Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzien Dobry. Beata jak Ci sie data z godzina ladnie zgrala :) A ja sie wlasnie wkurzylam,bo szefowa mnie wpisala na 8 dni bez wolnego..Czyli koncze prace w piatek,ale 8 dni? Widac,ze w ciazy nigdy nie byla... Do tego czwartek potrzebuje wolny,mam wizyte w szpitalu.. Ojej..fajnie sie t0 2010 zaczyna..masakra.. My wczoraj obejrzelismy sylwestra z dwojka o 23:30 poszlismy spac.. Milego dnia Kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych rodzin w Nowym 2010 tak ważnym dla kilku z nas Roku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napilam sie kawy rozpuszczalnej i synek dostal czkawki hehe az mi brzuch skacze :D Oddalam kolezance jeden dzien pracy,bo ma malo godzin,takze mam czwartek wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po śniadanku , po spacerku z psem i zrobiłam sniadonko córci bo dopiero co wstała :-D Noo data mi pięknie wyszla ha ha podoba mi sie. Cikulam a co u Ciebie jak sie czujesz jak maleństwo sie czuje pewnie juz wojuje sobie w brzuszku dużo???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki a ja właśnie staram sie odpocząć :-) i wnet ide spać o w nocy sąsiedzi imprezowali ostro i mało spałam. Mała a Ty gdzie jesteś co moze juz poszłaś rodzić ?????????????????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko wykrakałaś,zaczyna się ;-) Właśnie odeszły mi wody. Czekam na skurcze i jadę. Mój M napisze do Was,albo ja napiszę do Anki co i jak. Trzymajcie się. P.S. A mówiłam,że napiszę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) No i mamy nastepna mamusie :D O 4:40 urodzil sie nastepny Babelek :) 4150 i 57 cm :D Mala jeszcze raz GRATULACJE!!!!! 🌼🌼🌼 Beata teraz Twoja kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Klaudia0405..............36...16.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................37... 07.01........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............36....o6.01........20.01.2010 ......26........M Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29.........................02.01.10............4150.......57...........M Mala wrzucilam Cie na sam dol :) Mam nadzieje,ze Ci to nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamw nowym roku :) wszystkiego naj naj dla was wszyskich Mala-gratulacje :) mam pytanko kobity ..powiedzcie mi kiedy wasze piersi zaczely rosnac,zmieniac sie itp...duzo przed spodziewana @ czy juz po spodziewanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Chciejko :) Mnie piersi zaczely bolec i zrobily sie obrzmiale okolo tygodnia po spodziewanej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie nie nakrecac ;P ludze sie ze moze tym razem sie udalo,pierski wieksze,pelne,zylki widac tak mi urosly...a do @ jeszcze troche bo planowo 11-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Mała___to długo się nie omęczyłaś jak wyjdziesz to czekam na newsy co i jak a tymczasem GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!Udało Ci się jednak doczekać do nowego roku. Duży bobas kilo cięższy od mojej pierwszej córci. Chciejka______mnie zaczęły boleć normalnie jak zawsze przed @ tylko tyle że inny ból takie kłucie pod pachami po bokach.Czekaj cierpliwie chociaż wiem jak to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......................TC....GIN........TERMIN POR......WIEK...PŁEĆ Klaudia0405..............37...05.01........25.01.2010... ...26.........K Anka323..................37... 07.01........ 29.01.2010.......24........M Beata2611...............36....o6.01........20.01.2010 ......26........M Annolia....................29....05.01.......08.03.2010. ......27........K joanna84.................14...21.09........07.03.2010.. ....25.........? nikulam...................26...30.12........24.03.2010. .....31.........K nowa81....................8...15.10........11.05.2010.. ....28.........? NASZE MAMUSIE ....DATA NARODZIN......WAGA.....DŁUGOŚC...PŁEĆ Spacer w chmurach.........20.12.09............2850.......52.......... .K Mala29.........................02.01.10............4150. ......57...........M A ja siedzę na dzieciach mam rocznego podrzutka :) i wywracają wszystko do góry nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam :0 położyłam się i leżę i tak patrzę co robią oczywiście nic nie reagują na to co mówie ale niech już robią co chcą... Chciejka___a jak Twój biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nie bede ukrywala ze kryzys i mnie dopadl,sama pracuje bo szkoda kasy na pracownika,ale jednoczesnie mniej czasu dla siebie mam,zmeczenie dopada..Ale to wlasnie postanowienie na nowy rok,ruszyc bardziej z interesem wziasc sie do roboty...Mam kilka pomyslow,ale wszystko wiarze sie z kosztami...oplaty wysokie..ogolnie ciezko jest...ale daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bardzo się cieszę, że już te porody się zaczęły. Najwyższa pora. Mi ciąża już zbrzydła i wolę cieszyć się dzidzią niż brzuchem. Mała, uwinęłaś się szybko. 4 h... Zazdroszczę Ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ NO MALA SERDECZNE GRATKI MAMUSKO!!!SZYBKA BYLAS Z TYM PORODEM 1 DZIEN PRZED TERMINEM NO NO !! ;) a co u was kochane jak po sylwku wszystko ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____powiem Ci że i ja dość mam już brzucha giganta boli mnie skóra,ciężko mi się schylić,nie mogę znależć wygodnej pozycji.Boję się porodu ale wiem że i tak mnie nie ominie więc wolałabym przed terminem niż po.... Właśnie jem danio i tak gruba jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alescie sie rozpisaly hohohoho Klaudia juz chyba wszystkie mamy dosc dzwigania i kazda chcialaby juz miec swoje malenstwo na rekach ;) 9 miesiecy zdecydowanie wystarczy,ale wazne,ze to juz ostatni miesiac i juz lada dzien cos sie moze wydarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha ha ale Małej wykrakałam hi hi ja dzis nawet rozmawiałam z M że mam juz dosc brzucha że juz niemam siły chodzić i tak mu marudziłam ale fakt ani spać ali leżeć ani nic zrobić nie moge CHCE JUZ RODZIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No wiecie co Mała mo wielkiego synka ciekawe jakie nasze bobaski bedą w obwodzie pasa miałysmy tyle samo hmmmmmmmmmmmm czy dzieci bedą podobnej wagi??????? Jesli tak to ciesze sie ze bede miała cc :-D A my dziś wozilismy graty mam dosć nawet dziecko mnie nie widziało dzią prawie i teskniła za mna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×