Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

No to opowiadaj co tam u Ciebie?Jak staranka?Bo ja jak wiesz czekam na godz."0" każdy tak mówi że drugie dziecko i jeszcze dziewczynka to bedzie przed terminem a ja mam wrażenie że przenoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No wiec u mnie tak narazie koncze 2 listek Diany i potem badania porobic i bedziemy dzialac moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuje dosc dobrze po Dianie ani niemam za duzego apatytu ani nic mi sie nie dzialo przy 1 listku ale za to przy 2 teraz 2tyg mialam plamienia takie brazowe ale wlasnie wczoraj sie skonczyly a rozmawialam z kolezanka to mowi ze tak sie dzieje i tez dzwonilam do mojego gina w PL to mowi ze jak nie opuscilam to ze mam brac dalej ze sie nic nie dzieje.Jeszcze tylko 1 listek i na badania sprawdzic czy sie te hormony wyregulowaly bo na Wyregulowanie hormonow mialam ta Diane bo mialam kilka za wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może akurat coś zadziała?Chciejka usunęła torbiel i od razu zafasolkowała oby tylko tych plamień więcej nie miała. No nic idę spać może jakoś zasnę? Do jutra pa!Słodkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia brzuch pobolewa troche ale to chyba normalne prawda...a ja od wczoraj biore duphaston tak na wszelki wypadek od lekarza zebym nie poronila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic nie napalam sie ale cicha nadzieje ma:) Dobranoc jutro mam wolne to moze pogadamy wiecej. Trzymajcie sie cieplkutko :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby ja właśnie do mamy przyszłam i chce tylko napisać że narazie dostepu do netu nie mam ale ma M dziś podłączyć więc jak bedzie ok to popisze wieczorkiem. Wczoraj mnie zbierały skurcze i cały dzień leżałam bo nie chciałam isc za wcześnie dopiero w środe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Jak tam samopoczucie??moze dzis bedzie lepsza frekfencja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mam tyle swojego prasowania ze szok po przyjezdzie musialam poprac miala 4 pralki reczniki ciuchy biale ciemne delikatne bylo tego i teraz wszystko powysychalo i cz sie wziasc moze dzis albo jutro zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj baby ale ja mam stracha szok nie śpie w nocy tylko sie zastanawiam jak to bedzie po cc czy szybko dojde do siebie i czy nie bedzie komplikacji. Chmurko Ciesze sie ze sie odzywasz juz wnet bedziemy mogły pogadać o naszych szkrabach. Niech mi któraś wysle adres i hasło na naszą poczte bo zgubiłam przy przeprowadzce Lola poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Klaudia to masz tyle samo do szpitala co ja.I ja tez nie wiem kto bedzie porod odbieral,ale w sumie wszystko mi jedno..Ta odlegloscia to sie bardziej moj M martwi..Zwlaszcza przy tych slizgawicach jakie byly ostatnio.Teraz sie ocieplilo,wiec mam nadzieje,ze tak zostanie. Beata niech Ci M robi tego neta,bo cicho bez Ciebie. Jak tam stresik?To juz pojutrze..:) Lola napisze Ci przepis troszke pozniej,bo szczerze mowiac nie chce mi sie teraz ;) Musialabym isc po niego do kuchni.. Synus od rana ma czkawke hehe brzuch mi z rana podskakiwal.. Chmurko dawaj to prasowanie :)Ale tylko rzeczy dla malutkiej ... Odkad mam nowe zelazko prasowanie mi nie straszne :)A te male ciuszki tak fajnie sie prasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka ---dzieki Ania ok poczekam narazie i tak nie bede piekla moze na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jaki stresik :-D ja ze strachu umieram hi hi o niczym innym nie mysle jak o cc i jak to bedzie. Mam takiego pierdla że szok. jeszcze sie nie rozpakowałam całkiem ale zostały mi tylko ubranka dla małego. Mała gdzie Cie wcieło napisz coś jak sie czujecie jak z małym sobie radzisz itd........ Ja już musze lecieć ale odezwe sie albo dziś albo jutro jak M mi dziś nie załozy neta to bede jutro u mamy to popisze chwilke. Oczywiscie jak bede juz po cc to tym do których mam nr. tel dam znać co i jak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Wam życze baby :-D powiem am że mi Was brakuje tam na nowym mieszkaniu nawet nie włączam kompa bo po co jak niema netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka Mielgo dnia i reszcie baeczek rowniez:) ja zmykam narazie co porobic:) bede wieczorem.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata trzymaj sie! Bedzie dobrze.Usniesz,obudzisz sie i zobaczysz obok siebie slicznego pulpecika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatko, wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która miała planowane cc we wtorek.Jest abrdzo zadowolona, ciecie zajeło 30min. ,samo znieczulenie nic nie bolało, po cięciu 6h była na pooperacyjnej i potem już ją pionizowali! mówi,ze to najgorszy moment,ale dostała silne leki przeciwbólowe i dała rade:)wykupiła sobie 2 dyżury pielegniarki by sie dzidzia zajeły(na oddziale były 2 pielegniarki na dyżurze na 18 rodzacych i 24 dzieciaczki!) by ona mogła dojść prze dobe do siebie i potem już się sama zajmowała.Generalnie jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Beatko-mam jeszcze pytanko- ile dni przed terminem wg. OM a ile wg pierwszego USG (jeśli się u Ciebie te terminy różnią oczywiście) masz to planowane cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Ale numer! Siostra mojego eMa (w moim wieku) też jest w ciąży! Z nowym facetem, z którym jest dopiero od połowy grudnia! Zaliczyli wpadówę na całego :D. Wczoraj nam teściowa przekazała nowiny. No i będą teściowie mieli wysyp wnuków w 2010... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko podejrzewam, że się boisz. Będziemy wszystkie myślami przy Tobie i będziemy mocno trzymć kciuki :) Moja koleżanka miała już 2 CC i po pierwszym skarżyła się na okropne bóle w krzyżu jeszcze długo po, ale sama sobie zawiniła, bo mimo zakazu ruszała się zamiast leżeć palackiem. Przy drugim leżała grzecznie bez ruchu i bardzo sobie chwaliła, bo wiadomo trochę bolało, ale ogólnie mówiła, że było ok. Tak więc, słuchaj się lekarza i leż ile Ci każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, spokojnie. Środa tuż tuż. Ale fajnie. Napisz do mnie ze szpitala:) Trzymam za Was kciuki! Annolia, ale jaja, hihi:) No to będą dzidzie! Szybko ich wzięło na rodzicielstwo, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - tak ich wzięło, że sami nie wiedzieli kiedy! :D A teściowa podsumowła to tylko tak, że dobrze się stało i święty czas na nią był, bo ona ma już "swoje lata". :D:D:D Ja też się bardzo cieszę, że nasza mała będzie miala kuzyna/kuzynkę w podobnym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki. Przenioslam sie na kanape po calonocnej mece... Wczoraj cos trzaslo mi w plecach jak sie schylalam i boli jak cholera.. Cala noc sie meczylam..niedosc,ze bola biodra to jeszcze bolaly plecy i meczylam sie za kazdym razem jak musialam sie przekrecic z boku na bok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby ja niemam dalej netu bo kabla miał za mało M i musi kupić ale niewiem kidy mu sie to uda bo dzis w pracy jest a póxniej jeszcze troche mamy pracy :-) Wiecie co boje sie jak niewiem co no ale przezyje :-) nic w nocy nie spałam bo myslami juz jestem na stole operacyjnym. Anolia to śmiesznie bedziecie mieli jak takie małe 2 bobasy bedą. Nikulam ja mam różnice w terminach usg a OM 5 dni więc a termin cesarki mam ustalony według terminu z USG ponieważ gin dokładnie wiedział kiedy serduszko małemu zaczeło bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata trzym sie Kobito! Dasz rade a co! Wyboru poza tym nijak nie masz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania trzymam sie bo musze . Mam mieć dziś dietke hi hi i wychodzi mi to całkiem dobrze bo nic nie moge zjeść z nerwów. ;-D Ania a jak Ty sie czujesz nic Cie nie zbiera??????? Mi dzis ostatnie długie spodnie pekły na tyłku jak chciałam buty ubrać :-D i chodze w biodrówkach z przed ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam musze jechać do domku gotować obiad. Dziewczyny niewiem czy uda mi sie jeszcze dziś wejsć na komp ale jak by juz mnie nie było to odezwe sie jak tylko mi pozwola kożystać z telefonu. Miłego dnia baby pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie dzieje...brzuch twardnieje i strasznie nerwowa jestem...szok normalnie..wsciekla jestem caly czas,ale to pewnie tez ze zmeczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×