się strasznie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Torbiele mi się porobiły:( nie wiadomo z czego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Czy ktoś mnie jeszcze pamieta?????? ;-) Natasha-oj,przykra sprawa....ale do wyleczenia to jest ,co?????:-O Zdrówka dla wszystkich potrzebujących, tych małych i dużych;-)!!!!! Ja po fitness,ie :-(, jestem wykamana!!!!!!!!! Jezu,nie polecam nikomu:-P,dostałam tak w dupę że chwilami myslałam że umieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,ale przeżyłam;-), i w piatek idę znowu :-D Blue- nie możesz sie załamywać po jednej godzinie jazdy!!!!!!!;-),głowa do góry,weź na luz;-) pomyśl,ze to .....tylko prawo jazdy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam :) Pamiętam o Was wszystkich i cieszę sie kiedy się odzywacie :) A co Cię pognało na ten fitness ? Dbasz o kondycję-co ? Nataszka-Ty jesteś naprawdę super dziewczyna.Życzę Ci dużo,dużo zdrówka i pozbądź sie tych torbieli........raz na zawsze!!! To,że się boisz ,to akurat normalne i doskonale Cię rozumiem. Będziemy trzymały za Ciebie kciuki❤️ Prawda dziewczyny? Moja mama teraz ma zabiegi rechabilitacyjne ,może trochę pomogą :( Blue-jak Twoja jazda??? Gdzie się podziały Vaneska i mareas????????????????? Wracajcie !!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem :) Mam trochę zajęć widziałam bobaska Jużbabciu jest słodki taki kochany ma na imię Filpek nie wiem, być może już mówiłam , zdrowy chłlopaczek, ja tez życzę wszystkim zdrówka baaardzo duuużo .Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny , jesteście normalnie wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama synusia taki fitnesik to dobra sprawa trzeba wypoczywać sportowo też to bardzo opłacalne lepiej sie człowiek czuje i zdrówko :) Ja lubię areobik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×