Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Magdae, zalamalas mnie tymi cenami szczepionek :( A o nowej stronce wykrakalam. Nie czuje sie na silach domonologowac do nastepnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co laski,środa wieczór a tu cisza,nikt nie zadzwonił :( trzeba w końcu przestać marzyć zejść na ziemię w sumie to ostatnich parę lat miałam pod górę więc niby czemu to mialo by mi przyjść łatwo ...........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx a może jednak ?? no fakt,ceny szczepień powalają na kolana,a nie ukrywam,że też mam pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-tylko dodam, ze w sprawie zoltaczki mi powiedzieli:jesli podam dziecku pierwsza dawke w Polsce i mam na to zaswiadczenie to kolejne dawki NHS poda bezplatnie. A co do MMR to nie zdecyduje sie na ta bezplatna. Nie ma szans. Onyx- oto stronka z tymi odplamiaczami.Nie jestem pewna co do tych tanszych bo nie widzialam ich na oficjalnej stronie DYLON, ja w sklepie kupilam ten do tlustych plam z czerwonymi ustami na opakowaniu i taki tez wzielam z ebay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie niezłe ceny, zobaczymy a ztą żółtaczką to może tak zrobię że jak pojedziemy do polski może w lutym to tam zaszczepię go pierwszą dawką na żółtaczke a dokończymy tutaj, dobry pomysł, a poaza tym w polsce nie szczepią tą szczepionką skojarzoną mmr na 13 miesiąc, bo teraz już nie wiem, a nas tym szczepiono rocznik gdzieś 1979-do 1985?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie niezłe ceny, zobaczymy a ztą żółtaczką to może tak zrobię że jak pojedziemy do polski może w lutym to tam zaszczepię go pierwszą dawką na żółtaczke a dokończymy tutaj, dobry pomysł, a poaza tym w polsce nie szczepią tą szczepionką skojarzoną mmr na 13 miesiąc, bo teraz już nie wiem, a nas tym szczepiono rocznik gdzieś 1979-do 1985?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK - moglabys podac ta stronke? Bo ja znalazlam tylko z lista sklepow w ktorych szukac produktu. A w sklepach nie bylo, sprawdzalam w tesco i sainsburym. Dzieki z gory :D Frugo, no nie wiem, co by cie pocieszylo. Ja tez nie lubie czekac. Co ma byc to bedzie! Wydaje mi sie, ze w Polsce tez maja te szczepionki kombinowane, ale nie jestem pewna. Poprosze siostre zeby sprawdzila. Ja sie naprawde bardzo zmartwilam, ze Maks mi padl po szczepionce. Mi sie wydaje, ze tego laduja za duzo i za czesto. Kto w realu styka sie z tyloma zarazkami naraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z tej stronki wynika,że u mnie na wsi nie sprzedają takich cudów :) Onyx sama nie wiem :P wykańcza mnie to czekanie i mój landlord,który nagle zaczął do mnie wydzwaniać i informować mnie,że jak dostanę tą chatę to ma się wyprowadzić do 14.10 :O jestem tym wszystkim już zmęczona no i myślę,że już jest po wszystkim i że nie dostaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, ale poczta dochodzi do was??? ;) No to zostaje ebay... A tam w sprawie tego mieszkania to nie mozna zadzwonic? Zle to jest widziane? Bo ja bym juz zadzwonila, albo sie przeszla i sprobowala dyplomatycznie sie wywiedziec. Czy GP ma prawo badac ginekologicznie? Wiem, ze moze wymaz pobrac... Zreszta pielegniarka tez. Ale kolezanka byla u GP i ja badal. Dziwne. Myslalam, ze daje skoerowanie do ginia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam uwage, ze link jest do top-rated seller, moze inni maja taniej, ale z drugiej strony tanie mieso psi zera, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx-ale co masz na mysli mowiac ginekologicznie? wewnetrznie? moj GP ma np. dyplom wydany przez jakas nadrzedna instytucje poloznikow i ginekologow, ze ma uprawnienia w zakresie ginekologii, drugi dyplom obok glosi o uprawnieniach z zakresu pediatrii (wiesz-to ta ich "wszechstronnosc") Ale nie badal mnie nigdy "tam", poza brzuchem. Natomiast na moja prosbe i po przestudiowaniu mojej komputerowej kartoteki skierowal mnie do ginekologa. Ponoc to jakis wysokiej klasy specjalista bo dobral go rowniez po przestudiowaniu dostepnych lekarzy wg specjalizacji i bede czekac...3-4 miesiace :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx sama nie wiem jak by to było odebrane,kazali czekac na telefon więc czekam,ale plan mam taki,że jak do piątku nikt nie zadzwoni to tam w piątek pojedziemy i zapytamy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam wizytę na poniedziałek do mojej gp i też mam zamiar poprosic o skierowanie do gina,zobaczymy co ona na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, Frugo, bo ja juz tez zaczelam pazury obgryzac na wasza intencje. .. Aga UK - ten do biologicznych jest tanszy, a oba do kupy sa tansze niz vanish w tesco (chyba, taki rozowy. nigdy nie uzywalam). Oki, chyba pojde spac. Czytam horror i ziewam, az se szczeke wywichnelam. Chyba cos nie tak, nie? To do jutra, mam nadzieje! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki onyx :) nie zaszkodzi ale już spać,no co ty Lolli a może ty byś się łaskawie :P pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki... I trzymam kciuki Frugo. Nie daj im o sobie zapomniec jakby co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wychodzi na to,że ja tu dzisiaj światło gaszę :) dobranoc kobitki i przespanej nocki dla wszystkich (ja stawiam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ja zapalam :D jedyna porzadna chyba nie chce byc juz porzadna, bo sie nie melduje. to co, kawka jak co rano...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dobry Ja już się melduje po kawce a przy kaszce, ale jestem Maja niedlugo idzie spać, bo oczywiście chrabianka marudziła od 6 i wstała o 6:30 Współczuje wam tych przebojów z nockami !!!!!!!!!!! Maje odstawiłam od cyca w 7 miesiącu a od 9 przesypia mi nocki !! Budziła się jakiś czas o 5 po karmieniu o 19:30 i potem juz wcale. Ja myśle, że na noc trzeba dać dużą porcje mleka, czy to butla czy cyc. Za kaszką nie jestem, ale każdy ma swój sposób. Dodam, że Maja ma misiaki w łóżeczku i poduszki przytulanki. Duzo się do nich tuli, układa w kucki i śpi. Od cyca naprawde lepiej odstawić wczesniej :( chociaż potem się za tym tęskni. Próbujcie podać smoczki zamiast cyca. Wczoraj Majka pierwszy raz zaczęła trochę płakać jak wychodziłam od opiekunki.. och ciężko mi było n a sercu :( Ale poszłam potem do Asdy i kupiłam płaszczyk na poprawę humoru, a dziecko za to świetnie się bawiło na playgroupie... uwielbia towarzystwo innych dzieciaków !! Rozmawiałam z Lolli i mąż jej daje bana na kafeterie, dlatego jest jej mniej, ale mówiła, że postara się jakoś tu dobić !! Heh Frugo powodzenia z mieszkaniem.. my też czekamy, chociaż nie tak desperacko 🌼 No nic.. idem do szkraba, bo wyciąga znów książki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy, u mnie jeszcze nie kawa, a wiec te szczepinke podaje sie tez w polsce od 1988 roku, z tym że pierwsza dawka starcza na 7 lat a potem w polsce dawka w 7 roku życia jest płatna super, tu nie jest płatna , a ja tak myśle czy na przykład nie poddać mu dwóch szczepionek tylko na odre i świnie bo czytałam że na różyczkę szczepi się po to żeby nie zarażać cieżarnych a to ppprzeecież łagodna odmiana wirusa, tyle co do szcepionek więcej nie zamęczam , czasem są promocje szczepionek za 65 funta ale to nie w moim rejonie, i czasem jak szczepionka jest tansza to biorą 'registration fee 50 funta' to tyle czyli dzieci w polsce nie szczepi sie na to rutynoqwo w 7 roku życia i wszystkie żyją jakoś, grugo nadal trzymam kciuki-pamiętaj brak wiadomości to dobra wiadomość-czasami, mi schodzą plamy po ace do kolorów może wypróbuje ten dylon, u nas jest tak że ma sie lekarza rodzinneo ale jak idziesz na wizyte to idziesz do tego u którego jest miejsce, i też badał mnie gp tam dogłebnie , i u ginekologa też byłam ale to chyba 2 tyg po porodzie więc tak się udało a ja zaczynam malowac dziś pokoj, z oszczednosci na ta zima pomyślałam że połączymy pokój w którym bawią sie dzieci z living roomem, po co grzać dwa pokoje jak można jeden, pozdrawiam was i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Amelia ostatnio wstaje o 7 i nie mam czasu z rana napisac,jestesmy po spacerku i play groupie juz:) borowka chyba pakuje sie do polandii,albo juz tam jest! jutro u nas jest dzien bez mundurkow w szkole!a na play group tez dzieci sie przebieraja?bo jutro chcem isc i bym przebrala Adasia,wiecie cos na ten temat,chodzilyscie na play gropy?dzisiaj jeden chlopiec byl przebrany,tylko jeden. frugo to zglos koniecznie,ze landlord chce zebys do 14 sie wypr.to przyspieszy,albo niech ci to na pismie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, babki, pozniej was doczytam. Czy mozecie zerknac w swoje - tzn dzieci - red books i napisac mi, jaka jest nazwa szczepionki, ktora sie podaje po 12 miesiacu zycia? mam wrazenie, ze ten konowal sie pomylil :( ratunku bo juz jie wiem w co rece wsadzic, maks zas zarzygal cale lozko i odechcialo mu sie spac bede pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopiero kawkę pijemy :O Hania ma 4 ząbka :D jupi,jeszcze 2 i może ten koszmar się skończy anecia to nie tak że mam,on zadzwonił (pierwszy raz od ponad 2 lat ) i nam zakomunikował,że jeśli dostaniemy dom to wtedy mamy sie wyprowadzić do 14.10 bo do tego dnia mamy zapłacone,a on by mial kogoś na ten dom już od 15,jeśli nie dostaniemy to oczywiście możemy zostać i zapłacic za kolejny miesiąc :) Hania wczoraj zjadła kolację o 19,obudziła się o 23;50 zjadła i spała do 7;15 :) oby tak dalej Kamila B ja czekam,po prostu.Złożyłam papiery jak miliony innych ludzi i czekałam cierpliwie,aż do teraz,nie chodziłam co chwila do cansylu,nie dzwoniłam,nie kłamałam,po prostu czekałam,ale teraz gdy sprawa nabrała obrotu z moją cierpliwością jest krucho bo jestem kobietą i jak większość kobiet chcę wiedzieć już,teraz.A poza tym jestem w Uk tylko z mężem,który pracuje od 8 do 19 więc nie mam z kim pogadać,dlatego pisałam na forum,nie sądziłam,że zostanie to odebrane jako desperacja. Anecia zapomniałam Ci napisać,teraz jest dzień książki i stąd te przebrania,u nas dzisiaj mieli się poprzebierać do szkoły,dziewczynki za księżniczki, a chłopcy za piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx u mnie jest At Twelve Months -Meningitis C and Hib a OD 13-15 mnth jest measles,mumps,rubella pneumococcal frugo oki rozumiem ale jak dostaniecie klucz od chaty np.12 to co w 2dni musicie sie wypr.?albo pare dni po tym 14 chociaz mysle,ze wam by zwrocil.i mam nadzieje,ze do remontu nie bedzie.to czyli,ze na ten play group bym mogla go przebrac?mam scooby doo stroj moze byc no nie?bajka jest,ale czy ksiazka nie wiem nie zwracalam uwagi na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×