Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

spacerku dzieki slonce..poprostu dziwne to dla mnie chociaz moja siostra tez nie wymiotowala tak jak i bratowa...owszem jestem senna i mam inne typowe objawy,ale mdlosci brak myslalam ze to cos niepokojacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dlugo czekalam na te 2 kreski,ze teraz boje sie ze moze cos sie stac..w pon ide na badania i zapewne za 2 tyg dopiero jak uslysze serduszko naszego skarba to sie uspokoje...Pozwulcie mi troche pomarudzic hehe wy to macie juz za soba,a ja? ja calkowicie zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Chmurko____co do szyjki po porodzie to pojęcia nie mam?Nie w głowie mi było pchać tam łapki bo dość długo mnie szwy bolały.Oczywiście mi po pierwszej ciąży zostało też 5 kg i choć to nie dużo to jednak widać i zgubiłam je tylko dzieki diecie i cwiczeniom tzn ok 60 brzuszków dziennie i zero kolacji,w ogóle od obiadu już nic nie jadłam do rana ale to dopiero jak skończyłam karmić piersią.Rozstępy zbledną po dłuższym czasie ale niestety nie znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka oczywiście to normalne gorsze samopoczucie może przyjść z czasem chociaż możesz się czuć "bezobjawowo"cała ciążę czego Ci życzę :) Ania_____warto żebyś się psychicznie nastawiła na bardzo mocny ból i na to że dasz radę wtedy jest o wiele łatwiej.Najgorzej jest histeryzować i drzeć się bez sensu lepiej zacisnąć zęby i się skupić nad tym co mówi położna.WSPÓLPRACA---klucz do sukcesu :) Robię wafle z galaretką i idę się popluskać z Dusią w wannie.Brzuch mnie pobolewa ała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia pocieszam sie tym,ze dosc dobrze znosze silny bol...a i nie naleze do osob,ktore sie dra.. Zawsze bol znosilam w ciszy. Powiem nawet,ze denerwuja mnie osoby,ktore sie dra jak je cos boli..Kolezanka mi mowila,ze ja caly szpital slyszal jak sie darla.Nawet polozna juz zaczela sie wsciekac i kazala jej sie zamknac hehe i oszczedzac sily.. A co do naciecia to mi Chmurko polozna mowila,ze oni widza jak sie skora naciaga i w miejscu gdzie ma peknac robi sie biala,jesli widza,ze peknie i to mocno to wtedy nacinaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko mnie mdlilo tylko przez jakies 10 dni,potem przeszlo,a wymiotowalam raz czy dwa razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Co tam u Was slychac? Upieklam dzis serniczek ma ktoras ochote?? to czestuje brac!!! pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic niema nikogo to czas sie brac do lozeczka:) moze jutro ktos wiecej popisze:) papatki dobranoc!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia duphaston dal na wszelki wypadek na podtrzymanie ciazy,bo w tym czasie jest duzo poronien...powiedzial ze nie zaszkodzi a pomoc moze..mam brac 2 razy dziennie.. dzis bylam przerazona bo od wczoraj mialam delikatne brazowe plamienia,czy wy tez tak mialyscie? ale przed chwila bylam w wc i juz tych plamien nie ma..boziu jak ja panikowalam...jeszcze w nocy mialam straszny sen..ktos powiesil sie przed naszymi drzwiami ja go znalazlam i byly kartki na drzwiach zostawione przez niego ze to przez ten slub czy cos w tym stylu..obudzilam sie i myslalam ze pikawa mi wyskoczy..M musial isc ze mna do wc bo balam sie ze naprawde go zobacze...mowie wam koszmar a nast sen to to ze zadzwonilam do swojego lekarza powiedziec mu o tych plamieniach i powiedzial ze jak przejde 300m to poronie!! dzis jestem skonana a do pracy musze isz bo wczoraj zrobilam sobie wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dyiewcyznzŁ= Wlasnie wstalam niedawno zjadlam sniadanko i teraz serniczek do kawki kto sie poczestuje prosze brac jest na talerzyku:) Chciejka uwazaj na siebie bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Wlasnie wciagnelam sniadanko.Teraz sobie chwilke posiedze na kanapce przed tv,a potem wezmiemy sie z eMem za sprzatanie..bleee nie chce mi sie,ale juz tak brudno jest wszedzie,ze trzeba.. Chciejko ja mialam plamienie w 7 tygodniu i to jeszcze nie moglam sie dodzwonic do swojego gina,bo mialam je w niedziele...Zadzwonilam do gina,do ktorego chodzilam w Pl i jak uslyszalam ton jego glosu to myslalam ze dostane zawalu,powiedzial tylko,ze to niedobrze.Na szczescie wlasnie mialam duphaston w domu i zaraz go wzielam.Bralam go do 12 tc.Takze wiem co czujesz..Niektorzy mowia,ze takie plamienie na poczatku jest normalne,ze to niby jakas stara krew czy cos. Mojej kolezance ostatnio tez sie to zdarzylo,jest w 8tc.Okazalo sie,ze troszke przesadzili z eMem przy bzz i jakies naczynka pekly. Oszczedzaj sie teraz kobitko.Interes interesem,ale fasolka najwazniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski moja kuzynka dostala wyniki poronienia i okazalo sie ze malenstwo zmarlo w 8-9 tc z powodu jakiejs choroby i ona musisie do gina umowic na badania...tak miala napisane w protokole z badan chciejka ja dolegliwosci zoladkowe mialam okolo 10 tyg ciazy a ptem przeszlo nie bolalo mnie doslownie nic wszystko bylo ok ale potem ta miednica sie rozchodzila to na boki w nocy to przekladalam sie z 5 min bo bylo ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłyśmy z pierwszego spaceru. Nie bylo źle, mała w większości spała, dwa razy płakała. Generalnie świeże powietrze dobrze na nią działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam i zagladam a tu ciagle cisza.. Zrobilam dzis obiadek i ciasto upieklam-skusi sie ktos? Lola daj mi troche Twojego a ja Ci dam mojego,ok? Chmurko jak Ci dobrze..Ja juz bym chciala choc trzymac moje malenstwo na rekach,a Ty juz po pierwszym spacerku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ania Prosze bardzo czestuj sie jeszcze niecala polowa brytwanki zostala:) Zaraz znajomi na kawke przychodza ta mnie nie bedzie ale wieczorkiem bede:) Pozdrawiam Was i zycze milej niedzieli:) Papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a co masz za ciacho? mnie cos wzielo na pieczenie gotowanie chyba sie starzeje :D do pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Isaure.Nie wiem czy znasz.W sumie to sernik tylko,ze na ciescie kakaowym z polewa czekoladowa-mmm pycha:) Baby gdzie Wy jestescie?? Wszystkie poszlyscie rodzic czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienia ustapily...a po poludniu znowu sie zaczely..dzwonilam do szpitala podobno dopuki nie ma krwi to jest ok,ale kazala obserwowac gdyby sie nasilalo to mam przyjechac i poloza mnie na oddzial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____a brzuch Cie boli?krzyż?Ja też miałam plamienie najpierw w 7tc apotem w 9tc ale takie jednorazowe i dostałam 2x2 luteiny dziennie. Lola____no powiem Ci że i ja ostatnio gotuję,piekę jak nawiedzona ;) ale wolę do kawki coś swojego niż kupne ciastka. Chmurko___dzieci z reguły śpią na spacerach i uwielbiają świeże powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Baboli.... Beata____tak Ci tam dobrze z M że już o nas zapomniałaś???no no nie ładnie ;) Pewnie nie masz neta co? Ja uśpiłam małą i siedzę nie mogę spać stresuję się nadchodzącym porodem.Z jednej strony chce to mieć za sobą a z drugiej cieszę się ostatnimi dniami spokoju i rutyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia oddychaj gleboko-raz dalas rade to dasz i drugi ;) Bedzie dobrze.Pomysl o tym jak po wszystkim wezmiesz malenka na rece.Mysl o tym zamiast o bolu i komplikacjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no ja dopiero teraz sie moge Izaura poczestowac no powiem Ci ze znam ten placek i bardzo go lubie ale niemam przepisu jak mozesz to poslij mi go za co z gory wielkie dzieki. No nic nikogo chyba niema to czas uciekac powoli:) Do juterka moze jutro wiecej Was bedzie i jak cos to sie odezwe.Pozdrawiam.Papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ania takie słowa były mi potrzebne...masz rację nic mi nie pomoże zamartwianie się.Tylko wiesz za pierwszym razem rodziłam blisko domu szpital 10 km ode mnie i byłam umówiona z ginem że był przy porodzie a teraz mam 50 km do szpitala w dużym mieście gina mojego raczej nie będzie i póżniej też z odwiedzinami problem bo nie wpuszczają nikogo na salę można wyjśc z dzieckiem do specjalnego pokoju odwiedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jak sie ciesze ze jestes:) wkoncu mam czas popisac z wami:) tak goscie juz poszli wiec teraz moge posiedziec przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×