Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość darkana
do czemu czemu: macrolane tez musisz powtorzyc bo sie wchlania...i to czesciej niz dwa razy. wlasciwie to regularnie co 1-2 lata trzeba dopelniac. plus jest taki ze nie ma ryzyka zwapnien jak po przeszczepie tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
A i mogę napisać dla chętnych że w LaPerli ceny sa mniejsze niż w SkinClinic bo po 5000tys za boki, brzuch i uda ale za to do każdego obszaru doliczają koszty 1400anestezjolog,400ubranko i coś jeszcze 500 więc w sumie wychodzi 7300 za jeden obszar. co prawda też dają zniżki ale jakoś nie bardzo zachęcająco przedstawiono mi ofertę. Więc jak już pisałam wcześniej ja decyduje sie na SkinClinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriiia
jestem juz po konsultacji i zdecydowałam sie na zabieg z powiekszaniem piersi. Podano mi stała cene 11900 za przeszczep tłuszczu do piersi. Generalnie to głownie chodzi mi o brzuch tylko jezeli bedzie za mało tłuszczu pobiora jeszcze z jedej okolicy tyle ile bedzie trzeba. A to wszytsko za 11900. Byłam bardzo miło zaskoczona. Mam w planach brzuch no i ew. moje wspaniałe boczki;) Przed swietami bede miała zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriiia
zapomniałam wyjasnic kwestie anestezjologa, jezeli wykonuje sie same odsysanie to zabieg oczywiscie jest bez anestezjologa, przy przeszczepie w piersi lekarz zaproponował mi anestezjolog dla mojego wiekszego komfortu. Nadal bedzie to znieczulenie miejscowe a nie ogolne i bede miala kontakt z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halema
ja jestem już po przeszczepie tłuszczu w piersi około 2 tygodni zabieg nie bolał , po zabiegu piesi obrzęknięte,ale niebolesne , stwardnień ani zwłóknień nie ma ,zapłaciłam 11.900.myślę ze powiększenie biustu ta metodą to najbardziej bezpieczna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa śliwka
wiktoria, halema gdzie robiłyscie zabieg???jestescie zadowolone z efektu?Ja jestem juz po konsultacji ale jeszcze sie zastanawiam gdzie zrobic. Dopłacałyscie cos za anestezjologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* do truskawka prosto z krzaczka dziekuje za informacje ja niestety mam okropne zgrubienia :( chcialabym sie zachwycac tak jak niektore z Was ale niestety po miesiacu wybrzuszenia nadal nie zniknely 14 grudnia jade na konsultacje boje sie strasznie czy ktoras z Was miala takie przeboje po body jet na brzuchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jeszcze przed efekt po zabiegu odsysania widać od razu, wprawdzie pierwsze dni to zasinienia i trochę opuchlizny co do anestezjologa to ja miałam body jet z przeszczepem tłluszczu do piersi i naprawdę gorąco polecam tą wersje zwłaszcza ze jestem trochę strachliwa co do powtórnego zabiegu to nie wiem o czym piszesz "czemu czemu" bo mnie lekarz o tym powiedział, że może być taka konieczność i że wszystko zależy od tego ile tłuszczku sie zachowa.mam nadzieje ze sporo zostanie ale gdyby było inaczej to mam z czego jeszcze sie odchudzić i pewnie jak trzeba będzie to zabieg powtórzę. szkoda mi ciebie shenandoug ale pewnie te zgrubienia mina trzba czasu u mnie moze ten brzuch tez nie jest idealny ale czekam i zgodnie z zaleceniami robię ultradźwieki a po świętach zacznę endermologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
Do shenandough Mozesz mi chodziaz powiedziec gdzie robiłas zabieg ? W jakiej klinice i w jakim miescie ? Bardzo to jest dla mnie wazne, bo jestem naprawde w kropce i nie wiem jaka klinike wybrac, zwlaszcza ze ceny sie sporo roznia nawet w samej Warszawie, i nie chodzi tutaj bynajmniej o ilosc tluszczu bo zostalam w dwoch roznych miejsca wyceniona z roznica 4 tys zl .. Chcialabym sie kierowac przede wszystkim kompetencjami chirurga, jednak ciezko to sprawdzic, bo kazdy niby wydaje sie super... a potem w praktyce moze okazac sie roznie... Dzwonilam do Sankowskiego w wawie jednak oni nie maja jeszcze tego urzadzenia, bo dopiero przyjdzie do nich w lutym.. Nie wiem czy czekac, czy gdzie indziej... Dlatego powiedz mi prosze w jakim gabinecie zrobilas shenandough ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halema
ja robiłam w wawie na Ursynowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Waw
do Iwlam: polecam Skin Clinic WAW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Waw
zaczelam ostatnio zabiegi endermologiczne w Skin Clinic WAW i powiem Wam ze to super sprawa, w sensie relaxujaca, no i mam nadzieje,ze moj brzuszek bedzie jeszcze fajniejszy, na razie ponad miesiac po body jet brzuszek jest duzo mniejszy,ogolnie nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriiia
ja wybrałam Kriocentrum, pierwsze wrażenie super. Za anestezjologa bede musiała doplacic 500zł. Wiśniewska zazdoszcze Ci, ze masz juz wszytsko za soba ja sie trosze stresuje a zabieg juz niedługo. Napisz mi jak teraz sie czujesz jestes bardzo obolała jak Twoje piersi z tego co piszesz to efekt super. Miseczka E - ach tylko pozazdroscic.Po zabiegu trzeba chodzic w jakims specjalnym staniku? Ja bym chciała odrazu eksponowac nowe kształty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 24h po zabiegu na brzuch, górny i dolny. Czuje sie dobrze, chociaz jest obrzęk i troszkę pobolewa ale tylko w górnej części przy łukasz żebrowych. Sam zabieg nie jest bolesny, coś jak wizyta u stomatologa.. ( w zaleznosci kto jak do tego podchodzi, ja jestem straszna panikarą, jeżeli chodzi o odczuwanie bólu) Nieprzyjemne jest troszkę wrażenie podczas zabiegu, ale do zniesienia..i Fakt że długo trwa, u mnie ciut ponad 2 h... Kilka miesiecy nie mogłam sie zdecydować na klinikę, bylam w warszawie w poznaniu w łodzi a w koncu zdecydowalam sie na Olsztyn.. Zadecydował fakt iz: cenowo Olsztyn wygrał (W wawie za brzuch chcieli 12tys a w Olsztynie zapłacilam 5tys. - jest różnica) oraz fakt iz jako pierwsza w Polsce klinika zaczęla robic te zabiegi.. Decyzji nie zaluje, opieka przednia i bardzo tolerancyjna i dodatkowo mam z lekarzem kontakt caly czas, w razie pytan.. Jezlie chodzi o efekt to jw jest jeszcze obrzęk więc średnio go widać i sączący płyn też nie jest niczym przyjemnym.. Ale jestem dobrej myśli.. Napisze za tydzień jak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
Ja tez jestem drugi dzien po, robilam kolana. Odeszlo mi z kolan 500 ml, obrzek jest lekki i pare malutkich siniaczkow. Poltora miesiaca temu robillam smart lipo na brzuch i boczki, teraz wyprobowalam body jet, oba zabiegi uwazam ze sa super jednakze ja jestem chyba jednak zwolenniczka smart lipo. Ale to z pewnoscia indywidualna sprawa. Acha, zapomnialabym - cieklo ze mnie tylko zaraz po zabiegu, jakies pare godzin tek ze zmienilam tylko raz opatrunek, drugi juz byl prawie suchy a dzisiaj czyli drugiego dnia juz zupelnie nic nie cieknie, ani kropelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylkaa
do halema zabieg robiłaś na ursynowie tzn w Klinice Elite? W ilu miejscach nacinają do zabiegu, mam na myśli piersi? Masz duże blizny? Czy dużo zmniejszyły ci się od zabiegu? Nadal jesteś zadowolona z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halema
tak robiłam w Elite , naciecia są bardzo małe praktycznie niewidoczne , po jednym nacieciu na dole piersi tzn tak bardziej z boku , biust powięszył mi się o jeden rozmiar , w piątek byłam na konsultacji , lekarz powiedział że ostateczny efekt bedzie widoczny po około miesiącu , jeśli bym chciała jeszcze powiększyć to po 6 miesiącach istnieje możliwość kolejnego zabiegu , ale myślę ze już mi wystarczy ,piersi są pełne i jędrne , wyglądaja bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablonska32
jutro ide na konsultacje do jednego gabinetu , pojutrze do drugiego a w piątek do trzeciego mam zamiar wybrać najlepszą ofertę nie tylko cenową ale zobacze kto najbardziej mnie przekona , dam wam wszystkim znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Jak pisałam tak zrobiłam... we wtorek byłam na Body jet w Skin Clinic. Powiem wam że milo się zdziwiłam bo odczucia były dla mnie takie same jak przy mezoterapii igłowej. Czyli praktycznie żadne. Tak jak poprzedniczki pisały bolało tylko na początku przy znieczulaniu skóry i potem też czasem przy znieczulaniu tkanki podskórnej ale też około 1 raz na pare minut mały dyskomfort. Podczas samego zabiegu nic nie czuje się, bo jest znieczulone, tylko czasem może sie zdarzyć że coś się poczuje ale to nie jest jakis duzy ból. Teraz mam gorsecik bo robiłam boczki więc teraz skóra musi się naciągnąć, ubyło mi ok.800ml z jednej strony. wydaje mi się że jest efekt widoczny ale narazie mam opatrunki więc nie potrafię dokładnie opisać. Ja widzę różnicę. Leciało mi coś dziś w nocy ale tylko z jednej ranki na boku który był robiony jako drugi, więc w klinice nie zdążyło wszystko wypłynąć. Ogólnie bólu nie czuję tylko w tym gorsecie troche niewygodnie :) uniemożliwia sznurowanie butów.Lekarz i pielęgniarka super, zero strachu. Dziś byłam na kontroli i teraz mam w środę przed świętami. W sumie po rabacie zapłaciłam 6.100zł i w tym jest gorset i wizyty kontrolne, opatrunki i plasterki takie które mam zmieniać. Najgorsze tylko że muszę zastrzyki robić sobie bo przy stosowaniu antykoncepcji zmniejsza się poziom czegoś i można mieć niespodziankę...:) tak więc na kilka dni trzeba przyjmować zastrzyki ale w domu można robić, taka malutka igiełka. Ogólnie polecam!!! Odezwe się za pare dni jak zdejmę na stałe te duże opatrunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Jak pisałam tak zrobiłam... we wtorek byłam na Body jet w Skin Clinic. Powiem wam że milo się zdziwiłam bo odczucia były dla mnie takie same jak przy mezoterapii igłowej. Czyli praktycznie żadne. Tak jak poprzedniczki pisały bolało tylko na początku przy znieczulaniu skóry i potem też czasem przy znieczulaniu tkanki podskórnej ale też około 1 raz na pare minut mały dyskomfort. Podczas samego zabiegu nic nie czuje się, bo jest znieczulone, tylko czasem może sie zdarzyć że coś się poczuje ale to nie jest jakis duzy ból. Teraz mam gorsecik bo robiłam boczki więc teraz skóra musi się naciągnąć, ubyło mi ok.800ml z jednej strony. wydaje mi się że jest efekt widoczny ale narazie mam opatrunki więc nie potrafię dokładnie opisać. Ja widzę różnicę. Leciało mi coś dziś w nocy ale tylko z jednej ranki na boku który był robiony jako drugi, więc w klinice nie zdążyło wszystko wypłynąć. Ogólnie bólu nie czuję tylko w tym gorsecie troche niewygodnie :) uniemożliwia sznurowanie butów.Lekarz i pielęgniarka super, zero strachu. Dziś byłam na kontroli i teraz mam w środę przed świętami. W sumie po rabacie zapłaciłam 6.100zł i w tym jest gorset i wizyty kontrolne, opatrunki i plasterki takie które mam zmieniać. Najgorsze tylko że muszę zastrzyki robić sobie bo przy stosowaniu antykoncepcji zmniejsza się poziom czegoś i można mieć niespodziankę...:) tak więc na kilka dni trzeba przyjmować zastrzyki ale w domu można robić, taka malutka igiełka. Ogólnie polecam!!! Odezwe się za pare dni jak zdejmę na stałe te duże opatrunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
ak pisałam tak zrobiłam... we wtorek byłam na Body jet w Skin Clinic. Powiem wam że milo się zdziwiłam bo odczucia były dla mnie takie same jak przy mezoterapii igłowej. Czyli praktycznie żadne. Tak jak poprzedniczki pisały bolało tylko na początku przy znieczulaniu skóry i potem też czasem przy znieczulaniu tkanki podskórnej ale też około 1 raz na pare minut mały dyskomfort. Podczas samego zabiegu nic nie czuje się, bo jest znieczulone, tylko czasem może sie zdarzyć że coś się poczuje ale to nie jest jakis duzy ból. Teraz mam gorsecik bo robiłam boczki więc teraz skóra musi się naciągnąć, ubyło mi ok.800ml z jednej strony. wydaje mi się że jest efekt widoczny ale narazie mam opatrunki więc nie potrafię dokładnie opisać. Ja widzę różnicę. Leciało mi coś dziś w nocy ale tylko z jednej ranki na boku który był robiony jako drugi, więc w klinice nie zdążyło wszystko wypłynąć. Ogólnie bólu nie czuję tylko w tym gorsecie troche niewygodnie :) uniemożliwia sznurowanie butów.Lekarz i pielęgniarka super, zero strachu. Dziś byłam na kontroli i teraz mam w środę przed świętami. W sumie po rabacie zapłaciłam 6.100zł i w tym jest gorset i wizyty kontrolne, opatrunki i plasterki takie które mam zmieniać. Najgorsze tylko że muszę zastrzyki robić sobie bo przy stosowaniu antykoncepcji zmniejsza się poziom czegoś i można mieć niespodziankę...:) tak więc na kilka dni trzeba przyjmować zastrzyki ale w domu można robić, taka malutka igiełka. Ogólnie polecam!!! Odezwe się za pare dni jak zdejmę na stałe te duże opatrunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saklasa
wow 800 ml z samych boczkow to duzo, efekt na pewno bedzie niesamowity! ja tez robilam zastrzyki zaraz po, troche dziwnie na poczatku jak sie robi pierwszy ale rzeczywiscie igielka cieniutka i nic specjalnie nie czuc :-) trzymam kciuki, odezwij sie za jakis czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsenia
Witam wszystkie forumowiczki Jestem osobą szczupłą jednak z "pulchną twarzą", tłuszcz gromadzi mi się w tzw."chomikach", chciałabym wykonać zabieg BodyJet własnie na policzki dolne tak aby wyszczuplić twarz oraz podkreślić kontury dolnej szczęki .... Czy ktoś z Was robił już taki zabieg na podobną okolicę ? Czy jest to skuteczne i nie pozostawia wybrzuszeń na twarzy ? Bardzo proszę o radę .... ! Czy orientujecie się też jak kształtuje się cena za taki mały obszar na twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaoszeszka
z tego co sie orientuje to BodyJet na okolice twarzy sie nie wykonuje. Na twarzy można zrobic SmartLipo z odessaniem czesci tkanki tłuszczoewj. Ja robiłam podbrodek, efekt super zapłaciłam 1800zł. Najgorsza jest ta opaska uciskowa po zabiegu. Wyglada sie w niej co najmniej śmiesznie:) ale pozniej mozn tylko w niej spac wiec luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipolize Laserową już robiłam ale bez odsysania i efekt był niestety marny :( ale może z odsysaniem rzeczywiście efekt będzie satysfakcjonujący.... jednak boje się że mogą przy tym zostać jakieś nierówności... Czy Ty zauważyłaś jakieś grudki albo wgłębienia na twarzy/podbródku? Czy efekt z odsysaniem jest naprawde spektakularny? Czy możesz mi napisać jeszcze gdzie robiłaś ten zabieg ? Dziękuję serdecznie za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Jutro minie tydzień od mojego body-jet na boczkach i powiem że efekty widze i to dość dokładnie. Fakt że jest opuchlizna nadal ale nie aż taka duża. Noszę gorsecik więc niestety mieszcze się jedynie w spodnie o numer większe niż normalnie chodziłam ( dobrze że miałam takie z poprzednich lat ;) ) Troszke ciągną mnie siniaczki bo jest ich sporawo. Ranki to już prawie do historii przeszły...maleńkie nacięcia były i juz się zabliżniły. Teraz dzięki gorsetowi przynajmniej prosto chodzę :) smaruję dwa razy dziennie obrzęki żelem z Arniki i wydaje się że jest coraz lepiej. Polecam w dalszym ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Do xsenia Jezeli chodzi o Lipo laser to niestety tez musze powiedziec, ze efekty sa kiepskie. Znajoma robila rok temu w katowicach wydala 8 tys i schudla 1-2 cm w obwodzie.. Nie jest to duzo, zwlaszcza ze efekt mialbyc taki sam jak po liposukcji. Na szczescie pojawil sie body jet ktory odsysa tluszcz, a nie jak w przypadku lipolasera zostawia go w organizmie. Mysle ze sie w ogole nie oplaca wydawac tych paru tys na lipolaser, co prawa ceny sa o wiele atrakcyjniejsze, ale po tylu negatywnych opiniach na ten temat, raczej jest to wyrzucanie pieniedzy w bloto. Ja zdecydowalam sie na Body jet, w poniedzialek mam konsultacje, chce zrobic brzuch biodra i uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Do andzie 85 Chcialam sie zapytac, jak wielka jest ta opuchlizna, piszesz ze musialas zakladac spodnie o rozmiar wieksze... dobrze wiedziec, bo sie wszystkich takowych pozbylam i zastanawiam sie czy nie bede musiala cos kupic, jezeli mam potem chodzic do pracy .. Ile ona ma sie utrzymywac? Pierwsze efekty maja byc po 4 tyg od zabiegu z tego co wiem... Czy lekarz mowil cos o jakis zabiegach polepszajace efekty ? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flucha
Ja robiłak lipolaser na brzuch i body jet na uda, efekty są identyczne. Lipolaser oczywiście z odsysaniem. Polecam bo efekt jest naprawde świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×