Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

to ja też się zamelduję :) wyspana,zwarta i gotowa na nadchodzący dzionek :D przespałyśmy dziś całą nockę :D :D :D Hania zjadła o 22,pomarudziła gdzieś tam trochę w nocy,ale nie wiem która była godzinka,bo nawet nie wstawałam bo nie płakała :)i obudziła się o 8;30 :) dawno się tak nie wyspałam :) ja nie mam chłopca,ale pod spodnie też zakładam rajstopki,u nas w asdzie jest duży wybór kolorków. No i melduję posłusznie,że wczoraj zakupiłam wózek :) zmieniłam na nune z m&p i powiem tak,wróciliśmy wieczorem więc nie było już szans na spacer,ale po domu jeździ się fajnie i co najważniejsze jest wygodna pozycja siedząca ( w quinny tego nie ma niestety) moje małe dziecię siedziało w tym wózku wczoraj z godzinę jak nie lepiej( normalnie nawet na spacerze ciężko jest ja utrzymać w wózku) i sprawiała wrażenie zadowolonej :) dziś pójdziemy na spacerek to przetestujemy w terenie :) A i jeszcze muszę Wam powiedzieć,że boli mnie lewa pierś :O tak dziwnie,w środku i nie wiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pozna pobudka-Franek musial naprawde glosno walic w szczebelki lozeczka zeby mame w koncu obudzic :D Teraz wszamalam "pelnowartosciowe" sniadanie w postaci kawy i chleba z nutella :P Filippa-szczerze mowiac ja nie ubieram niczego poza skarpetkami, ma spodnie a w wozku jest spiworek,jak jest zimniej to sa tez spodnie z podszewka bawelniana o jakich mowila onyx (mam je z asdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, podejrzewam ze nie mozesz doczekac sie na spacer dzisiaj :D Ja szczerze mowiac tez patrzylam na inne wozki,ale jakos mi sie ten moj bugaboo nie nudzi a jak przelozylam siedzenia-tzn.zdjelismy gondolke i zalozylismy siedzenie plus spiworek to jakbym miala nowy wozek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mogę,nie mogę :) ale mam dziś trochę obowiązków :O więc spacerek dopiero koło 15 będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh - ewag, trzymam kciuki :D Ja juz sie zbieram spac. Mial byc upojny wieczor ale Maksio uspil mojego meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie przelicytowali- znowu wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nic- jutro tez jest dzien i aukcja sprobuje jeszcze raz- az do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx cwaniak z maxia nie chce siorki jeszcze;) a jak jego zdrowko?bylas u lekarza? kamila26 co u was?mi83 tez sie dlugo nie odzywa! ja przeziebiona nocka okropna bo na wieczor mnie wzielo:( boli glowa i zatkany nochal mam!z car boot chyba nic nie bedzie chyba,ze uda mi sie przed mezem ukryc moje samopoczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobietki :) mnie połamały wczoraj nerki :( dziś jest trochę lepiej,jak się rozchodzę to skoczę na carboot :) a teraz kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie wygralam aukcje jestem posiadaczka laktatora elektrycznego firmy Medela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo nie pisałaś jak wózek? zdrówka życze, mojego małego dopadła temp w piątek w nocy i kicha ale tylko czasami dziś już lepiej, ale małego maksa nie byliśmy oglądac bo jego mama nie miała czasu i odwołala wizyte z nami, anecia też powrotu do zdrowia , ewaaag, gratulacje ja ostatnimi czasy jakoś wygrywam na ebay ale znalazłam dobrą pore kiedy najlepiej sie licytować, ja kawe też pije ale z dziećmi mąż w pracy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ewag w jakich dziedzinach kupujesz bo ja głównie ciuszki dla małego, i zauważyłam że licytacje które kończą się miedzy 11.00 a 15.00 z reguły wygrywam i to za grosze, albo wczesne rano, najgorsze jest popołudnie no i wieczór, ale to takie moje spstrzeżenia, i wydaje mi się ze to przywilej bezrobotnych mam bo tak jak ja o tym czasie jestem w domu a pracujące mamy nie a angielki okupują' icelanda',

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wyprawke kompletuje :) ale w ten sposob ze obserwuje, nie licytuje- wkraczam dopiero w ostatniej minucie i rzucam cene ale tez jak jest za drogo to odpuszczam do nast okazji np na lozeczko polowalam chyba z 2 mies- i udalo mi sie kupic za £20- razem z materacykiem i mozliwoscia zmiany na junior bed- solidne drzewo sosnowe z rzezbieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Agnieszka75, Przygarnieta i inni...? Maks juz jakby troche lepiej i dzis bylismy na dwoch spacerach. Niestety, zainaugurowalismy uzywanie jesienno-zimowej kurteczki :( Maksa ulubiona zabawa: brodzenie w opadlych lisciach polaczone z szuraniem nogami. Spodnie po jednym razie do prania, ale niech ma! Chodzi i ma niebo w oczach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, a propos ebaya to ja tez dzis czekalam-do ostatnich 7 sekund. Mialam pietra, ze mi sie nie zaladuje i po ptakach,ale sie udalo. Mam sliczna kurteczke dla Franka na jesienne chlody z Marese za jakies £5 wliczajac w to znaczek :) To francuska firma,a ubranka sa takie urocze, tylko ceny kosmiczne (np. kurteczka ok. £100). Kupilam tez niezly, zapinany na zamek sweterek, tez z tej samej firmy i body z gapa za...£1 ;) Ostatnie 7 sekund zawsze jest decydujace a czujnosc potencjalnych napastnikow uspiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ustawiam snajpera, program licytujacy za mnie wlasnie 7 sekund przed koncem licytacji. Trzeba go tylko dobrze ustawic. Dziala w takich aukcjach, gdzie wiekszosc czeka na ostatni moment. Skutecznosc u mnie to 2/3, co zwazywszy na moja niechec rozstawania sie z pieniedzmi to dobry wynik :P Ryzyko zawsze jednak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx maxio szczesliwy pewnie w tych lisciach!!!pewnie niech ,a w koncu jest dzieckiem!bylam na car boot i obkupilismy adasia i daniela tym razem:) frugo wspolczuje tych nerek mi w piatek przyszla paczuszka od mamy z nospa i jakos sie trzymam bo cos ostatnio czesciej mnie bola te nerki czuje jakby tam cegla byla. a przeziebienie tez trzyma boli okropnie glowa,lek na wszystko nie pomaga mam chcec wziasc ibuprofen,bo w nocy nie moge spac,amelia spi od 8 do 5-6 rano,a mi plakac sie chce z bolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie mnie jeszcze??? :P nie mam jakos weny + klocimy sie o kompa z mezem yyyhhhh wlasnie od piatku usiluje wrzucic milion ciuchow na ebay iiii... w piatek 2, a dzis 4 aukcje hiehiehieh, ja to jestem naprawde niemozliwa... moze ktos bedzie zainteresowany takimi rzeczami ;) (potem wrzuce wiecej) http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320434948388&ssPageName=STRK:MESELX:IT oki, lece teraz na miasto, buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) mało pisałam bo byłam mega zajęta,wózek fajny :) lekki,dobrze się prowadzi,łatwo składa i zajmuje mało miejsca.Jak na razie jestem zadowolona :D byłam dziś u lekarza,pobrali mi krew do badań i w środę,albo czwartek znowu będę mieć wizytę No i jeszcze Wam napiszę,że byłam w cansylu na specjalnym spotkaniu,poprosiłam o nie bo się chciałam wszystkiego dowiedzieć.......no i wiem :O rozmawiałam dziś z jakąś tam szychą i się dowiedziałam,że jestem pierwsza na liście ( ciekawe czy naprawdę bo listy nie widziałam) i że poprzedniego domu nie dostałam,przez mojego landlordaokazało się,że oni do niego zadzwonili,on powiedział o nas same dobre rzeczy przez telefon,a Pani która z nim rozmawiała poprosiła go o przesłanie jeszcze pisemnych referencji,mój landlord się zobowiązał zrobić to w ciągu 2 dni i oczywiście tego nie zrobił :( i jak podsumował to pan z którym rozmawiałam ....dlatego nie dostaliśmy,bo nie było kompletu dokumentów😭 ja kiedyś zabiję tego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx dzięki za propozycję :) zapomniałam Wam napisać,że Hania ma już pięć ząbków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, chyba juz pisalas ale nie pamietam, na ktorym topiku :P Pamietam, ze wam gratulowalam, ale byc moze mam skleroze. Calkiem mozliwe... Maks padl, przetrzymalam go caly dzien bez cyca (ciezko bylo, czepial sie i odkryl, ze moze sprobowac sam sie obsluzyc :( ). Dzis zalatwianie i zalatwianie, na dodatek pobladzilismy na tej samej prostej drodze co tydzien temu, bo moj maz mnie nie posluchal i znowu jak tydzien temu minelismy ten sam zjazd. No zalamac sie mozna z chlopami... Lolli, pamietam zdjecie Lesia w tym ubranku. I takie puddingowe tez :D A w ogole to gdzie lazisz jak cie nie ma...? Ide rozwiklac sprawy z bankiem i chyba pozniej padne. Napiszcie cos fajnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora :) udalo mi sie odciac siekiera meza od kompa wiec moge poklikac :D. jutro jedziemy do szpitala do Hemmel. wypelnilam kilometrowa ankiete zdrowotna syna i jego rodziny, cyrograf na konto i jedziemy... ciekawe co nam powiedza lekarze za ciezkie pieniadze, bo ci z urzedu milcza... przybieram sie do napisania oficjalnej skargi na prace oddzialu pediatrycznego w WGC. podjudzil mnie do tego moj GP. ciekawa jestem co mi napisza w odpowiedzi... a tak z przyjemniejszych rzeczy, to mojemu smykowi wyrznal sie wczoraj pierwszy zabek :D kurcze nie mam weny na pisanie a tyle sie u mnie dzieje. postaram sie poprawic. frugo utluklabym go albo nie zaplacila czynszu. moja szwagierka nie zaplacila go ostatnio bo... uwaga uwaga!: sasiadka uprawiala zbyt glosno sex ze swoja dziewczyna (kolejna noc z rzedu) i w zwiazku z tym ona biedna sie nie wyspala... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko wlasnie placze bo maz zabral mu sila ogryzek (wygrzebany z kubla na smieci) :O. powinnyscie uslyszec ta rozpacz! coraz gorzej znosi rozstania z tym co sobie 'upoluje' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, pozniej mu przejdzie, rozwod za rozwodem a on lzy nie uroni... :P Mamoeli, gratulujemy zabka!!! A co do polowan, to nie mozesz zmieniac w pare dni tego, co natura w nas siala przez tysiaclecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! Dzięki za rady odnośnie rajstopek i ocieplanych spodni dla chłopców. Muszę wybrać się na polowanie. Szkoda, że Asda i Tesco tak daleko ode mnie :( Frugo to nie cackaj się z landlordem-dupkiem. Nie płać czynszu w terminie, a na jego monity odpowiedz, że masz problemy finansowe i tylko chata z counsilu Cię ratuje. Wierz mi, wystawi Ci wszystkie potrzebne papiery w expresowym tempie. On Cię wyrzucić nie może i na stratę kasy z czynszu sobie nie pozwoli. W razie jakiś pretensji odnośnie niezapłaconego czynszu musiałby podać sprawę do sądu czego nie zrobi bo to kosztuje, poza tym trwa strasznie długo i nigdy nie ma gwarancji, że odzyska kasę. Zatem się z nim nie cackaj. Wiem co mówię, bo sama użeram się z takim dupkiem jednym (a rady uzyskałam od pracowników counsilu). Widziałyście gdzieś dziewczyny szklaną tarkę do warzyw/owoców? Chciałabym czasem jabłko zetrzeć małemu ale mam tylko metalową (niszczy witaminy). Dajcie znać jakbyście wiedziały gdzie taką można nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, mnie tez sie scyzoryk otwiera na mojego landlorda. Jakos zaczal mnie ostatnio ignorowac... Filippa-jedyne miejsce gdzie znalazlam taka tarke to ta strona gdzie kupuje mleko i kaszki, ale droga jest i w koncu jej nie kupilam. Franek bardzo krotko zadowalal sie odrobina startego jablka czy gruszki i szybko przerzucilismy sie na blender :D Chyba palce by mi odpadly jak on zjada ok.300 g owocowego puree na "przekaske". http://www.ulula.co.uk/html/glass-graters.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filippa-asda, next-te spodenki wiem, ze na pewno sa z podszewka a mamy tez dresowe spodnie z primarka i sa naprawde cieplutkie chociaz osobiscie nigdy nic tam nie kupilam to Moj mnie przekonal przywozac kilka par puchatych spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×