Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Lola co u nas?tyjemy chi chi wszystkie równo :D Kłocimy się z eMami,jemy,śpimy i tak w kółko... Właśnie wróciłam z zakupów. Beata____co ten Twoj M taki delikatny?w koncu sprawność samochodu to jego obowiązek skąd Ty masz wiedziec co w aucie jest nie tak?Jakby to on jechał i się zepsuł to gadania by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nie chodzi o to ze sie zepsuło tylko kto zepsuł bo on twierdzi ze ktoś inny mi grzebał przy aucie a nie on a wiesz sam na siebie nie chce powiedzieć ze jest głupi ze źle wtyczki założył. Auto juz jeździ wziełam sobie je tylko musze korek kupić do wlewu do chłodnicy juz mam zamówiony po 14 bedzie do odebranie i nagrzewnica sie spaliła i kopci sie z pod maski jak niewiem co. on niech robi tak jak ma być zrobione :-) obiadu nie dostanie dzis nadal ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Wiecie co myślę? Żeby przy nabliższej aktualizacji nie wciągać na listę Baśki,ponieważ odkąd jestem z Wami nie napisała ani razu,nie aktualizowała tabelki. A skoro miała termin na 4 listopada to pewnie już się dzieciątko wykluło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sie dopiero teraz :D a moja mala ma temp.39 stopni...dostala nurofen...juz mam mysli ze to moze ta cholerna swinska grypa...ale apetyt jako tako ma wiec moze to zwykle przeziebienie...biegunki ani wymiotow nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej my o 17 dopiero wrocilismy z zakupkow takze zeszlo nam troszke:) a co tam pozatym Klaudia Beatka u Was i u Calej reszty tez:) czasami wchodze poczytac popisac ale rzadko jestem na kompie teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupy robiłam wczoraj,dziś kupiłam dla maluszka kilka ciuszków,śliczne. Koszula jak dla dorosłego chłopa,tyle że Disneya i spodenki bojówki. Już widzę małego jak będzie śmigał w tym ;-) Godz temu wróciłam od stomatologa,godzinę mnie trzymała jaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak mało dziś piszecie? Chmurko__gdzie Cię wcięło? Anka____??????????? Lola____tak poza tym u mnie ok brzuszek mi trochę ciąży,często wstaję w nocy.Za tydzien jadę z córką do Lublina do okulistki na badanie i od jutra mam jej zapuszczać 2 razy dziennie krople które rozszerzają żrenice :O Biedne maleństwo będzie przez to słabo i nie wyrażnie widzieć,światło będzie ją razić ale jak mus to mus... Zjadłam sobie barszczyk czerwony,spać mi się chce ale jeszcze trochę posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja też piłam barszcz z uszkami,mniam mniam. Teraz czekam do 21 aż będę mogła jeść,bo ostatni posiłek w ustach miałam przed 17. Dziś słabo z pisaniem,czasami tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia To fajnie ze brzuszek rosnie,ale szkoda ze ciazy hehe a co dp coreczki to jak ma jej to pomoc to trzeba jechac.ZObaczysz wszystko bedzie w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAAAAALLLLOOOOOOOOOOOOOOO BABYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!! Wstawać leniwce jedne ;) Ja już w domku wysprzątałam a Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia:) Ja dopiero o 9 wstalam zjedlismy sniadanko i teraz kawke pijemy pozniej bede sprzatala albo dopiero w poniedzialek bo mamy tez wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola!Fajnie że jesteś bo resztę ogarnęło chyba przesilenie jesienne no dzisiejszy dzien sprzyja tylko spaniu...Ja już po obiadku dzisiaj robiłam spaghetti z sosem pieczarkowym(niezbyt dobre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :-) A ja ostatnio mam lenia i nawet pisać mi sie nie chciało ale dzis od rana jestem w aucie i teraz przyjechałam do domu :-) i niestety za jakieś 5 minut dalej wychodze. Ide do koleżanki na kawke a później zawioze eMi obiad dzis juz dostanie bo ładnie przepraszał i pracuje na mieszkaniu od 10 ha ha i dobrze niech robi a co!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry!Nikogo nie ma od wczoraj?nie wierzę....pisać babeczki pisać bo nasz topik upada w dół.......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...ale stron zapisanych.. Gdzie jestescie? Ja wczoraj od rana w pracy bylam,a potem bylam tak padnieta,ze nawet pisac mi sie nie chcialo.Myslalam tylko o spaniu bo nie moglam w nocy usnac.Przespalam moze z 4godz... Teraz siedze w pracy..nudno dzis bedzie jak cholera i zdaje sie,ze bede marzyc o tym,zeby dzien sie skonczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ho ho ale rozpisane dziewczyny ;-) A ja dopiero teraz przyjechałam do domu po całym dniu hi hi. Wczoraj jak wieczór weszłam na topik i zobaczyłam ze ostatni jest mój wpis to stwierdziłam że nie bede pisać że dzis napisze jak ktoś coś napisze. Halo dziewczyny gdzie Wy jesteście?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :-) WSTAJEMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aLE POGODA BLE PADA DESZCZ NIBY CIEPŁO ALE LEJE I WYJŚC SIE NIEDA FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer w chmurach....36....19.11........08.12.2009......22........K mala29....................30...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................29...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............28...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............29....25.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................19...18.11.........29.03.2010. ......31......K emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....? Dziewczyny co Was zjadło wyłazić kawke robie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Ja juz w pracy gnije..Byle do 15... U nas pogoda tez taka byle jaka... Milego dnia Babole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Spacer w chmurach....36....19.11........08.12.2009......22........K mala29....................30...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................29...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............29...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............29....25.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................19...18.11.........29.03.2010. ......31......K emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....? Mała____widze że mamy wizytę u gina w ten sam dzień. Oddajemy w koncu laptopa do naprawy i nie wiem czy będę miała dostęp do netu wiec moge się nie odzywac przez 2-3 tyg.Oddajemy dziś albo jutro.Piszę zebyscie się nie martwiły ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer w chmurach....36....19.11........08.12.2009......22........K mala29....................32...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................29...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............28...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............29....25.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................19...18.11.........29.03.2010. ......31......K emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....? Witajcie babeczki. Przepraszam że nie piszę tak często jak ostatnio,ale mój M wrócił w piątek w nocy po 5 miesięcznej przerwie i rozumiecie...nie możemy się nagadać,wiele spraw trzeba załatwić,teraz musimy szybciutko zabrać się za wstawienie grzejników w pokojach u góry dla dzieci,bo M wyjeżdża w niedzielę. Sprawdzam oferty grzejników i o zgrozo,jeden to koszt 300 zł jaaa. Ale chyba skoczymy do Leroya,tam mają promocje. Muszę zrobić to teraz,bo w grudniu nie będzie czasu,M wróci w połowie,tuż przed świętami,a ja potrzebuję pokoju,żeby wyrzucić kilka rzeczy z sypialni na poczet łóżeczka i komody. Od dwóch dni nie mogę się wyspać,cholercia,muszę dzielić łoże ze ślubnym (a jak tak nie lubię się dzielić ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dziewczyny ale sie rozpisałyscie ale Małej wybaczamy tyle chłopa nie miała a tu dużo do zrobienia więc posiedz sobie z M :-) Klaudia ja bym chyba sie zanudziła bez kompa no ale samo sie nie naprawi niestety :-( dobrze ze ja mam w domu 2 kompy jak sie jeden zepsuje to jest moich braci jeszcze :-D Ania jak w pracy masz co dzis robić czy nudy??????????? Nikulam a co z Toba jak dzidzius kopie juz coś?????? Jak sie czujesz napisz coś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam drugi komp.w domu ale trzeba go podłaczyc itd.liveboxa od nowa konfigurować więc nie wiem czy będziemy go uruchamiać a taki odpoczynek od kompa dobrze nam zrobi. Co dziś za pogoda u mnie leje i wieje... Co porabiacie?ja uśpiłam mała i sobie czekam na eMa ma być za 15 min.w domu to wypijemy kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata nuda to malo powiedziane...Wczoraj przez 5 godz gralam w karty na wp,a dzis grzebie na necie,ale juz mi sie haftac od tego chce..Szefowa nwet nie zwraca uwagi na to co robie,bo chyba sama sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---czy ja wiem czy sie rusza...nie wiem, serio, może ja jakaś głupia jestem,ale nie umiem rozpoznać. Czasem cos tak jakby bylgocze, czasem nie wiem czy to np. skurcz jak mi brzuch twardnieje czy to dzidzia tak lekko puka...nie wiem:( U mnie nic nowego, oglądam sobie na internecie wózki i mebelki, dziś wynalazłam to: http://www.allegro.pl/item806693747_zestaw_mebli_hippo_lozeczko_komoda_i_szafa.html i narazie wygrywa w moich "rankingach":)tylko by to wstawić musze wywalić moje łóżko i kupić dla nas jakąś rozkładaną kanape bo pokój malutki. Powiem Wam,że troche mi się nudzi na tym zwolnieniu i nie wyobrażam sobie nie pracować zawodowo,a to dopiero troche ponad miesiąc bez pracy....pozdrawiam wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyscie ho ho...zaraz wszystkie na tasiemce uciekną pewnie?No nic to i ja poogladam :) Chmurko___a Ty co tak zamilkłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×