Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Dajcie spokój!
Ironia polega na tym że ta pani dr jest doktorem chirurgii plastycznej... I co? I nic! Konia z rzędem temu, kto wie, czym się kierować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEEet!
Nie ma specjalizacji w plastyce.. sprawdzałam. Do mnie bardziej przemawia VIBRO i ta doświadczona chirurg z IG,ale decyzji jeszcze nie podjełam- mam czas do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enjoy your life
Sandra daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stresie na maxa
jutro mija tydzień od zabiegu , obrzęki pomału schodzą , siniaki schodzą , smaruje preparatem lotion tysiąć , jak narazie żadnych nierówności nie widać , brzuch taki miękki , ale brak już fałd:) , nie boli nic , ale mam takie uczucie ciągnięcia , w poniedziałek idę na pierwszy masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do Lael No pewnie ze powinno sie zwracac uwage na sprzet i urzadzenia, jest to wazne, powinni was zawsze spryskac takim pomaranczowym plynem, wszystko zielone jest sterylne, nie mozecie dotykac tego rekami, kazda kaniule (bo mnie robil kaniulami roznej wielkosci) powinien wyciagac z nowego dobrze zamknietego opakowania a nie miec gdzies tam polozona ;) Przy rysowaniu dobrze pokazcie co chcecie miec odessane zeby zrozumial(a)! Ciekawa jestem jednak, w ilu z klinik pytano was o szczepienie przeciwko zoltaczce???!!! Klinika powinna tego wymagac, jesli kladziecie sie na stol bez takiej sczepionki to jezeli nie podpiszecie ze robicie to na wlasna odpowiedzialnosc to macie prawo zaskarzyc klinkike gdyby cos sie stalo... Tfu tfu tfu! jest to straszna choroba i nikomu nie zycze, dlatego zaszczepcie sie lepiej bo mozna sie zarazic nawet gdy "wszystko jest sterylne" pomieszcenie jako takie niegdy nie bedzie a to niesie juz ze soba ryzyko, podobno ta szczepionka dziala juz po 2 tyg od pierwszej dawki (sa 3) Napiszcie z ciekawosci ktora sie szczepila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do Lilah_37 Ja tez robila tam, a do kogo idziesz do Pana czy Pani dr? ja jestem zadowolona, a co bedziesz odsysac? ja robilam boczki. Napisz pozniej jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do Jeet "przeraża wizja operatora chiurga, który nie mając przeszkolenia w dziedzinie plastyki podejmuje się takiego zabiegu" "plastyk który zrobił steki liposukcji nie będzie mieć problemu gdy do ręki dostanie urządzenie, które większości pracy zrobi za niego" Mysle ze chirurdzy pracujacy w ktorejkolwiek z klinik chirurgii plastycznej czy tez medycyny estetycznej przeprowadzili w swoim zyciu setki a moze i tysiace liposukcji co wcale nie znaczy ze dobrze... Nie ma tu znaczenia metoda, bo tak czy inaczej chodzi nam o umiejetnosc poruszania sie "biegle" kaniula, delikatnosc, dokladnosc i ogolne zasady medyczne. Bo nawet chirurg "Kowalski" moze zrobic staranniej liposukcje niz chirurg plastyk "Nowak" ;) Chodzi o szczegoly wiec tak naprawde tylko o dokladnosc - jedni sie staraja (bo zalezy im na dobrej opinii i nowych klientach) a inni maja to gdzies bo ludzie jacys i tak przyjda! Napewno zabieg ten nie moze trwac godzine!!! Jest to fizycznie nie mozliwe... ! A co do nierownosci to sa dwa rodzaje: takie ktore ma kazda z nas po zabiegu (nie u ikniemy tego bo organizm musi jakos zareagowac0, zalezy tez ile zostalo odessane, im mniej tym wiecej nierownosci moze wystapic, bo trudno jest zrobic cos az tak dokladnie gdy wszystko jest napuchniete... I sa takie nierownosci (widzialm na zdjeciach - nieudane operacje) ktore powstaly z bledu lekarza i sa nie do usuniecia, co nie zdarza sie czesto. Pogadajcie w kilku klinikach z roznymi lekarzami, co, jak, ile bedzie trwali itp wtedy podejmiecie decyzje, na tym forum opisalysmy chyb juz wszystko ;) a jelsi nie macie pewnosci lub odwagi to kupcie karnet na silownie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Aha tak sobie pomyslalam, moze podzielimy sie fotkami (miejsc odessanych) miedzy soba i ocenimy jak ktorej naprawde wyglada, moze wyolbrzymiacie sytuacje..? Pewnie nie jest tak zle. Co wy na to? Po stresie.. juz po tygodniu na masaz??? Nie za szybko?! Ja jestem po 2 i troche, mam nadziej ze zaczne jutro masowanko. Wogole cie nie boli nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
Do Misel i Lilah Dzięki za dodatkowe wskazówki. Jeśli poddam się zabiegowi - będę o nich pamiętać. Na szczęście jestem zaszczepiona - ale i tak żółtaczka to tylko jedna z mało fajnych niespodzianek, która może pozostać po kiepsko wykonanym zabiegu. Na pewno nie dam się uśpić. Rzeczywiście na www.mybodyjet.pl jest fajnie opisane wiele rzeczy. Ja jestem z Warszawy. Zastanawiam się pomiędzy Bromą a SkinClinic. W oboba się kontaktowałam (nie tylko nimi, ale po rozmowie telefonicznej wstępnie odrzuciłam dwa inne miejsca). W SkinClinic, kiedy byłam na konsultacji rozmawiałam z dziewczyną , która przyszła na kontrolę. Wyglądała rewelacyjnie. Mówiła o wielkich bułkach na udach. Teraz po nich nie ma ani śladu. Wspominała o mało przyjemnych pierwszych dniach , przez pierwszy tydzień myślała, że to nie był najlepszy pomysł, bo była spuchnięta, zasiniaczona - ale dodała, że już zapomniała. Powiedziała, że to jak z porodem - mało fajne w trakcie i tóż po, ale to co się dostaje wzamian rekompensuje w pełni straty "moralne" hihihihi. Przyznam, że rozmawiając z nią byłam bardzo zazdrosna. I gdyby lekarz powiedział mi wtedy, że mogę się położyć na zabieg od razu , z marszu - na 100% bym to zrobiła. A tak - teraz jeszcze chodzę i się zastanawiam. Teraz pójdę jeszcze na konsultacjędo Bromy i zobaczę, kto na mnie zrobi lepsze wrażenie. Podobno on jest bardzo dobrym specjalistą. Zawsze pozostaje siłownia ;-) i mam jeszcze jedno pytanie, o coś co strasznie mnie nurtuje: Czy można obserwować jak lekarz wykonuje zabieg? Podejrzewam, że nie jest to najprzyjemniejszy widok, ale lubię wszystko mieć pod kontrolą ... ;-) wiem , wiem nie znam się na tym - ale dobrze wiedzieć, że w każdej chwili można zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Oczywiscie, ze widzisz wszystko i kontrolujesz kazdy jego ruch, musisz wlasnie dlatego byc przytomna zeby sie zgrac z lekarzem, powiedziec mu ze np cos cie boli i zeby przestal na chwile. Obracasz sie na rozne strony zeby dobrze odessal, sprawdzasz pozniej przed lustrem itp. Nie slyszlam zeby ktos byl pod narkoza przy BJ!!! Co za laska tak sie poddala... Kompletnie nieprzygotowana! dziwne to dla mnie! Co do tych 2 klinik to nie mam pojecia, moze dziewczyny cos podpowiedza. Pozdraeiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyjet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja kontaktowalam sie z pania, ktora pracuje dla dr Bromy i oprocz tego ze nie potrafila mi odrazu wycenic miejsc ktorymi bylam zainteresowana i musialam dzwonic 3 razy to dowiedzialam sie, ze Dr Broma podobno robi calkowite znieczulenie... Jak probowalam Pani wyjasnic, ze wlasnie w body jet jest fajne to ze sie nie usypia to powiedziala, ze Dr woli usypianie bo mieli jedna pacjentke ktora nie wytrzymala bolu i musieli czekac do nastepnego dnia i "uspic" ja do wykonania body jet.... Ze wzgledu na to odrzucilam Brome, poniewaz nie zamierzam byc usypiana, ponadto Pani na rececepcji powiedziala mi ,ze to bardzo boli wiec lepiej jest spac.. A czytajac dziewczyny na forum smie twierdzic ,ze jest to bol do wytrzymania, wrecz niektorych nie boli wcale, wiec.... Mozesz prosze napisac, ktore inne kliniki odrzucilas po rozmowie telefonicznej ? I co Cie zniechecilo? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
hehehe ;) szok! Co za chirurg??? jak mozna miec takie podejscie, ze jedna bolalo to uspijmy wszystkie!!! To jest nie do pomyslenia! Ciekawe co by zrobili gdyby ktoras sie nie obudzila po liposukcji BJ z narkoza?! Przed tradycyjna liposukcja (z narkoza) podpisujesz takie oswiadczenie, ze jestes swiadomoa tego co robisz itp, zawsze istnieje male ryzyko ze ktos sie nie obudzi... I co zrobiliby wtedy?! dziewczyny lepiej sobie odpusccie ta Brome! masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
A bol wcale nie jest taki ogromny, naprawde do wytrzymania! czasami tylko cos poczujesz, ale to minie bo lekarz ciagle wstrzykuje ci ta wode z antybiotykiem znieczulacjacym, mnie zabolalo moze 3 razy. wiecej streu niz to warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie i nie sadze by wymiar bolu byl tak ogromny zeby usypiac wszystkich. Strasznie sie zrazilam co do usypiania u Bromy chociaz to on mial mi wykonac body jet, wiec teraz poszukiwania trwaja... Nie wiem jak inne dziewczyny robily u niego czy znieczulal ogolnie czy nie. Informacje od Pani z recepcji dostalam wczoraj, wiec nie wiem czy zmienili sposob ze znieczulenia czesciowego na ogolne czy moze zawsze tam tak bylo. Chcialabym sie mylic, bo tez slyszalam ze Broma jest dobry, no ale skoro Pani w klinice zapewnia mnie o ogromnym bolu i znieczuleniu ogolnym to nie mam pytan... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRAS
A ja jestem przed vibrolipo a potem na koniec dla lepszego obkurczania się skór i naczyń Smartlipo u dr. chomickiej w ig. Napiszę wam po konsultacji powiedziana mi, że nie mam się co obawiać nierówności bo takie są po BJ gdyz na wskutek wprowadzonej wody nie widać ile jest jeszcze do zrobienia. Zabieg mam w sedacji-po co cierpieć nigdy nie wiesz czy pod skórą nie ma zrostów które strasznie bolą a potem zostanę całą dobę w klinice. Całość 6500 brzuch plus boczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_a
Witam wszystkich jestem 3tyg po zabiegu bj ,(brzuch + piersi) oczywiście tak jak większość z was ,ja również mam nierówności na brzuchu ,lecz nie przejmuję sie tym barzdzo ponieważ chodze na endermologie jestem po 2 zabiegach i widać juz co nie co ,lecz prawdą jest ,że ta skóra na brzuchu to tak jak by sie nie zmieniła tak jak mialam taką mała oponkę tak mam ponoć daje sie 3mc na efekt końcowy .Amnie jeszcze raz to czeka teraz ,boki i cycki ,ponieważ są one małe tak jak były beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
do Matylda_a Gdzie robiłaś? Co Ci powiedzieli - czy poprawki za normalna cenę, czy w ramach reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do kras czy sedacji nie stosuje sie tylko w stomatologii? I bedziesz musiala zostac dobe w klinice? fatalnie..hmm Ale masz takie leki przed bolem? Bo sedacje stosuje sie na lek przed bolem, dziala to jak znieczulenie, estes tylko troxhe oszolomiona. My tez mialysmy podawane znieczulenie miejscowe, bolalo tak sobie , czasami czulam tylko jakby ktos mi igla wsadzal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
aha Kras napisz pozniej jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kras
Ja muszę mieć sedację gdyż po liposukcji mam zrosty,a tego nie wytrzymam- bólu. Tak zostaję na noc będę pod opieką pielęgniarki ta pierwsza doba jest najważniejsza. Wybrałam VIBROLIPO zobaczymy jak będzie po zabiegu dla lepszego i szybszego obkurczenia się mają mi zrobić smarta- zobaczymy. Z tego co widzę to będę PIERWSZA TUTAJ. Dam wam znać dr.Chomicka gwarantowała mi brak nierówność zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Sedacja jest super, polecam wszystkim. Co do zostania na noc w klinice - to też dobry pomysł. Warto byc pod kontrolą, dostać kroplówkę, żeby uzupełnić elektrolity itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do kras Ja tez jestem po konsultacji u dr chomickiej. Vibrolipo mnie przekonalo bardziej niz BJ.. tylko teraz czytam ze po operacji jest duzo wiekszy bol niz po bj. Niestety nie doptalam sie o ta kwestie, ale faktycznie dr powiedziala mi ze powinnam zostac przez pare dni w domu. Kiedy jestes umowiona na zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
No to ja juz was nie rozumiem... - Pisalyscie na poczatku ze w BJ to jest fajne, ze jestescie swiadome tego co sie dzieje i mozecie kontrolowac sytuacje w 100%, ale nagle teraz chcecie sedacje! - Twierdzilyscie, ze nie idziecie na tradycyjna liposukcje bo chcecie normalnie funkcjonowac nastepnego dnia, chodzic, wrocic do domu itp. Teraz twierdzicie ze dobrze zostac w klinice pod kroplowka... - Nie chcialyscie takze tak wielkiego bolu jak jest przy tradycyjnej metodzie ale ze przy vibrolipo jest wiekszy bol niz pprzy BJ to nieszkodzi... ?! Juz nie kumam. Nagle pojawila sie jakas nowa nazwa VIBROLIPO i okazuje sie za dla nowosci zmieniacie poprzednie poglady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
A tak poza tym ;) wlasnie "przezylam" pierwszy masaz! nawet az tak nie bolalo, koles jest spoko. Ale podobno teraz mam duzo mniej nierownosci (zrostow) niz przy tamtej metodzie, mam nadzieje ze w 2 tyg wszystko zejdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Kwestia znieczulenia miejscowego czy sedacji to sprawa indywidualna. Ja tam wolę nie pamiętać i nie czuć nawet najmniejszego bólu! Tym bardziej, że sedacja jest bezpieczna, na znieczulenie ogólne (narkoza) bym sie nie zdecydowała. A na noc w klinice nie musisz zostawać - ja wolałam to, niż samotne zastanawianie się, czy wszystko ze mną w porządku. Vibrolipo czy BJ - to jednak spora ingerencja w organizm i lepiej dać się sobą zaopiekować. To nie jest zabieg kosmetyczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demie fan
Vibro nie jest nowością. To urządzenie od roku stoi w jednej tylko klinice. Pojawił się lepszy, bezpieczniejszy sposób - bodyjet - to teraz tamta klinika walczy - wypisując rękami swojej pracownicy (wątki na forum wizaż.pl tutaj jako vouge bazaar itd.- nie trzeba być Bondem, żeby po podanym nieopatrznie mailu dowiedzieć się kto to taki ;-) - podaje się za pacjentkę z dylematem , ale w końcu przekonaną przez dr Chomicką, w innym miejscu zachęca do uczestniczenia w botox Party a IQ ...wracając jednak do bj i wibro. Metody różnią się kolosalnie - bj nie Ewie tkanek , wibro owszem. Vibro to NORMALNA liposukcja. Z wszystkimi jej konsekwencjami! I nie daje możliwości przeszczepu komórek. Każdy ma wybór. Albo liposukcja - wtedy wibro, albo coś nowocześniejszego wtedy bodyjet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demie fan
Nie rwie tkanek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kras
DO IWLAM Gdzie przeczytałaś,że ból jest większy niż po bj? Ja mam zabieg w poniedziałek mnie pezekonało do VIBRO to, ze jest mniejsze ryzyko wystąpienia nierówności, ale że po vibro boli to jestem w szoku. Skąd wiesz najlepiej o tym mogłaby sie wypowiedzieć osoba, która miała i Vibro i BJ. Ból to indywidualna sprawa jedne cierpią w czasie zabiegu BJ inne nic nie czują. IWLAM a TY kiedy masz zabieg?? też sie spotkałaś z opinią że po Vibro jest mniejsze ryzyko wystąpienia tych nierówności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×