Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość anyone_anyone
dlatego Olka bądź ostrożna w tej kwestii,bo facet moze Ci się szarogęsić po chacie ;) naucz go,że czeka na dole albo na wycieraczce, w najlepszym wypadku w przedpokoju. A nie że leci do lodówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Zaraz lecę. Napisze wam później co i jak . Chyba jego nie musze informowac o tym wszystkim. Zreszta i tak nie odbierze telefonu. Taki układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Trzymaj się Ewa !!!! i napisz potem co tam w tej szkole chcieli ja też bywam czasem na dywaniku,ale to przez łobuza podrywacza co laski ciąga za włosy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Mamy czekac na telefon kiedy on chce zadzwonić . Nam nie wolno nawet jakby dziecko chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Próbuje tłumaczyc sobie jak zaczynam o nim myślec że on dla nas juz umarł. Że przeciez nas nie chce , że nas odrzucił i zawsze to na trochę pomaga . Zawsze to jakis krok do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Z kim Ty żyłaś??? masakra A Tobie Any podrywacz rośnie ;) no ładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
a on sie za mocno głową w coś nie uderzył ;) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Myślałam ze z kochajacym ojcem i męzem. Wszystko sie zmieniło jak wydała sie kochanka . Obrót o 360 stopni tylko w ta zła stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
fajny jest no co ja zrobię :P ostatnio powiedział mi,ze kocha trzy koleżanki a klasy i nie wie którą bardziej.... nie wiedzialam co odpowiedziec :P :P a co mu tatusiek powiedzial??? że musi każdą kochać w inny dzien tygodnia... mówie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
180 Ewcia, 360 to całe kółko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Dziewczyny fajnie mi z Wami ale musze naprawde lecieć . Odezwę się wieczorkiem. Jutro juz takich luzów nie bede miała- całe biuro pełne ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ha ha sorry ale to było śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
co śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
z dniami tygodnia? niech se swoje teorie dla siebie zostawi a nie dzieciaka pierdół uczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anyone
ok widzę że nie dasz się złamać - jeśli to Ci nie sprawi problemu to przekaż mu ten adres, nie mów skąd i jak, on będzie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
no o to chodzi ... ;)) A dzieciaki chętnie z nim spędzają czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
dwa dni z tygodnia to może sie przecież postarać :P to juz chyha pisałam,że w niedzielę wiecz.są wykończone, a potem cały tydzień słucham jak to z tatą fajnie .... :) no i ok, niech się stara. Boję się,że jak wyjedzie to o nich zapomni,ale jestem dobrej mysli.Kocha je i to jest najważniejsze. Kiedys napisałas o swoim,że facet nie może zapomnieć że jest ojcem!!!! :) OLka, a jak Ty sobie dajesz rade? dzieciaki i praca ... rodzice juz lepiej czy nadal się fochają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Oj Any - fajnie tak się gada. chciałabym być jeszcze kiedyś szczęsliwa tak naprawdę, ale na razie jest mi lepiej bez niego. Chyba nie będę tesknić bo nie ma za czym. Od dawna było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
zobaczysz,że CI sie wszystko poukłada! Olka,nie Tobie piewrwszej się coś takiego zdarza. Na razie musisz tylko zamknąć jeden rozdział,jeśli jesteś tego pewna i jeśli tego chcesz... Na początku nie jest łatwo,bo chociaż byliście "daleko" to byliście "blisko" słyszałaś jak chrapie i jak szczotkuje zęby, łaził, stukał drzwiami... dla mnie czasami ta cisza jest nie do zniesienia. Ale mam nadzieję,ze zanim sie przyzwyczaję to jakoś zabłyśnie słońce. Chociaż póki co mam awersję do facetów i nie zamierzam żadnego wpuszczać do mojego życia :) ale ten czas sam przyjdzie :) w końcu na horyzoncie mam andrzejki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
jezu dzisiaj nic nie zrobiłam ;) ale chyba potrzebny był mi taki dzien :P jutro juz pewnie znowu bedę OUT :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdxrada
ja tez nic, straszne ;) Za chwile zmykam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
ale przynajmniej masz dobry humor :P ? bo ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
a kiedy masz termin u adwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Mam w miarę humor, a tobie świrek nie zepsuł?? Przekażesz adres ex??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
niech... się buja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ciekawe jaką by zrobił minę jakbys mu powiedziała. Powiedz że nie życzysz sobie, żeby ktokolwiek pytał Ciebie o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ja bym sobie pozwoliła na małą złośliwość ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Olka, zobaczysz sama jak to jest,im bardziej chcesz się odciać od starego życia tym bardziej coś ciagle Ci to wszystko będzie przypominac. Jak nie maile, to telefon, jak nie telefon to znowu jakieś inne. Nie zamierzam mu nic mówić,bo przecież to nie dzieciak, juz mnie nie obchodzi jego życie. Poza tym rzeczywiscie jakis świr sobie coś ubzdurał i chce mnie podręczyć,bo doczytał się,że mnie to stresuje, a wcale się nie zdziwiłabym jakby to był on sam :P mój małżonek we własnej osobie :P hehe :D :D to tym bardziej niech się buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
a Ty swojego chcesz z zaskoczenia powalić tym pozwem czy mówiłaś mu,że to Ty złożysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
nie juz rozmawialiśmy, wie o pozwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×