Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Jakie ładne bębenki:) Ja jutro się dołączę, bo muszę zrobić aktualne zdjęcie. Ewelko, dobry to był pomysł, bo to w końcu zmotywowało Klaudię do wysłania swojego zdjęcia. Małpiszon mi obiecał dawno temu i nie przysłał:O Laski, a miałyście grzybicę w ciąży? Podobno większość kobiet ją ma, bo w pochwie znajduje się dożo glikogenu - pożywki dla grzyba. Przyznawać mi się zaraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam zadnego grzyba...nigdy w zyciu ale raz odjebalam jeden nr ktorego nigdy nie powtorze...mialam jechac z moczem na badanie wiec nasiusialam do pojemniczka ale cossie staloze nie pojechalam i zostawilam to na drugi dzien i potem jak odebralam wyniki to mialam duzo bakterii w moczu i lekasz mi zapisal urosept...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzies wyczytalam ze nie powinno sie zostawia tak dlugo siuskow :D teraz juz wiem... to ja tez mykam...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alescie sie rozpisaly.. a ja dopiero mam chwilke zeby wejsc..Ale juz padnieta jestem..Mlyn mialysmy straszny,a jeszcze jutro musze wstac o 5:40.. Jeszcze 2 godziny i lulu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.Wstawac spioooochy!!! Haaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllooooooooooooo!!!!!!!!!! Ja juz w pracy, bylam zbyt leniwa,zeby isc wiec M mnie przywiozl.. Maluszek pokopal troche z rana,teraz jest cisza. Wczoraj wieczorem jak sie polozylam to kopal tak,ze M poczul jak reke przylozyl. Posiedze sobie jeszcze troszke i wezme sie za jakas robote. Milego dnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Spacer nie wysłałam Ci???A być może już nie pamiętam.Co za pogoda dziś do bani aby się pod kołdrę zakopać. A moje dzidzi jest takie przebiegłe że jak np się rusza a ja odsłonię bluzkę do góry to przestaje i zaczyna dopiero jak zasłonię to samo jak M położy rękę to coś czuje że jest nie tak i cisza....;) Sączę poranną kawkę. Anka___współczuję Ci porannego wstawania to dla mnie najgorsza kara jak mam wstać przed 6-tą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A początki grzybicy miałam dość niedawno i dostałam globulki clotrimazolum i mam posiew zrobić.Aby żeby nic nie wyszło bo znowu jak w pierwszej ciąży będę musiała leżeć w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.28....01.10........11.12.2009........22......K Anka323..............20.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........19.....24.09........03.02.2010...... 26 ........M Klaudia0405..........20.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam................10.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22... baska200..........31........10.09.........14.11.2009.... ..26.....? Aktualizuję :D Baska____Emamcia___gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwile relaksu zanim sie szefostwo zacznie zlazic. Klaudia dla mnie to tez kara jak mam tak wczesnie wstac,przez pierwsze 3-4 godz jestem totalnie nieprzytomna i dzialam jak automat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ania super ze maluszek kopie zarabiste uczucie to pusi byc:) JA nadal czekam na @ i na tabl Diane z PL i zaczynam brac jak @ przyjdzie gorzej jak nie przyjdzie hehe:) Milego dnia zycze wszystkim ja wlasnie pije kawke a pozniej sie biore za sprzatanko i mycie okien zobacze ile mi sie uda przed deszczem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam sobie małą przerwę w przygotowywaniu obiadu dzisiaj pieczarkowa i mielone ;) Coś ta moja pomoc nie dotarła do mnie??? Dziołchy Was też tak krzyż boli?ja robię dobrą minę do złej gry bo nie chce wyglądać jak babka ale tak naprawdę ciężko mi się jest wyprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola a ta diana to na co? Dzisiaj poszłam do sklepu i mi się słabo zrobiło,duszno i zakręciło mi się w głowie potem zaczęły mi drżeć ręce i boleć serce nie wiem czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia a czy ty przypadkiem glodna nie bylas?? ja mialam tak ze jak mi sie jesc chcialo ale nie czulam glodu to musialam cos zjesc i wtedy mi mijalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, Ewelka, to co mówicie miałam i ja. Rzeczywiście chodziło o głód. Potrzebowałam może cukru. Robi się słabo w mięśniach, człowiek jest sflaczały. Po oddaniu krwi miałam zawroty głowy i serce mi waliło, a to wszystko dopiero przytrafiło mi się w ciąży. Myślę, że jest wszystko w porządku, ale musimy dbać o siebie:) A krzyż boli mnie także i bolał już miesiąc temu, choć myślałam, że to brzuch musi być większy do takich dolegliwości. Widocznie nie. Klaudia, witaj w klubie, jesteśmy stare babcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walenie serca miałam też z osłabieniem, gdy chodziłam po mieście na głodnego i nie miałam czasu zjeść. Jak zjadłam i poleżałam, to wróciło wszystko do normy. Taka uroda stanu błogosławionego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy lepiej nic nie mowcie o krzyzu...mnie tak bolal wczoraj,ze spac nie moglam.Dzis siedze z poduszka pod plecami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babcie ;-) Ja też sie dołączaam do Was z tymi starczymi dolegliwosciami kręgosłup mi pęka ale jest coś gorszego od tego kości mi sie rozchodza a to tak strasznie boli że szok Ja już sama niewiem dlaczego ja nadal nie moge wejsć na tą poczte co????????????? wszystko wpisuje jak trzeba i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a z tym słabnięciem to czytałam ze moze teraz tak być bo w naszych żyłach płynie teraz dużo więcej krwi i tez dlatego możemy słabnąć. Kurde baby ja ledwo chodze przez te rozchodzące sie kości w biodrach już mam dość ide wziąć APAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co niewiem co jest ale pisze błąd logowania a ja przecież wpisuje tak jak mi ewelka wysłała Dlaczego Wy możecie wejść a ja nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Diana na wyregulowanie hormonow na 3 miesiace prawie sie wszystko mam nadzieje unormuje:) hehe ale nadal czekam na @ ciwekawe kiedy przyjdzie bo jak nie przyjdzie to bede musiala ja Luteina wywolac no zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata jak to Ci się kości rozchodzą?a czemu mi nie? Ale z krzyżem jest masakra!może trochę przez tą pogodę jestesmy takie połamance? No własnie wróciłam ze sklepu do domu to zrobiłam sobie herbaty zjadłam bułkę i mi przeszło a byłam 2 godz.po śniadaniu to nie powinnam być głodna. Chciałabym mieć już to dzieciątko w ramionach ciąża jest piękna ale i uciążliwa. Właśnie popadało pogoda do d*py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Klaudia dobrze że mi napisałaś ze na interi bo ja chciałam na onecie Klaudia tak kości mi sie rozchodzą w biodrach a Tobie jak sie nie rozchodzą to sie babo ciesz i módl żeby nie zaczeły bo strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się nie chce nic robić a jeszcze przede mną sprzątanie.Rodzice na kawę mają zajechać a mnie wszystko boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×