Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość uufff
do kimi74 sorry za czekanie ale jestem nieco zabiegana. Zabieg bj robilam w Elite, nadal jestem zadowolona choć wiem, że jeszcze troche przede mną aby mieć pełen efekt. Odezwę się po pierwszym masażach - więc już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uufff
do kim74 sorry że musiałaś czekać ale jestem nieco zabiegana. Zabieg bj robiłam w Elite. Za kilka dni zaczynam masaże, dam znać jak będę po pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listekli
a ja robilam vibro i tez jestem zadowolona o co chodzi z tym feelbeauty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjl
a ja robilam vibro i tez jestem zadowolona o co chodzi z tym feelbeauty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjl
a ja robilam vibro i tez jestem zadowolona o co chodzi z tym feelbeauty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judysia67
ile kosztuje vibrolipo na brzuch i jak dlugo dochodzi się po zabiegu? czy to robi sie w znieczuleniu miejscowym czy ogolnym? dajcie znac jesli ktoś wie cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do KOKO, to ubranko będziesz nosić tylko 3 tygodnie?, zalecenia są dłuższe bez względu na gabinet, po smart lipo nosi się krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ile w końcu trzeba nosić to ubranko? ja jestem już miesiąc i dwa dni po i już nie mogę w tym jest gorąco ... napiszcie proszę czy mogę już to wyrzucić. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, no mnie powiedziano, ze ubranko nosi się zależnie od tego ile tłuszczu było zebrane, skąd, jaka jakość skory, wiek, zdolności resorbowania się skory itp. tak generalnie zależy to od jednostki. ale chyba 3 tygodnie to jest najkrócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do judysia Virbo kosztuje duzo mniej. Polowe ceny tego co za bj ... bylam na konsultacji w warszwie i uda nie dziela na niewiadomo ile czesci .. kazda partia to jedna partia... ceny za uda sa chyba od 6do 9 tys calos... w polaczeniu oczywiscie ze smart lipo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kako po vibrolipo nosi się wdzianko dwa tygodnie i chyba nie jest to zależne od tego ile ci odessali. A masaże są wskazane przez 2-3 tygodnie po. I też słyszałam że jest tańsze vibrolipo. I mnie jakoś bardziej przekonuje ten zabieg, tu się dokształcam: http://www.iqmedica.pl/vibrolipo,p79.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pomimo wszystko zdecydowalam sie na body jet i mam za tydzien, wiec moge Wam opisac, jesli jest jeszcze na tym forum ktos kto szuka informacji na temat body jet, a nie wykluca sie ktory zabieg jest lepszy badz reklamuje swoja klinike ... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dajcie Spokój hej, moje nierówności powoli chyba schodzą. W zeszłym tygodniu pojechałam do dr Brągoszewskiego pokazać je, szczególnie ten fatalny lewy boczek. Okazało się, że zrobił mi się tam rezerwuar- tak to określił dr- tzn płyn osoczowy się nie wchłonął tylko "zorganizował" się w taki jakby zbiornik podskórny. Stąd duża nierówność, obrzęk i ból przy dotyku. Dr nakłuł to miejsce i ściągnął strzykawką dosyć sporo tego płynu. Powiedział, że samo by się to nie wchłonęło, nadal by bolało i mogłoby zropieć. Tak więc teraz czekam, aż zacznie się wyrównywać. Na razie mam przerwać endermologię, tylko masaż ręczny. Do Kachna 1973 ja też miałam zabieg 04.02 u dr Brągoszewskiego. Skończyliśmy przed 20tą. O której miałaś zabieg? Jeszcze po mnie? Bo przed napewno nie- dr się spóźnił i zamiast o 15:15 zaczęliśmy ok 16tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
do Strusiu Ja sama mam wrażenie, że endermologie zalecają ze względu na możliwość dodatkowego zarobku. Miałem serię 10 zabiegów i nie zauważyłam żadnej różnicy. A teraz, dosłownie po kilku ultradźwiękach i masażach ręcznych widzę, że te zgrubienia (coś jakby zbita tkanka w formie takich kamyczków) stają się coraz mniejsze. Skóra też zrobiła się miększa i nie mam tego uczucia ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaPańcia ze Śląska
Ja jeszcze przed bj robiłam dwa zabiegi ultradźwięki, a po jecie (jakieś 3 tygodnie po zabiegu, jak zdjęłam ubranko uciskowe) robiłam i liposhock (dwa kolejne zabiegi) i serię bodyhealth. Rewelacja. Nie sądzę, żeby ktokolwiek mnie na cokolwiek naciągał. Z body jet - jestem bardzo zadowolona - moje uda są smukłe jak nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaPańcia ze Śląska
Ja jeszcze przed bj robiłam dwa zabiegi ultradźwięki, a po jecie (jakieś 3 tygodnie po zabiegu, jak zdjęłam ubranko uciskowe) robiłam i liposhock (dwa kolejne zabiegi) i serię bodyhealth. Rewelacja. Nie sądzę, żeby ktokolwiek mnie na cokolwiek naciągał. Z body jet - jestem bardzo zadowolona - moje uda są smukłe jak nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaPańcia ze Śląska
Ja jeszcze przed bj robiłam dwa zabiegi ultradźwięki, a po jecie (jakieś 3 tygodnie po zabiegu, jak zdjęłam ubranko uciskowe) robiłam i liposhock (dwa kolejne zabiegi) i serię bodyhealth. Rewelacja. Nie sądzę, żeby ktokolwiek mnie na cokolwiek naciągał. Z body jet - jestem bardzo zadowolona - moje uda są smukłe jak nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaPańcia ze Śląska
przepraszam, samo się zdublowało. Bez mojego zamierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaPańcia ze Śląska
I jeszcze jedno - robiłam w Krakowie i bardzo jestem zadowolona z opieki. Pani doktor jest delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do drena Ja jestyem po BJ ok 5 tydzien chyba... mam jeszce troche nierownosci ale wszyscy mowia ze dobrze sie goja i szybko zniknom, mam taka nadzieje...! ;) Dziewczyny ile placilyscie za ultradzwieki? chyba bardzo drogie sa? nie? hmm faktycznie ta endermologia moze nie wystarczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Nie wiem kto promuje zabieg lipo shock, który kosztuje ok. 900 zł, wiem natomiast, że podskórne zgrubienia tłuszczu rozbijają zwykłe ultradźwięki. Chodzę do osiedlowej kosmetyczki, która ma aparat o kilku głowicach (m. in. do pilingu kawitacyjnego), która robi mi brzuch i po 5 zabiegach zgrubienia zmniejszyły mi się o połowę. A płacę 20 zł za zabieg, więc o co chodzi? I proszę nie pouczajcie mnie, że kliniki nie mają interesu wysyłając nas na konkretne zabiegi (które same oczywiście oferują), bo z własnego doświadczenia wiem, że nie ma cudów, można tylko stracić dużo kasy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dajcie spokoj No to super! Kurcze gdzie ja znjde takie ultradzwieki?! A ta maszyna ma ogolne zastosowanie do twarzy czy sa to specjane ultradzwieki na brzuch? Duza jest ta glowica? A ta kosmetyczka to twoja znajoma jakas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Popytaj w gabinetach które robią piling kawitacyjny, bo to jest ta sama maszyna, tylko gabinety rzadko używają jej do innych celów. Ważne, żeby miała głowice różnej wielkości - największa jest do ciała. Kosmetyczka nie jest moją znajomą, ktoś mi powiedział że ma urządzenie więc do niej poszłam. Więc cena 20 zł za zabieg jest jak najbardziej dla wszystkich - oczywiście w dużych miastach czy wypasionych gabinetach mogą żądać więcej ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Popytaj w gabinetach które robią piling kawitacyjny, bo to jest ta sama maszyna, tylko gabinety rzadko używają jej do innych celów. Ważne, żeby miała głowice różnej wielkości - największa jest do ciała. Kosmetyczka nie jest moją znajomą, ktoś mi powiedział że ma urządzenie więc do niej poszłam. Więc cena 20 zł za zabieg jest jak najbardziej dla wszystkich - oczywiście w dużych miastach czy wypasionych gabinetach mogą żądać więcej ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Popytaj w gabinetach które robią piling kawitacyjny - zazwyczaj mają maszynę do ultradźwięków na zabiegi na różne obszary, w tym największa głowice do ciała z różnymi długościami fal, które rozbijają tłuszcz. Kosmetyczka nie jest moją znajomą, więc cena 20 zł za zabieg jest dla wszystkich. Prawdopodobnie gabinety w dużych miastach i bardziej wypasione będą się cenić drożej, ale niewiele. Możesz jeszcze sprawdzić gabinety fizykoterapii w swojej okolicy - oni mają ultradźwięki o nawet większej mocy, niższe ceny (typu 10 zł za zabieg), jedyny mankament to to, że trzeba mieć skierowanie od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Możesz jeszcze sprawdzić gabinety fizykoterapii w swojej okolicy - oni mają ultradźwięki o nawet większej mocy, niższe ceny (typu 10 zł za zabieg), jedyny mankament to to, że trzeba mieć skierowanie od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak, bylam dzis na takich ultradzwiekach, nie wiem czy to urzadzenie jest do peelingu ale niby ma takie samo dzialanie, no nie wiem poprosu powiedziala ze to sa ultradzwieki i stosuje sie je w roznych wypadkach, nie jest to jednak profesjonalny liposhock ;( Ale mam nadzieje ze zadziala bo nie mam zamiaru wiecej kasy wydawac.. Problem u mnie polega na tym za w pt lece do Grecji (tam pracuje) i chcialabym zeby to zniknelo ;/ bo co ja zrobie tam!? nie bede dawac codziennie 50eur za masaz! hmmm.... No nic, przedemna jeszce 4 ulrtadzwieki i 2 endermologie plus codziennie rolletic i masaze reczne, zobaczymy! napewno jest duza roznica w stosunku d poczatkow ale jeszce chyb dluga droga przede mna, nie pamietam ile czasu zajelo mi to przy tamtej liposukcji, ale moj masazysta mwoi ze to nie istotne bo to sa inne miejsca i "chociaz jest super" to z bokow ciezej schodzi niz z brzucha. Dzieki za rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi dziewczyny zdjęłam wczoraj ubranko dzwoniłam do kliniki upewnić się czy już mogę , dowiedziałam się że ubranko nosi się dwa tygodnie, poszłam spać i rano się przeraziłam całe nogi od wewnątrz w pręgach tam gdzie była kaniula wszystko wyszło wyglądałam jak pobita pejczem, masakra ból okropny , poszłam do szkoły i myślałam , że nie wytrzymam do końca zajeć , co to jest?................. ubrałam to ubranko i zastanawiam się co dalej czy któraś z was tak miała? boję się , że oszpeciłam się na całe życie...czy to zniknie?jestem przeszło miesiąc po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zebra To wlasnie sa nierownosci (zrosty) po zabiegu ;( Ja tez takie mialam, na dzien dzisiejszy jest lepiej ale jeszce nie jest idealnie... Potrzeba troche czasu, nic sie nie martw, tylko masuj masuj i masuj! Ultradzwieki, endermologie, rolletic, masaze reczne! Ja robie to wszystko razem wziete i widze rezultaty, jestem prawie 6 tyg po. Moglabys mi przeslac fotki swoich nierownosci? Wymienimy sie ;) Ccialabym miec porownanie jak to wyglada u innych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja nosze jeszce ubranko. I smaruje sie masciami i biore tabletki na obrzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×