Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

hejka! borowka mi sie podoba 1 i 3 kurteczka!Adas ma z next z kapturem z korzuszkiem i wyglada tak samo po praniu. dziewczyny co to ma znaczyc jaki dol!!! mamoEli trzymam kciuki za wywalczenie jak najwiecej od NHS! Lolli ty masz implant anty..?nie piszesz nic,ze cos ci po nim nie ten tego tzn.,ze zadowolona jestes?czytalam na necie troche o tym i sie zastanawiam,bo na lady comp mnie raczej nie stac,a w razie jakby zawiodla to nie mam chceci chowac jeszcze jednego dziecka.i myslalam o implancie,bo ostatnia paczke tabletek to ciagle zapominalam brac. wy nocne marki...ja wczoraj po 20 juz smacznie spalam:) kto kawe pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kawce. Dzisiaj mały wstał o 6.00! Pierwszy raz i mam nadzieję, że ostatni. Kupę zrobił i gotowy do zabawy :o Zaraz sobie pomyślałam o Tobie Onyx i o " Waszej" śmieciarce o 5:50 :) Jejku, co to będzie jak młody zacznie interesować się pojazdami i będzie też chciała tak co świt witać śmieciary, zwariuję chyba! :) Aga uk też właśnie tak sobie już myślałam, żeby zamówić jakieś słoiczki czy kaszki dla małego razem z tą tarką, także nie martw się, nie naciągasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na kawce :) nie musze dzis prowadzic diablic do szkoly (sasiadka zawiezie) wiec moge poplotkowac :D. dziewczyny a jak skuteczne i trwale sa te szklane tarki? chodzi mi o to czy (lub jak szybko) sie tepia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czeka na kawę...aż się zaparzy w moim super nowocesnym ekspresie kafetierze(w koncu wiem jak to co,ś po polsku sę zwie:D) nie wzielm bialaej chociaz miala najwiecej glosow, wydawala sie byc z lekka.i i szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) onyx mam nadzieje ze humorek dzis lepszy??? 🌼 niech nam Kubus zyje sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!(milion buziaczkow) anecia mam implant od kwietnia i jednym skutkiem ubocznym jest baaardzo nieregularna @, czasem mam 3 razy w miesiacu :O(tak moze byc nawet do roku) a poza tym to jest ok, ja tez zapominalam wiecznie o tabletkach wiec jstem zadowolona :) Lennox ma okropn kaszel, musze go potrzymac w domu kilka dni :O aaaa Nadii wczoraj ukradli rower spod szkoly...szkoda gadac... bylysmy tez u okulisty i ma lekka dalekowzrocznosc ale okularow nosic nie musi.uffff. no to kolejna herbatka (L.uwielbia ze mna pic, krzyczy 'bata!' i wyrwa mi kubek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lilli za info na forach pisalo wlasnie,ze mozna miec takie @ nieregularne ja narazie nie mam bo karmie,wlasnie co do pamietania o tych tabletkach to najgorzse:( dalam sobie,ze na wieczor a szlam spac wczesnie i zapominalam.teraz pojde do GP o powiem,ze implanta chce!lolli daj namiary na ten salon to napisze koledze! mozesz na mail jak chcesz aneetta1979@o2.pl i jesli dziewczyny nie maja nic przeciwko to mala reklama na forum:) borowka oby dwie mi sie podobaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia :) studio jeszcze nie dziala ale zaraz wysle Ci numer, mozna sie umowic na prywatna audiencje poki co ;) Frugo, tez zapraszam jak masz ochote.nasz living room to praktycznie studio heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli masz Norplant czy Implanon? dziewczyny co zrobic z wiecznie nieszczesliwym i niezadowolonym 10letnim chlopcem?(Daniel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki lolli wysle koledze narazie,ze niedlugo zacvznie dzialac studio,napisz za ile mniej wiecej jesli mozesz dzieki:) borowka fajny express cena tez niewielka zachecilas zachecilas!Bebe lilli???oswiec moja mozgownice stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah lolli z tym danielem to nie tak latwo ja juz szaleju dostaje gra w szkolnej druzynie(lubi grac w pilke)ale mu sie nie chce bo on lubi grac.ale niue dla szkolnej druzyny na karate byly zapisy ale mu sie nie chce,chcelismy go zapisac do druzyny pilkarskiej tez mu sie nie chce gdzies jedziemy na zakupy tez mu sie nie chce,a jak wrocimy to pyta co mu kupilismy i jak nic to obrazony,a jak kupimy to nie takie,a nigdy nie chce jechac i tak wszystko ma na nieeeeee bo nie lubie nie bo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak maz przyciągnął go do domu nie wiedzialam czy mam się śmiać czy się cieszyć. I wiecie co ? kawa jest pyszna. rozpuszczalnych już nie tykam. Anecia to jest zaparzacz do kawy, tradycyjny włoski. ten w linku , ktory podalam jest malutki, lepiej wziąć na 4filizanki. wychodzi pare dobrych kaw z niego. A to już Kuba nie jest baby any more!niech się ZDROWO chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moż e Anecia u Daniela to cos wiecej, może teskini za Polską?nie wiem, to pierwsze co mi przyszlo do glowy Wiecie co ostatnio wychodzimy z supermarketu i zgadal nas polski ochroniarz(nie to zebym cośwyniosla:D) , po odejściu Zuzia do mnie:ten pan umie mówić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe! mialam taki jak mieszkalam w Belgii :) byly mega popularne. lubilam kawke jaka produkowal. teraz mam inny, ale lezka mi sie w oku kreci jak na ten patrze :D a!!! nie opisalam Wam wczorajszej "afery swieczkowej". najpierw nie moglam znalezc zapalniczki lub zapalek (rzucilam palenie 4 lata temu). kiedy juz pozyczylam zapalniczke od sasiada i odpalilam swieczke... Kuba zlapal za plomien i byl ryk. nic sie mu nie stalo, ale czar pierwszej swieczki prysl :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Borówka ta pierwsza jest rewelacyjna,tylko tak na moje oko to raczej gruby sweter niż kurtka,ale śliczne są :) ja już kiedyś pisałam mam expres nescafe dolce gusto i jestem zadowolona,bo kawka smaczna i szybko i prosto. Mam dzisiaj wizytę u gp,zadzwonili do mnie we wtorek rano,że mam się zgłosić dziś,pewnie wyniki z krwi nie są za dobre :O ale tego to się akurat spodziewałam.Idę na 11 więc czasu mam mało,odezwę się jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem borowka czy to tesknota..mozliwe w polsce ostatnio bylismy w zeszlym roku w maju ostatnio na n-k sporo kolegow i kolezanek z jego klasy znalezlismy i mowil,ze bardzo by chcial ich zobaczyc,porozmawiac,jest jeszcze opcja nr.2 ,,syndrom starszego brata,, moja mama miala express do kawy i bardzo lubilam kawusie z niego nieraz mi tego brakuje.trza na car boot sie porozgladac.ostatnio pani miala patelnie,nowe z johny louisa za 15f takie duze,ciezkie,glebokie maz zol nie kupil,a ja wlasnie taka chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka miałam podobnie z Olą jak była młodsza:) ale nigdy nie zapomnę jej występów w polskim kościele :O za pierwszym razem jak z nami poszła to zaraz na początku mszy obwieściła mi na cały głos,że ONI MÓWIĄ TAK JAK MY :) a w tamtym roku w wakacje,podniesienie,cisza jak makiem zasiał w kościele,a Ola do mojego męża (również na głos) KIEDY WKOŃCU POJEDZIEMY NA CARBOOT :) na koniec mszy ksiądz udzielił błogosławieństwa i dodał to teraz jedzcie na carboot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka,frugo niezle te wasze dzieci haha ja mam wujka kompletnie lysego im bylismy na wszystkich swietych na cmentarzu i ten wujek do daniela(mial ze 3latka),,daj wujkowi czesc,,a Daniel ze nie wujek pyta Dlaczego???a Daniel ,,bo jestes lysy!!!,,na caly glos!heh pol cmentarza na nas patrzylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo sweterki tez sie przydadzą. wiecie co od kiedy wiem, ze wyjeżdzam nachodzi mnie na kupowanie roznych rozności, jakby w polsce nie bylo sklepow:D sluchajcie , co mam zrobić. Gostek kupil rzecz, ktora wystawilam na pick up only. Nie jest z okolicy i zalatwia kuriera po odbior od niedzieli. poczatkowo chyba ktos od niego mila przyjechac bo ni e mialam nic naklejac na pudlo, potem ni z tego ni z owego mowi mi zebym podrzucila paczkę na najbliższy collection poin firmy kurierskiej. Odpisuje mu ze nie zrobie tego bo mialo w aukcji wystawione bylo ze pick up, poza tym nie moge tego zrobić z rożnych innych względów. Potem wysyla do mnie kuriera , ktory paczki nie bierze bo kupujacy wyslal mi znaczek? innej firmy kurierskiej. pisze do niego o tym i on staje sie nie przyjemny, wtraca slowa typu "dam yer"(co to dokladnie znaczy, wiecie?przeklenstwo raczej) Przysyla mi nasępny znaczek, innej z kolei firmy kurierskiej i od trzech dni nikt sie nie pojawia po paczke ani tez on nie odpowiada na moje maile z zapytaniem kiedy mam sie spodziewac kuriera. powiedzcie mi co o tymm sadzcie. czy ja piszac w ogloszeniu ze rzecz ma byc odebrana ode mnie musze godzic sie na kuriera, ktory moze przyjechać kiedykolwiek miedzy 8 a 18?mi sie wydawalo ze ma to byc odbior bez mieszania w to przewoznikow. czy on nie wymaga za wiele czy ja czegiś nie wiem? teraz on sie nei odzywa a czas leci nie wiem czy on wogule ma zamiar to odebrać. niedlugoo wyjezdzamy a chce tej rzeczy sie pozbyc i nie wiem czy bede miala czas by wystawic ja ponownie napiszcie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka po pierwsze dam yer znaczy w slangu damn you. dla mnie sprawa jest prosta: negatywny feebdack z opisem: time waster. stated as pick up only but trying to arrange a courier since... swearing at me in emails!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×