Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Filippa 🖐️. Tarke mam po prababci, hehe, autentycznie! Szklane cudenko przetrwalo kamienice i rozne dobra pozostawione po niewlasciwych stronach roznych granic. Mam nadzieje, ze jej nie stluke :D A rzeczy z tesco mozesz zamowic przez internet czy nie dowoza na dalsza odleglosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja ogolnie dol- niepredko widze dostaniemy chate z councilu- po kilku mailACH ODPOWIEDZ TA SAMA- za duzo chetnych- za malo mieszkan- trzeba czekac nie wiem wiec co dalej- w pokoiku sie nie pomiescimy- na wynajem mieszkania nas nie stac- mysle moze o housing benefit? myslicie- bawic sie w cos takiego? nawet mi dzis powiedzieli ze SSMG- becikowe znaczy sie sie nie nalezy bo oboje pracujemy szkoda tylko ze pieniedzy jakos nie widac i od 2 tyg czekam na 5 przesylek z ebaya- tez mnie to wkurza ech - do d... ten dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw, dziewczyny- czy robilyscie test na GBS? moja midwife poslala mnie na drzewo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja po pra pra mialam tarke plastikowa,ale wcielo ja jak sie tu zbieralam nie wiem chyba niechcacy gdzies wyrzycilam,ja teraz tez blenderka uzywam,ale juz coraz mniej bo amelia swietnie radzi sobie z gryzieniem wiec jej kroje na mniejsze kawalki frugo no co za ciul,ja tez takiemu bym przestala placic i pow.tak jak dziewczyny radzily nie mam i tylko chata z counsilu mnie ratuje i tyle!!!niech ma za swojedupek jeden.jak cos ja tez moge go przytrzymac,liscia chcetnie tez bym mu sprzedala!!! heyka lolli:)napisz mniej wiecej gdzie znajduje sie Wasz salon to zareklamuje go koledze moj mail aneetta1979@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo agauk i inne mamy,ktorych dzieci skonczyly 6 mies.dodajecie do dan dzieci kasze manne?bo juz polrocznym mozna odrobinke podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) muszę Wam powiedzieć,że wczoraj pojechałam do Asdy na zakupy z moim nowym wózkiem i zostałam pożarta spojrzeniami dwóch pań :D No ja myślę intensywnie co zrobić z tym fantem i łudzę się,że dostaniemy szybko ten dom Anecia ja na początku dodawałam troszkę do zupki,a teraz zazwyczaj na podwieczorkową kolację :D gotuję jej kasze mannę na formule,dodaję troszkę jakiegoś owocka i wcina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag - ja nie robilam, tzn. mialam test ogolny przy uplawach, ale powiedzieli, ze wszystko w porzadku. Nie wiem, na co konkretnie badali. Anecia - ja dodawalam baby rice, kaszke manne dopiero okolo 10 miesiaca, ale u nas wszystko wolno szlo, bo Maksio tylko na cycu wisial ile mogl. I tak mu zostalo, hehe :) Postaram sie dodac pare nowych zdjec na fotosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, juz wiem o co sie chcialam zapytac. Mamoeli, ty zamawialas kosmetyki z Le Guide Sante? Ile sie placi za przesylke i gdzie na tej stronce mozna znalezc taka informacje? Z gory dziekuje (hehe, stary chwyt ale moze podziala...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia - ja zaczelam podawac kasze manne kiedy juz zaczal jesc stale pokarmy, tak jakos po 5 miesiacu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny bede jej pomalu dodawac ta manne.moim chlopakom nie dawalam nie wiem czemu:(onyx nie wiem czego ja sie uparlam na tego maxia przez x chyba przez twoj nick z iksem czy co?!obiecuje poprawe:D a zdjecia rewelacyjne Maksio to maly sprytek byl chyba krolem placu zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag podalam Ci gdzies na jakims forum link do benefitow , tam tez podlicza czy wam sie nalezy housing benefit sprawdz ale chyba sie wam nie nalezy macie za duzy dochod ja mam domek ze spoldzielni , skladalam o counsilowski ale sie nie doczekalam szybciej dali mi ze spoldzielni wydaje mi sie ze zalezy w jakiej miejscowosci sie mieszka i jakie sie ma warunki, im gorsze tym szybciej daja ja czekalam niecaly rok ,przyspieszylo fakt ze bylam w ciazy i mielismy grzyba w domu aha i trzeba do nich chodzic i pytac , i zanosic np zaswiadczenia np od poloznej ze ma sie grzyba , albo ze sasiedzi uciazliwi itp to przyspiesza pozwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa J. - moge Cie prosic o krotkie przyblizenie zasad otrzymania tego domu ze spoldzielni-czy to jest zasada shared ownership moze i kupno domu po nizszej od rynkowej wartosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest taka zasada ze najwpierw musze zlozyc aplikacje o dom counsilowski a pozniej skladam do spoldzielni to jest taka sama zasada co do przyznawania domow consilowskich tylko ze to sa domy ze spoldzielni sa troche drozsze niz councilowskie ale warunki sa lepsze sa to nowsze domy i standard lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam sie czy taki domek mozna wykupic powiedzieli ze juz nie mozna wykupic , ze jeszcze jest mozliwosc wykupu councilowskich domow , niestety podobno i council ma odchodzic juz od tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wszyskie mamy , jestem przyszla mama i rowniez mieszkam w uk od wczoraj mam jakas niestrawnosc najpierw byly wymioty a dzsiaj raz mialam biegunke i jestem jakas oslabiona. moj maz tez przechodzi to samo tylko duzo gwaltowniej podejrzewaz zw to grypa zoladkowa. bylam dzisiaj na izbie przyjec ale zbadali mnie i niby wszytsko jest ok . wymioty sa normalne a biegunka tez moze sie zdarzyc..... nie wiem co dalej robic ..... dodam ze jestem w 11 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ewa-to jest jeszcze cos innego o czym ja myslalam. U nas jest cos takiego jak shared ownership-czyli wykupujesz czesc domu od spoldzielni od razu jak rowniez placisz im czynsz, im wiekszy procent Twoich udzialow w domu tym mniejszy czynsz az do momentu kiedy wykupisz caly dom wtedy juz czynszu nie placisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK tez ta spoldzielnia ma takie oferty wykupu ale nie kazdy domek mozna tak kupic ja slyszalam ze do konca nie jestes wlascicielem takiego domku bo grunt nalezy do spoldzielni , wiec trzeba uwazac z tym wykupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Ci poradzic sloneczko - ja w ciazy bralam smecte kiedy mialam jakies zoladkowe problemy-to mozna brac. Moze najlepiej idz do polskiego lekarza ggdzies jesli jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest az tak zle a tutaj gdzie mieszkam nie ma zadnych polskich lekarzy z trudem znalazlam jedynie polskiego dentyste. boje sie tylko ze to moze miec zly wplyw na moje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko-a masz w PL ginekologa prowadzacego ciaze albo nawet swojego lekarza pierwszego kontaktu? Ja kiedy mialam watpliwosci to bralam telefon i dzwonilam nawet w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w uk juz kilka ladnych lat... i nie pamietam kiedy bylam u lekarza w polsce...wiem ze choroby wirusowe typu grypa i tak nie ma lekrstwa trzeba zwalczyc tylko czy tego typu choroby nie zagrazaja malenstwu... jakos postaram sie skontaktowac z jakims w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj-moze i lekarstwa nie ma,ale odwodnieniu organizmu trzeba zapobiegac i uzupelniac bilans soli mineralnych na przyklad-do tego sluzy np. smecta :) Jakbym nie byla w ciazy to zwykle mam nifuroksazyd na wszelkie paskudne zatrucia,ale nawet nie wiem czy mozna go w ciazy brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , dziewczynki kochane no co ciekawego u was? później poczytam was trochę. U nas mieszkanie juz opróżnione, zostawilam to co zmieści sie do walizki i bagażu podręcznego. I wiecie co?aż mi ulżylo jak pozbylam sie tego calego balaganu, i tak ładnie teraz u nas, i nie potykamy się o zabawki...no chyba tutaj zostanę... Słoneczko lekarz nie dał ci takiego ohydnego proszku w saszetkach do rozpuszczania?albo zadnej diety nie zalecił? zlapaliście wirusa, musisz to przecierpieć, duuuzo pij. J a mialam na tle nerwowym takie coś w czasie ciąży 2 razy,W polsce zatrzymali mnie w szpitalu na obserwację . A tutaj dostalam ten wlasnie proszek plus zalecona głodowka przez 2 dni.bylam wtedy w [ierwszych m-cach ciązy. i wszystko dobrzes ie sonczylo Ja snjpera ustawiam na 3 sek, i tez wygrywam. zaraz konczy mi sie aukcja kurteczki dla olki. mam zamiar ubierac dziewuchy moje jak bliźniaczki hi hi. obym nie przegapila z tego wszystkiego. stoi 1.04 a 5 min do konca. zwykle aukcja konczyla sie na 10Ł. noi zobaczymy czy dobrze sie spiszę...\az mi serce wali lece na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×