Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chciejka___nie przejmuj sie tak to jest czasem jest po prostu gorszy czas.Zabieganie,problemy,burza hormonów...Tobie sie wydaje że M powinien wszystko wiedziec bez słów a wiesz jacy sa faceci wszystko im trzeba wykładac a i tak nie trybia o co chodzi.Dla eMa założy gajerek na ślub,obrączki są,wódkę kupi i ok i nie martwi sie o tak "banalne"sprawy jak fryzjer itd. Jak bedzie po wszstkim,urodzi sie dzidzia to wszystko sie unormuje.Myśle że kazda z nas ma takie wątpliwosci że nie wyszła za tego co trzeba zwłaszcza podczas kłótni ale takie głupie myśli szybko mijaja ;) na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia chyba masz racje...mam nadzieje...przeciez teraz nie zrezygnuje nie :P lece obiadzik robic dzis kopytka robimy..mama ze szwagrem pojechali po siostre,nareszcie wychodzi ze szpitala,urodzila tydz temu ale maly mial zoltaczke i ich przytrzymali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi ile z takiego czopka glicerynowego dac maluchowi?Bo chyba nie caly,co? Dzis mamy 3 dzien bez kupki i nie chce juz dluzej czekac az sama przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___jezeli to czopek dla dzieci to mozesz cały a mozesz tez spróbowac połowe moze zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja w aptece poprosiłam o czopki dla 2 miesięcznego niemowlaka i dała mi takie 1 g,robi się go na połowę. Mój Dorianek zrobił wczoraj sam kupkę,bez termometra,bez czopka,nawet w nocy powtórzył kupkę. Wiecie jaka promocja jest w Kauflandzie?? Żebym miała kasę to bym na bank kupiła zanim wykupią. Otóż mają duopaki pampersów oryginalnych po 68,99 PLN. Za szt wychodzi 40 parę gr,bo te od 3-6 kg jest 74 szt,co daje nam 148 szt łącznie. Wychodzi niecałe 35 zł za pakę. Kurcze jaka zła jestem,bo kupiłam ostatnio 2 paki z Rossmana. A miesiąc temu kupiłam w Carrefourze pampersa za 54 zł . Warto je kupićjak nic. Te same duopaki widziałam miesiąc temu w TESCO za 84 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyby. My z Arturkiem w tygodniu pojedziemy do Prokocimj na konsultacje i byc moze nas zostawia odrazu tym bardziej ze załatwiłam sobie skierowanie do szpitala a nie do poradni w Prokocimiu :-) Ania ja daje całego czopka a i to długo działało ostatnio. Mała to Ty jeszcze uzywasz pampersów tych od 3-6 kg????????? ja juz mam te wieksze. Szkoda ze u mnie niema kauflandu. Wiecie co kupie mojemu malenstwu strasznie mi sie podobało i mały spał przy tym cudownie taka pozytywka z chicco zaraz postaram sie wysłać link żebyście zobaczyły i jest niedrogie a naprawde sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Obylo sie bez czopka :) Walnal popoludniu elegancka zolciutka kupe hehe Ja mam dla malego taka kolyske z Fisher Price.Sama buja i gra melodyjki albo do zabawy albo do spania-wlasnie Sebus w niej lezy. Tam,gdzie ja kupilam juz jej nie ma,ale zobacze moze jest na allegro to wysle link. W niedziele jedziemy kupic malemu porzadna karuzele na lozeczko,bo dostalam od kolezanki taka z kubusiem puchatkiem,ale ona malego w ogole nie interesuje... http://www.toys.ie/Vtech-Sing--Soothe-Mobile-!G09848-prod.aspx taka wlasnie chce karuzele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jesyem :-) Ania super ta kołyska ale ja sobie na nią nie moge pozwolić niestety :-( mam za dużo wydatków. a tak by mi sie teraz przydał taki bujaczek bo maluch cały czas na rękach bo płacze a jeszcze dziś go zaszczepiłam i miał w 3 miejscach kłute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...u nas to kosztuje 70e,a do zarobkow to tak jak 70zl.. Jak patrzylam na te ceny na allegro to nawet po przeliczeniu to wychodzi taniej tutaj. Patrzylam na taka hustawke,ktora znajomi maja.W Pl kosztuje prawie 500zl,a tu 100e,czyli w przeliczeniu niecale 400zl..to duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migadłowamalina
mam pytanie okres miałam 24 trwał 6 dni. 10,11,12kocham się bez zabezpieczenia ale mąż we mnie nie kończy jednak ta wydzielina spływa po wargach czy jest możliwość zajścia w ciążę? To były dni płodne ? Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni plodne wypadaja w polowie cyklu i na 14 dni przed miesiaczka.Szansa zajscia jest zawsze,chocby dlatego,ze w trakcie tez wydobywa sie wydzielina,w ktorej sa plemniki..aczkolwiek szanse sa male.Znam wiele kobiet,ktore chcialyby byc az tak plodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :):):):) Czy ja też mogłabym przeskoczyć do Waszego topiku????????? :(:(:( Tak mi Was brakuje.....Chyba się uzależniłam :) Co prawda jak narazie to nie będę mogła porozmawiać z Wami o zupkach, kupkach, kolkach ale może dzięki temu kiedyś będę troszkę mądrzejsza.....jeśli będę miała szanse się wykazać.......jako matka :(:( Jak będę Wam przeszkadzać to proszę śmiało pisać....Pozdrawiam :):):):) i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! Dziewczyny czy Wy wiecie, że Nikulam urodziła córeczkę!!!!!!!! Mamy kolejną Mamusię Nikulam ----- ogromne gratulacje dla Was, niech Maleńka się zdrowo chowa...... Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam złą wiadomość Niedawno wróciłam z policji i już niemam eMa jestem samotnie wychowujacą matką wyobraźcie sobie ze opił sie jak swinia i był strasznie agresywny pobił mnie wszystko mnie boli naet brzuch bo mnie pare razy głową walną z całej siły w brzych w klatke piersiowa skopał mnie i żucał jak workiem ziemniaków. Policja mi załatwiła mieszkanie na 2-3 miesięcy i nie bede ani grosza płacić i że warunki są super że bede miała tam wszystko czego bede potrzebować. Dzis rano musze iść na obdukcje do szpitala i donieść papiery na policje bo w ciągu 24 godzin musi być postawiony przed sądem . Ja nie moge zostać w tym mieszkaniu bo umowa najmu jest na niego on ma prawo wejśc tu i mieszkać. Cała sie trzęse mam wrazenie ze to koszmar ale NIE!!!!!!! to jest zeczywistość i niewiem jak sobie dam z tym rade. Dorotko super że jesteś tu z nami pewnie ze bądź tu i pisz do nas tu piszemu dużo wiecej i bedziemy miały lepszy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi tak przykro i tak źle ze sobie nie wyobrażacie :-( najbardziej sie martwie co ja powiem córci ona go traktuje jak ojca i bedzie za nim płakać bedzie tęsknić a ja poprostu nie moge juz wiecej z nim być bo bede sie bała każdego dnia czy mnie lub nas nie pobije albo zabije za duzo sie słyszy o takich przypadkach w telewizji i ja musze bronić moich największych skarbów bo są dla mnie wszystkim co mam i co kocham dla nich bym zycie oddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże....Beatka nie moge uwierzyc w to co czytam....Nie dośc że masz kłopot z Arturkiem to ten takie rzeczy wyprawia???Alkohol wszystko niszczy nawet najlepszego człowieka ale to nie jest żadne usprawiedliwienie!Jak on mógł Ci coś takiego zrobic?A dzieci nie słyszały nic w nocy?Dobrze chociaz ze policja jakos reaguje i bedziesz miała gdzie mieszkac z dziecmi.Co za bydle normalnie bym go rozszarpała na kawałki! A czy to był pierwszy raz ze on sie tak zachował?Beata trzymaj sie!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka____jasne że możesz do nas dołączyc.My tu nie tylko o dzieciach nawijamy.Razem zawsze razniej i mysle że u Ciebie fasolka to tez kwestia czasu.Napisz cos wiecej o sobie bo ja nic o Tobie nie wiem bo odeszłam juz dawno ze starego topiku i nie zawsze czytałam co sie tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu...Nie wierze w to co czytam...to straszne.. Beata trzymaj sie...tule Was wszystkich.. A corcia..jejku..lepiej dla niej byc daleko od niego..kto wie do czego jeszcze jest zdolny.. Mam nadzieje,ze czuje sie teraz gorzej od Ciebie,bo pewnie juz wytrzezwial.Jeszcze na policji powinni mu wpierdol sprawic.. Dorotko jasne,ze mozesz z nami zostac.Juz Ci to kiedys przeciez proponowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata czytalam to co napisalas kilka razy i nie moge uwierzyc...mnie tez kiedys facet uderzyl i tez poszlam na policje...wiem co czujesz...trzymaj sie piekna.. Dorotka fajnie ze tu jestes..dasz rade..bedzie fasolka :) Nikulam gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Co sie to podzialo to jakas masakra kurde tak mi Cie szkoda kochana co ty musisz przechodzic to szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam wielkie gratulacje:) Zapomnialam z teo wszystkiego pogratulowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam___serdeczne gratulacje!Pewnie jestes szczesliwa z niunia na rekach co? Beata____jak sie czujesz? Ja juz po obiedzie,nakarmiłam niunie i biore sie powoli za sprzatanie. Tak mysle o M Beatki co to za człowiek znieczulony....wiadomo alkohol robi swoje i człowiek robi rzeczy których na trzezwo by nie zrobił ale ja juz bym mu nie mogła zaufac.Co to jest zreszta do cholery?z jakiej racji ktokolwiek moze kogos bic?w dodatku kobiete,matke swojego dziecka ktore dopiero co sie urodziło?Jakie on ma do tego prawo żeby w ten sposób upokarzac druga osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze zbierajmy sie powoli na jaka kawe co???Robie wafle z galaretka za jakaś godzinke beda gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia..tego nawet nie da sie skomentowac...bo brakuje slow... Tak mi szkoda Beaty..i maluchow.. My po spacerku i po zakupkach.Teraz robie obiadek,a Sebus buja sie w kolysce :) Dzis na obiadek zupka marchewkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Ja wlasnie sobie zrobiłam kawke rozpuszczalna z mlekiem i bez cukru,normalnie sie zawzielam za siebie i mam nadzieje ze mi to cos pomorze jeszcze cwiczenia dietetyczne obiady np jak wrocilismy z zakupow przed chwilka to zrobilam sobie na obiad 2ziemniaki marchew brukselke to wszystko na parze podobno bardziej zdrowsze i mniej kaloryczne i jajko na wodzie tez spoko takie inne,ale zjadlam polowe talerza i juz mam dosc. No nic jak ktos pije ze mna kawke to zapraszam ja serwuje rozpuszczalna bo cappucino kaloryczne jak dla mnie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×