Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martucha.3

Szukam mam znudzonych codziennoscia!

Polecane posty

Gość lucjuszek 27
Czesc Dziewczyny:) Dziekuje Wam bardzo w imieniu nas wszystkich,ze tak pozytywnie odebralysnie moja wiadomosc:) Oglosze to reszcie dziewczynek a jak na razie zmykam do bardzo nudnego zadania domowego PRASOWANIA:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Ja juz poprasowalam moja mala sterte troche ogarnelam mieszkanie i czas na kawke:) Co do zmeczenia i bezsennosci to powiem wam, ze przed ciaza moglam spac 24h i bylo oki :) Pozniej wiadomo nastawione pewnego typu czuwanie i pol sen:( Teraz kiedy mala ma 3,5 roku i juz nie spi w dzien (spala do 2,5 roku:)) ja tez nie spie , siedze do pozna jak nigdy ,a kiedy ide do lozka nie moge spac,cos strasznego:(umecze sie powierce sprawdze czy mala sie nie odkryla i tak w kolko:( chyba musze poprosic lekarza o jakies tabletki nasenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
To moze powinnas sobie zrobic gruntowne badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27oj tak
ja tez tak mialam:) ale po ciazy czesto organizm jest oslabiony wiec moze potrzebujesz witaminek i zelaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak pisałam już mam problemy z hormonami więc to chyba to. A ciąża wykluczona. ostatnio bywam czesto i ginekologa. też na początku ciąży byłam bardzo senna. A swoją drogą to by była wpadka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was ale na jednym z tematów piszę pod inny nickiem i czasem sie nie przemienię. tam na górze to byłam ja:) lucjuszek- a gdzie Twoje koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
mamagosiihuberta ULECZKO piekny nick:))) A o to jedna z moich kochanych dziewcynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Marta(martucha.3)/28lat/Gorzów Wlkp/1-dziecko 2,5 roczna córcia Emila/30lat/Elbląg/2-dzieci 8 lat i 1,5 - chłopcy Lena/20lat/Pisz/1 dziecko - 7 miesięcy -chłopiec Sandra/27lat/Rydułtowy/2 dzieci syn 8 lat i córeczka 2,5 kamila(klucz od...)/22lata/szczecin/1dziecko,syn 8miesięcy Wiktoria(viki)/27lat/Poznań/2 dzieci 5 lat i 3 m-ce-chłopcy Ania-malinka/25lat/okoliceTarnowa/2 dzieci (2,5lat, 1rok)chłopcy Kasia(lucjuszek27)/27lat/UK,Czestochowa/1dziecko 3,5 letnia corka Pozwolilam sobie na dopisanie swoich danych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjuszek 27
Ula wiem ze dziewczyny jakos sobie przesylaja zdjecia badz cierpliwa moze nas tajemnicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta(martucha.3)/28lat/Gorzów Wlkp/1-dziecko 2,5 roczna córcia Emila/30lat/Elbląg/2-dzieci 8 lat i 1,5 - chłopcy Lena/20lat/Pisz/1 dziecko - 7 miesięcy -chłopiec Sandra/27lat/Rydułtowy/2 dzieci syn 8 lat i córeczka 2,5 kamila(klucz od...)/22lata/szczecin/1dziecko,syn 8miesięcy Wiktoria(viki)/27lat/Poznań/2 dzieci 5 lat i 3 m-ce-chłopcy Ania-malinka/25lat/okoliceTarnowa/2 dzieci (2,5lat, 1rok)chłopcy Kasia(lucjuszek27)/27lat/UK,Czestochowa/1dziecko 3,5 letnia corka Ania(anialubon)29/2dzieci 9lat julcia i 2,5 sonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamagosihuberta
jak sie mozna dodac do tego wyrzej ciemna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz to za bledy
pisze się "wyżej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopujesz tabelke wyżej , wklejasz ja w treść swojej wypowiedzi i dopisujesz się tak jak to robiły dziewczyny . i po kszyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kogo się
śmiejesz z tej co robi błędy czy z tej co poprawia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×