Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Gość lucjuszek 27
Musze to dodac! Dziewczyno co ty piszesz??? Ja pierwszy raz tutaj? Przenioslam sie razem z wami z naszego starego topiku! AHA........to teraz jeszcze sie mnie wypieracie? Mozna sie bylo spodziewac. Koncze z wami bo nie jestescie warte nawet jednej minuty poswieconej dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze to dodac! Dziewczyno co ty piszesz??? Ja pierwszy raz tutaj? Przenioslam sie razem z wami z naszego starego topiku! AHA........to teraz jeszcze sie mnie wypieracie? Mozna sie bylo spodziewac. Koncze z wami bo nie jestescie warte nawet jednej minuty poswieconej dla was! nie zauwarzyłam ani jednego postu twojego wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Z Czestochowy jak pewnie juz wiesz o tym bo znamy sie od dzisiaj! A co chcesz mi pomoc?? Dziekuje bardzo ale nie rob sobie trudu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Boooooooooze co tutaj sie dzieje? Zakladalam fajny topik a teraz to co czytam...... Oczom nie wierze! Moze mi ktoras napisac o co tu chodzi z tą lucjuszka 27?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja pisałam że nie ma przyjaciół? Kobieto- jesteś żenująca. Martucha -sprawa wygląda tak. Mamy podszywacza któremu dziewczyny wierzą. Nie mam pojęcia czemu bo gubi sie w zeznaniach. Atmosfera robi sie delikatnie mówiąc do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powoli... To zaczęło się wczoraj od ataków jakiejś panny ortograficznej. Prawdziwa lucjoszkowa 27 coś odpowiedziała na głupią zaczępkę i minęło. Za jakiś czas pojawiła się Locjuszkowa 27 z dramatyczną opowieścią o swojej ciąży wielorakiej. po chwili napisała coś w stylu: z tego wszystkiego pomyliłam nick ale i tak wiecie ze to ja Lucjuszkowa 27.... wtedy prawdziwa lucjuszkowa 27 zareagowała wytykając dziwny zbieg okoliczności i zmieniła nick na kasia 27. Nowa Lucjuszkowa 27 zrobiła to samo. Kiedy ta znowu wytknęła podszyw dziewczyny stwierdziły ze czepia się biednej ciężarnej z problemem. A ze ta tak naprawdę za dużo powiedziałą i teraz chce się wycofać bo jej wstyd. Podszywacz podchwycił i brnie w swoją historię, wmawiając przy okazji ze przyjaźni się od dawna z nowymi dziewczynami, i w ogóle dużo głupot pisze. Atmosfera faktycznie robi się kiepska. JAk dziewczyny dalej jej będą wierzyc to ja siebie tu nie widzę bo nie mam ochoty obcować z tą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wiem swoje. śledzę to wszystko dokładnie. wierzę w każdym razie lucjuszkowej a ta druga to swietnie sie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a później zmieniła wersję i powiedziałą że przeszła z dziewczynami ze starego forum, gdzie to chyba ja opowiadałam że nie mam przyjaciół w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale one sa 2 a ona jedna... ja jej za grosz nie ufam bo zmienia zeznania. mi też wmawiała, ze gdzieś pisałam ze nie mam przyjaciół:)nie wiem tylko czy pisałam tu( co możecie sprawdzić) czy tam gdzie dziewczyny(chociaż z nimi nigdy wcześniej się nie zetknęłam)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jestem tutaj trzeci dzien i od nie calych dwoch jest ta akcja,jak na razie tylko Ula wie o tym forum i do was dolaczyla razem ze mna:) Mnie sie to w glowie nie miesci, nigdy sie nie z czyms takim nie spotkalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mozna wiedziec czemu wam zlikwidowali wasz stary topik? Moze cos sie za Wami ciągnie allbo ktos sie msci? Kurcze juz roznie kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×