Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Gruby Dyzio
do tej co dr Witwicki odessał kilka litrów tłuszczu po co piszesz takie pierdoły, żeby nabić kasę Elite czy doktorowi? tak cienko klinika przędzie, że musi ostatni wpis recepcjonistka musi kliknąć przed weekendem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dyzia
Dyzio, o co ci chodzi? laska nic nie pisala o żadnym elite, na mozg ci padlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu2kaliptus
znowu robi sie goraco pojedyneki kinik:) wyluzujcie dziewczyny:) jestem juz połtora miesiac po bj, jestem po 5 zabiegach endermologi na poczatku bolało jak cholera. Zaciskłam zeby i starałam sie byc twarda bo wiem, ze warto. Troche mam nierownosci ale mam nadzieje, ze dzieki masazą wszytsko sie wyrówna. Po bj dodatkowo zmieniłam sposob żywienia i biegam trzy razy w tygodniu. Po takim postepowaniu to juz napewno bedzie super efekt. Tyle wyzeczen, ze poprostu sie moze byc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SHENANDOUGH !!!!!!! Mam ten sam problem co Ty.jestem miesiąc po zabiegu.Błagam napisz co dalej z Twoim brzuchem???? Mój lekarz mnie przekonuje,że to się wchłonie,ale ja sama nie jestem tego taka pewna. Może któraś z Was też miała stwardnienia na brzuchu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy na www.feelbeauty.eu ,gdzie znajdziecie wszystko co dotyczy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eu2kaliptus a czy pomimo tych nierówności jesteś zadowolona z zabiegu? Czy brzuch jest naprawdę mniejszy? Czy warto robić ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiaaa44
ymmm, ja tez robilam zabieg u witwickiego, nie zauwazylam nieprawidlowosci zadnych. a tu jakas nagonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlE IlE
Ta ta ... Wiemy, kto to pisze ... Dzięki za tanią reklamę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do Bellaiizunia Dawno tu mnie nie było, widzę, że nadal są nagonki na osoby, które kogoś polecają, ale swoim zwyczajem mam ich gdzieś. Jeśli jesteś z Warszawy, to wiele osób chwali sobie lekarza z Otwocka, ostatnio jak byłam na endermolgii, to tam akurat przychodziły Kobitki od niego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eu2kaliptus
nie żałuje zabiegu jestem zadowolona bo brzuch wyraznie sie zmiejszył teraz pozostała juz tylko moja praca. Cały czas jeszcze chodze w body uciskowym wtedy jeszcze lepiej wygladam a przy okazji jest mi cieplej:) ps. jak tez robiłam w Kriocentrum i moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obdzwoniłam i chyba przejżałam wszytskie strony klinik. Interesuje mnie powiekszanie piersi tłuszczem na stronie kriocentrum wyczytałm. BEAULI - Powiększanie piersi poprzez przeszczep komórek tłuszczowych. Najlepsze efekty uzyskuje się Po wszczepieniu 150 -220 ml pobranego materiału. Przy takiej ilości trwale pozostaje ok. 70-80ml. Dlatego tez najlepsze efekty uzyskuje się przy 2-3 krotnym zabiegu, gdyż średnio powiększamy wtedy piersi o około 150-200ml. Koszt zabiegu: koszt liposukcji WAL z danej okolicy + przeszczep tkanki 2 500,00zł Dzwoniłam do nich i wszysto jest ok. pierwsze wraznie na plus. Wypowiadacie sie pozytywnie na temat tej kliniki jezeli chodzi o sama liposukcje a czy ktos robił tam powiekszanie piersi tluszczem?? czekam na opinie:) kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenKopyt
Skopiuję z innego topiku, ale tez na ten temat, bo nie chce mi sie drugi raz pisac. Podkresle tylko to, ze nie jest to bułka z masłem, ale widac róznice w wygladzie. Nie mogę spac, sporzytkuje to opisujac swój zabieg. Body Jet łączony z laserem Smart Lipo, żeby obciągnąc skórę na brzuchu. Wyniki, zdjęcia wysłane. Zaakceptowane przez panią doktor. Zaliczka wpłacona. Dwa dni przed zabiegiem złapałam angine. Goraczka 40 stopni, ból gardła jak nigdy w zyciu, cóz, mysle zaliczka przepadnie. zadzwoniłam, problemu nie było, albo zwrot zaliczki albo inny termin. To drugie oczywiscie. Wyzdrowiałam, pojechałam dzień przed zabiegiem. Dojechałam późno w nocy, hotel zarezerwowany, kolacji nie było. Rano wsciekle głodna zjadłam śniadanko i cóz, trzeba sie zbierac. Zaczęło sie od wypełniania fory papierów. Później zabieg. Nie było to przyjemne, znieczulenie bolało, wiedziałam na co sie piszę, byłam uprzedzona, nawet podpisałam, ze wiem. Alternatywa - w uspieniu ogólnym, ale nie w tym gabinecie, nie robią, bo podobno potęguje wystąpienie zatoru. Nie znam sie. Brzuch i boki trwały całośc 3,5 godziny. Na poczatku wydawało mi sie, ze czas tak wolno leci, a po znieczuleniu juz z górki. Wstałam, zakreciło mi sie w głowie, poleżałam jeszcze trochę i do hotelu. Nie bolało, zaczęło na następny dzień. Jechałam do domu, mam niedaleko ale musiałam sie zatrzymac, zeby wziac przepisane przeciwbólowe. Wziełam jedną i było lepiej. Póxniej nie brałam, nie było koniecznosci. Ubranko noszę, masuje sie wałkiem i wczoraj kolega z pracy zapytał co zrobiłam ze tak szybko schudłam. Odpowiedziałam sprot, stary, sport czyni cuda. Trzeba cwiczyc. Ubrania na mnie wiszą, ale ja nie czuję sie jakos szczuplejsza, moze przez to, że mam brzuch cały twardy, szczególnie na górze i koło pępka, boki sa takie bardziej elastyczne, ale czuję na nich opóchliznę. Na brzuchu nie mam opóchlizny, tylko jest twardy. Nałozyłam spodnie, które nosiłam przed przytyciem, dawno w nie nie wchodziłam. To chyba jest lepiej.Ale nie jest to taki cud, ze wchodzisz na 3,5 godziny i wychodzisz szczupła. Mniej tłuszczu, duzo mniej, ale ciało trzeba dopracowac masazami. Nie polecam, jezeli na następny dzień musisz iśc do roboty. Następny dzien musisz miec wolny, zeby poprostu odsapnąc. Co jeszcze, to pojawia sie we mnie uzaleznienie. Teraz po zabiegu, tułów szczupły, ale twardy i bolesny, a nogi wyglądaja gorzej niz wcześniej, wydaja mi sie poprostu grube. Moze lepiej nie zaczynac z tymi ssaniami, bo jeszcze tylko mi mózg zostanie bez odessania. Pozdrawiam i zegnam. U mnie jest w porzadku, więcej tu nie przyjdę, chyba ze zwariuje i pójdę na nogi, to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy do współpracy z Portalem FeelBeauty.eu. Zostań naszym Expertem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na wspolpraca@feelbeauty.eu Dziedziny wiedzy: WSZYSTKIE Z WIDOCZNYCH KATEGORII NA PORTALU feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł H
Już dwukrotnie skorzystałem z zabiegu usunięcia niepotrzebnej tkanki tuszczowej. Jestem bardzo zadowolony, gdyż jak wiadomo tłuszcz z brzucha podczas odchudzania spala się na samym końcu. Zabieg ten mocno mobilizuje do podtrzymywania diety , a co za tym idzie poprawienia sylwetki. Polecam Kriocentrum w Otwocku k/Warszawy, gdyż tam pozbyłem się tego z czym walczyłem tyle lat. Zabieg jest wykonywany wysoce profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulki34
jezeli chodzi o zabieg powieksznia piersi tłuszczem to jestem bardzo ciekawa jak to wyglada w Sulecinie jakie koszta no i efekt robił ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr_ek
w końcu jakis facet na forum:) pawel H, ktory lekarz robił Ci zabieg? jak sie czułes po zabiegu? ja w przyszłym tygodniu bede sie odsysał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Drogie Panie i Panowie BJ to już przeżytek, moda mija, po nieudanych przypadkach i jak juz oficjalnie przyznaje kazdy ( ze woda utrudnia rozpoznanie tluszczu ) ten zabieg odchodzi do lamusa. Na szczescie pojawily sie nowe techniki :) a ceny za BJ spadaja Pozdrawiam wszystkich I zycze rozsadnych decyzji -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
SZ0BERA Możesz coś więcej na temat, jestem bardzo zaniepokojona tym co napisałaś. Mam za sobą 2 przeszczepy. Gdzie można obiektywny artykuł znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda273
Robilam body jet Jestem tez po dwoch zabiegach przeszczepu tluszczu do piersi i jest super Ja jestem zadowolaona :piersi wypelnione i wieksze a tluszczyku z ud i brzucha ubylo a z perspektywy czasu wiem ze jak kika kilo tyje to przybywa mi wlasnie w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana K.
Do Szobera, stale opluwasz a to metodę a to lekarza ... Przeglądnęłam twoje wpisy i mam nieodparte wrażenie, że nie robisz tego bezinteresownie. Słyszałam, że są firmy które specjalizują się w mieszaniu na forach. To twoj przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda273 napisz prosze jak sie czułaś po zabieg jak to wszystko wygladało no i oczywscie gdzie robiłaś ja sie bardzo powaznie przymiezam do powiekszenia piersi właśnie tłuszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda273
do cradle: podaj adres mail to ci napisze bo nie chce byc posadzona o reklame gabinetow czy lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce podawac swojego maila na forum bo mam z imieniem i nazwiskiem. Nie masz sie czym przejmowac napisz poprostu na forum gdzie robiłaś bo po to forum jest aby dzielic sie z pozytywnymi i negatywnymi odczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda273
robiłam w Otwocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to super bo ja tez w kriocentrum bede robic jestm juz po konsultacji. Bardzo bolało Cie po zabiegu, jak znieczulenie, no i najwazniejsze o ile Ci sie powiekszyły piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynasz
Witam, Przeczytałam wszystkie 69 stron, bo jestem zainteresowana pozbyciem się nadmiaru z ud, z którym walczę od lat. Muszę powiedzieć, że znalazłam tu wiele ciekawych informacji,za co Wam bardzo dziękuje. Niestety widać, że jest tu wiele obecnych naganiaczy, reklam i antyreklam (powtarzające się śmieszne hasła typu „bj na prezydenta itp). Przesiewając te wszystkie informacje i tak można wyciągnąć wiele wartościowych wniosków. Jak w każdej metodzie są zadowoleni i niezadowoleni, są lekarze doświadczeni i mniej doświadczeni, starający się i rutyniarze, dni dobre i złe. Zatem prawdą jest, że wiele zależy od naszego szczęścia. Przyznam się, że na początku idea działania bj bardzo mi się spodobała, ze względu na mniejszą inwazyjność, ale po przeczytaniu całego forum, Waszych doświadczeń i obejrzeniu kilku zdjęć, musze stwierdzić, że jednak ryzyko nierówności jest przy tej metodzie dość duże, a ja właśnie się tego obawiam, bo nie chciałabym żeby po było gorzej niż przed. Dlatego zabieram się do analizowania innych metod, a Wam wszystkim życzę dużo szczęścia, a w szczególności tym, które czekają na poprawki (trzymam kciuki). Być może czasem tu zajrzę, bo ciekawi mnie jak się zakończą historie dziewczyn z falami i nierównościami, być może ukażą się jeszcze jakieś cenne wskazówki. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do Justynasz Polecam Ci slimlipo, jestem po poprawce po body jettcie. Strasznie zaluje, ze zdecydowalam sie na body jett, a moglam chwilke jeszcze poczekac bo to urzadzenie jest dopiero od paru miesiecy. Roznica niesamowita, nie mam wylewów, i opuchlizny takiej jak po poprzedniej liposukcji, do tego urzadzenie jest bardzo precyzyjne ( bo nie ma nadmiaru wody wstrzykiwanej pod skore, kaniula wibruje dodatkowo co pomaga chirurgowi zebrac tluszcz lepiej ) Nie kazda klinika teraz bedzie to miec, bo to nowosc a ci co sie opkupili w dziadowski body jett teraz musza splacac urzadzenia . Skora jest jedrniejsza ( dlugosc fali idealnie dopasowane aby pobudzić włókna kloagenowe i dodatkowo usuwa taka ilosc tluszczu jaka chcesz ( nie jak w przypadku smartlipo, ze nadawalo sie tylko na miejsca typu podbródek ). czy beda nierownosci to zalezy od chirurga ale jestem po 2 dniu i czuje sie 100 razy lepiej ! FANTASTYCZNA SPRAWA... Kto mnie zna wie, ze jestem tutaj osoba prawdziwa, i nie robie zadnej reklamy... Jakie bede miala efekty koncowe dam zanac na pewno , ale jak na razie super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szobery Swietna sprawa...tylko czy da sie potem tym tluszczem powiekszyc piersi ? Wiesz cos na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×