Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Sto lat sto lat niech zyje zyje nam!...a kto? Onyx!Wszystkiego najlepszego jubilatko:)To o ktorej kawusia?przynieść coś mocniejszego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooł ? Onyx dzis swiętuje? To WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ,duzo duzo zdrówka i funciaków>🌼 Pochwal nam sie jaki prezent od męza dostałas/dostaniesz Moje urodzinki tez niedługo ale ja juz prezent od męza wysepiłam,a nawet dwa:) a c sobie bede załowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma nikogo...:( Onyx z kawa na ciebie czekam, daj cos słodkiego:) sypnij cukierkami takimi czekoladowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prezentów to przydałby się chyba nowy laptop albo jakiś fan komputerów :) Kawa może być już, bo właśnie wyprosiłam panów na spacer :) Coś mocniejszego to tylko we własnym zakresie, ja jeszcze karmię piersią. Ok, program się zainstalował, będę się uruchamiać ponownie. Kawusiępijemy, mam rozumieć? To wstawiam wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo dzieki za odpowiedz :) Mam jeszcze pytanko ,a w tej zerówce dzieciaki maja jakąs gimnastyke czy w,f? Musimy sie na zakupy juz n iedługo wybrac takie szkolne i zastanawiam sie czy strój jakis bedzie potrzebny.A tak wogóle to było jedno spotkanie w tej szkole,poczestowali herbatka i ciastkami i puscili filmik a na koniec dali ulotke gdzie mozna kupic te mundurki szkolne i tyle,nie za duzo sie dowiedziałam:( Zastanawiam sie tez czy bedzie kolejne spotkanie rodzice plus dzieci czy od razu pierwszego dnia zostawimy dzieciaki i ...i nie wiem jak to bedzie.A jak to sie odbywało u Was dziewczyny z Waszymi szkolnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kurde dopiero zobaczylam ten topik a zalozylam swoj wlasny, mamy z north london ,enfield, pozdrawiam wszystkie mummys !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra pojadłam cukierasów,popiłam to heja na spacer ide z dziewuszkami,(trzeba teraz te kaloryje spalic:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy a wiec poszliśmy do lekarza odnośnie tych plam na policzkach i na kolanach, nie stawia ona na skaze białkową uważa że jeżeli byłaby to skaza białowa to powinno zaraz wyskoczyć nawet po malutkiej ilości mleka czyli np jak zaczelam mu dawać po 6 miesiącu na noc mleko to już wtedy powinno być, ja już sama dokładnie nie wiem od kiedy to jest ale te 1.5 miesiąca napewno czyli wtedy kiedy zupełnie zrezygnowałam z piersi i dostał już dużo większą dawkę mleka z butelki , ale ono twierdzi że to mało prawdobodobne i ze powinnam szukać alergenu w pokarmach stałych, a tpo bedzie trudne bo podaje mu słoiczków które maja bardzo wiel składników -same wiecie jakie sa słoiczki po 7 miesiącu i 10, mimo wszystko kupiłam mu bebilon pepti-nie chce pić wiem że to koniec swiata ale ja po raz pierwszy ma doczynienia z alergią pokarnmowa, prosze pradzcie mi jak zaczą eliminowacć alergeny jak on już tak wiele je no i co ze słoiczkami chyba musze zrezygnować , mowwila również że białko ryżowe też uczula, bardzo polecałą mleko kozie, a co z tymi kaszkami zbożowymi, lub weetabix moge je bezpiecznie podawać? mam prośbe jak któraś z was zna si e coś więcej na ten temat to niech napisze mi na emaila zeby ne zaśmiecać mój mail to :magda.s@windowslive.com z góry wam dziękuje za porady, kurcze co ja zrobie z tym mlekiem którtego nie chce pić ono jest ochydne, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae - kurczę, współczuję ci. ja niestety nie potrafię ci pomóc. Eliminacja alergenów to chyba od tych najbardziej popularnych jak miód, orzechy, pomidory itd. Jak czegoś się dowiem, to mailne, ok? Uszy do góry! 🌼 dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki onyx, ja mu pomidorów nie poidaje ani orzechów słoczki długo jadł te od 4 miesięcy aby, no i mleko, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,mają gimnastykę :) u nas była potrzebna biała koszulka i spodenki w kolorze szkoły,no i trampki takie zwykłe czarne mają mieć,można kupić w asdzie lub brandano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
hej dziewuszki :). I ja dolaczam do Was ;) Lollibelly- swietny pomysl z nowym topikiem :). Ja tez jestem z Northampton :). Jestem mama 4 tygodniowego Patryka :) Moj maly ma strasznie duzo czerwonych plamek w srodku wypelnionych bialym plynem. Ma je juz wszedzie, a dzis to nawet zaczely sie robic na brwiach skorupki. Mysle ze zaczyna sie skaza bialkowa, choc HV twierdzi ze to tradzik niemowlecy. Starszemu synowi tak zaczynala sie skaza, wiec kupilam dzis mleko sojowe (czasem dokarmiam Patryka butla, bo mam bardzo malo pokarmu i maly jest wciaz glodny i krzyczy). Mam cicha nadzieje ze mu sie polepszy. Poza tym musze zrobic mu fotki do paszportu, a ze wyglada nie wyjsciowo... wiec rozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Onyx- Wszystkiego Najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_nton witam i dziękuję za życzenia. Skąd mogę znać twój nick...? A gdzie reszta? Śpicie już? My się z Maksiem zaraz kładziemy (tak, tak, z Maksiem! Dzień bez spania został nam łaskawi przedłużony. I kłopoty z jedzeniem. Pewnie jakiś kolejny etap rozwojowy ;) Tak się pocieszam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak, po co pisałam o snajperze, dziewczyny bidują ile wlezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Dobrze ze weszlam na kafeterie poczytac i zobaczylam ze loli zalozyla nowy topik.Wiec jestem!!A dla nieznajomych to jestem mama 2 coreczek jedna ma juz 10 lat a druga 6,5 miesiaca:-) Ale drozyzna w Polsze!!!!ale za to fajne wakacje bo cieplo:-) Od 3 dni chodze tu na kurs fryzjerski a malutka zostaje z moim M w domu.Wiec moj M tez ma kurs np.jak pierwszy raz zmienic pieluszke:-D ale i tak nie jest zle tylko ze jak wracam po 8 godzinach z tego kursu to musze zmieniac ciuszki malej bo jest cala umorusana od jedzenia,ubrana jest tak ze dajcie spokoj:-D sama bluzka z dlugim rekawem pod spodem nic zadnej koszulki no i pampers:-D czasem sie zdarza ze ma jedna skarpete.Ale musze jakos wytrzymac! Niewiem co sie u was dzieje ale odrobie lekture jak wroce z wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Dzien dobry dziewuszki :) Pije kawencje i mecze sie z Patryczkiem... Nie moze zrobic kupki. Kolki nie ma, ale widze ze sie prezy. Wczoraj bylo tak samo, dopiero o 13 zrobil. Na specerku spal dobrze wiec jakos dziwnie mi to wyglada. Mleko sojowe pije i nawet nie marudzi ze mu nie smakuje ;). Dzis nowe krostki nie wyszly, ja nie jem nabialu, to moze wyeliminowalam alergen i bedzie teraz tylko lepiej. No zobaczymy bo po jednym. dwoch dniach nie ma mozliwosci stwierdzenia czy trafilam z tym mlekiem. onyx-ja bylam na poprzednim forum, dla 'ciezarowek', rzadko pisalam bo jestem leniem, ale za to codziennie Was czytalam, stad mozesz kojarzyc moj nick a nie wiedziec skad :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Onyx, wszystko przez tego snajpera:D agan_ton te skorupki na brwiach Patryka to moze po prostu ciemieniuszka?pierwsze co mi przyszlo na mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamila26! Ty się nie przejmuj mężem, zapewniam, że oboje przeżyją niezapomniane chwile! ;) Ja już się nauczyłam nie komentować różnych dziwacznych rzeczy, wyczynianych przez moich chłopaków. Aga_nton - no właśnie tak kojarzyłam, ale nie byłam ppewna, bo ostatnio się włóczę po różnych topikach i wiele nicków widziałam :) Może Patryczek nie ma jeszcze dojrzałego układu wydalniczego? Pamiętam, że Maks też tak męczył kupki, przeszło mu dopiero w połowie czwartego miesiąca. Jak wychodzą w końcu normalne to nie ma się czym przejmować (nie ma śluzu, krwi, nie są zbyt rozwodnione ani zbite itd.) Link - klikasz w preferencje i ustawiasz sobie stopke. Możesz tam sobie zaczernić nicka, tzn. zabezpieczyć go hasłem, bo teraz ktoś się może pod ciebie podszyć. Fajnych masz chłopaków! Kamil nie jest zazdrosny o małego? Borówka, pochwal się, co upolowałaś? Reszta - meldować się, śpiochy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście znowu zapomniałam... Dziewczyny, poradźcie, czytałyście ostatnio coś fajnego po angielsku? Kupiłabym sobie cósik. Maxted trochę droga, ale może coś upoluję. Gienialność to moje specjalność - idę sprawdzić, czy jest francuski ebay. Ciekawe, jak to wymawiają... hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-hhhhhaaaaaaaaaaa! Jest ebay francuski!!! Zobaczymy co tam mają. Przydałby się słownik. Słówek nie pamiętam... Zaraz zajrzę na książki i CD. Bo tutaj nie mają Francisa Cabrela! Jak można przeżyć romantyczną młodość licealną, nie znając Cabrela!!! ;) Dobra, spadam, bo mnie zaraz wyrzucicie... I tak was lubię :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) u nas jakoś tak dziwnie :O jestem chora,szaman dał mi penicylynę i źle się po niej czuję,ale bez niej jeszcze gorzej :( No i muszę Wam się koniecznie pochwalić moją strong girl :D Hania ma 6 miesięcy i siedzi sobie już jakiś czas,ale gdzieś tak od 4 dni wstaje,łapie się wszystkiego i się podnosi,wczoraj wstała w wannie :O dziś koniecznie trzeba obniżyć łóżeczko.A do tego raczkuje,łazi już wszędzie,muszę skoczyć na ebay ;)i kupić bramki zabezpieczające na schody Borówka zapomniałam Ci napisać,że lukier się wałkuje między dwoma warstwami foli spożywczej,jest o wiele prościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
borowka- tez przez mysl mi przeszlo ze to moze byc ciemieniucha, ale mialby ja tylko 2 dni? dzis juz jest prawie niewidoczna ta skorupka, choc prawde mowiac we wloskach robia mu sie takie zolte zaschniete krostki, czy to tez moze byc ciemieniucha? Onyx- ja jestem chyba slepa, ale nie widze zadnych preferencji ani stopki na fotosiku ;). Alez ja jestem techniczna, brrr.... Maly robi kupki luzne i zoltego koloru wiec jest ok. Wczoraj zjadlam tortelini wiec moze dlatego ma problem z kupka, hmmm, a i jeszcze pozwolilam sobie na 'kilka' ciasteczek maslanych, jem je od jakis 3 dni i jakos od tego czasu maly ma ten problem. Ale jak juz ja zrobi to pozniej co chwila niespodzianka w pampersie :) Kamil, zanim urodzil sie Patryk bardzo sie martwil ze bedzie odstawiony, mniej kochany. Jednego dnia siedzial na schodach i ogladal swoje korki, zapytalam sie co robi a on ze patrzy na te buty bo pewnie teraz dlugo mu nowych nie kupimy, w ogole nic mu nie kupimy, bo teraz wszystko kreci sie wokol Patryka. Tak mi bylo go szkoda. Przeprowadzilismy z mezem z nim rozmowe i bylo ok. A jak sie maly urodzil, to od pierwszych dni pomaga we wszystkim, nawet nie przeszkadza mu ze przewinie Patryka jak ma kupke:). Zrezygnowal z kolegow. Nawet nasze prosby, grozby by poszedl do kolegow nie pomogly. No ale nic na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja z doświadczenia wiem,że ciasteczka maślane nie służą maluszkom Też sobie kupiłam po porodzie bo myslałam,że maślane to nic się nie stanie,młoda się darła po nich strasznie,nie mogła kupy zrobić,miała kolki,dopiero jak przestałam podjadać ciastka przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×