Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

no hej babeczki wchodze chociaz na chwilke sie przywitac, bo ja juz w ogole tu rzadko sie udzielam, no ale niestety nadal walcze z objawami typu mdlosci, nudnosci i zawroty glowy glowy, wiec wiecie same jak to jest.w czwartek wizyta u gina.a tak w ogole to myslicie, ze te mdlosci mina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa mina najdalej po 40tc ;P Beata..no wiesz Ty co...a ja wlasnie planowalam czekoladke jogurtowa milki z szafy wyciagnac..a Ty mi piszesz,ze koniec jedzenia..no to jak koniec to koniec... U nas tez pogoda do d...chociaz snieg to raczej padac nie bedzie ;) Jutro w planie sprzatanko z eMem i po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jesteście a ja musze jechać na mieszkanie nachwilke Nowa przejdą mdłości ale np u mnie znów sie pojawiły fuj ile można Ania czekoladki Ci sie zachciewa?????????? A to pozwalam kawałeczek. A ja cały dzień pije sok marchewkowy i cinam banany hi hi ale jeszcze sie nie przejadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....33....15.10........10.12.2009......22......K mala29....................29...17.11.........03.01.2010. .. ..29..... M Anka323..................25...15.10........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............25....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............25....15.10.........03.02.2010.. . ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. .....31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....? Jestem dziewczyny. Na pocztę wysłałam zdjęcie z USG mojego synka. Jestem w 29 tyg ale płód odpowiada 30 tyg ciąży-duży jest klopsik hehe. Julka była ze mną i widziała jak mały ziewał,jaaa wzruszyłam się i to bardzo. On taki duży się wydaje.lekarz mówi że ma sporą główkę,oj żeby poród nie był ciężki przez to,żeby mnie nie cięli. Co do moich dolegliwości...jak spytał mnie czy coś się dzieje to powiedziałam,że czasami czuję takie ściąganie a potem brzuch robi się twardy,że kilka razy pobolewał mnie ale krótko. Pomimo 7 miesiąca kazał mi wleść na samolocik żeby sprawdzić o co chodzi. Stwierdził,że mam krótką szyjkę,bo 1 cm. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,może wy coś wiecie,im więcej porodów tym szyjka się skraca? Wszystko gra,oby tylko nie było za często tych bóli,a w razie czego brać No spe. I byłam mile zaskoczona,bo przytyłam tylko 2 kg. No na mój wilczy apetyt spodziewałam się co najmniej 3 kg,ale przemawia też to,że ja wypróżniam się nawet 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze jedno,po zbadaniu mnie lekarz zapytał czy zdarzył mi się poród przedwczesny,czy przed terminem a ja że nie,że moje dzieci urodziły się kilka dni po wyznaczonym terminie. Kurcze,czyżbym mogła w grudniu odjechać? Ja nie chcę,wytrzymam. W święta nic nie będę robić,tylko lenić się przed tv i jeść. A w sylwestra to niech się dzieje co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem ale tylko na chwilke. Mała hmmmm gdzieś czytałam ze jak sie skraca szyjka to może dojść do przedwczesnego porodu ale niewiem jak to jest ale ja ide we czwartek to sie dowiem czy u mnie też coś sie dziwnego dzieje a cos sie dzieje bo mnie pobolewa tam z dołu i niewiem co to jest. Mała spokojnie zobaczysz urodzisz w terminie i w nowym roku :-) tylko nie przemęczaj sie. AAAAAAAAAAAAAAAAa i wiesz co jak by gin widział ze moze dojść za szybko do porodu to przecież dał by cos na podtrzymanie więc jest ok jak tak powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ale śliczne zdiecie maluszka i ssie sobie paluszek ciekawe czy mi da zdiecie małego jak go poprosze ale myśle ze da mi. Wiecie co niemoge sie już doczekać małego i zresztą moja córcia też i M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala daj mi trosze tych pozytywnych fluidow ja sie staram o drugie i nic czekam bo @ mi sie spoznia :)a minie 1 listopada czeka przeprowadzka cos strasznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ja dziś pierwsza bo Klaudia sie obija A u mnie pogoda barowa nic tylko siedzieć w domu i nie wychodzić śnieg sypie jak wściekły zimno jak holera i wiatr chce głowe urwać bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem druga u nas sloneczko, choc za cieplo nie jest.a ja czuje sie tak jakos bleee.ciagle mnie mdli, wczoraj zaliczylam muszle klozetowa 3 razy! ja juz chce, zeby te mdlosci w koncu ustapily.no, ale widze, ze ciebie beatko znowu nawiodly...i pewnie ciagle tak bedzie.przejda na jakis czas, a pozniej znowu wroca.no nic, milego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja juz po sniadanku.M pojechal zmienic opony w aucie.Zaraz biore sie za sprzatanie.M jak wroci to bedzie szalal z odkurzaczem.Potem jedziemy na zakupy. Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tylko sie nie przemęczaj Nowa- tak mdłości przejda ale tak jak u mnie jest powrót jadłowstrętu i jak widze coś do jedzenia czego bym nie miała ochoty to mnie nacięga jak niewiem co ha ha ale mam już to gdzies. Jutro ide do gina rano na po 10 wiec zobacze dobie małego i momcham mu hi hi ale nie ukrywam że sie denerwuje przez te dziwne moje objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko no to super.ja tez ide jutro do gina na 10 i zobacze swoje malenstwo.wiec w tym samym czasie bedziemy ogladac nasze skarby:) ja w sumie zawsze sie denerwuje przed wizyta czy sa objawy, czy tez ich nie ma.ale zobaczysz beatko, ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ;) U mnie dziś prądu nie było do tej pory chyba przez tą śnieżycę? Anka___a jak się ogolisz to nie masz podrażnień? Wiecie jakie jaja?wysiadł nam piec od centralnego zimno jak cholera już drugi dzień ratuję się farelką...dopiero jutro mi zamontują nowy niezły wydatek ponad 6000zł kużwa a planowaliśmy okna wymienić.Ale okna uszczelnie a bez pieca nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa___mi mdłości przeszły po 12 tc i nie wróciły także bądz dobrej myśli :) A mnie dzisiaj tak krzyż boli czuję że zaraz się rozsypię chodzić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rzadko bywam, ale nie mam nastroju do niczego. Zajmujemy się porządkami i szykujemy na weekendowy wyjazd do rodziny. Jakoś nie chce mi się cieszyć w tym domu, szukam sobie zajęcia. U Was chociaż dzieje się sympatyczniej. Jutro mam usg jak kilka z Was. U mnie to już powinno być ostatnie badanie. Odezwę się jutro po wizycie. U Was też tak wieje? Co się dzieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje ci klaudia.6000 zl to jet juz troche pieniedzy, ale tak to niestety jest.jak sie na cos odklada, to sie pokrzyzuje i bedzie trzeba wydac na cos innego. a z tymi mdlosciami to mam nadzieje, ze bede miala takie szczescie jak ty.oznaczaloby to, ze za 2 tygodnie mdlosci by minely:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala z chęcią dałabym Ci trochę mojej energii,jakby dało radę ;-( Dopiero mam internet,wiatr w porywach do 130 km/h daje popalić. Moją mamę o mało nie przygniotło spadające drzewo,zahaczyła ją tylko wielka gałąź(ma uszkodzony lakier na tyle auta). Po 5 minutach była straż pożarna i usuwała leżące drzewo z drogi. W taką pogodę nic się nie chce,dosłownie nic. Ja nawet nie zmrużyłam oka w nocy,tak gwizdało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Spacerku co się dzieje u Ciebie?jak rozumiem z teściową nic nie lepiej?ale mnie dziś połamało chodzę nachylona bo nie mogę się wyprostować tak mnie krzyż boli.No pogoda straszna a ja na dodatek mam zimno w domu siedzę w grubym golfie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.... pewnie co u niektorych pada snieg ja na niego czekam z utesknieniem:D:D Kupilam sobie dzis Milke Chilli ktora jadlam w ciazy...nawet Wiki dostala ale jej smakowala tylko troszeczke sie ubabrala na buzce od niej...zjadlysmy ogolnie tylko 3 kostki...reszta w lodowce...Wiki ma nadal luzne kupki i ze 4 dziennie po troszke...ale goraczki juz nie ma...czworeczki juz widac wiec niedlugo sie przebija...Wczoraj poszlysmy na spacer i niunia bylo grubo ubrana,miala rekawiczki i na stopkach rajstopki i skarpetki i buciki i wiecie ze ona mi zmarzla ale za to jej sie dobrze spalo na dworku...ale co to bedzie zima?? Dzis jej wypralam kombinezonik ktory dostalam w zeszlym roku dla malej od kumpeli ale gruby az tak to on nie jest najwyzej bede ja grubiej ubierac....na cebulke:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. My dopiero wrocilismy z zakupow.Kupilismy spozywke i kupilam sobie kurtke,w ktora wreszcie moge sie zapiac hehe.Wzielam taka dluga do kolan,pikowana z kapturem.Normalne bym takiej nie kupila,ale pocieszam sie tym,ze to tylko na 3 miesiace. Klaudia podraznienia mialam na poczatku,ale po jakims czasie skora sie przyzwyczaja i juz sie nie pojawiaja.Ja teraz nie mam wcale. A zapomnialam napisac,ze kupilismy maluszkowi taki fajny komplecik-bluza z kapturem i na to kamizelka.SUper wyglada takie malutkie.Do tego dokupie jeszcze takie spodenki a la krok w kolanach,widzialam tu u nas w sklepie i wygladaly cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda dziś jest straszna ale u mnie na szczęście przestało już wiać i dobrze bo ile można ale niestety śnieg sypie jak wściekły nadal. Chmurko teściowa to nie człowiek hi hi ;-) pamietaj Klaudia no to macie wydatek jak niewiem co Ania ja mam dużo ubranek na chłopca bo już jakiś czas temu kupiłam a jeszcze od siostry dostałam po jej synku :-) Ewelka nie czekaj na ten paskudny śnieg wszystko mokre i topi sie fuj fuj bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale jestem zla szok..az mnie glowa boli.. Byli u nas znajomi-ci co maja tego 6-latka..maly od wejscia marudzil non stop,ze chce jechac do domu..doslownie non stop i to tak,ze zagluszal wszystkich.Ojciec w koncu mu ostro powiedzial,ze ma byc cicho,to mu sie oberwalo od zony,ze dlaczego na niego krzyczy..ze nie jego wina,ze sie nudzi..masakra..mialam dosc juz po 5 min.. Do tego jeszcze moj M juz sie na Sylwestra z nimi umowil i to ze oni do nas przyjada..myslalam,ze eksploduje..No zapomnial chyba,ze ja bede w 9 miesiacu i moze nie chce imprezowac..Mozemy my do kogos pojechac,wtedy w kazdej w chwili mozemy wrocic do domu.Jak ostatnio robilismy Sylwka u nas to wszyscy siedzieli do 5 rano i nikt nie zauwazyl,ze ja juz ledwo siedze.. Ide sie najesc czekolady ze zlosci.. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ewelka weszlam sobie dzis bez pytania na twoj profil na nk sliczna mala:)ile ma miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Kobietki Ale jestem zdenerwowano ho ho wizytą u gina oczywiście . Dziewczyny jak tam pogoda lepiej już ??????????? U mnie dalej sypie ale dość na chodnikach sie stopiło więc tylko chlapy zostały a na trawie leży snieg, na szczęście prąd jest i wiatru brak :-) Miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie przywitam z samego rana.za 1,5 h zobacze swoje malenstwo:) i mam wielka nadzieje, ze wszystko bedzie ok.buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka współczuję,naprawdę Ci współczuję,masz prawo odmówić wizyty w sylwestra,pogadaj z M,nie chcesz się chyba męczyć. Ja nie przyjmuję żadnych gości i sama do nikogo nie idę,w tym stanie??Chcę spokoju,chcę wyjść na dwór o 0;00 wypić lampkę szampana i spać. Nie wyobrażam sobie,sprzątać po gościach albo siedzieć chociażby do 3 ;-0 Beatko,co Cię tak zdenerwowało u gina,co powiedział,coś nie tak? No nie napisałaś nic,ile przybyło Ci na wadze,jak ciśnienie,jak dzidzia. Nie ładnie tak trzymać nas w niepewności,wiesz,że każda wchodzi i czyta,że przeżywamy to troszkę wszystkie. Tala Ty buszująca po necie,chyba żadna by nie miała za złe,że się wejdzie na profil i popatrzy,tym bardziej że się nie ma ukrytej galerii ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to i ja sie witam...mala wstala o 8 bo sie obudzila jak maz zwijal posciel po nocy...dostala jesc,rzebrana i ubrana poszla na koc do zabawek a ja smiglam se z psem na dwor a teraz spijam kawusie :P:Pmmm jaka dobra,ze smietanka :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×