Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

oj to nie smecta, aga, cos duuuzo gorszego. zrywlo mnie na wymioty(sorry, za szczegóły) bo ja glupiutka nie wiedzialam ze w takich sytuacjach pije sie rzeczy dobrze schlodzone. A zaczynalo sie na D konczylo -lite. dodam ze tutejszy specyfik. bez recepty mozna dostac. To nic innego jak uzupełniacz soli i skladnikow mineralnych. No pewnei , Aga, ze moja! za 3.44. plus p&p, dobra cena. i dodam tez ze w weekendy aukcje tez ida wysoko. Wlasnie taka sama kurteczka w sobote poszla za 9 funtow. Njalepiej ustawiac aukcje tak by sie kończyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie wygralam z nexta za 2.44 dla malego. Wiec zime juz mamy obcykana ;) Mamy 2 kurteczki teraz-wieksza i mniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę Borówka się pojawiła :) nie tak dawno o ciebie pytałam mam nadzieję,że teraz będziesz się regularnie meldować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy po konsultacji z alergologiem... bylo milo i mysle ze kompetentnie. pani doktor przeprowadzila bardzo dokladny wywiad i zaproponowala testy oraz leczenie. zaalarmowalo mnie to ze zapytala czy nie chcielibysmy czesci leczenia przeprowadzic w Polsce. zapytalam wiec dlaczego sugeruje leczenie w innym kraju... zrozumialam po otrzymaniu wydruku z kosztami :) i tu mile kolezanki zapraszam do malego quizu. jak myslicie ile moze kosztowac testowanie i odczulanie (trzymiesieczne) w tym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi , Frugo, że pamiętasz :) mamo Eli, jeśli sama wizyta 300 to leczenie pewnie z 10 tyś. trafiłam?no straszne rzeczy z Kubą,biedne maleństwo. masz w rodzinie alergikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale łobuziak z Lesia! Pięęęęęknie tańczy. Czy to w tle to Khadja Nin? Miałam kiedyś tę płytę. Ciekawe komu pożyczyłam... :P Borówka - witaj! Jużsię zmartwiłam, że wyjechałaś bez pożegnania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx1 pewnie przywieźliby z tesco ale wolę już stracić pół dnia na podróż do centrum żeby obejrzeć "na żywo" i coś wybrać (przez net to nie to samo). Aga uk dzięki za namiary sklepu, faktycznie jest ta tareczka i chyba ją kupię bo nigdzie indziej nie znajdę (choć cena 12,50 plus koszty przesyłki trochę zniechęcają...) A z tym primarkiem to poddałaś mi super pomysł! Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli super mały łobuziak z ogonkiem :) Mamo Eli daj odpowiedź zagadki bo umieram z ciekawości... (około tysiaka? więcej? dużo więcej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filippa-zawsze mozesz zaopatrzyc sie w zapas kaszek(wcale tak drogo nie wychodza), kosmetykow (olejek weleda baby jest swietny), sloiczkow i powyzej £50 masz gratis dostawe. No dobrze....juz nie kusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, uwaga w dniu dzisiejszym padly nastepujace numery: 1346.16. troche sporo jak na moj budzet, ale bede musiala te pieniadze jakos wysciubic.wpadlam jednak na jeszcze jeden pomysl. ciekawa jestem czy czesci tych testow nie mozna by przeprowadzic na NHS ;). musze jutro zadzwonic do swego GP i porozmawiac z nim jak z czlowiekiem. mysle ze skoro specjalista napisal, ze sa potrzebne to on bedzie mogl skierowac nas na te testy w ramach NHS. nie wiem czy nie przekombinowalam, ale tonacy brzytwy sie chwyta. ide sie przespac, moze podczas snu wpadne na pomysl skad wziac kase. buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli oni oszaleli z taka cena!ale zdzierstwo!oni tu sporo funduja,ale jak nie to dowala taaakie ceny!!!jeszcze dziecko male to tym bardziej NHS powinien zrefundowac,oby GP cos zalatwil!testy niech za free zrobia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy drugiej kawce. Smieciara byla punktualnie o 5.50, zaliczylismy juz wszystkie mozliwe rozrywki z kapiela wlacznie (kupka byla) i ja juz moge sie znowu klasc spac. Maksio nie bardzo. ;) Mamoeli - oj, slono sobie licza... :( Anecia - nie robi mi roznicy, czy piszesz Maks czy Max, spoczko! On jest Maksymilian, wiec ja uzywam Maks jako skrot, ale moj dziadek tez byl Maksymilian i pisal sie Max. Moze dlatego, ze byl Niemcem? ok, maks wisi na rec i czeka na poranna sesje krecikowa. 🖐️ aha, lolli, z twojego filmu wynika, ze klapouchy znow szuka ogonka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze onyx ja jak widze stopke to pamietam,ze Maks a pisze wiecznie max ajjj,ale ciesze sie,ze nie robi ci roznicy dobra dziewczynka z ciebie :D bardzo ladnie imie Maksymilian,jako pani polonistka dla zapamietania powinnas mi zadac zebym milion razy poprawnie napisala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale mialas polonistki-sadystki... :P Mamoeli, mozesz mi odpowiedziec na pytanie o wysylke pliiiiiiizzz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :) u nas dziś pochmurno :( ale jesteśmy juz po szkole,więc teraz czas na kawkę Mama Eli ale sobie liczą :O mam nadzieję,że gp coś wymyśli dziewczyny wkleje wam dwa linki do pościeli,doradzcie która fajniejsza bo się zdecydować nie mogę :) http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180409202907&var=480000228042&ssPageName=STRK:MEWAX:IT i druga taka http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230376622003&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, poradzcie prosze. Moj Kuba zaczal mocno kaszlec a katar ciagnie mu sie juz ze dwa tygodnie, za duzej goraczki nie ma, jest tylko rozbity i nieszczesliwy ale najgorszy ten kaszel. bylam u lekarza tydzien temu, kazal dawac calpol, ale na kaszel nic. co wy radzicie? bo to juz za dlugo trwa? Co mozna kupic bez recepty sprawdzonego?albo jakies inne sposoby? dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo pierwsza mi sie bardzo podoba ale druga jest bardziej unisex. Bo raczej jest to pościel dla Was... wiec nie wiem jak mężuś czul by się tak ukwiecony:D.ale i tak wybralabym pierwszą:D troche przegięłam , co mamo Eli? zyczę przypływow gotowki :) Agnieszka ja swoim daje flegamine jak maja meczacy mokry kaszel. one jak zlapia katar prawie zawsze i kaszel musi sie przyplatać. wlasnei teraz wychodza z kolejnego przeziębienia?zarażenia?średnio trwa 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, pierwszy sprzedawca ma wiecej pozytywnych feedbackow :D Ja w ogole nie kupuje, jesli nie ma 100%. Chyba, ze jakis wariat mu schrzani statystyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nooo onyx ogonek tylko na chwile pozyczylismy ;) na pomysl wpadl moj kuzyn i mozecie sobie wyobrazic moj atak smiechu gdy lennox wszedl do pokoju, powiedzial cos oburzonym glosem i odmaszerowal ukazujac ten ogonek heheheh normalnie jak z Narnii :D a wogole to dzisiaj rano jak nikt nie patrzal, dorwal nadii lunchbox, otworzyl (na zamek!), rozpakowal ciasto czekoladowe i zjadl :D :D :D agnieszka, ja na kaszel daje syrop z cebuli albo prawoslazowy (nie na noc bo wyksztusny!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A was gdzie wymiotlo? jesli tematy sie wyczerpalyto podsune jeden. Teraz mi pomóżcie. Ta: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270468759264&ssPageName=STRK:MEWAX:IT czy ta: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160368183887&ssPageName=STRK:MEWAX:IT Albo ta: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180417801248&ssPageName=STRK:MEWAX:IT a może zadna...?szczerze to one wszystkie tak srednio mi podchodze ale mala potrzebuje czegoś extra cieplego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×