Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Leal prawie dwa miesiące po
Wiesz, to chyba jest indywidualne. Ja specjalnie zrobiłam przed majowym weekendem, żeby bez stresu dojść do siebie, ale już drugiego dnia było dobrze. Trzeciego pozostało wspomnienie i pojawiające się powoli siniaki. Na pocieszenie dla ciebie napiszę że szybko zeszły, a moje nogi są teraz boskie. Jeszcze 10 tygodni temu nak bym nigdy nawet nie pomyślała. Body jet jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastejżja
Zabieg lunchowy :) ? Ale fajne określenie! No cóż, jak każdy zabieg to jest to jakaś ingerencja w ogranizm - i tak niewielka jak na medycynę estetyczną, bo po zabiegu wstajesz i wracasz do domu. Nie pamiętam już, ile czasu nosiłam ubranko, parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali84
Dziewczyny troche mam jeszcze do trzydziestki, regularnie trenuje od okolo 3 lat, ciesze sie dobrym zdrowiem o czym swiadcza wyniki badan, mam idealne BMI i nigdy nie mialam problemow z gojeniem sie ran czy siniakow. Na logike biorac jak to mozliwe, ze oderwana od reszty tkanek skora w celu usuniecia tkanki tluszczowej gdy sie przyrasta juz po trzech dniach nie daje o sobie znac? Przeciez w dzien zabiegu i jeszcze nastepnego dnia wycieka dosc spora ilosc tego rozcienczonego tluszczu. Kolejna sprawa to jesli zabieg bylby tak malo inwazyjny to lekarz nie przepisywalby mocnego antybiotyku i zastrzykow przeciwzakrzepowych oraz nie byloby potrzeby wykonywania go w warunkach ambulatoryjnych przez chirurga. Moze wystarczylby kosmetolog? Ja na prawde nie odradzam Body Jest poniewaz zmiany na moim ciele sa niesamowite i jestem bardzo zadowolona z moich "nowych" nog. Chodzi mi tylko o to, zeby te osoby, ktore decyduja sie na zabieg zdawaly sobie sprawe z tego, ze musza wziac pod uwage jakis okres wolnego w pracy i nie planowac wyprawy na karaiby tydzien po bo beda rozczarowane. Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longina40
No widzisz, a nie wszyscy mają takie szczęście, jak idealne BMI. Niektórzy mają rodzinną skłonność do tycia, ich ciała zniekształciły się po ciąży, mają z natury "dziwną budowę"... Nie zawsze masaże skutkują... Mi Body-Jet dał lepsze efekty niż masaże i ćwiczenia, a wierz mi, próbowałam wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal niemal dwa miesiące po
antybiotyk - to bardzo logiczne - zawsze trzeba podziałać osłonowo na organizm. ja przeciwzakrzepowych nie miałam konieczności, więc nie brałam. a przez dziurki to chyba nie wypływa tłuszcz tylko może wyciekać resztka płynu. w moim przypadku to nie miało miejsca ... no śladowo z jednego nacięcia. jakieś dwie godziny. super , że tak jak ja cieszysz się "nowymi" nogami. możemy założyć klub nowych pięknych nóg :-) , skoro przeszłaś to ciężej proponuję, żebyś miała kartę członkowską nr 1 :-) w ramach rekompensaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jestem umówiona na bj w sopocie,może któraś ma jakieś spostrzezenia na temat tego chirurga,bardzo sie boję a nogi mam koszmarne a zwłaszcza te bułki przy kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejm
Dziewczyny za dwa tygodnie jestem umówiona na zabieg BJ w OLSZTYNIE, będą mi odsysać tłuszczyk z brzucha i boczków a następnie transfer do piersi. Jestem trochę zestresowana, czy któraś z was robiła to w OLSZTYNIE ????? Proszę napiszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali84
Leal widze, ze masz problem ze zrozumieniem tekstu;) Nie chwalilam sie swoim BMI tylko chcialam wyjasnic jak moze przebiegac proces gojenia u zdrowej osoby:) No ale przeciez ty wiesz lepiej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek minęły 2 tygodnie od zabiegu, po tygodniu rozpoczęłam masaże, dzięki którym zniknęła większość siniaków. Brzuch wyraźnie się "spłaszczył". Wdzianko mam nosić przez miesiąc, ale mogę już robić dłuższe przerwy. Nie ma sensu mówić, że mój przypadek jest standardowy. Tak, jak pisze Ali, u każdego, proces gojenia, wchłaniania sińców, przebiega inaczej. Opisując swoje wrażenia, dajemy tylko obraz tego, co może się zdarzyć. Kolejne opisy, mogą być zupełnie inne i przedstawiać też inny obraz. Zakładając, że zabieg jest dobrze wykonany, na pewno nie będziecie żałowały wydanych pieniędzy. Efekt jest widoczny, ale trzeba się liczyć z miesięcznym dyskomfortem (noszenie "ubranka", obrzęki, sińce). Ale cóż to znaczy, wobec uśmiech zadowolenia z poprawy sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnoliaaaaaa1234
Witam, do jakiego rozmiaru można powiększyć piersi przeszczepiając tłuszcz, jeśli miseczka wyjściowa to małe a? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim, czytam sobie ten wątek bo sama zastanawiam sie nad zabiegiem, juz jestem po pierwszych konsultacjach oraz przed badaniami. zdecydowałam sie go zrobic w klinice Mediderm w Warszawie, bo tam juz wykonywałam FRAXEL , z którego jestem baaardzo zadowolona etc no i lekarz z tej kliniki zdecydowanie zna sie na rzeczy ;) widziałam u niego juz kilka klientek po body jec'ie, wiec efekty suuper....no pozazdrosciłam... poza tym ceny są ok, za jedna okolice 4 tys. no i widziałam jak Panie po zabiegu normalnie wychodzą, uśmiechnięte i zadowolone, wiec nie jest to takie straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
dziewczyny, jestem 3 tyg po zabiegu BJ i jestem zalamana..! Robilam u dr Witwickiego i niestety nie polecam ! facet mi pofalował uda wewnetrzne ze szkoda gadac...uda zew jako tako tako... prawa noga lepsza od lewej... teraz poprawka... ale na pewno nie u niego ! i nie Body jettem... NIEDLUGO ZAMIESZCZE ZDJECIA ! BO PEWNIE ZARAZ NIKT MI NIE UWIERZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_os
Do szobera. Czy mogłabyś udostępnić zdjęcia po zabiegu body jet u dr Witwickiego? Ew. podać jakiś mail, poprzez który mogłabym zadać Ci kilka pytań? Za kilka dni wybieram się na konsultacje do dr Witwickiego, wcześniej słyszałam na jego temat wiele dobrych rzeczy, ... trochę mnie zaskoczyłaś tym, co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Hej, ok jak tylko zrobie, to przesle Odradzam, jestem 3 tygodnie po... i juz widze fale na udach... nawet nie ide do niego na poprawki... masakra a do tego widac to przez spodenie ! Naprawde zastanow sie zanim ci zamsakruje cialo... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka z Milanowka
Czyli jednak nie taki wspaniały - jestem niemal pewna, że o fotki prosi Cię ktoś z elite, żeby dowiedzieć się kim jesteś , a potem dzwonić z żądaniem usunięcia negatywnego wpisu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szobera
pokaz nam wszystkim fotki, wszyscy chcemy je zobaczyc, Na pewno w swojej klinice masz ich bardzo duzo . Twoje cialo tak zle wygląda ale pokazac lekarzowi sie nie chcesz? Bardzo dziwne, zdjęć tez nie wyślesz Dziwne. Bądz wiarygodna! i pokarz nam wszystkim to uwierzymy! Ja robilam u Witwickiego bj bo widzialam przyjaciolke po zabiegu u innego lekarz. Wyglada bardzo zle i dlatego poszlam do niego i sorry ale nie ma porównania. To jak bys porównała malucha do mercedesa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_os
Do Halinka z Milanowka Pani Halino, myli się Pani, nie jestem z żadnej kliniki. Jestem jedną, z wielu osób, zainteresowanych wykonaniem zabiegu body jet. Byłam już na konsultacjach w LaPerli, ale tam zniechęciło mnie podejście Pani doktor do Pacjenta. Także zanim zdecyduję się na zabieg, chciałabym zasięgnąć opinii, przynajmniej 3 różnych lekarzy (najlepiej chirurgów plastyków) oraz zapoznać się z Waszą opinią - kobiet, które wykonały zabieg body jet. Btw... zastanawiam się również nad zabiegiem Palomar SlimLipo 3D, czy któraś z Was, wie cokolwiek na jego temat? Może któraś z Was skorzystała z tego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Ok nie wiem. Powiedzmy sobie szczerze, mam fale po wew stronie ud, czy to zniknie ? Uda zew są gładkie i nawet całkiem ok ( chociaż jedna strona bardziej mi się podoba ) Moze któraś z was podobne spostrzeżenia ( pisze do osób które robiły body jett na tych samych obszarach ) Jakos mi się nie chce wierzyć, ze to zniknie, zwłaszcza gdy podnoszę nogę wyraźnie skora się marszczy i źle układa... no kurde, po prostu mam fale... Po jakim czasie powinny zniknąć nierówności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Nie jestem z żadnej kliniki ! Po prostu się martwię bo chodzę na masaże 3 razy w tyg i mam nadzieje ze to zniknie ! CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA TAKIE SAME PROBLEMY ? Nie jest ciekawie, bo nie uśmiecha mi się czekać na kolejny zabieg a potem nosić ubranko, tym bardziej, ze mamy lato i marzyłam wreszcie o super nogach na sierpień... a tu zakładam spodnie i są 3 fale, które widać przez ubranie. Bardzo proszę o komentarze ( ale nie na temat mojej wiarygodności ) tylko od osób które coś konkretnego do powiedzenia w tej sprawie i sa zadowolone z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do nowa_os Spoko, podam. Tylko być możne to fałszywy alarm. Podobno pierwsze efekty maja być po miesiącu ( dobra są, bo wchodzę w spodnie i się zapinam, a przedtem bywało rożnie ) no ale są nierówności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejm
Czy któraś z was słyszała coś o klinice LOOK MED w Olsztynie ??? Jestem umówiona na zabieg body jet ale niestety nie mogę znaleźć opinii na temat kliniki i lekarza. POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_os
Do ejm Skoro nie możesz znaleźć opinni na temat kliniki w Olsztynie, to może po prostu poprosić lekarza, do którego jesteś umówiona na zabieg, aby pokazał Ci zdjęcia osób, które już operował...a właściwie rezultaty zabiegów...myślę, że powinien mieć taką galerię zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szobera: ja miałam nierówności na wewn stronie ud przez jakiś miesiąc po zabiegu - było widać fale jak np siadałam po turecku, ale w tej chwili zniknęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 445: i jak? zadowolona z zabiegu? możesz mi przypomnieć czy miałaś w planach tylną część ud, czy to Twoja koleżanka robiła? cały czas czatuję na osoby które miały zabieg na tej części ciała, więc jakby co, piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Oj, szober, szobera... Trochę się miotasz w zeznaniach. Raz mówisz, ze wyglądasz zewsząd fatalnie, potem okazuje się, że jednak zewnętrze ud masz OK i Ci się podoba. Wpadasz tu z tonem sensacji, a po chwili okazuje się, że sama przyznajesz - "może fałszywy alarm". Krzyczysz, że robiłaś zabieg 3 tygodnie temu i wyglądasz źle, po czym mówisz, że po miesiącu mają być efekty. Czy Ty na pewno byłaś na tym body jetcie? Efekty są od razu po zejściu ze stołu, bo tłuszcz zostaje odessany. Piszesz, że nierówności widać przez spodnie. Czy to znaczy, że naciągasz ultra obcisłe dżinsy trzy tygodnie po Body Jecie :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
Już nie wspominając o tym, że nie chcesz iść pokazac się lekarzowi po zabiegu i zwyczajnie zapytać, kiedy nierówności znikną. Chodzisz na masaż? Nosisz ubranie uciskowe? No nie wiem, nie chcę Cię o nic oskarżać, ale coś mi nie pasuje w Twojej relacji. Grasz skrzywdzoną, a trochę wygląda to tak, że krzywdzisz lekarza, który naprawdę jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Nie jest poniewaz opuchlizna zaczyna schodzic i pojawiaja sie nierownosci. Dodatkowo dzisiaj zauwazylam po kompieli, ze mam pieknie zarysowany posladek kaniula ! po prostu sa dwa wklesniecia na udzie zew i do tego sciezka po kaniul takie U pod posladnkiem i ! Czy to tez znikinie ? Czemu w takim razie tego nie ma na drugim posladku ? Serio, zaczynam sie martwic... :/ zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej... a miesiac mija za tydzien Do pan ktore doszukuja sie jakis niejasnosci ! prosilam aby nie komentowac mojej wiarygodnosci bo mnie to naprawde smieszy. Prosze o komentarze osob ktore mialy cos podobnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0505
witajcie, Ostatni i jedyny raz mialam okazje pisac o P. Kasi Turczynskiej w listopadzie 2009, kiedy zastanawialam sie nad zabiegiem. Wtedy bardzo mocno wierzylam ze wpisy pochodza wylacznie od Pan ,ktore takie zabiegi wykonywaly u P. Kasi. Dla zainteresowanych napisze tylko ze przed swoim tym zabiegiem w moim listopadowym "wywodzie" bronilam uslugi tej Pani . Uwaazam bowiem ze opinie typu "slyszalam od kolezanki ze jest do niczego" nie sa wiarygodne. Kazdy lekarz moze wykonywania tansze zabiegi i nie muszą one od razu byc zle lub krytykowane za wszelka cene- a my -kobiety mozemy poprostu skorzystac na tym. Nadal tak uwazam a jednak... Zdecydowalam sie na zabieg i polecialam do Polski. Cena zachęcala wiec "zafundowalam" sobie dwie okolice brzuch i boczki liczylam na plaski brzuch i odzyskanie talii. Odessano mi 1.55 l tluszczu co mnie zaskoczylo bardzo bo jednak liczylam na wiecej. Przyznaje jednak ze zabieg straszliwie mnie bolal i moze tez to byl dyskomfort dla lekarza bo jednak ciagle musialaysmy zabieg przerywac z bolu plakalam. Asystentka P. jola dzielnie mi pomagala sciskalam ja mocno za reke ale bol byl przerazajacy. P. Kasia poinstruowala mnie po zabiegu o wszystkim co i jak robic, ja chociaz wiedzialam ze na efekty trzeba poczekac to w zasadzie po 21 dniach spanikowalam ogladajac efekty pracy i nawiazalam kontakt z P. Kasia w tej sprawie. Niestety nie mialam tyle szczescia by od razu miec zasugerowane poprawki. a raczej zostal ten kontakt zerwany zupelnie przez P. Kasie ze mna po tym jak dosc stanowczo poproilam o ewentualne poprawki. Wyslalam mailem zdjecia wskazujac miejsce po kaniulach gdzie nadal sa 'schaby" tluszczu lecz dosc stanowczo zostalam potraktowana przez P. Kasie ze mam na efekty poczekac nawet 6 miesiecy. Jest czerwiec minely 1 lub 2 lipca bedzie 5 miesiac ale pomimo wysilku walkowania efekt zauwazony po 21 dniach jest niezmienny poprostu zostaly tam zwaly tluszczu, podobnie jest z brzucham. Powiem wiecej... czuje duzy niedosyt zarowno w relacjach pozabiegowych z P. Kasia ktore byly naprawde fajne do chwili moich watpliwosci co do efektow i chociaz wczesniej byly jak wspomnialam fajne i bardzo zaimponowala troską podczas zabiegu oraz kolejnego dnia (kolejnego dnia rano P. Kasia zadzwonila z pytaniem jak sie czuje.) to W chwili moich watpliwosci co do efektow relacje te natychmiast zostaly przez P. Kasie ostudzone juz nie byly takie jak opisywane na tym forum przez niektorych. wrecz przeciwnie nie byly mile. P. Kasia przestala w ogole odpowiadac na kontakt ze mna.J Teraz jest juz za chwilke zaczyna sie 5 miesiac a ja mam nadal naokolo okragla oponke tluszczu w miejscah wprowadzenia kaniul. Zamierzam jednak poprawiac te okolice i potwierdzic ostatecznie podejscie do pacjentek jakie e ma P. Kasia na tym forum. Poniewaz jednak planowalam wykupic u P. Kasi kolejna okolice tzw talie,to by nikt mi nie zarzucil ze naciagam niepotrzebnie P. Doktor poprosze przy okazji poprawila mi wszystkie poprzednie okolice bo naprawde nie jest to zadowalajacy efekt. Takie połączenie uwazam dla obu stron za uczciwe..( O ile uda mi sie z nia w ogole skontaktowac ) Wtedy tez zamierzam podzielić sie z Wami drogie kolezanki uczciwie zdajac relachje z przebiegu wspolpracy z P. Kasia Turczynska . wtedy tez zamiast BJ zdecyduje sie na Smart-Lipo poniewaz nie jestem zupelnie przekonana co do skutecznosci BJ ktore bylo dla mnie dodatkowo bardzo bolesne. Obiecuje wtedy tez pelna i wyczerpujaca informacje. Jestem przekonana ze juz niedlugo bede mogla potwierdzic uczciwosc tych wszystkich wspanialych wpisow moich poprzedniczek...bo w koncu kazdy moze miec w swojej pracy gorszy dzien. pozdrawiam Maga PS. Drogie kolezanki zastanawiam sie czy wiecie ze proste jest dla informatyka sprawdzic ktore z nas wpisuja ciagle te super pochwalne wpisy z tego samego komputera. Moze ktos kiedys zechce to w koncu sprawdzic by okreslic wiarygodnosc wpisow na tym forum . Wtedy okaze sie ile wpisow jest z Slulęcina a ile z innych Klinik wiec poprostu wpisujmy tu prawdziowe swoje historie poparte faktami a nie oskarzajmy sie o spisek wzajemnie . Bo klamstwo ma "krotkie nogi" Badzmy sobie pomocni i wpywajmy na lepsza prace lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do guszka A czy mialas nierownosci jak stanelas przed lustrem ? bo gdyby chodzilo tylko wtedy gdy siadam po turecku to pol biedy, ale ja mam nierownosci ktore widac przez ubranie ( zrobilam probe i zdjelam ubranko uciskowe i sa normalnie 3 fale na udach wew ) A wiadomosc z ostatniej chwili to ta, ze zauwazylam piekny zarys po kaniuli pod posladkiem w ksztalcie litery U i dwa wklesniecia... czego nie ma na drugiej nodze. zaczynam sie bac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Oj Roza Roza... Czy ty umiesz czytac ze zrozumieniem ? Po pierwsze: OK TO WYGLADA JEDNO MOJE UDO ZEWNETRZNE ! bo nie ma na nim takich samych nierownosci i wlkesniec jak na drugim zewnetrzym udzie Po drugie: Przyznaje, ze falszywy alarm, bo nie wiem, moze tak ma byc ? DLATEGO PYTAM, ale dlaczego jest tylko po jednej stronie ? Po trzecie: Tak to byl BODY JETT, wykonalam u dr Witwickiego, mam wysokie IQ wiec prosze cie nie badz smieszna Po czwarte: Tak, przymierzylam spodnie- legginsy ktore przylegaja do skory na podobnie na zasadzie jak ubranko uciskowe jednak nie sa az tak obcisle - DLATEGO BYLO WIDAC NIEROWNOSCI - A tak na marginesie, nie bylam osoba gruba, chodzilo o wymodelowanie sylwetki a nie np usuniecie 2 l tluszczu z brzucha... wiec to ze nosze moje spodnie po zabiegu, to co w tym dziwnego... Nie analizuj bo cos chyba ci to nie za dobrze idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×