Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość anyone_anyone
już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
masz już napisany pozew? co ???? już nie odpisuje boże zaczyna mnie to wkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie mam dlatego chę iść do adwokata. On się zgodził, żebym to ja zrobiła. W pierwotnej wersji mieliśmy iść razem, ale jego czas prcy nie pozwala na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
co co??? co nie odpisujesz??? do tegom świra czy do nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
już nie mówi mi nic to imięto było do świra i juz nic nie odpisuję wiecej, bo to jakaś tandetna prowokacja :) jezuniu,muszesiezabrać za robote ale żeby mi siechciało jak mi sięnie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
a ta Twoja adwokatka to ta ktorej namiary podałas? bo jak chcesz to moge cos o niej poweszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ejj wykorzystaj dzień bez szefa ;)) no chyba że jesteś zawalona papierami ;)) ja od 12:00 znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Tak to ona, mam ją z polecenia, więc chyba jest dobra, ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
ja jestem zawsze zawalona papierami ;) ale najwyżej wezmę do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
nie chcę Cię jeszcze bardziej wkurzać, ale co do świra, to Twój ex to chyba niezły gagatek, może było więcej ofiar w sieci ;))) zresztą jak on się zakochał przez net??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
nie sądzę żeby to była jakaś wieksza afera ;) zakochać sie przez net hmmm czytałam trochę w topiku-"rozmawiam z nim przez net już 3 lata" czy coś tam i chyba też w jakimś innym,że mozna się zakochać.. chociaż nie sądze,ze w jego przypadku to tylko net,bo kombinował ciągle jakieś delegacje itp zresztą nie obchodzi mnie juz ten facet jego życie,jego net niech mu bedzie jak chce :) Nie był gagatkiem,gdyby nie przyrośniety do jednej ręki telefon a do drugiej laptop i wieczny pracoholizm to byłby pewnie fajny facet.Ale on totalnie ześwirował a może to on mnie tu wnerwia ;) heeeeeeeeeeee?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Dziewczyny powidzcie czy dla kochanki mozna rzucić wszystko???.Zerwac kontakt z rodziną, oszalec tak na maxa. Tłumaczył mi ,że na poczatku to był tylko sex ,że próbował z nią zerwać , a ona zawsze pakowała mu się do łózka. My widywalismy sie co dwa i poł tygodnia (ze wzgledu na pracę). Ale zawsze przysiegał na syna ,że mnie nie zdradza ,a tak w rzeczywistości założył juz druga rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Jescze teraz na ten weekend przyjeżdża do syna i mamy dalej udawac ze sie nic nie stało. Najgorsze jest to ,że ja go nadal kocham ale go nie poznaję. W domu jest milutki , grzeczny, A po wyjeździe butny, zawzięty i nawet nie zadzwoni. On mnie chyba urabia tak jak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
że próbował z nią zerwać , a ona zawsze pakowała mu się do łózka no to jest dla mie hit no on siębronił i to wszystko przez nia..... Przysięgał na syna ... Olka a Ty wierzysz mu że nie zdradził? czy już widzisz jakies jego "zdradzające" zachwanie? jak może przysiegać na syna normalnie mi się w głowie nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Ale niestety tak robił. Znia był a do mnie dzwonił skarbeczku misiaczku, kochanie itp. A ona siedział cicho teraz ona jest górą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Mysle ,że on chce urobić mnie do sprawy żeby było bez orzekania o winie . A ja na to nie pojde to nie ja zdradziłam , kłamałam i zniszczyłam nasza rodzinę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Ewcia,facet Tobą manipuluje dokładnie tak samo jak mąż Olki, nie wiem czy czytałaś cały topik,ale Olki facet też wmawiał jej że ja kocha i że to jej nie zależy.. tak było Olka? jakieś jeszcze ciekawostki nam o nim opowiesz????????? :P a najlepsze,że JESZCZE mąż Olki wmawiał jej,że to ona jest manipulowana przez kogoś a sam ją urabiał ;) jezu faceci czasami sięzamieniająna głowy chyba z tym no wiecie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ja nie wierzę że nie zdradził ... może to nie było dla niego nic znaczącego, ale nie wierzę, że sexu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Ewcia skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
po czym tak sądzisz??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
kobitki,czemu nie możemy się umówic na kawe??????? ja nawet nie mam czasu pójść jej sobie zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
przez ten cały czas w ogóle nie probował się zbliżyć, myślę, że po seksie z inną nie umiałby już ze mną. Może nabrał jakiś innych przyzwyczajeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
przez ten czyli? a teraz? próbował w ogóle???? ;) jezu ja nie pamietam kiedy to było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ja już też nie pamiętam ;) Może w lutym ostatni raz ;), ale wcześniej też było od święta ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
w lutym a to ciekawe ;) i do dzisiaj nic? no to odpowiedz masz jasną..... no chyba,ze zawsze taki był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
a co do kawy... miałaś na myśli wirtualną kawe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie no co ty, zawsze było często i gęsto ;), ale to dawne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
no a jaką ?????? :) często i gęsto skąd ja to znam..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
a próby w ogóle jakieś robił bo mój nawet nie :) po tym się zorientowałam.... chyba najbardziej po tym a Ty w ogóle nic nie zauważyłaś aż do smsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×