Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawitacyjny piling
Nie wydaje mi się, żeby te ultradźwięki, którymi kosmetyczka robi kawitacyjny piling miały odpowiednią moc do likwidacji zgrubień bo jecie. Tak na chłopski rozum ;-). Byłam ostatnio na zabiegu pilingu kawitacyjnego i nie sądzę , żeby robił coś więcej niż powierzchniowe i delikatne oczyszczenie. Może jest tutaj ktoś kto się na tym zna i wyjaśni. Miesiąc po bj, z uśmiechem na twarzy i w trakcie ręcznego masowania (po 3 zabiegach) . Zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy te ultradzwieki na ktorych bylam sa do peeleingu kwintacyjnego, nigdy go nie robilam.. Glowica nie jest zbyt duza ale widze ze dziala! Bylam tylko wczoraj ale po dodatkowym masazu wieczorem widze ze jest lepiej, jestem zapisana na ultradzwiki codziennie do pt bo pozniej wyjezdzam. Zostaly mi tez 2 endermologie, 4x rolletic i masze reczne codziennie, mam nadzieje ze bedzie duza poprawa. Place za te ultradzwieki 60zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi spałam w ubranku i te ślady zniknęły , teraz jestem bez ubranka od rana i nie ma ich..myślę, że będę spała w ubranku , od poniedziałku zaczynam masaże ręczne u masażystki. dziwne to trochę, że to tak pojawia się i znika? dam znać co będzie dalej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
do Kawitacyjny piling Czytaj ze zrozumieniem. Maszyna do ultradźwięków - a przynajmniej niektóre z modeli - mają kilka funkcji, można ustalić różną moc i różny kształt fali. Warto o to popytać, bo oszczędność jest spora w stosunku do zalecanych zabiegów lipo shock. Ja to konsultowałam z moją doświadczoną fizjoterapeutką, która potwierdziła, że fale ultradźwiękowe - o odpowiedniej częstotliwości - rozbijają tłuszcz a nawet kości (np. ostrogi piętowe). Ja sama jestem bardzo sceptyczna, a po kilku zabiegach ultra widzę poprawę. Więc radzę ci doczytać i podszkolić się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawitacyjny piling
czytam ze zrozumieniem, a ty panna się nie obruszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Super. Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zebra Takie nierownosci beda sie robic dopoki nie rozmasujesz zrostow, bo skora jest twarda i ksztaltuje sie pod jakims naciskiem (np jak sie zle ulozysz spiac to czasami masz na skorze takie slady ale to znika bardzo szybko natomiast na takiej skorze moze sie to trymac dluzej, dopoki nie rozmasujesz tego) sam mam tak jak np zaloze obcile jeansy lub pasek na brzuch, wtey poprostu mi sie to odciska. Rob masaze. I polecam ultradzwieki, to super pomysl, faktycze inna czestotliwosc jest na twarz do zabiegu a inna na brzuch, ja mialam 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zebra Takie nierownosci beda sie robic dopoki nie rozmasujesz zrostow, bo skora jest twarda i ksztaltuje sie pod jakims naciskiem (np jak sie zle ulozysz spiac to czasami masz na skorze takie slady ale to znika bardzo szybko natomiast na takiej skorze moze sie to trymac dluzej, dopoki nie rozmasujesz tego) sam mam tak jak np zaloze obcile jeansy lub pasek na brzuch, wtey poprostu mi sie to odciska. Rob masaze. I polecam ultradzwieki, to super pomysl, faktycze inna czestotliwosc jest na twarz do zabiegu a inna na brzuch, ja mialam 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz schudnac?!
chcesz schudnac?!!! spalic zbedny tluszcz?! niedawno wyszla nowosc: www.ultra-slim.ocom.pl Specjalny sklad spalacza dobrany osobno dla kobiet i mezczyzn. Trzeba wybrac wersje dla siebie :) W polaczeniu z ruchem i odzywianiem daje niesamowite efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Please
... Dajcie spokój z tymi namolnymi reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanko do was. Jestem 5,5 tyg po b.j. zaczelam endormologie, i tam mi powiedziano ze mam absolutnie nic wiecej nie robic, tym bardziej zadnych "rollek" ktore tez 2 razy robilam, zadnych masowan w domu(event. glaskanie w strone serca) ze zepsuje caly efekt endermologie jezeli bede mieszala rozne rzeczy. Czytam ze wy robicie wszystko co mozliwe i do tego wszystko na raz. Nie jestem pewna co jest naprawde wlasciwe, czy wy macie jakies potwierdzone przez lekarza informacje? Bede wdzieczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanko do was. Jestem 5,5 tyg po b.j. zaczelam endormologie, i tam mi powiedziano ze mam absolutnie nic wiecej nie robic, tym bardziej zadnych "rollek" ktore tez 2 razy robilam, zadnych masowan w domu(event. glaskanie w strone serca) ze zepsuje caly efekt endermologie jezeli bede mieszala rozne rzeczy. Czytam ze wy robicie wszystko co mozliwe i do tego wszystko na raz. Nie jestem pewna co jest naprawde wlasciwe, czy wy macie jakies potwierdzone przez lekarza informacje? Bede wdzieczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Na chłopski rozum łączenie endermologii i ultradźwięków jest jak najbardziej sensowne, bo ultradźwięki rozbijają złogi tłuszczu, a endermologia drenuje go w stronę węzłów chłonnych. Ja ręczne masaże zaczęłam dopiero po zakończeniu ender. i dopiero po kilku zauważyłam zmianę, jakiej nie dało mi 800 zł wyrzucone na ender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno polaczenie kilku zabiegow nie zaszkodzi, chyba ze stosowaabys te zabiegi przez np pol roku ro wtedy moglabys miec ogromne problemy z nerkami i watroba. Ja widze ogromna roznice! Z kazdym dniem jest lepiej, co prawda duzo tego, mam nadzieje ze nie przesadzam ale zalezy mi na czasie. Dzis rano robilam ultradzwieki i takie dodatkowe masowanie jakims drenujacym masazerem, pozniej rolletic, popoludniu mialam endermologie a na koniec basen ;) Powiem wam ze ten basen to chyba ma pozytywny wplyw, i mozna sie fajnie pomasowac w wodzie bo wtedy nie boli ;) Wlasnie dziewczyny powiedzcie mi jak masujecie sie czy endermologie robicie bola was te zrosty podskorne? ja poprostu umieraz z bolu! hmm.. musze do lekarza zadzwonic czy tak ma byc. Oczywiscie ze ultradzwieki plus masaz to najlepsza opcja, ja tez uwazam ze masaz reczny jest lepszy niz endermoogia ale co kto woli, polaczenie nie zaszkodzi ;) Mnie lekarz osobiscie poradzil masaze reczne i liopshocka, o endermologiach dowiedzialam sie od was. Aha ta glowica ultradzwiekow moze byc stosowana tez na twarz (nie jest to ta do peelingu, kiedys to mialam robione, juz pamietam), jest to inna glowica ale sile jej mozna regulowac, na twarz uzywa sie 10 a na cialo 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
do misel: boli Cię pewnie dlatego, że cały czas bombardujesz skórę różnymi bodźcami ;-) Wiem, bo sama to mam. Wystarczy jeden dzień przerwy i czucie wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie jest tego troche , ale jak mialam taki dzien ze zrobilam tylko masaz reczny, w weekend nie robilam nic innego, to nic nie pomoglo bo nastepnego dnia endermologia mnie bolala tak czy inaczej ;/ Nie wiem.. musze do lekarza zadzwonic. Dzieki buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna 1973
do strusiu to był 3 luty,godz 16-pomyliłam datę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kachna1973 a, to zmienia postać rzeczy:-) ja własnie jestem po wczorajszym zabiegu powiększania piersi i żyję!!! pozdrowienia. Aha, leżę na sali z dziewczyną, która robiła bj miesiąc temu- na brzuch i boczki w mediderm i też nie jest zadowolona. Chociaż nie skasowali jej dużo (8500) to uda zrobiła sobie wczoraj już tradycyjną liposukcją. Okazało się po zabiegu w medidermie, że doktor który jej robił bj robił to dopiero drugi raz!!! Pierwszy na własnej żonie. Dramat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta37
Witam! Body Jet miałam 11 marca,czyli dziś dokładnie mija 3 tydzień. Miałam odysany tłuszcz z wewnętrznych i zewnętrznych ud oraz kolan i przeszczepiany do piersi.Po rozmowie z lekarzem anastezjologiem zgodziłam się na znieczulenie ogólne.Przestrzegam wszystkie Panie,które myślą, że na nastepny dzień mozna spokojnie wykonywać wszystkie czynności.To nieprawda.Każdy ruch sprawia ból,trudno jest się poruszać,przekręcać,chodzić siadać,a poza tym z nakłótych miejsc przez trzy dni leciała mi krew.Gdybym miała dzisiejszą wiedzę, to napewno po zabiegu wzięłabym tydzień zwolnienia lekarskiego lub urlop, a nie maszerowała do pracy. Dzisiaj jest dużo lepiej.Piersi są fajne i naturalnie wyglądają, mam nadzieję, że się długo utrzymają:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobieta37
może tak źle się czujesz bo to były uda i bolało cię np przy siadaniu???? ja miałam zabieg bj robiony na brzuchu u dr Witwickiego. Odessał mi 3 litry tłuszczu, z tego co wiem to jest dużo. Brzuch mam jeszcze obolały i nie mogę doczekać się jak zdejmę na stałe ubranko uciskowe ale do pracy normalnie chodzę i czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I've got one question
Co to? Nadgodziny? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
No wiec zdecydowalam sie jednak na body jet u dr witwickiego, co prawda elite dolicza dodaktowe koszta takie jak ubranko, do tego dr nie robi zadnych znizek, co w sumie daje efek, ze w elite jest najdrozej.. ale stawiam na jego doswiadczenie.. Mam jeszcze pytanie czy jest tutaj body jet u dr witwickiego, kto moglby sie podzielic z nami swoimi doswiadczeniami i czy jest na pewno zadowolony ? Do misiel: heh mialas racje doczytalam jeszcze i w sumie dr witwicki powiedzial mi bardzo zblizone rzeczy ktore ty przekazalas na forum, gratuluje wiedzy na ten temat bo orientujesz sie nadzwyczaj dobrze w temacie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do iwlam. Musza.
Ja też zastanawiałam się nad tym doktorem i dowiedziałam się, że niebawem będzie miał bj u siebie, więc na pewno będzie taniej. Chyba warto poczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Strusiu i Kobieta 37, napiszcie prosze gdzie robilyscie bj (nazwa kliniki, kto przeprowadzal zabieg), please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do musza Hej no wlasnie, a wiesz moze mniej wiecej od kiedy? kurcze chcialabym juz zrobic w tym miesiacu bo generalnie lato sie zbliza.. a ubranko podobno najlepiej nawet nosic do 3 miesiecy dr powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki36
Witajcie, słyszałam że po przeszczepieniu tłuszczu do piersi robią się zwapnienia ? o ile jednorazowo można powiększyć biust czy jeden rozmiar to realne? Ja noszę B i po urodzeniu drugiego dziecka moje piersi nie dość że są nieduże to jeszcze zamiast do góry sterczą w mi w dół :) okropne . Dostałam bzika na tym punkcie i muszę z tym coś zrobić.czy taki przeszczep tłuszczu daje efekt trwały ? Jeżeli ktoś może mi pomóc w wyrobieniu sobie zdania i podjęciu decyzji to będę bardzo wdzięczna.W domu nikomu nic nie mówię. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta37
Do Kimi74 Hej! Ja miałam zabieg przeprowadzony przez doktora Artura Bromę w klinice Model-Med.Jestem zadowolona z profesjonalizmu lekarzy i całego personelu,a w dodatku jest bardzo miła atmosfera w klinice.Teraz chodzę na masaże do Pana masażysty z Model-Medu i, też bardzo sobie chwalę.Jeśli będę raz jeszcze poddawać się zabiegowi body jet to na pewno przez doktora Bromę. Czuję się dużo bardziej kobieco,niz przed zabiegiem i pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kobieta 37 Dziekuje za info. Ja wlasnie mysle o bj u Bromy albo Witwickiego, wczesniej myslalam o Kriocentrum lub skin clinik ale jednak wlalabym zeby liposukcje wykonal chirurg plastyczny. Rowniez mysle o znieczuleniu ogolnym bo ze mnie straszna panikara i nie bede potrafila sie zrelaksowac podczas zabiegu a to z kolei moze utrudniac prace chirurgowi. Moglabys prosze napisac do mnie na priv ? Prosze tez o kontakt mailowy Iwlam, chcialam sie dowiedziec wiecej o Twojej konsultacji z dr Witwickim. Niestety nie mieszkam w Polsce i chce podjac jakas decyzje w sprawie wyboru kliniki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×