Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość MatildaMigotliwa
Do Brigget piszesz, że masz skórę obwisłą, a nie sadełko , więc wydaje mi się, że dobry lekarz odradzi ci likwidację tłuszczu, tylko poleci coś, co sprawi, że skóra wróci na miejsce. Wydaje mi się , że body jet nie jest dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro julia
jestem przed body jet! jeszcze kilka dni! trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny, ja robiłam body jet ponad dwa miesiące temu i obiecałam sobie,że szczerze Wam napiszę o moim niezadowoleniu. Do tej pory walczę ze stwardnieniami w miejscu zabiegu i zasiniaczeniami. Wydałam już kupę pieniędzy na ultradżwięki i masaże i przede mną jeszcze długa droga do doprowadzenia nóg do porządku. Zabieg jest przereklamowany i w ogóle nie spełnił moich oczekiwań. Na chwię obecną bardzo żałuję wydanych pieniędzy. Porządnie przemyślcie decyzję o zrobieniu tego wielce zachwalanego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
Cześć, ... przyszedł weekend majowy i zasiadłam przed komputerem, żeby podzielić się i powiedzieć że JESTEM PO ... i czuję się nadzwyczaj dobrze. Przykro mi , że przedmówczyni nie jest zadowolona. Mam nadzieję że jak mi wszystkie siniaki poschodzą (i mam nadzieję, że niebawem) nie będzie nierówności. Już mam wrażenie, że jest mnie mniej - choć to dopiero kilka dni. Czytałamtutaj o różnych przejściach dnia pierwszego - mnie nie bolało, a sączyło się umiarkowanie. Nie byłam w stanie zmieniać sobie sama opatrunków (jestm obrzydliwa :-o ) , a do kliniki trochę daleko, więc poprosiłam o pomoc sąsiadkę - pielęgniarkę. Najpierw mówiła, że oszalałam, że poddałam się takiemu zabiegowi, ale powoli zmienia zdanie. Oceniła, że ładnie się wszystko goi ... Za kilka tygodni się odezwę. Na razie oceniam na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
Cześć, ... przyszedł weekend majowy i zasiadłam przed komputerem, żeby podzielić się i powiedzieć że JESTEM PO ... i czuję się nadzwyczaj dobrze. Przykro mi , że przedmówczyni nie jest zadowolona. Mam nadzieję że jak mi wszystkie siniaki poschodzą (i mam nadzieję, że niebawem) nie będzie nierówności. Już mam wrażenie, że jest mnie mniej - choć to dopiero kilka dni. Czytałamtutaj o różnych przejściach dnia pierwszego - mnie nie bolało, a sączyło się umiarkowanie. Nie byłam w stanie zmieniać sobie sama opatrunków (jestm obrzydliwa :-o ) , a do kliniki trochę daleko, więc poprosiłam o pomoc sąsiadkę - pielęgniarkę. Najpierw mówiła, że oszalałam, że poddałam się takiemu zabiegowi, ale powoli zmienia zdanie. Oceniła, że ładnie się wszystko goi ... Za kilka tygodni się odezwę. Na razie oceniam na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
Do rozczarowana mi lekarz mówił o tym , że dodatkow zabiegi nie za prędko i nie za wiele... więc tak sobie myślę, że może za dużo wzięłaś tych zabiegów ... rozmawiałaś z lekarzem czy lekarką , która robiła ci zabieg. Co ona na to? Może masz bardzo wrazliwą skórę i dlatego tak długo się goi. Oczywiście nie mówię hop, bo jestem na początku drogi, ale spodziewałam się , że będzie gorzej. Nie mam żadnych nierówności ... jestem równomiernie lekko opuchnięta. Póki co wyglądam tak, jakbym nic nie robiła (dla kogoś z boku). Wchodzę w te same ubrania. Mam nadzieje że lato jeszcze chwile poczeka dopóki noszę to małofajne ubranko - czy nie ma innego sposobu na dojscie do stanu uzywalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki36
Do Noova Dziękuję za informacje.Jak teraz? czy te guzki cały czas są? Ciekawa jestem ile tłuszczu miała wstrzyknięte ta osoba która pisze ze jest zadowolona chociaż z kształty czy efekt jest nadal? Piszesz że zdecydujesz sie na poprawkę u kogoś kto jest specjalista od piersi.Ale czy w polsce sa tacy specjaliści którzy robią metodę body jest i zarazem sa super od piersi ? Ja mam termin na początku czerwca i do tej pory mam czas na zdobycie wszelkich info i podjecie ostatecznej decyzji.Tak jak pisałam najbardziej zależy mi na biuście .Chce go powiększyć i nadać mu kształt. Nie liczę na biust Pameli po tej metodzie ale czy można liczyć na o jeden nr większy i podniesienie ? Po karmieniu mam nieco rozciągniętą skórę i przez to biust mi nieco opada.Czy moze ktos wie czy podczas tego zabiegu mozna od razu zmniejszyć brodawki? Również po karmieniu zostały mi duzo większe niz przedtem i chce sie tego pozbyć. Z góry dziękuję wszystkim którzy pomaga mi podjąć decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana 2
JA RÓWNIEŻ ZROBIŁAM 2 MIESIĄCE TEMU BODY JET. JESTEM NIEZADOWOLONA !! WYDALAM KUPE KASY I MAM ZBRUBIENIA I NIEROWNOSCI NA UDACH I BRZUCHU ,WYGLADAM GORZEJ JAK PRZED!!! GDYBYM MOGLA COFNAC CZAS !! TERAZ CHODZE 2 RAZY W TYGODZNIU NA ENDERMOLOGIE I ROWNIEZ PLACE.LEKARZ KTORY MI TO ROBIL POWIEZIAL ZE PRZYKRO MU ALE Z JEDNEJ NOGI MUSIAL TROSZECZKE WIECEJ ODESSAC I ZROBILA SIE DZIORA !!MIALAM ROWNE NOGI A NIE JEDNA GROBSZA A DRUGA NIE . MA CZEKAM DO POL ROKU NA EFEKT,W UBRAMKU CHODZE 2 MIESIACE ,NOSZE TEN SAM ROZMIAR I UBRANIA .SZCZERZE ZADNEJ ROZNICY JESZCZE GORZEJ !! SRADZAJCIE JESZCZE CO PODPISUJECIE BO POPRAWEK NAPEWNO NIE MA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana 2
JA RÓWNIEŻ ZROBIŁAM 2 MIESIĄCE TEMU BODY JET. JESTEM NIEZADOWOLONA !! WYDALAM KUPE KASY I MAM ZBRUBIENIA I NIEROWNOSCI NA UDACH I BRZUCHU ,WYGLADAM GORZEJ JAK PRZED!!! GDYBYM MOGLA COFNAC CZAS !! TERAZ CHODZE 2 RAZY W TYGODZNIU NA ENDERMOLOGIE I ROWNIEZ PLACE.LEKARZ KTORY MI TO ROBIL POWIEZIAL ZE PRZYKRO MU ALE Z JEDNEJ NOGI MUSIAL TROSZECZKE WIECEJ ODESSAC I ZROBILA SIE DZIORA !!MIALAM ROWNE NOGI A NIE JEDNA GROBSZA A DRUGA NIE . MA CZEKAM DO POL ROKU NA EFEKT,W UBRAMKU CHODZE 2 MIESIACE ,NOSZE TEN SAM ROZMIAR I UBRANIA .SZCZERZE ZADNEJ ROZNICY JESZCZE GORZEJ !! SRADZAJCIE JESZCZE CO PODPISUJECIE BO POPRAWEK NAPEWNO NIE MA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka z Milanówka
Ja nie widzę żadnych dziur. Ani przez "u" ani nawet przez "ó". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amareo70
No cóż.... niestety muszę dołączyć do grona rozczarowanych... Zabieg miałam prawie miesiąc temu - brzuch i bryczesy. Brzch co prawda jest bardziej plaski, ale w okolicy pępka mam dużą gulę wilekości manadarynki. Lekarz twierdzi że opuchlizna najwolniej schodzi z rejonu pępka, ale ja juz nie jestem spuchnięta wiec obawiam się czy przypadkiem w tym miejscu nie zostałam źle odessana. Natomiast bryczesy - zerowy efekt. Co prawda następnego dnia po zabiegu wydawalo mi się że jest ok (potem spuchłam), ale może była to tylko moja wyobraźnia (?). W końcu widzi się to, co chce się widzieć.... Podobno jako taki efekt widać po miesiącu, ale czytając że u innych nawet po 2-3 miesiącach nie ma poprawy, zaczynam coraz bardziej watpić że u mnie nastapi jakis przełom. Nie rozumiem dlaczegio u niektórych efekt wygładzenia bryczesów widać od razu (w sensie po zejściu najgorszej opuchlizny), a u niektórych ani drgnie. Czy to tylko kwestia sprawności lekarza? Brzuch widac że mam mniejszy (z wyjątkiem wspomnianej uroczej manadrynki), uda - nie :-( Czy ktoś miał podobne doświadczenia jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Brigget Na obwisla skore body jet raczej nie pomoze ale jest cos takiego jak zabieg Thermage podobno ladnie podnosi i ujedrnia skore brzucha, posladkow, kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla odmiany coś optymistycznego: 2 tygodnie po zabiegu piękne kolanka :D wprawdzie tylko przez parę godzin, wieczorami po całym dniu wraca opuchlizna ale rano jak się budzę to widzę nie-moje nóżki :) co do zgrubień to wyczuwam pod skórą - w okolicy jednego kolana i wewnątrz ud, ale zakładam że zejdą, po smarcie też miałam coś takiego i zeszły, mimo że nie chodziłam potem na żadne zabiegi typu endermologia, drenaż, jedynie po miesiącu rolletic ( głównie z powodów finansowych) wszystkim po zabiegu życzę wytrwałości i trzymam kciuki z osoby przed zabiegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji chciałam zapytać czy jest ktoś, kto "przerzucał" sobie może za pomocą GJ tłuszcz do piersi? Bo też się nad tym zastanawiałam i nawet rozmawiałam z lekarzem, ale odradził polecając zamiast tego macrolane twierdząc że przy bj za dużo się wchłania... jestem właśnie po wizycie na stronach forum poświęconych marcolane i z treści wynika co innego :/ że właśnie po macro dość szybko się wchłania wszystko i efekt jest na 1 sezon..(plus mnóstwo wypowiedzi o guzkach, zgrubieniach) jeśli ktoś miał body jeta na piersiach, proszę o rozwianie moich wątpliwości, w miarę możliwości proszę o treściwe wypowiedzi, bez reklamy lub antyreklamy poszczególnych klinik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amareo70
Przeczytaj od początku forum. Jest masę wpisów na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRIGGET
DO ZUZULIA- dziewczyno nie opowiadaj farmazonów że ktoś robi sobie tutaj reklame darmową , bo po to jest forum by wymienic się informacjami na temat klinik zabiegów itd, pytam o la perle bo jak każda potencjalna pacjentka jestem zainteresowana czy traktują tam dobrze tylko polskie ,, gwiazdki'' czy kazdą osobę, bo byc może nastawiają sie tylko na osoby znane a takie zwykłe w dupie mają i dlatego pytam wie nie błaznuj że ktoś robi tutaj sobie reklame bo to mega żałosne z twojej strony. To jest oczywiste że robię wywiad bo zależy mi na jak najlepszym efekcie . Dziękuję KIMI postaram sie dowiedziec coś na temat zabiegu który mi polecasz , bo własnie w tej la perla czytałam na stronie ze polecają body yet kobietą po ciąży do napiecia skóry takze , ale wolę zapytac Was forumowiczki bo wiadomo jak to jest z tymi klinikami , każdy swoje chwali i obiecuje złote góry a w rzeczywistosci roznie to bywa ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
Siniaczki coraz mniejsze opuchlizna też nikomu się nie przyznałam, że planuję zabieg mam nadzieję, że jutro nie będzie zbyt ciepło, bo muszę się kamuflować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaMigotliwa
Brigget nie byłam pewna ale sprawdzilam i własnie o thermage (i to z dodanymi literkami cpt lub ctp ) mi chodziło. Widziałam coś takiego opisanego w gazecie. Mowa tam była własnie o skórze a nie sadełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3 tygodnie po body jet
Zabieg 3 tygodnie temu miałam,siniaki prawie całkowicie zeszły,tylko koło pępka jest lekki fiolet.Robiłam brzuch i boczki, z tym,że jak patrzę w lustro to widzę tak jakby nierówno odessane, na jednym boku mam wgłębienie, a na drugim większą fałdkę tłuszczu. Zastanawiam się co teraz będzie,wałkuję się wałkiem do ciasta codziennie godzinę. Czy ewentualne zabiego endermologii, lub może drenaż wyrównają te boki,czy trzeba będzie zrobić jakąś małą poprawkę. Czy któraś z was miała takie różniące się mijsca i czy się w końcu zrównało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nierówności po smartlipo ud wewn. tzn włanie takie góry-doliny ale to mi się wyrównało i została jedynie nieróność w tym sensie, że wnętrze jednej nogi leciało po linii prostej a wnętrze drugiej po łuku wklęsłe do wewnątrz ( sorry dziewczyny ale nie wiem jak to inaczej opisać), co do BJ to leci mi właśnie 3ci tydzień po zabiegu i się trochę przeraziłam bo nad jednym kolanem mam właśnie taką dziurę a nad nią górkę :/ na razie ta jedna noga jest jeszcze trochę opuchnięta i bardzo nie widać ale jak napnę mięśnie to widać dziurę i wygląda to ohydnie.. biorąc pod uwagę że BJ to jednak dość poważny zabieg, myślę że za wcześnie, żeby cokolwiek oceniać i że to jeszcze etap gojenia więc się masuję i ćwiczę zakładając że dziura zejdzie jak po smarcie, a jeśli nie to myślę że trzeba będzie umawiać się na poprawki :/ do 445: biorąc pod uwagę powyższe całkowicie odpuszczam sobie BJ na tyłach ud i pupie bo krzywizny nad kolanami zawsze łatwiej zakamuflować, ewentualnie udawać że to taki zarys mięśni a krzywy tyłek w spodenkach albo o zgrozo w bikini tojuż tragedia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaMigotliwa
A ja miałam tył ud i pod pupą i efekt jest bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaMigotliwa
A ja miałam tył ud i pod pupą i efekt jest bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Do leal i rozczarowanych Mogłybyście podać imię i nazwisko lekarzy u których robiłyście ten zabieg ? To ze nie jesteście zadowolone to żadna informacja dla nas... czasami dużo zaleczy od osoby która to wykonuje... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka00017
hej ,znowu nowość w liposukcji ,podaje linka http://wp.tv/i,Nowy-sposob-na-piekna-sylwetke,mid,561061,klip.html i lepiej czekac czy isc na body ,sama juz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaMigotliwa
ale czy to jest liposukcja? Wygląda ciekawie, ale to chyba nie jest liposukcja tylko coś w stylu takich delikatnych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3 tygodnie po body jet
dzwoniłam do lekarki,zresztą wcześniej wysłałam jej parę fotek,odpisała mi,że jeśli jestem zaniepokojona, to mogę przyjechać na poprawkę, umówiłam termin telefonicznie-jadę w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
iwlam, ale ja jestem bardzo zadowolona kolejny dzień: super się czuję coraz lepiej wyglądam było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa2010
Witam wszytkie Panie serdecznie. Jestem tu nowa. Przeglądałam forum w miarę dokładnie. Nie znalazłam jednak odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: gdzie najbliżej Wałbrzycha można zrobić BJ? Czy ktos podpowie? Może Wrocław czy Polanica? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa2010
Witam wszytkie Panie serdecznie. Jestem tu nowa. Przeglądałam forum w miarę dokładnie. Nie znalazłam jednak odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: gdzie najbliżej Wałbrzycha można zrobić BJ? Czy ktos podpowie? Może Wrocław czy Polanica? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa2010
Witam wszytkie Panie serdecznie. Jestem tu nowa. Przeglądałam forum w miarę dokładnie. Nie znalazłam jednak odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: gdzie najbliżej Wałbrzycha można zrobić BJ? Czy ktos podpowie? Może Wrocław czy Polanica? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×