Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Patrycja, nie smuć się. Mi też jest zawsze smutno jak jestem sama, choć zgrywam twardzielkę przy moim chłopie, że sobie bez niego poradzę. Beatko, nie znam się, ale moja mama upadła ze mną w zaawansowanej ciąży. Przestałam się ruszać na 8 dni. Zrobili usg i byłam zdrowa, lekarz powiedział, że dostałam klapsa i po prostu się uspokoiłam. Tylko się nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide do szpitala na USG bo sie martwie czy jest wszystko ok Chmurko moim zdaniem to mało przytyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, pogadaj z nami, to będzie Ci raźniej. Beatka nazbierała grzybki, a my znaleźliśmy tylko jagody. Może zaczął się dobry czas? Lubisz jajecznicę w kurkami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem padnięta ja uciekam spać i macać brzuszek ;-) zmęczona jestem strasznie bo o 4.30 wstałam i oczy mi sie zamykają dobranoc jutro więcej popisze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___ ja na kurkach to sie nie znam ale na podgrzybki bym pojechała... Beatka___ Ty kochana... lepiej faktycznie idź do szpitala - lepiej dmuchać na fasolkę no i Ciebie zobaczą przy okazji, mam nadzieję, że ręka Ci sklęśnie do jutra grzybkami mnie bardzo pocieszyłaś...już bym szła do Ciebie na nogach nawet hihi w te lasy na grzybki :) ale cóż... na razie to ja muszę zadowolić się pieczeniem ciasteczek jutrzejszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajecznica z kurkami pycha ale niestety tam gdzie dziś byłam w lesie niema żadnych innych jadalnych grzybów tylko prawdziwki i takie krówki ja na nie tak mówie bo mleko białe z nich leci. a reszte to trujące. OK JA UCIEKAM DOBRANOC PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi Foczki ...czy to cos co ja mam teraz "wewnętrzny okres" można zaliczyć jako pierwszy dzień @ ??? Nadal chodzę bez podpaski ale jak poszperam hihi tam ... to jest śluz z różową krwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa. i nie jest to pytanie na które czekam odpowiedzi... hihi tak, tak... Pati to na pewno ciąża hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki wpadlam jeszcze na chwilke do was ale zaraz zmykam:) Pati a to moze sie zagniezdzac zarodek:) mam nadzieje ze ta @ nie przyjdzie:) a teraz juz spadam do lozka.papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja tez tak mam,ze z eMem robimy wszystko razem i wszedzie razem chodzimy..Jak go nie ma to nie moge sobie miejsca znalezc.. A myslalam,ze Twoj M w jakas delegacje jedzie czy cos.Jak tak to inna sprawa. Chmurko ja pochlaniam wszystko na co mam ochote,a wlasciwie mamy :) No bo kiedy mam sobie na to pozwolic.O wage bede sie martwic pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, Beata, a ja się denerwuję, bo boję się przesadzić, choć ostatnio mój apetyt wrócił do normalności. Do tej pory często byłam głodna. Mam jakieś 65 kg i po twarzy już chyba widać. Przyznam się szczerze, że boję się komentarzy ludzi z grupy jak wrócę na studia w październiku. Nikt o mojej ciąży nie wie, oprócz dwóch dobrych kumpel. Nie chcę, żeby wzięli mnie na talerz i analizowali powiększony tyłek, uda i twarz. A coraz bardziej czuję się gruba i wymyślam sobie kolej ne kompleksy. Z tego stresu zaczynam jeść:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___ acha.... rozumiem hihi ;) ale pewnie i tak jutro zapytam Ania___ no to wiesz jak to jest i mnie na pewno rozumiesz :) buuuu czuć się będę we wtorek jak bezpański psiak ale eM mówił, że jak będę bardzo tęsknić to mogę do niego przyjść, ale... bez przesady nie będę robić jaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe, mówię, że nie masz maczać paluchów w swoim kanale rodnym, bo to jeszcze nie taki okres, jakiego nie chcemy widzieć:) Masz mówić o wesołych rzeczach, bo ciężarówkom się nie odmawia. Loczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___ no dobla...dobla... :) juz nie marudzę hihi... jutro będę piekła ( o ile mi sie będzie chcialo) pyszne ciasteczka to zapraszam A Ty Chmurko.... mówiłaś, że nazbierałaś... jagody czy jeżyny? hmmm... pewnie jagody, bo na jeżyny za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lesie było dużo jagód i zrobiłam z nimi pierogi. Chcesz, to marudź, ale nie wtykaj już sobie palców, bo to okres jeszcze nie jest. Ile było ciężarnych, które dostawały słaby "okres", a potem widziały 2 kreski na teście?! Przez Ciebie moja Klaudia się rzuca i mnie poszturchuje, puka się w czółko i pyta skąd masz takie śliczne loczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz swojej Klaudusi, że od Bozi :) loczki a marudzić już nie będę , bo jeszcze maleństwo przeze mnie gotowe czkawki dostać hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jak miło... zapytaj jej czy cioci Patrycji dzidziuś daleko za nią siedział w niebie ??? i zapytaj ją czy w ogóle widziała tam moja fasolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo idę spać, bo mi się już chce. Brzuch mi powyginało, skóra się rozciąga, pijawka się bawi. A jak fajnie tańczyła, gdy słuchałam muzyki:) Czasem mi się wydaje, że da się odgadnąć aktywną część ciała maluszka. Aaaaaa....:D Paticzek, buziak, do jutra. Okresu ni ma? To się tylko cieszyć i nie wnikać do głębi:P CMOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku__- no nie ma... a głębiej się nie wgłębiam hihi idę też spać miłej nocki i kolorowych snów - do jutra Foczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity :) znowu nie pisalam od kilku dni...praca,dom dobrze ze M jest ze mna bo urlop ma...Powiedzielismy rodzinie o mieszkaniu..nie byli zachwyceni,,tata przekonywal zebysmy zostali u nich..milo z ich strony,ale nie dziekujemy... Sytuacja znowu napieta..znowu musze isc na na policje :( Kolejna wiadomosc...bzzz bez zabezpieczenia :) zobaczymy.ale nic na sile...bez wiekszego planowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Udało mi się dziś pierwszą być:) Niestety koniec mojego urlopu:( Komu kawki z mleczkiem? Beatko---jestem pewna,że z dzidzią wszystko ok:) Pati---dziękuje za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ Niuksiu____ oj... współczuję tej pracy po urlopie...ja tak właśnie mówiłam do eMa w sobotę, że to niesprawiedliwe hihi, że inni jadą na urlop a my już nie... Pewnie też tak jak my pojeździlibyście jeszcze troszkę :) WSTAWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @ - hmmm... uważam, że mam różowy , bo różowy i więcej w nim śluzu , no ale dziadyga jest :) tylko, że głowa strasznie mnie boli więc jak eM poszedł do pracy... ja grzecznie do łóżeczka się położyłam hihi. Tylko nie wiem , co z ta tempą...ja mam jakoś dziwnie ...inaczej niż normalna kobieta - tempa 37.1 I to mnie smuci, bo jak oni mnie wyleczą z niemienia fasolki jak ja taka odmienna jestem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA____ dawaj troszkę tych grzybków przez monitor hihi Klaudia___ a Ty kochana gdzie się zaszyłaś ??? Lola___ w pracy ??? Spacerek.....hmmm... :) :) :) Ania___Orcia__- - co z Wami....??? kawkę ide robić tylko bez słodkości , bo po pierwsze nie mam a po drugie na razie coś mnie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---oj taaaak ta Grecja tak mnie rozleniwiła i rozochociła do podróżowania,że najchętniej bym nie wracała z urlopu przez najbliższe 2mc:) Ta Twoja temp. taka wysoka, może rzeczywiście jeszcze coś z tego będzie? juz kilka razy pisałam,ze moja mama jak była ze mna w ciąży to do 3 mc miała @, a Ty nawet nie masz normalnej tylko taki sluz wiec może jednak warto iść na tą bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja jeszcze nie w pracy dopiero na 11:30 takze jeszcze zdaze z wami kawke wypic:) ja wlasnie pije dolaczy sie ktos? Pati a mi ta tempka wskazuje na fasolke moze idz na ta Bete czy wolisz nie isc narazie.Jak tam juz uwazasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiu___ zobaczę jak to będzie...jak na razie to mi sama wkładka wystarcza i tak jest prawie czysta...jak nie dostane normalnej @ to pójdę końcem tygodnia sprawdzić to ale raczej mi sie nie wydaje,żeby coś z tego miało być bo nawet piersi mnie nie bolą...czuję bo czuję ale żadna rewelcja. czuję, że przed nami długie leczenie :( na które nas chyba nie będzie stać dopóki ja nie pójdę do pracy...a o tą tutaj nie jest łatwo - no pomijając pracę 7 dni w tygodniu w hipermarketach lub galeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×