Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

hej kobietki:) Aniu ślicznego masz synka:) mały przystojniak:) ja dziś siedzę w domku dostałam @ i zdycham:(jestem zła miałam dostać 18 i zaraz jak sie skończy iśc do szpitala a teraz co ? jak mi termin przesunął to się załamię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Tala to dostałaś @ razem z Anką,bo chyba noc mozna zaliczyć do dnia dzisiejszego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...po jakim czasie średnio się dostaje tej okropnej @? jakoś wcale za tym nie tęsknie, współczuje!!! Dopiero wrócilismy z USG brzuszka Laury, no więc mamy praktycznie 100 % pewności,ze to niestety refluks żołądkowo-przełykowy, przy oględzinach nerek wyszło jeszcze,że być może do kompletu mamy jeszcze refluks pęcherzowo-moczowy :(ale to do dalszej diagnostyki skierowane, w poniedziałek mamy wizyte u nenatologa który nas keirował na to USG i zobaczymy co dalej wymysli...jakby było nam mało tej wady serca to jeszcze te refluksy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam to nie dobrze ale miejmy nadzieje ze wszystko sie dobrze ułozy i ze nie bedzie trzeba duzo leczyc. U mnie dzis snieg 2 rezy sypał fuj jak jest paskudnie i strasznie wieje ale od jutra ma byc ładnie. JA mam dostac @ 26 zobaczymy czy bedzie. Nikulam to jest róznie z @ kiedy jest zalezy jak sie karma itd.... ja sie do gina wybieram 6 maja i bede chciała tabletki bo mniej bede krwawic wiec mnie nie bedzie termin okresu zaskakiwał choc zawsze miałam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nikulam szkoda mi Twego maluszka ale na szczescie cos juz wiadomo.. powolutku pewnie sie ulozy - i bedzie ok. Wazne ze ma kochanych rodziców a to bardzo wazne w kazdej chorobie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas zapowiadali przelotne deszcze a tu guzik. Nie chcę wychodzić z małym nigdzie,bo może nas zaskoczyć gdzies km od domu. Jakaś zmęczona dzisiaj jestem,może to dlatego,że M nie ma w domu i non stop z małym jestem,nie chcę dzieci obarczać opieką,bo będą mówić w szkole,albo komuś że muszą się nim zajmować,bo mama każe. Ile bym dała,żeby móc się przespać w dzień razem z małym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis sie wyspałam w 100% arturek zasna po 20 dałam mu jeśc jeszcze 21.10 i spał do 6 rano :-D obudziłam sie i patrzyłam czy oddycha bo spał jak aniołek :-) ale w dzień mi daje popalić hi hi przedchwilą zasną mi na rekach przytulony do mojego policzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj synek wczoraj spal caly dzien,to dzis mu sie nie chce.Zasnal jakies 20 min temu,a wczesniej spal od 12:30 do 13. Bylismy dzis w hotelu,na gardzie i na poczcie zlozyc wniosek o paszport.Pani na poczcie mowila,ze moze potrwac do 4tyg,bo strasznie duzo wnioskow jest,ale jak bedziemy miec szczescie to bedzie za te 10dni.Trudno,poczekamy.Mam tylko nadzieje,ze nie bede musiala zadnych dokumentow dosylac. U mnie sie @ rozkrecila..az mnie plecy bola..bleee nie tesknilam za tym..Rok bez 3 dni nie mialam @. Nikulam..na pewno bedzie dobrze.Pozbedziecie sie wszystkich problemow juz teraz i malutka bedzie pieknie i zdrowo rosla-zobaczysz ;) Teraz powalilam sie na kanape i bede pic kawke..Dzis mam lenia..nie zrobilam nawet obiadu,jedyne co zrobila to sprzatnelam w kuchni,bo na tym punkcie mam pierdolca..Nie wiem za to co na jutro wymyslic..Moze jakies sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :):) Ale u mnie dzisiaj paskudna pogoda, wrrrr jak wracałam autkiem do domku to normalnie padał najpierw deszcz, za chwilę mały śnieg a na koniec dowalił grad. Nic nie widziałam przez szybę samochodu....I to ma być ta wiosna, kuźwa jest prawie maj..... Nikulam - będzie wszystko oki z Maleńką, najważniejsze, że już wiecie co Jej jest i można zacząć działać. Głowa do góry :):):) Ale jestem rozlazła dzisiaj, ojoj chyba się starzeję :(:(: Hmmmm - czy ja mogę się pochwalić (w sumie to jeszcze nie bardzo jest czym) ale...wczoraj byłam u gina, zrobił mi USG w 9dc i (ku mojemu zaskoczeniu) pęcherzyk miałam wielkości 16mm. Kurczaki mam nadzieję, że nam się uda tym razem, pod warunkiem, że cholerstwo pęknie..... Aniu - może spaghetti, albo naleśniki, może chińszczyzna, albo ziemniaczki ze smażoną rybką i do tego suróweczka....... Lola - gdzie Ty sie podziewasz, jeszcze masz urlop???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolację zaproponowałabym gwizdane ;-) Anka i inne dziewczyny,tylko się nie zżygajcie(jak to się w ogóle pisze,samo ż czy rz ?? ),Anka skoro masz @ to zrób zupe pomidorową,tylko dobrze podpaskę wyciśnij. Ohydne prawda? Tak mi też kiedyś ktoś zaproponował !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka to masz juz super jajo to teraz bzzzz i moze sie uda :-) Mała ja to bym najchetniej taki obiad zrobiła bo bym sie nie nameczyła. Ja dzis zrobiłam placki ziemniaczane z gulaszem i surówka :-) mniam mniam pyszne było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala to bardziej czerninka by byla hehe Ja bym sobie rybke zjadla,ale M smazonego nie moze..Nie wiem naprawde co jutro zrobic..Moze jaka zupe.. Dorotko no no,to teraz nic tylko M w obroty bierz hihi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....ile miałam czytania aż dziwne :D ale dobrze piszcie piszcie babolki. Nikulam___tak podejrzewałam ale nie chciałam Ci nic pisać że może mieć refluks.Najważniejsze że jest diagnoza ale szkoda maluszka. A ja własnie pije kawke. Anka___a powiedz mi w jaki sposób udało Ci zrzucić kg?Na diecie jesteś? Beata____jak mały?ma już tą rehabilitacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem... mam wielkie nadzieje. W poniedziałek idę jeszcze na USG, żeby sprawdzić co z tym pęcherzykiem..... Aniu - to sobie usmaż rybkę, a M upiecz albo zrób na parze. Ja ostatnio robiłam sobie rybę w wodzie. Przyprawiałam ziołami, przyprawami czym się tam dało, zawijałam w folię aluminiową i wkładałam do wody pod przykryciem. Pysssszota :):) a zupka - może pieczarkowa, albo ryżanka....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no jestem jestem..Jem tyle co nic..np dzis zjadlam rano jajecznice z pomidorkiem,do tego 2 kawalki chleba wasa,potem jablko,2 kawalki wasa z serem i pomidorem,jajko a i taki batonik zbozowy i na razie to wsio..do tego 2 kawy i duuuzo wody i zielonej herbaty...zaraz musze cos zjesc,bo mnie ssie. Jak jem obiad,to np palka z kurczaka pieczona i do tego surowka z salaty lodowej,marchewki,rzodkiewki i pora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zjadlam miseczke platkow z mlekiem. Raz jem kolacje a raz nie.Zalezy czy jestem glodna,ale chocby mnie skrecalo to nie zjem po 19ej. Tak,delikatnie mu pojasnialy.Jak sie urodzil,to mial prawie czarne. Spi od 2 godz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam diagnoza to połowa sukcesu. Już przynajmniej wiadomo co leczyć. Trzymam kciuki za szybkie polepszenie. A my byliśmy dziś badać bioderka i lekarz stwierdził, że Milenka na "niedojrzałe" bioderka:( Nie wiem co to znaczy. Niby jest ok, ale musimy podkładac szeroką pieluszkę, żeby coś się tam nie skrzywiło i za miesiąc do kontroli. Nie macie pojęcia jak ona się wkurzyła, kiedy jej te pieluche założyłam! Aż mi jej żal, ale jak mus, to mus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Doruś też śpi od 2 godzin i już na noc. Odpoczywam Wy babole jedne,pisałyście dzisiaj o @ i ja tyż dostałam '-) Coś mnie głowa dzisiaj ćmić zaczyna,ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to polowa topiku z @. Moje slonko wlasnie usnelo,M pojechal grac w pilke,wiec ja sie teraz relaksuje :) Musze Wam powiedziec,ze jestem w szoku,nie sadzilam,ze moj wyklad az tak podziala na M.Teraz co chwile zabiera mi malego i gada z nim i bawi sie.Dzisiaj synek tak fajnie sie do niego przytulil.Trzymal go na rekach, a ja zaczelam do niego gadac,maly sie usmiechnal i przytulil do tatusia tak slodko.Widzialam po oczach jak eMowi sie milo zrobilo :D Chyba zalapal o co mi chodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dorotka dzieki za pamiec.nie niemam juz urlopu tylko chodzimy do pracy rozkrecilo sie od pn do pt pracujemy ciekawe jak dlugo tak bedzie. Mi sie @ skonczyla wczoraj takze wlasnie zaczelam 6op Diany jeszcze 1 i koniec mam nadzieje. Jutro jeszcze do pracy a pozniej weekend. Milego wieczorku.papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam dużo zdrowia dla Laury:) bedzie dobrze:) pamiętam jak moja mała była chora szpital i to wszystko:( małe dzieci mają straszną wole walki i szybko dochodzą do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :-0 no widze ze wszystki maja @ hi hi ja mam miec w niedziele albo poniedziałek. Wiecie ale trzeba miec szczescie moja kolezanka ( chrzesna matka dla Arturka) miała ostatnio meza bo przyjechał na pare dni i był bzzzzzzzzzz nigdy do konca i tak w połowie zakładali gumke i co ZASZŁA W CIAZE biedna sie boi bo ma syna i chcieli miec wiecej ale 2 ciaze straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tu wierzyć środkom? Ja chyba pójdę do gina po pigułki anty,dodatkowo M będzie zakładał gumę,a na to skarpetę. Nigdy nie wiadomo....;-) To @ ma Anka,Tala i Ja. Okropieństwo. Dzisiaj idę do lekarza ogólnego,żeby przepisał mi coś na odchudzanie. Ostatnio brałam Zelixę,jedni mówią,że wycofali ją ze sprzedaży,inni że normalnie kupują. Okaże się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka... to fajowo ze pecherzyk taki duzy (trzymam mozno kciuki aby pekł) u mnie wlasnie czasami sie zapadały albo wchlanialy i byla dupa. Ale jak nie peknie lekarz zobaczy i moze da na nastepny cykl zastrzyki do pekniecia... ale co tam moze teraz sie wyleje.... mi zawsze rosły do 21- 22 mm i 2 dni przed peknieciem zakaz bylo bzzz ale gin dokladnie powiedzial kiedy bzzzz jak peknie... 2 mm na dzien rosnie wiec mozna mniej wiecej policzyc chyba ze wiesz u Ciebie inaczej teoretycznie 2 mm czyli niedziela -oniedzialek powinien peknac.... moim zdaniem - ale trzymaj sie gina co powiedzial.... (mi gin mowil ze najwiecej poczęc jest w weekendy - tak jakos wszystko sie dobrze dzieje ze weekend czlowiek wypoczety to bzzz sie chce.... zycze powodzenia.... a i jeszcze jedno mojego gina zalecenia to bzzz od tyłu.... mysle ze mi to pomogło a nigdy mi to nie odpowiadało.... :) ale zaskok był jednak w takiej pozycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he...Mała____skarpete?no nie wiem czy M by sie zgodził?Jak sobie pomyslę że znowu bym zaszła w ciążę to sama nie wiem mam mieszane uczucia....nie to że nie chce ale ciężko by mi było bardzo!bo wszystko sama przy dzieciach robie. U mnie z M tak jakoś dziwnie z mojej strony od dwóch dni....w środę czekałam na niego z obiadem miał być za 10 min a wrócił za 4 godz.w sumie do domu i to pijany...mi to przeszkadza takie picie bez powodu i to w srodku tyg.może coś ze mną jest nie tak nie wiem?Na drugi dzien rano obiecał mi że nie będzie tyle pił i co?wieczorem teścio go zawołał na kielicha i biedaczek nie mógł przecież odmówić nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×