Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hehe Annolia,moze i prorok ;PGratuluje jeszcze raz :) Kwiatek dla Was 🌼 Ciesze sie,ze wszystko poszlo ok.Powiem Ci,ze ja nie wiem jak to powinno wygladac,ale mnie parte i wypychanie tez nie bolalo.Troche przy koncu zaszczypalo jak glowka juz przechodzila :) Klaudia tak maly zdrowy.Tu robi sie kontrolna wizyte po 2 i 6 tygodniach. Wczoraj gin powiedzial,ze wszystko jest juz ladnie zagojone i mam czekac na miesiaczke.Zapisal mi tabletki Yasminelle,bo powiedzial,ze na wkladke za mloda jestem i on mi jej nie zalozy dopoki nie bede miala co najmniej dwojki dzieci :) No M niby zadowolony,ale i tak musi poczekac do miesiaczki,bo dopiero wtedy bede mogla zaczac brac tabletki.To znaczy on ma wyjscie-prezerwatywa,ale mowi,ze ma alergie na gume ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam kobitki:) Beatka zaraz napisze co i jak bo napisala mi smsaka ze sie odezwie na topiku.takze czekamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) mam wiadomosc do przekazania !!!! Kate79 Urodzila duzego Przemusia 7 marca i juz sa w domciu zakochana po uszy w nim i ucza sie siebie nawzajem.Ale jaki slodziutkie malenstwo z duzymi wloskami chyba po mamie :) Beatka odezwij sie wkoncu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki nu mnie ok jestem nadal w domu i narazie nie mam jak sie wyniesc bo niby znalazłam mieszkanie ale nie ma tam ani kuchenki ani lodówki a na dzien dzisiejszy mnie na to nie stac i zostane tu M mieszka tu ale na noc bedzie spał u siostry bo ja go tu nie chce widziec.Chodzi i przeprasza mnie cały czas załuje ale jestem twarda i oschła . Był dzis w prokuraturze i dostał 6 miesiecy w zawieszenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze,ze zaluje..i niech zaluje,niech go wyrzuty sumienia drecza do konca zycia! Mam nadzieje,ze nie dasz sie przeprosic..?? Kate GRATULACJE!-Lola prosze przekazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zawieszeniu?szok..no ale chociaz cos,zawsze mu to w papierach nabruzdzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim Jestem i ja u Was :):) Dzięki, że mnie nie pogoniłyście :):) Aniu - pamiętam, żę już mi proponowałaś Wasz topik, tylko wiesz, Wy z innymi problemami, oczekiwaniami w stosunku do życia. Rozumiesz....a ja jeszcze na etapie nieustającego czekania Mnie chyba dopadła bezsenność - tłukłam się na łóżku od 3.30, normalnie masakra Spać mi się chce ale zasnąć nie mogę, nie wiedzieć czemu wrrr Pewnie jak będę się musiała szykować do pracy to mnie dopadnie senność Annolia - gratulacje!!!! Fajnie, że poród poszedł w miarę szybko i bez komplikacji....każda z kobitek by sobie takiego życzyła:):) Beatko a czy to M nie mógłby poszukać sobie jakiegoś lokum. No przecież jemu łatwiej byłoby chociażby przy przeprowadzce....Ania ma rację - niech żałuje, jeszcze w ramach przeprosin z bukietem kwiatów powinien się kajać na kolanach. A Ty nie daj się tak łatwo zwieść...Pól roku - trochę mało.Ale nauczke będzie miał do końca zycia. I nieważne, że w zawiasach - teraz wystarczy, że spróbuje podnieść rękę jak to zgłosisz to idzie posiedzieć. Och co to się dzieje...Ale 3maj się dzielnie :):):):) Klaudia - kilka słów o mnie - mam skończone 31 lat, w maju minie nam 2 latka po ślubie. No i ciągle jedno marzenie. 3 m-ce po ślubie i po nieudanych próbach wylądowałam u lekarza - ja niecierpliwiec. Najpier wyregulowanie okresu, a potem wspomaganie bromergonem - bez rezultatu, następnie clostilbegyt - i też nic. No ale jak mogło coś być jak szanowna pani gin ani razu nie kazała przyjść na usg na monitoring. A pomimo leków owulki nie było....Zrobiła mi hsg - oki. A potem to się wkurzyłam i dostałam namiary na gina w Łodzi (facet ma spore osiągnięcia w leczeniu kobitek).... No i tak chyba od września jestem znowu na bromergonie i od lutego dodatkowo na CLO no i rezultaty w postaci owulki są.Mam to potwierdzone czarno na białym.... Teraz rozpoczęłam drugi cykl z tym zestawe i za kilka dni mam zrobić kolejne usg czy owulka była. Chyba zaczynam odczuwać pracę jajników:):):)Tylko muszę się uzbroić w cierpliwość i M zmobilizować bo ostatnio to on strzela fochy :( Nie wiem może ma już dość bzzz tak pod dyktando. Tak jakbym ja miała niewiadomo jaką frajdę. Ciągle liczyć, czuwać sprawdzać, mierzyć tempkę wrrrrr Az szkoda gadac.... Dobra nie będę Wam dalej przynudzać. Może bym się tak jeszcze zdrzemnęła z godzinkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ja wstalam zmierzylam cukier na czczo jest 79 czyli oki i wlasnie jem sniadanko,a pozniej kawka i o 9:30 znow zmierzyc i na 10 do pracy:) Takze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam i ja się pochwalić:)W czwartek(11.03) na świat przyszła moja córeczka Laura:)Spędziliśmy w szpitalu 4 doby i od wczoraj jesteśmy w domku. U Laury wykryto niestety wade serdeuszka,ale podobno mało groźną i jest szansa,że sama się "zasklepi" do ukończenia pierwszego roku życia.Bedziemy musieli ją monitorować i robić echo serca. Córeczka jeste przepiękna i to nie tylko zdanie dumnego taty,ale również lekarzy i połoznych ze szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam wielkie Gratulacje!!! coreczki,i mam nadzieje ze sie sama zaslepi ta wada:) Pozdrawiam Was i zmykam i=jeszcze na chwilke do lozia.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Lola:) BEATKO----własnie doczytałam wczesniejsze posty....poprostu brak mi słów...az mi dech zaparło jak to przeczytałam!Alkohol to coś starsznego, wiem bo mam ojca alko przec co cierpi mój M bo kazde jego lekkie wsatwienie powoduje juz u mnie starch pomiesazny ze złością, najchetniej bym mu zakazała zupelnie pić co jest przecież w sumie głupota bo co złego jest w wypiciu 2 piw przy meczu....ale co zrobić Dorosłe Dzieci Alkoholików(DDA) sa już tak przewrazliwione i już.... Niestety obwawiam sie,ze jak raz to sie przytrafiło to bedzie wracało, może nie dziś nie za miesiac,ale...nie wiem moze jestem jednak zbyt przewrażliwiona na tym punkcie (mimo,ze mój ojciec tylko starszył, aktycznie nigdy nie podniósł reki ani na nas ani na mame)mi jednak to straszenie i awantury wystarczyly, nie potrafie sobie nawet wyobrazić co Ty czujesz... Strasznie mi przykro i nie wiem co powiedzieć, przytulam wirtualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam - jeszcze raz ogromnie serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!! A ja sobie pospałam troszkę potem i teraz będę robić wszystko w biegu :(wrrrrr hmmm tak bezczelnie mogę się do którejś wprosić na kawusię??? Jakby co to mam szarlotkę z orzechami, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ja tylko na chwilune bo lece do pediatry dzis rano Arturek znów mi sie dusił i poleciałam do szpitala sama zapytać chirurga co sie dzieje i czy mam go przywieźć ale kazał najpierw do pediatry jechać i zobaczymy co ona powie. Ja juz nawet nie chce mysleć o tym co sie stało mam dość jak o tym myśle to mnie depresja dopada :-( oczywiście ze nie dam sie tak łatwo przeprosic i mam nadzieje ze sie wnet wyprowadze. Jesli moge prosić to zakończmy ten temat bo już mi sie nie chce o tym pisać :-) dziekuje :-D Nikulam i Annolia WIELKIE GRATULACJE MAMUŚKI i ja bym chciała fotki na naszej poczcie. Nikulam niemartw sie z serduszkiem Twojego słoneczka bedzie wszystko dobrze i nie bedzie trzeba nic robic :-D całuski dla Was. Dorotka biedactwo weź sobie coś na spanie i sie wyspij wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - nie ma problemu, temat zamknięty. Ja ze swej strony przepraszam :):) Nikulam - nie zamartwiaj się :) Mojej siostrzenicy wykryto dziurkę w sercu jeszcze zanim się urodziła. Teraz jest wszystko w porządku, wada się zarosła a mała ma już prawie 5 lat i jest roześmiana, rozkoszna. Ma tylko co roku badania kontrolne :):) A rozrabiara jaka z niej .... Uciekam do pracy, miłego dnia Wam Wszystkim :):)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie dla mnie powazne moze panikuje,ale boje sie troszke..boli mnie troche podbrzusze(nie caly czas) brzuch jest napiety mam klucia w pochwie i hmm w odbycie..czy wy tez tak mialyscie...wizyte mam jutro(nie planowana) wymuszona na poloznej,bo powiedzialam ze nie bede czekala a dzis juz nie bylo niestety miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Beata napisz co pediatra powiedzial. Nikulam widzialam Twoja corcie na NK no i musze powiedziec,ze faktycznie sliczna :) Dorotko w koncu sie doczekasz i jeszcze Ci ciaza i macierzynstwo uszami wyjdzie hihi Moje malenstwo juz pokazuje swoj charakterek i zdaje sie,ze ma go po mamusi.. Ciagle sie drze,bo nie chce byc sam,albo nie chce lezec w kolysce,albo chce zeby karuzela grala i tak w kolko-ciagle cos mu nie pasuje i wszystko nudzi sie po 5 min i znowu zaczyna sie drzec.Jak tylko zacznie marudzic o butle to musze biegiem leciec do kuchni,bo jak sie rozryczy na dobre to bede z nim tylko walczyc,zeby zjadl,bo bedzie zbyt zajety swoja histeria..Mowie Wam-3 swiaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka,to pewnie to nic powaznego,ale lepiej sprawdzic.Uspokoj sie,bo nerwy to najgorsze co moze byc,jak Ty sie denerwujesz to dzidzia tez ,glowa do gory,3 szybkie wdechy i spokoj,bo na pewno wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem wiem...i radze Ci sie do tego zamartwiania przyzwyczaic.. Ja dzis o malo ataku serca nie dostalam jak moj maly zakrztusil sie mleczkiem i az mu noskiem wylecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! A ja mam dzis urwanie głowy do tego mała spała dosłownie pół godz dzisiaj...teraz widze ze zamyka oczka. Dorotka___a z jakiego regionu jesteś?pracujesz gdzies? Chciejka____takie pobolewania brzucha jak na @ i twardnienie to normalne najgorszy trymestr masz za soba ale lepiej dmuchac na zimne...wiec lec do tego gina i napisz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i byłam u pediatry i jak osłuchała Arturka i patrzyła w gardełko to powiedziała ze jest wszystko dobrze ale widziała że maluch ciężko oddycha i kazaa cały czas obserwować i jak by sie cos działo to natychmiast karetke mam wzywać bo mówi ze pewnie dalej ma obrzeki bo go pokaleczyli :-( i jeszcze jedna zła wiadomośc mały zaczyna mieć skaze białkową narazie mam kupic jakieś mleko hypoalergiczne najlepiej bebilon a jak mu nie zejdą krostki to da mi recepte ale moze sie obejdzie byz tych mlek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, gratuluję dziecka, mam nadzieję, że z serduszkiem wszystko się ułoży. Trzymajcie się zdrowo. Annolia, jak się czujecie? Beatko, jak minął dzień? Co z dziećmi? Klaudia, Milenka ma śliczne ubranka na zdjęciu. Ja wyślę Klaudię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):) Dopiero dotarłam z pracy, idę szybko spać bo rano znowu do pracy muszę jechać. Koleżanka chciała się zamienić na zmiany. W sumie to i dobrze, bo czwartek mam wolny :):) Klaudia - ja jestem ze Skierniewic (łódzkie), a pracuję w handlu. Codziennie dojeżdżam do pracy do Warszawy. Jestem zdana na łąskę i niełaskę PKP. Dobranoc, jutro się odezwę jak wrócę z pracy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny dzis mnie nie bedzie bo jade z Arturkiem do Krakowa do szpitala odezwe sie co i jak do którejś na telefon buziaczki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) A mówiłam babole,żeby nie pisaż już o tym co spotkało Beatę,niektóre jeszcze roztrząsały wszystko od nowa. I po co??? Niepotrzebne to było !!!! Nikulam powiem Ci szczerze,że u nas na porodówce też straszyli matki,że słysza szmery na serduszku,brali nam dzieciątka na badania,na USG a my w strachu byłyśmy. Te szmery jak przychodzą tak szybko odchodzą,więc się nie martw;-) Jaka u Was pogoda? U mnie niby -1 ale zimno jak w psiarni. Zaraz robię sobie kawusię,komu zrobić? Mam do tego pleśniaka,komu nałożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mała dawaj tego pleśniaka i kawkę :D a co tam... Ja wstawiłam rosól na obiad i siedzę z niunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___dziekujemy za komplementy :) a już takie z nas strojnisie.Czekam na zdjecie Twojej Pociechy. Anka____chodż na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×