Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość iwlam
do Flucha Nie rozumiem, skoro mialas takie super efekty to po co robilas body jet na uda skoro lipolaser jest o wiele tanszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Do Iwlam: No u mnie we wtorek będą dwa tygodnie od zabiegu i nadal mam opuchliznę, nie dużą bo siniak mam tylko z jednej strony ( ale to u każdego inaczej może być zależy od skóry) czuć pod palcami stwardniałą skórę na obu bokach jeszcze ale widzę już poprawę,bo codzień smaruje się kremem z arniki na obrzęki. Noszę spodnie o rozmiar większe bo przez gorset nie mogę luźno nosić normalnych spodni, ale w pracy nie przeszkadzało mi to. Już od paru dni nawet nie ciągną mnie boczki( tak jak pisałam wcześniej) więc praktycznie już nie odczuwam żadnego dyskomfortu po zabiegowego. Jak dla mnie bomba!!! Skończyłam zastrzyki więc tez mam za sobą ten stres(bo robi się je w przypadku brania proszków antykoncepcyjnych) Osobiście polecam zabieg i zamierzam zrobic go jeszcze raz tym razem na uda pewnie pod koniec stycznia lub lutego. Nie rozumiem po co robic lipolizy i płacić po 2 tysiące skoro trzeba je powtarzać, dziweczyny na forum same piszą ze dwa lub trzy razy robią jeden obszar, to przecież cena ta sama wychodzi co body-jet i co najgorsze pare razy musisz przechodzić to samo,ból po zabiegu i opuchlizny i wizyty.... ja wole raz a dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Mam tylko pytanie do kogoś kto robił body-jeta tak jak ja na bokach. Czy też mieliście taką sytuację, że pojawiła się opuchlizna na stopach? Tylko stopy no i trochę kostki. Bo nie wiem czy to mój tryb życia, bo ostatnio mam bardzo dużo ruchu i może po prostu mi opuchły przez to, ale chciałabym by ktoś się wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SVS
Ja robilam bryczesy i kolana, wprawdzie nie body jetem a smart lipo ale wyobraz sobie ze mi sie zebrala krew pod stopa! byla przerazona, pobieglam od razu do masazysty ktory robil mi drenaze, ok nazal mi duzo chodzic....sama nie wiem cz yma pojecie czy nie ale od dzisiaj wszedzie chodze na piechote. Przerazilam sie ta krwia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flucha
chcialam porownac na sobie oba zabiegi bo dziewczyny zachwalaja ze po body jet mniej siniakow i opuchlizny. Ale to nieprawda, mnie body jet bardziej bolal a opochlizne mam tak samo dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny! Ja bardzo chce boczki na udach zlikwidowac, tj. te bulki okropne. Ogladalam filmiki i sie przestraszylam, brrrrr, ale bardzo chce. Co slyszalyscie o doktorze Broma? A jesli pozniej zacznie si tyc np. w posladkach, skoro juz boczki odessiemy? Dajcie jakis sygnal, bo juz sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klavia
O dr. Broma slyszalam dobre opinie ale niestety tylko w kwestii powiekszania biustu :-( Jesli chodzi o inne zabiegi to niestety nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też też
Po Body Jet na kolana miałam spóchnięte stopy, przestraszyłam się, zadzwoniłam do doktor i powiedziała mi, żebym mniej intensywnie żyła i nogi trzymała do góry, lepiej chodzić niż jeździć samochodem i robić drenaże. Poszłam do masażysty, powiedział mi to samo. Na jednej stopie miałam też siniola, ale przeszło wszystko jak poddałam sie masażom drenującym. Nie ma się czym przejmować. A kolana bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Oki bardzo dziękuję za odpowiedzi :) na szczęście już nie mam spuchniętych stóp, smarowałam żelami i pomogło. Ale teraz wyczuwam jedną grudkę pod skórą na boczku jednym. Mam nadzieje że ją rozmasuję, bo codziennie używam masażera takiego jak na cellulit. Troszkę boli ale to chyba jedyny sposób żeby rozbić tą grudkę. Na razie minęły dwa tygodnie od zabiegu. Powinnam zacząć jakieś drenaże ale za miesiąc chcę zrobić jeszcze uda wew. więc nie zdążyłabym zrobić serii masaży a tak taniej wychodzi jak pakiet się wykupi. Więc będę sobie radziła w domku a po drugim zabiegu odczekam troszkę i zapisze się na jakieś ultradźwięki czy drenaże. Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez też
Miałam nad jednymkolanem małe zgrubienie, doktor poradziła mi masaż wałkiem do ciasta. Pomogło. Spróbój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam i nie polecam, tłuszcz maiałam odsysany z talii i brzucha, talia idealinie, ale brzuch nierówno:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśłi chodzi o ból to jest do zniesienia.....ja zabieg miałam w piatek a w poniedziałek 8 godzin w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla_zolza
alicjade - co to znaczy nierówno? masz zgrubienia czy masz np z jednej strony odessane więcej, a z drugiej mniej? zgrubienia i takie górki i dołki chyba można jakoś rozmasować, robisz masaże? fajnie by było gdybyś napisała gdzie robiłaś ten zabieg, tak ku przestrodze dla innych. w razie czego chyba możesz zażądać zresztą poprawki. ja za trzy tygodnie robię brzuch i plecy, być może skuszę się też na boczki, troche się boję takich akcji ze zgrubieniami etc. czy ktoś w ogóle robił plecy? ja mam strasznie dużo tłuszczu w okolicach stanika, jestem ciekawa ile cm może tam zniknąć ;) i jeszcze jedno pytanie do tych co robili brzuch, po jakim czasie zniknęły wam siniaki? i po jakim czasie znikają te wstrętne czerwone ślady po miejscach w których był robiony zabieg? dokładnie po 2 miesiącach od zabiegu wyjeżdżam na wakacje i jestem ciekawa czy będą jeszcze jakieś ślady że była jakaś większa ingerencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliabalia
Ja robilam plecy i boczki. Zgrubienia i nierownosci prawie zawsze sa, najwiecej jest ich podobno jak sie robi brzuch. To zupelnie normalne, uklad limfatyczny zostal zaburzony, wydarto tluszcz ktory sie tam gromadzil latami. Drenaze sa niestety konieczne zeby limfa zaczela znowu normalnie funkcjonowac. Ci ktorzy ich nie robia obciazaja srasznie organizm, bez pomocy drenazy limfa nie wypracuje tego sama. jesli ktos ma mniejszy bol powinien isc na endermologie, ja widzialam doslownie efekty po kazdym zabiegu. Wiec nie ma sie co zastanawiac albo oszczedzac, pomozcie wlasnemu organizmowi po takiej irgerencji szybciej do siebie dojsc. Zgrubiena na poczkach mialam jakies 1,5 miesiaca, teraz jest idealnie gladko. Dziurki juz sa praktycznie prawie niewidoczne. Siniaki utrzymywaly sie jakis tydzien ale u mojej kolezanki ktora robila uda utrzymywaly sie ponad miesiac, wszystko zalezy od tego jaka sie ma skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
U mnie po dwóch tygodniach po zabiegu na boczkach nie było już siniaków. teraz mam tylko maleńkie ślady po nacięciach ale dopiero trzy tygodnie minęły więc myślę że niedługo nie pozostanie po nich ślad. Nadal mam jedno zgrubienie, które namiętnie masuję masażerem, ale chyba przed zabiegiem na uda zapisze się jeszcze na kilka drenaży żeby te boczki doszły do lepszej formy. Ale wydaje mi się że odessane mam równo bo różnicy jakiejś nie widzę. A po 800ml z każdego boku poszło, więc jeśli by źle zrobili to coś bym zauważyła. Mam tylko jeszcze z jednej strony trochę opuchlizny bo czuję że skóra jest twardsza ale też tam bardziej masuję i z dnia na dzień wydaje sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla_zolza
kaliabalia - dzieki za odpowiedź! drenaże planuje, endermologie i może jak się wygoję to jakiegoś focusa albo zaffiro żeby ładnie ściągnąć skórę. powiedz, czy po swoim zabiegu na plecach miałaś mocno poluźnioną skórę? w ogóle byłabym super wdzięczna jakbyś napisała jak to wyglądało z tymi plecami bo strasznie mało jest informacji w necie na temat tego obszaru. Czy np znacząco zmniejszył Ci sie obwód w staniku, czy np poznikały Ci te takie wałki tuż nad talią (jeśli je miałaś)... rany jak ja nie moge sie doczekać :o fajnie że tak szybko schodzą te siniaki. akurat co do koleżanki to słyszałam że z nóg generalnie i opuchlizna i siniaki schodzą najdłużej, najgorzej ponoć z kolanami, ale nie wiem ile jest w tym prawdy. andzia - czyli w sumie zaledwie 3 tygodnie i już niewiele śladów, super! ;) jak wyglądają te zgrubienia w ogóle? czy są jakoś mocno widoczne, czy tylko wyczuwalne pod palcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliabalia
Tak, mialam takie zwaly nad stanikiem, dokladnie tak to wygladalo :-) Po usunieciu jednego zrobiono mi zdjecie zebym mogla sobie zobaczyc roznice - normalnie oktopne to bylo, z jdendej strony byl jeszcze ten walek a z drugiej nie ! Roznica w obwodzie znaczaca chociaz ja nie uwazam ze bylam gruba, wazylam 66 kg przy wzroscie 170. Troche potem ciagnie przez jakis czas przy schylaniu sie i ogolnie przy ruchu wiec jak najszybciej zacznij potem drenaze! Im szybciej zaczniesz tym szybciej schodzi opuchlizna. Moja kolezanka przykladala sobie tez zimne oklady, efekty miala lepsze wiec moze cos w tym jest, opuchlizna schodzila szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejne doświadczenie - BJ
Byłam, zrobiłam i pokonałam znienawidzone brzuszydło. Robiłam Smartlipo, ale efekt był, ale znacznie mniejszy niz po Body Jet. (Chociaż przyznam, że po Smartlipo skóra wydaje się być znacznie młodsza.) Zabieg Body Jet? Prawie jak Smartlipo, niemal bezboleśnie, może tylko kilka ukłuć. Po zabiegu? Lekki dyskomfort związany z noszeniem ubrania uciskowego, ale radziłam sobie nosząc na zmianę pas przepuklinowy i ubranko uciskowe ... i jeszcze te zastrzyki. Cena? Czytałam na forum o cenach i byłam przerażona, więc zadzwoniłam do wszystkich gabinetów ze strony mybodyjet.pl i w sumie wylądowałam w Łodzi u dr Mrozowskiego, zapłaciłam 4500 zł ( nie jestem tłuściochem więc o cenę lepiej spytać w czasie konsultacji.). Podsumowując ciągle jestem w szoku, że mam płaski brzuch. Teraz uda wewnętrzne, ale ten tłuszczyk zostawiam sobie na powiększenie piersi, a zrobię to przed wakacjami więc będę czytać Wasze relacje z powiększania piersi. Od razu pierwsze pytanie: jak długo ten tłuszcz utrzymuje się w piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, trochę sie naczytałam i zrobiłam sobie termin u Olsztynie . Co wy na to, może ktoś już tam robił body jet? Prosze o pomoc na maila maxxximaa@wp.pl Jestem już po jeden operacji korekcji nosa i jestem strasznie zadowolona, ale niestety w Bydgoszcze nie robią body jet :( Termin mam w piątek wiec dam znać co doktor mi naopowiadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giblatar
forum pokazała mi moja dziewczyna jak już byłem po zabiegu , teraz namawia dziewczynę bo naprawdę warto , mam nadzieje ze nie jestem jedynym facetem który się poddał zabiegowi, robiłem brzuch i boki , efekt super , bardzo polecam , nie tylko kobietom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejuka
Maestria kraków - robiłam tam liposukcje, niestety nie do końca jestem zadowolona. Po pierwsze nie odpisuja na maile( przynajmniej mi, a wiem że mail dotarł, bo dzwoniłam zapytać) W mailu pytałam o dodtakowe koszty, o których nie zostałam poinfomowana,a okazało się, że są! ( np. ubranko nie jest wliczone w cene i cena wzrasta o pare set zł :-() Efekt, też nie wpełni zadowalający : po pierwsze nie symetrycznie odessany tłuszcz, mam mnóstwo bardzo twardych guzów pod skórą, sama nie wiem co z tym dalej robić? Może ktoś mi cos na to poradzi? Masaże, czy jakieś zabiegi? Pozdrwiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teź mam ten problem, tłuszcz nie został odessany symetycznie, jeśli chodzi o guzy, to zależy ile czasu upłynęło od zabiegu, u mnie po ok 4 miesiącach guzy zniknęły, choć nie wszystkie, przy czym robiłam w innej klinice w Warszawie, dlatego uważam, że to nie wybór kliniki, lecz zabieg nie jest do końca profesjonalny................dlatego jeszcze raz odradzam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp dla ":zla_zolza " nie miałam żadnych siniaków, jeśli chodzi o nierówności, to są guzki pod skórą, widnoczne np, jak podniesiesz ręce do góry i skóra się " naciąga". i porócz tego w jednym miejscu odessano więcej tłuszczu, w innym mniej, co jest widoczne gołym okiem, być może zależy to od szybkości przeprowadzania zabiegu, gdyż już zchodząc z łóżka operacyjnego jesteś cała napuchnięta, być może chirurg odsysając tłuszcz w końcowej fazie robił to intyicyjnie, na koniec coś optymistycznego, zabieg jest bezbolesyny, na drugi dzień można już chodzić, nie miała żadnych siniaków itp, rany są praktycznie niewidoczne, co do talii, mam zero zastrzeżeń:-) być może jepiej zająć się 1 obszarem na raz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka0073
czy ktoś robil powiększanie tłuszczykiem w Otwocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
Czesc, dziewczyny! W jakim wieku jestescie? Chodzi mi o to, ze ja mam az 56 lat i chce zrobic body-jet bo juz nie mam sily walczyc z metabilizmem moim kulejacym. Co schudne to wraca i tak od 50 lat prawie! Nie jestem monstrualna ale dokola talii i gornych bioder mam w tej chwili zdecydowanie za duzo i w polowie mojej szafy sie nie mieszcze. Chodze na fitness po 10 godzin w tygodniu, 2x/tydz. basen, sauna itd, dlugie spacery tez. Planuje w Weissklinik w Chorzowie - ktos tam robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkaaa04
witam!co do Body-Jet bylam na konsultacjiiii w grudniu , a lutym mam mie zabieg!body jet wraz z powiekszeniem piersi!troszke sie boję!czy jakas z pan miala powieszane piersi ta metoda?jesli tak to proszę o jakies informacje!tzn. czy warto?no i mocno boli???pozdrawiam z gory dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
hej, ja mam 47 i wybieram się w marcu na zabieg, wyszłam z założenia, że kto nie próbuje ten nie ma, raz się żyje. Życzę C powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×