Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość rozalia rozalia
truskaweczko jeśli masz jakieś wątpliwości to najlepiej zapytaj bezpośrednio aby dokumenty Ci okazali albo szukaj dokładniej. A przy okazji skąd znasz te procedury rejestracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurs feelbeauty.eu
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie naczynia tajin
zapraszamy do obejrzenia nowej kolekcji marokanskich naczyn do tagine ... Egzotyczne gotowanie marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuffff
jestem już po zabiegu, robiłam wewnętrzną część ud i bardzo dobrze się czuję. Pierwsze dni po były średnie ale reasumując było warto. Zabieg nie jest taki zły, da się go znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ufff. Napisz prosze gdzie robilas body jet i jaki byl to koszt ? Zamierzasz robic masaze czy nie masz nierownosci ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka reaktywacja hihihihi
Znam procedury gastronomiczne , więc podejrzewam - że te medyczne są bardziej restrykcyjne. I proszę - nie szukaj drugiego dna, bo go nie ma. A jak szukać - dowiedziałam się na forum internetowym. Powiesz mi jak mam sprawdzić, żeby mieć pewność, że robię to prawidłowo? Jak szukać dokładniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uufffff
masaże mam zacząć za tydzień, zaczynam od ręcznych, zabieg robił mi doświadczony chirurg plastyk i płaciłam 5500. Nie podaje nazwisk i miejsca aby nikogo nie denerwować na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
A może któraś z Was zauważyła, że w la perla zalecają masowanie piersi od razu po zabiegu, a w kriocentrum żeby przez miesiąc bardzo na nie uważać. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Faktycznie dziwne... Mi w La Perli powiedzieli, żeby masować je nadając pożądany kształt. I faktycznie udało się, są ładne, jędrne i miękkie. Wyglądają jak naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
dziewczyny, a czy po zabiegu powieksz.piersi efekt bardzo jest widoczny? tzn.czy takie male balony sie robia? Ja troche sie obawiam, aby znajomi nie zauwazyli tak od razu, bo zaraz by byla glupia gadka,ze powiekszalam sobie biust itd. Oczywiscie nie nosilabym glebokich dekoltow na poczatku. Jak na razie wszytskim wmawiam, ze duzo jem bo chce nabrac ciala, aby pozniej mysleli, ze to z przytycia. No i powiedzcie, ile mniej wiecej czeka sie na to unormowanie wielkosci piersi. Z tego co pamietam jedna z Pan pisala, ze najwieksza ilosc wchlania sie ok.2 pierwsze doby, a potem stopniowo do pol roku juz sie normuje. No a pozniej najlepiej drugi raz zrobic bj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
U mnie przez pierwszy miesiąc po zabiegu wielkość piersi wcale się nie zmieniła, dopiero ostatnio troszkę się zmniejszyły, o jakieś 10 proc. Mam nadzieję, że tak zostanie. Efekt wizualnie od razu był b. naturalny, w dotyku tylko były twarde no i dawały uczucie "nawału" pokarmu. Ale to przeszło po delikatnych masażach dosłownie w kilka dni. Nikt z moich znajomych nie zorientował się, że robiłam piersi, oczywiście przy mojej małej ilości tłuszczu nie mogły wyjść duże, ale jestem jeden rozmiar do przodu, a to już coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha200
Popieram Truskawke ze podjeła ważny problem.Pracuje w służbie zdrowia i to racja że tylko miejsca które podała truskawka legalnie wykonują lipoosukcje body jet w Warszawie.Jeśli gabinet bez statutu NZOZ wykonuje to,robi to nielegalnie.To ,moi mili kryminał.Jeśli zabieg się nie uda nie macie praw do odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gochy
nie, truskawka pracuje w jednym z gabinetów w Warszawie. Nie zorientowałaś się jeszcze? Naprowadzić Cię w którym? Przeanalizuj dokładnie jej wpisy, a przekonasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawka pisalas, ze dr Broma robi bj piersi fantastycznie...czy znasz kogos kto robil u niego piersi ? Widzialas efekty ? Moglabys napisac cos wiecej ? Ja wlasnie wybieram sie do niego. Biore tez pod uwage Kriocentrum i Elite. Jeszcze raz prosze te osoby, ktore robily bj u Bromy odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do uuffff Raczej zdenerwujesz nas jesli nie podasz nazwiska i kliniki :) Zawsze znajdzie sie kilka osob, ktore lubia narzekac albo obsesyjnie doszukuja sie reklamy w kazdym poscie. Zaznaczam, ze wlasnie po to jest to forum, jesli piszecie, o samym zabiegu, ze byl przeprowadzony profesjonalnie, ze nie ma nierownosci, ze jestescie zadowolone ale nie chcecie pisac gdzie byl wykonywany zabieg to sorry ale te informacje sa malo przydatne. Uuffff czekamy na info:)) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny napiszcie ile nosiłyście ubranko i kiedy można wrócić na siłownię? Ja już miesiąc po i chcę wrócić do normalnego życia , nogi jeszcze trochę bolą ale gdybym się przemogła to chyba mogłabym ćwiczyć i nie wiem czy jeszcze poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Jeśli chodzi o siłownie to nie polecam, jak byłam młodsza też latałam na siłownie, ćwiczenia ustawiał mi trener, miały to być ćwiczenia kształtujące sylwetkę nie mięśnie. Obecnie mam duży problem, rozbudowałam sobie nogi i rece, co z tego, że gdzie indziej jestem szczupła, jak bluzki S czasem nie mieszczą się w rękawach, albo spodnie 38, nie wchodzą tam gdzie trzeba. Ostrożnie z siłownią. Fakt każdy może inaczej reagować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drena
DO 445 Wyczytałam że korzystałaś z usług pani dr. Turczyńskiej? Dziś tam dzwoniłam i choc pani dr nie zastałam to rozmawiałam 18 minut z bodajże jej asystentką która bardzo rzeczowo odpowiadała na moje pytania. Nie chce jednak podejmaować tematu na forum bo zaraz będzie że reklama, możemy na maila pisać? Jestem już teraz w zupełności zdecydowana i to kwestia paru tygodni u mnie zanim będę mogła tam jechać jedynie mam parę pytań dotyczących zabiegu. Nie mialam nigdy doczynienia i choć czytam te fora to wiem ze to nie jest 100 % tego co powinnam wiedziec a Ty już jestes po to napewno jakies porady z własnego doświadczenia masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drena
DO 445 czy gg wolisz obojętnie Po prostu jestem bardzo ciekawa paru spraw, a powiedz jak się w ogóle czujesz teraz? Pozdrawiam wszystkie odważne panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na silownie mozna isc conajmniej po m-cu JEZELI NIC NIE BOLI I NIE MA SINIAOW I NIEROWNOSCI, jezeli masz cos to nie cwicz dopoki nie zniknie bo to zaszkodzi! Ja jestem tez po m-cu, mam zamiar zaczacbasen jutro, a poza tym zaczelam chodzic z kijkami! ;) Frajda jest i 90% miesni pracuje, polecam nordic walking, zeby sie miesnie nie zastaly, nalezy sie ruszac (zdrowo) i tyle. Ja codziennie sie masuje na rolletic, pozniej masaz w domu i kilka endernologii. Ogromna roznica, w tydzien wszystko zniknie na bank. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drena
misel co robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do drena O ktora czesc wypowiedi pytasz? ;) Roletic - masaz ciala (drenaz), usowa celulit, nierownosci, pomaga w odchudzaniu itp http://www.rolletic.katowice.pl/ Nordic Walking - spacery z kijkami ;) super sprawa, nawet duzo osob w polsce juz uprawia ten sport! Polecam http://www.nordicwalking.com.pl/ Endermogogie - "lipomasaz" - podcisnieniem modeluje sylwetke http://www.centrumurody.pl/content/18 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh... te bledy literowe... endermologie oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jutro postaram sie zribic znowu fotki boczkow itp, wiec jesli ktos nie wierzy ze sa rezultaty to foteczki moge przeslac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Do Zebra 2 Cwiczyć możesz tak szybko, jak szybko wysiłek fizyczny nie sprawia Ci kłopotu - każdy organizm ma inną dynamikę wracania do siebie. Na pewno lekka aktywność nie zaszkodzi i nie ma nic wspólnego ze zgrubieniami itp. Ja zaczęłam od pilatesa po 3 tygodniach od zabiegu i okazało się, że obawa przed bólem była tylko w mojej głowie, bo ciało tęskniło za wysiłkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was ''robiła'' piersi u dr Pernaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoja historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu-ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drena
do misel No ja z checia bym zerknęła. Myslalam ze po smarcie jestes lub bj. Ja sie decyduje pytanie tylko na który. Porobie wyniki i wtedy bede konkretnie wybierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Diablica25
odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc zgłaszam się w drugim tygodniu po bj, siniaki schodzą bardzo ładnie, opuchlizna większa nie wystąpiła, w zasadzie to już raczej schodzi, bo czuje mniejszy ucisk pod ubrankiem. nierówność pod palcami mam jedna na brzuchu, takie zgrubienie twarde, mam nadzieje, że uda mi się to rozmasować. kiedy mogę zacząć masować miejsca po bj? myślicie, że dopiero po zdjęciu wdzianka? czyli za tydzień? czy może masować już teraz przez ubranie, albo ścigać je na czas masowania? jak się dotykam, to jeszcze czuje ból, to może jeszcze poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×