Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość iwlam
DO demine Fan Co ty dziewczyno bredzisz ? Po pierwsze vibro lipo nie jest tradycyjna metoda liposukcji ! mozesz sobie poczytac nawet na ten temat .. po drugie po vibro lipo tez sie da przeszczepic tluszcz ! Ha zaskoczona? Otoz powiem tam urzadzenie jest w polsce od 2 lat a jakos nie doczytalam sie negawtywnych opinii na ten temat. Powiem troche o moich doswiadczeniach: Klinike La-perla odrzucialam juz na samym poczatku, okazalo sie ze mnie intuicja nie zawiodla, bo na forum juz nie jedna osoba sie rozczarowala pania dr radziszewska... Poszlam do skin clinic, poza cena (12 tys za 2 obszary przy czym jestem osoba szczupla), to nic mnie zaskoczylo. Malo tego, pan chirurg niby taki wspanialy a jest zwyklym chirurgiem ogolnym ktory od sierpnia sie zabral za robienie Body jeta. Gdy sie zapytalam o pacjetki, ktore miala nierownosci pani konsultantka wymienila mi, ze byly 2-3 ... ile bylo naprawde tego mi nikt nie powie. Co jeszcze... weszłam na amerykańskie forum chirurgii plastycznej i co sie okazalo... zaden chirurg plastyczny body jeta nie polecil a wrecz wszyscy stwierdzili ze to kolejny chwyt marketingowy i nikt znany w stanach na BJ nie pracuje. Dla mnie rynek amerykański jest sporym wyznacznikiem a skoro virbo lipo jest bardziej popularne od BJ to jest widocznie jakis powod. Sprobowalam konsultacji u dr chomickiej, wycelili mnie na 8 tys. To jest chirurg plastyk ze stazem, jest to strasza osoba, a nie mlokos trzydzistoparoletni... Taki mam tok myslenia, na razie dobrze na tym wychodze, a jak sie zakonczy moja przygoda.. na pewno opowiem jak wykonam zabieg. Na pewno nie zamierzam byc krolikiem doswiadczalnym jak niektore tutaj z was i nie zamierzam slepo wierzyc w reklame:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kras
do DEMIE VIBRO też nie rwie bo od tego ma kaniulę która informuje z kolei woda wpuszczana w czasie BJ powoduje ten nierówności bo sam chirurg nie wie ile jej zostało. Dziewczyny po BJ też cierpią poczytaj. A propo reklamy, każdy ma prawo reklamować lub krytykować klinike i lekarzy po to tutaj jesteśmy I PO TO JEST TO FORUM Dlatego- ja głośno mówię uważajcie na LAPERLE!!! Ja dzięki DAJCIE SPOKÓJ odwołałam zabieg tam gdzie jak się okazało Pani doktor robi BJ w godz. dzięki DAJCIE SPOKÓJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do kras Wiesz co tutaj na forum ktos przebaknal cos o swojej szefowej, ktora chodzila po scianach z bolu po vibro, chociaz jak czytam te wypowiedzi ktore mowia o tym ze vibro jest tradycyjna metoda liposukcji to serio nie wiem co za barany siedza na tym forum. Ja robie w kwietniu, wczesniej nie moge.. Tak wiec prosze daj znac po zabiegu jak rezultaty. Dr mowila zeby przez pare dni nie wychodzic z domu, wiec troche mnie zastanowilo bo po body jet generalnie mowia ze 2-3 i wracasz do zycia:) Ale prosze daj konieznie znac jak to wyszlo bo sama jestem bardzo ciekawa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kras
IWLAM!!!!! Powiedz mi coś o tym bólu ja mam zabieg w poniedziałek. Zgadzam się z Tobą ,że Vibro robi doświadzczony chirurg, który tych zabiegów wykonał setki. Przy BJ możemy być tak jak w moim przypadku 60 osobą MOŻE i BJ jest dobrą metoda, ale dopiero za rok gdy nasi lekarze nauczą sie na takich KRÓLICZKACH jak my. IWLAM poproś na koniec o smarta wykończenie lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive3
"Ameryka to jest cudny kraj, ajajajaj!" Prawda jest taka, ze BodyJet to wynalazek europejski, dokladnie niemiecki, wzglednie nowy (tak na oko ze 3 lata) i dlatego slabo w USA znany. Wiecie jacy oni sa zasciankowi... Nawet nasze dobre europejskie filmy kreca drugi raz po swojemu bo naszych nie rozumieja. A VibroLipo jest ciut starsze wiec ci, ktorzy zainwestowali w aparat MUSZA go zamortyzowac. Wiec beda go zachwalac WSZELKIMI sposobami. Osobiscie uwazam, ze SUCHE metody liposukcji sa OUT. Polecam filmik:http://www.youtube.com/watch?v=5Vt1_xtAlHY&feature=related Pozdrawiam i zycze najlepszych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_a
do dajcie spokój ja robiłam w sopocie bo tam mieszkam ,mysle ze lekarz dobry i wie, że to w ramach reklamacji i napewno juz nie bede płacić zobaczymy za tydzień idę umówić się na następny zabieg .Ogólnie rzecz biorąc średnio jestem zadowolona z bj NIE DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Słuchajcie, każdy musi wybrać metodę mu odpowiadającą, ja robiłam BJ, brzucha i boczków na jesieni będę robiła chomiczki smart lipo, bo podobno lepiej wychodzi. BJ wybrałam, gdyż parametry pozwalają na trochę szybszy czas wykonania , po za tym zabiegi wyglądają podobnie, a i kanikula do BJ jest dużo większa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranaga
do kras ja robiłam vibrolipo jakiś miesiąc temu ,bardzo się wahałam który zabieg robić bj czy vibro , wybrałam vibro , niestety żałuje , minął miesiąc po zabiegu siniaków i obrzęku juz nie ma , masaże już skończyłam , a nogi mam nierówne , w jednej nodze duze wgłębienie a w drugiej widoczna gołym okiem różnica miedzy miejscem gdzie było usuwane a miejscem nienaruszonym ,już straciałm nadzieje co dalej robić , niechce poprawki , bo już mam uraz poradzcie mi , ja vibro nie polecam, zastanawiajcie się zanim podejmiecie decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
ranaga daj zdjecia :) Ja widzialam zdjecia po vibro i zadnych nierownosci tam nie bylo....:D A tak na marginesie, sankowski sie nie zdecydowal na zakup body jet, do tego coraz wiecej negatywnych opinii na temat jakosci wykonywanych zabiegow... co tylko mnie utwierdza, ze body jet to jeden wielki chwyt marketingowy i wcale nie jest o wiele lepszy od pozostalych urzadzen tego typu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRAS
IWLAM Daj link gdzie można zobaczyć zdjęcia VIBRO może jest też jakieś forum gdyż nie ma za wiele wypowiedzi na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka do Iwlam
Kilka miesięcy tutaj nie zaglądałam, teraz spojrzałam i nie sposób nie zabrać głosu. Proszę nie wymądrzaj się na tematy, których nie znasz z doświadczenia, nie obrażaj ludzi, o których nic nie wiesz. Ja zrobiłam zabieg jakieś pół roku temu, podzieliłam się tutaj, ale i wśród znajomych doświadczeniami i wrażeniami. Nie mam żadnych nierówności, mój brzuch wygląda jak nigdy wcześniej. Po raz pierwszy od wielu lat ubiorę w tym roku bikini ;-) . Zabiegowi , który krytykujesz , u lekarza , którego oceniasz nie mając ku temu podstaw poddała się moja przyjaciółka, moja siostra i jej dwie koleżanki z pracy - to chyba najlepsze rekomendacje. Możesz poddać się jakiej chcesz metodzie - ale póki co nie jesteś wiarygodnym źródłem informacji. A co do dr Sankowskiego - czy on jest wyrocznią ? Pozwolę sobie zauaważyć, że jego marka też jest owocem marketingu i telewizji. Dlatego zastanów się , zanim coś napiszesz. I zanim kogoś obrazisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Dziewczyny zaczynacie byc smieszne... Wierzycie we wszystko co gdzies napisza... Jak napisza ze BJ jest najnowasza i najlepsza metoda to chcecie to robic, jak ktos napisze ze vibro jest lepsze to znowu zmieniacie zdanie! Przeciez nie ma takich cudow na swiecie zeby wogole wam sie nierownoscie nie zrobily? No ile wy macie lat? Nikt mi nie wmowi ze wstaniesz i juz nic nie bedziesz musiala robic bo cialo bedzie gladki i idealne... Poza tym kazdy ma inna strukture tkanek, inna budowe ciala, to co na jedna podziala na inna nie! Proste... Nierownosci pod skora zawsze beda, bo lekarz wykonuje takie ruchy kaniula, to trzeba poprostu rozmasowac, a jesli chodzi o nierowne odessanie (a nie grudki podskorne) to juz jakby nie ma nic wspolnego z metoda, tylko zalezy od lekarza, jego umiejetnosci i tego w jakim stopniu mu zalezy (czy stara sie czy w danym momencie mysli zeby isc juz do domu..) Tak naprawde wybieramy BJ bo: 1) nie ma nakozy, wstajesz i idziesz do domu 2) BJ nie niszczy tak tkanek, nerwow itp jak tradycyjna metoda 3) nie ubywa nam tyle krwi bo tylko ok 3% i duzo plusow ma ta metoda w porownaniu do tradycyjnej, vibro w porownaniu do tradycyjnej tez jest lepszym rozwiazaniem, ale juz porowanie BJ i Vibro jest trudne, przy BJ wykorzystuje sie wode (z jakims antybiotykiem czy czym co nas dodatkowo znieczula wiec az tak nie boli) a przy Vibro wykorzystuje sie sprezone powiertze (mysle ze to boli bardziej, ale nie wiem) No, tak czy inaczej obie metody wydaja sie byc lepsze i nowe, kazda niech sobie wybierze, tak naprawde to mysle ze lekarze wiecej razy robia BJ niz Vibro, wogole nie ma forum na ktorym mozna ocenic ile jest zadowolonych klientek Vibro, forum ma 3 strony max, wiec chyba malo osob sie na to zdecydowalo... Mozna w prosty sposob to sprawdzic... zadzwoncie do klinik i popytacje ile z ostatnim miesiacu wykonali Bj a ile Vibro... Ja wiem ze np tak gdzie robilam, codziennie robia BJ, tyle jest chetnych i trzeba duzo wczesniej sie zapisac! A o vibro malo co sie slyszy, chyba malo klinik to ma. A jak poogladacie filmiki na youtube to jak dla mnie jeden kit, odsysanie to odsysanie, ale jakos samo urzadzenie Bj lepiej sie prezentuje niz Vibro, nie wiem jak tam chcecie, ja bym na Bj drugi raz poszl, jestem zadowolona, rowno odessane, nierownosci porskorne znikaja, ranki sie goja, siniakow nie ma. WCALE NIE BOLI TAK BARDZO, przestancie sie nakrecac, jednego dentysta przeraza a ktos inny sie z tego smieje, czuc zawsze bedziecie takie rozpychanie (przy kazdej metodzie) ale to nie jest taki bol, tylko dziwne uczucie, I NIEROWNOSCI NAPEWNO BEDA NA POCZATKU ALE WSZYSTKO SIE DA ROZMASOWAC! Moj masazysta moi ze mam teraz bardzo malutko w porownaniu z tym jak robilam tradycyjna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta675
robiłam vibro w zeszłym roku i na pewno bym tego zabiegu nie powtórzyła. Co do body jeta to nie moge się wypowiadać z własnego doświadczenia bo nie miałam tego zabiegu, natomiast moja znajoma jest po bj i jest zadowolona. Na pewno jej ciało lepiej wygląda niz moje. Wiem, ze te nierówności mogą się pojawiać ale zapewniano mnie że ich nie będzie a mimo wszystko są :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kRAS
DO JUDYTA695 Napisz proszę co robiłaś, czy duży był ból. Ja jutro mam zabieg i jeszcze mogę się wycofać. Jak długo jestes po Vibro i czy duże są nierówności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kRAS
JUDYTA695 NAPISZ COS O TYM ZABIRGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta 695
KRAS jestem po zabiegu vibro jakieś pół roku. Jak decydowałam się na zabieg to body jet dopiero wchodził. Nie chciałam aby ktoś na mnie się uczył i zdobywał doświadczenie. Poza tym vibro było tańsze, co miało dla mnie znaczenie. Robiłam brzuch, bolało, długo dochodziłam do siebie. Najgorsze jest to że zostały mi nierówności z którymi już nic nie da się zrobić a zabiegu na pewno nie powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRAS
A gdzie i u kogo robiłaś? Przez ile dni byłaś obolała czy te nierówności są za tak bardzo widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Do Judyta Ale masz na mysle nierownosci podskorne czy nierowno odessany tluszcz? Moglabys mi na @ fotke wyslac? Napewno cos da sie zrobic? Robilas masaze, lipo shock lub lipomasaz? Co lekarz na to? Do Kras Ale panikujesz ;) Nie boj sie tak, to nie boli az tak bardzo ze nie da sie wytrzymac, moim zdaniem bol porownywany jest z wizyta u dentysty, jak sie zestresujesz bardzo to bedzie gorzej i lekarzowi ciezej sie przebic orzez ten tluszcz jak napinasz miesnie (ze stresu np) Dzis robilam drugi masaz, nierownosci sa jeszce ale widze roznice, zrobilam dzis fotki (po i przed masazem) jak ktos chce to moge przeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kRAS
wyślij proszę na adres hdtom@wp.pl. Jakiego typu robisz masaże? klasyczne czy drenaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta695
Kras posluchaj, moze lekarka miala zly dzien jak robila mi zabieg? robilam w iq w warszawie. Jak odnajde zdjecia to ci wysle (zabieg robilam pol roku temu). Faktem jest ze bardzo mnie bolalo, kazdy ma inny prog bolowy co oznacza, ze moze ty bedziesz dobrze sie czula. Ale jak porownam siebie i moją koleżankę (jak ona szybko doszla do siebie po bj) to nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allldonaaa
jestem po konsultacji w kilku miejscach, no odwaliłam kawał ciężkiej roboty :-)) ale dzięki temu wybrałam chyba najlepiej jak mogłam. Ceny za zabieg Body jet są bardzo różne dlatego warto pytać w kilku miejscach. Zabieg będzie mi robil dr Witwicki, jest to chirurg plastyk z 25 letnim doświadczeniem m.in. w liposukcji. Będzie on robiony w znieczuleniu miejscowym. Dam wam znać jak będę już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkaaaa
Dr Witwicki robi body jet? doskonale znam doktora parę lat temu wykonywałam u niego lifting podbródka , super efekt. W której Klince robi zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misel
Judyta a przeslesz mi fotki tych nierownosci? bo mowisz ze masz... to stan przed lustrem i walij jakas fotke, co? Aldoan a gdzie bedziesz robic? Napisz po jakie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldona napisz prosze imie dr Witwickiego bo w internecie znalazlam dwoch, no i w jakiej klinice, co bedziesz robila i ile zaplacisz ? Czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allldonaa
dr Witwicki Tadeusz, jest to chirurg plastyk. Byłam na konsultacji e Elite w Warszawie ul. Pereca 2. Zaproponowano mi dwóch lekarzy a w tym dr Witwickiego i oczywiście bez chwili zastanowienia wybrałam jego. Będę powiększała piersi i mam zapłacić 11900. Zabieg mam 26 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
hm sprezone powietrze w Vibrolipo? O ile mi wiadomo to tluszcz jest odsysany po prostu z mniejsza iloscia plynu, wiec nie jest to metoda taka zupelnie na sucho. To co sie podaje w kaniule w przypadku BJ to sol fiziologiczna z duza iloscia srodka znieczulajacego, dzieki ktoremu nie trzeba robic sedacji, aczkolwiek to kwestia indywidualna, bo niektorzy nie wytrzymuja bolu. Dla mnie to kolejny chwyt marketingowy, ktory ma za zadanie przyciagnac wieksza liczbe klientek bo jak sama napisalas w pierwszym punkcie: wybieramy BJ bo "nie ma nakozy, wstajesz i idziesz do domu" . Nie oznacza to jednak, ze body jet jest mniej inwazyjnym zabiegiem niz vibro bo nie trzeba usypiac pacjeta. Piszesz "zadzwoncie do klinik i popytacje ile z ostatnim miesiacu wykonali Bj a ile Vibro" juz wam odpowiem bo sprawdzilam: zabieg jest wykonywany od 2 lat codziennie, nawet kilka razy dziennie, wiec jezeli mialabym tutaj doswiadczeniu lekarza w poslugiwaniu sie urzadzeniem BJ niestety zostaje daleko w tyle, bo jest niecaly rok na runku polskim. Fajnie, ze jestes zadowlonona, tobie sie udalo, moze trafilas na dobrego lekarza albo jego dobry dzien... mnie chirurg ogolny ledwo po 30 nie przekonuje, zwlaszcza ze nie ma zadneto doswiadczenia w tradycyjnej liposukcji a body jet to jego pierwszy kontakt z tego typu zabiegiem. Sorry ale nie przekonala mnie La-perla z wymuskana do perfekcji pania radziszewska, ktora tutaj spartaczyla nie jednej osobie sprawa, i nie przekonuje mnie tez scin-clinic z szokujaca cena .... nie adekwatna do tego kim jest pan dr bragoszewski... a wlasciwie kim by nie byl gdyby nie reklama w scin clinik. do truskawka prosto z krzaczka co znaczy nie obrazaj ludzi ? przepraszam bardzo ale jak ktos mi pisze ze vibro jest tradycyjna metoda liposukcji to wlasnie chyba jest OSOBA KTORA NIE ma o niczym pojecia, a ja siedze w tym temacie od 6 miesiecy, rozmawialam z lekarzami, osobami bezstronnymi, ktore jednomyslnie twierdza, ze bJ jest przereklamowany ! Fajnie, ze trafilas na dobrego lekarza, a moze na jego dobry dzien... super. ze twoje kolezanki z pracy sa zadowolone, ja jednak nie ufam kazdemu kto sie wypowiada tutaj na forum :) Tak dr saknowski jest jakas wyrocznia, bo sam siedzi w tym temacie dluzej niz my pewnie tutaj razem wzieci, wiec gdyby BJ byl taki wspanialy jak zachwalasz to po pierwsze; a) w stanach bylby juz dawno bardzo znany ( przepraszam bardzo ale stany sa wyznacznikiem, bo w polsce cala chirirgia plastyczna dopiero raczkuje ! ) b) pewnie by go dawno zakupil..... - niestety jak dotad inwestuja tylko w taka aparature prywatne kliniki, ktore zajmuja sie wszyskim: od przyklejania sztucznych rzes po medycyne estetyczna. Tak sie sklada, ze chodze do takich klinik od ponad 12 lat i przetesowalam juz wiele urzadzen ktore byly zachwalane przez takowe kliniki jako metody cudotworcze. Wydalam mase kasy na owe cuda a cudow jakos nie bylo. dlatego wole rozmawiac z lekarzami z doswiadczeniem niz w zapewnienia pani, ktora robi promocje w telewizji:) Racja Vibro nie jest nowoscia, co nie znaczy ze kazda nowosc jest lepsza od jego poprzednika, czas pokazal ze smart lipo okazalo sie kompletna klapa... a tez byl promowany przez la perle czy skin clinik jako metoda ktora miala zrewolucjonizowac podejscie lekarzy do liposukcji.. teraz przyszla kolej na bj. Czemu nie ma watku o vibro lipo? Byc moze dlatego, ze nie ma na tyle niezadowolonych klientek ktore by chcialy przesterzec naspne przed konsekwencjami... dla mnie to juz jakis pozytywny znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam prośbę napiszcie proszę ile wam ubyło cm w udach (oczywiście te które robiły nogi) i ewentualnie kiedy można się spodziewać końcowego efektu, jestem trzy tyg po czy mogę jeszcze na coś liczyć? kiedy zacząć masaże gdy siniaki już całkiem zejdą czy mam robić już. dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zebra 2
ja jestem 1,5 miesiąca po zabiegu , kończe juz masaże, stwardnień prawie już nie ma , ubyło mi 4 cm , robiłam bryczesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem ponad trzeci tydz. po bj na uda wew. i kolana Mam problem z jednym udem .- bardzo duze bolace krwiaki, az lekaz ktory przeswietlal byl zdziwiony.Wczoraj poraz pierwszy zdjelam ubranko na pare godz. a tu nastepny szok- lydka wew. spuchla ponizej kolana w bardzo krotkim czasie. Zadzwonilam do pani dr. ktora robila zabieg, powiedziala ze to prawdopodobnie krwiak splyna w dol. Dzis na 4-te przeswietlenie i teza pani dr sie potwierdzila-krwiak splyna w dol(ciagnie sie od polowy uda do polowy lydki) .Kolano nadal boli, chodzic ciezko, o pracy nie ma mowy(praca stojaca). lekarz ktory przeswietlal stwierdzil ze to minimum jeszcze 2tyg potrwa. Czy ktos z was mial takie problemy? Co dziwne- w pierwszy tydz. bylam taka szczesliwa z zabiegu-zadnych siniakow, bol do zniesienia, brak obrzekow, nogi szczuple. Wszystko zaczelo sie w drugim tyg. gdzie zmienionno mi ubranko na mniejsze(bylo zdecydowanie za duze)-kolana bardzo spuchly, potezne siniaki, bol. Prosze napiszcie czy ktos cos takiego juz mial, kiedy i jak najlepiej mozna zaczac masowac? Nie chce zepsuc przyszlych efektow, wyczytalam ze masujecie delikatnie juz po dwoch tyg. Czym mozna w domu sobie pomasowac te miejsca ktore sa ok, i czy te miejsca z krwiakiem tez trzeba masowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×