Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

cześć dziewczynki :D ja już jestem,a Wy gdzie ??? trudno sama sie dziś kawki napiję,dobrze,że ciach jeszcze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce ciacho!!! frugo 👋 :) dzis przyjezdza moj kuzyn z Kanady i znowu mnie bedzie mniej, onyx wyjechala...i nikt nie pisze...oby nam tylko forum nie zdechlo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli jak to mniej ??? nie zgadzam się,kto jak kto,ale autorka musi pisać na swoim topiku :P a poza tym to mam doła i potrzebuję terapii więc nie możecie mnie tu tak zostawić ..............plissssssssssssss a jak już tak zaczęłam myśleć o swoich potrzebach to fryzjer też by mi się przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nigdy przenigdy w zyyyyyciu nie zostawilabym dziecka samego w wozku przed sklepem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lolli wszystkiego najjjjjj!!!!! bylo nam mowic wczesniej :) frugo lacze sie z Toba wcierpieniu, bo ja dalej mam depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki za zyczonka! mam manie urzadzania pokoju malego, szperam po ebayu, z jakies 6 carbootow by sie zdalo :P tez mialyscie problem z zasnieciem wczoraj?czy to tylko ja z mezem (nooo on to spal od 18 do 23 to sie w sumie nie dziwie, ale ja?spioch pierwszej ligi ;) ).lezelismy w lozku, obgadywalismy wszystkich i chichralismy sie jak dzieci heheh iii tak do 3 :O wystawilam wczoraj kilka aukcji, dzis dalsza czesc. frugo jaka znow depresja???????peruke sobie kup!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek laseczki:) lolli Happy Birthday Love Peace and Good SEX:) U mnie dlugi weekend nawet spoko tylko kasy poszlo w brud a urlop sie szykuje... masakra:( Ja tak nie dawno urzadzalam pokoik mojej corci mialam frajde na maxa:)Pomalowalam jej szafe na bialy kolor,komowe dokupilam rozowe serduszka jako uchwyty pomalowalam sciany kupilismy lozko poprzywieszalam obrazki zdjecia i w koncu ma swoja kraine balaganu:))) http://www.bobasy.pl/lucjuszek/fotka/984243/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa moj post! 😡 to jeszcze raz (z grubsza :) ) dzieki przygarnieta :) u nas tez przebieranki odchodza pelna para ;) a Ty jaka kupilas? pokoik malej jest super, a jaki duzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa ja nie mam. przygarnieta no ja nie mam pytan heheh, zmiana fktycznie kolosalna! :) kurcze ten moj nieszczesny kuzyn mial przyjechac i go nie ma!samolot z Toronto wyladowal o 8.30 i ani widu ani slychu.troche sie martwie, juz nawet sprawdzalam wiadomosci na wszelki... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) dzionek miło się zaczął bo w nocy sprzedałam kilka rzeczy na ebay :) Hania raczkuje za piłeczkami z fisher price które kupiliśmy ostatnio na carboot,stały się jej ulubionymi zabawkami w chwili obecnej i właśnie poluję na nową dostawę z ebay:) Ola też takie miała i też były hiciorem. Lolli a Ty co porabiasz? znowu czekasz na kuzyna :P Cieszysz się,że jutro już czwartek ??? bo ja strasznie,Ola mnie wczoraj tak zeźliła,że jak by te wakacje miały trwać jeszcze z tydzień to bym się wykończyła.Teraz mam trochę spokoju bo siedzi za karę od wczoraj w swoim pokoju i wychodzi tylko do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morning :) ano mialam, dzieki bejbe :) jak tam Majeczka? frugo, zagielas mnie, co sie stanie w czwartek???????? u nas hicior to wciaz miotla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lolli chodzi o powrót do szkoły :) ale troszkę ten mój wpis jest już nie aktualny :) Miałam mały problem z tym rozpoczęciem roku szkolnego bo nie dostałam kartki ze szkoły i kogo bym nie spytała to zawsze była inna wersja :O ale dziś patrze przez okno a tam dzieci do szkoły zasuwają,dzwonie do mojego M do pracy i mu gadam żeby się zapytał kolegi angola kiedy ta nasza szkoła zaczyna.Godzina 8;30 mój M oddzwania i mi mówi,że trochę to trwało bo żona tamtego też nie wiedziała,ale jednak zaczynają dziś o 8;55 Ale miałam przyspieszenie to Ci mówię:D ale za to teraz siedzę sobie przed komputerkiem z kawką,cisza spokój,tylko mała goni swoje piłeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh frugo niezlego mialas bonusa :D przed chwila odkrylam gdzie kotencje sobie zrobily toalete-za drzwiami u Lesia :O nawozu 'kupa' :D crossfeeding odchodzi na calego-przed chwila Zosia zniosla kilka kotkow na dol i karmila na fotelu a juz 5 minut pozniej te same kotki karmi krystyna :D wogole straszna walka o przetrwanie-jak jedna kotka chce karmic a druga na dworze to nagle jest 13 dziobkow i tylko 8 cycow wiec babcia :D musi zaprowadzac porzadek. aha, kuzyn dojechal-szok heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem,ale pojawiam sie ze wzgledu na potrzebe informacji ;) Otoz drogie mamuski ktora z Was wysylala do Polski tutejszy akt urodzenia zeby mama zaniosla go do USC w waszym imieniu. Jak ma byc sformulowane upowaznienie na takowa okolicznosc. Bardzo pilnie musze to wiedziec....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowalam sie dodzwonic do kilku USC w moim miescie,ale....chyba maja swieto czy co...nikt nie odbiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie pomogę bo jeszcze tego nie robiłam i nawet nie mam na to najmniejszej ochoty (przepraszam wszystkich ale mam okropnego doła ) Aga wydaje mi się,że wystarczy takie zwykłe upoważnienie typu ; Ja Agnieszka ..... legitymująca się dowodem osobistym o numerze ...... upoważniam moją mamę ....legitymującą sie dowodem osobistym ...... do umiejscowienia w moim imieniu aktu urodzenia mojego syna Franciszka..... no i podpis oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agauk moja mama mogla w usc wybrac nasz akt malzenstwa i akty ur.dzieciakow bez upowaznienisa,najblizsze osoby tj.mama,tato(dziadkowie),tesciowie moga tak zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia!!!!! Witaj :-) :-) :-) Sluchaj,ale chodzi mi o to zeby ona zaniosla tam tutejszy przetlumaczony akt urodzenia i zlozyla o wydanie polskiego. Dokladnie o to Ci chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×