Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Zuzi przeklulabym ale mąż nie pozwala. mowi ze jak bedzie miala 15 lat. Wiec o Olce juz nie mam co wspominać. ale wg mnie ni e ma co za wczesnie tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to mi tez chodzi co borowce nasze pocieszki i tak sa cudne a jak kiedys majac np.te 15lat same beda chcialy to sobie przebija my chcemy ta decyzje zostawic amelii.mi mama przebila jak bylam malutka i mialam straszne problemy alergii dostalam i mam ja do dzis moge tylko czyste zloto,albo srebro bez rzadnych dodatkow.wiec jest ryzyko,ze i amelia moze miec problemy,a tego bym nie chciala. dziewczyny wczoraj przyszly vouchery dla amelii i adasia z child trust fund a dzisiaj jakies info.na ten temat i co ja mam teraz do wyboru zalozyc im konto(chcem)i wplacic te 250f albo nie zakladac?co wy zrobilyscie?gdzie macie konta?to kozna np.w lloyds tam gdzie maz ma konto czy ma byc gdzie indziej.z gory dzieki za info.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tam sa jakies informacje gdzie mozna takowe konto zalozyc-tak przynajmiej rozumiem,na necie pisze, tyle co wiem.powiedzcie mi jeszcze tam mozna cos wplacac na konto prawda i najmniej 10f?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dzis u GP bo Frankowi ciagnie sie to przeziebienie juz prawie 2 tygodniu. Goraczki nie ma-najwyzsza to 37.5,ale widze ze gardlo czerwone i taki caly zakatarzony i coraz gorzej spi,nos zatkany, flegma. Osluchal, obejrzal, wysluchal mnie i dostalismy antybiotyk. Zobaczymy jak bedzie sie czul w poniedzialek. magdae-ja daje malemu wode z filtra brita a co do wod mineralnych to tutejsze sa raczej nisko zmineralizowane w porownaniu z naszymi polskimi wodami. Ja akurat dla siebie szukalam czegos magnezowo-wapniowego i jedyna woda to wloska san pellegrino,ale muszynianka i ma wiecej tych skladnikow mineralnych. Wiesz, najlepiej pochodz po sklepach i poczytaj sklad-wybierz ta najmniej zmineralizowana albo po prostu spring water czyli zrodlana. Anecia-co do CTF to lepiej zalozyc bo inaczej ten voucher straci waznosc. Zakladasz gdzie chcesz i to nie jest tak, ze musisz tam cos wplacac. Jak chcesz to wplacasz, nie to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Anecia :) To jest tak, ze niektore firmy-np. Boots premiuja zalozenie konta voucherem £20 na zakupy jesli zalozysz u nich konto i zobowiazesz sie do wplacania chyba minimum £10/miesiac direct debit. Ja zalozylam w swoim banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze Ci powiedziec Anecia, ze po dzisiejszym zaczelam jeszcze bardziej doceniac mojego lekarza i to bynajmniej nie przez antybiotyk. Pierwszy raz jak mnie wolal to potrzymal te zewnetrzne drzwi prowadzace do korytarza z gabinetami. Normalnie wola, drzwi sie zamkna, on wchodzi do swojego gabinetu i siedzi a ja sie mocuje z drzwiami. Omal nie wypuscilam Franka z wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez chcielismy w swoim banku to mi kolezanka wszystko wiedzaca powiedziala,ze nie moge i ze jak zaloze to co miesiac mi z konta beda zabierac 20f bo na 1dno dziecko zabieraja 10 a ja mam vouchery na 2ke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow postepy robi twoj doktor;) ja sie przymierzam do zmiany lekarza,moj to tepak wizyta ostatnia moja u niego to minute moze trwala,a bo wyrwali mi zeba w sobote minie 2tyg.i wczoraj po tej stronie pod wlosami dalej za uchem wyczulam niewielkiego guzka tzn.jak poprawiam wlosy to go czuje nie boli mnie,ale ucho mnie nieraz kluje i zastanawiam sie czy to wyrwanie moze byc przyczyna czy moze przewialam.i wole isc do innego bo ten pewnie nawet nie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) frugo radzilabym najierw sprawdzic jaka szkola ma polityke co do kolczykow.ja przebilam Nadii w zeszlym roku a w szkole powiedzieli ze dzieci nie moga miec kolczykow chyba ze same potrafia wyjac na PE.a ze ona miala swieze to jakby wyjela to juz by nie wlozyla.no i nie nosi.troche sie zagapilam bo chcialam jej przebic na poczatku wakacji zeby sie zagoilo do wrzesnia ale...gapa ze mnie :) ktoras z Was miala racje ze lepiej wystawiac rzeczy na ebay wieczorem bo wiecej osob wtedy kupuje.wlasnie sprzedalam kurteczke GAP za ponad funta, chociaz sprawdzalam i sprzedawaly sie nawet za 12 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lolli, to prawda, w ciagu dnia mozna naprawde okazyjnie kupic bo ludzie sa w pracy. Wieczorem kazdy ma swoje obserwowane aukcje przygotowane i wtedy to juz cena rosnie :) Dziewczyny, to tak a propos ze ostroznosci nigdy za wiele. Az sie poplakalam jak wyobrazilam sobie mojego malucha w takiej sytuacji: http://wiadomosci.onet.pl/5591993,21,relacjetveu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, widzialam ten filmik juz rano, tez sie poryczalam, dobrze ze malemu nic sie nie stalo a na miejscu tej matki to bym chyba stracila zmysly z miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki odbior, jaka brzoza...? :P Chyba zaraz zapadne w sen zimowy... Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, przycisnelam nie to co trzeba i poooszloooo...! U mnie strasznie zimno w chalupie, a jak wlaczam ogrzewanie to strasznie goraco. Czuje ze zapadam w sen zimowy. Widzialyscie moze w sklepach jakies fajne kurtki, w stylu bardzo klasycznym? Dajcie namiary, bo juz przegladam tych stronek internetowych tyle, ze mi sie w oczach mieni i nic nie znalazlam. Ostatnio poszlam nawet do M&S w realu, przy okazji robienia zakupow ciastowych dla meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ja tez szukam stylu klasycznego. Na razie obserwuje kilka aukcji na ebay. POjade tez moze za tydzien do M&S,jakies charity shops, moze Debenhams. Tylko w sezonie to oni maja ceny :o Ale na co mi ciepla kurtka po zimie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co aga nie wiem czy faktycznie wszystkie wody sa tutaj tak niskomineralizowane bo mam btelke wody z polski i tam np sodu jest 1.6 a tą którą dziś znalazłam ma 5.6 sodu a reszta koło 10 a nawet 26, więc nie wiem jak to do końca jeest, na razie tą co mamy to wypijemy a potem dalej bedziemy szukać, mam nadzieję ze mały w końcu wyjdzie z choroby, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-najlepiej pochodz i posprawdzaj wszystkie mozliwe, porownaj i wybierz ta ktora najlepsza :) Tu cos dla Ciebie znalazlam. Moze to ulatwi troche: Według ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ZDROWIA z dnia 27 grudnia 2000 r. w sprawie szczególnych warunków i wymagań sanitarnych przy produkcji naturalnych wód mineralnych, naturalnych wód źródlanych oraz wód stołowych w opakowaniach jednostkowych. (Dz. U. z 2001 r. Nr 4, poz. 38) KLASYFIKACJA NATURALNYCH WÓD MINERALNYCH, NATURALNYCH WÓD ŹRÓDLANYCH ORAZ WÓD STOŁOWYCH W OPAKOWANIACH JEDNOSTKOWYCH I. Według ogólnej zawartości rozpuszczonych składników mineralnych: 1. Woda niskozmineralizowana - naturalna woda mineralna, naturalna woda źródlana - woda zawierająca w 1 l poniżej 500 mg rozpuszczonych składników mineralnych. 2. Woda średniozmineralizowana - naturalna woda mineralna, naturalna woda źródlana i stołowa - woda zawierająca w 1 l od 500 do 1500 mg rozpuszczonych składników mineralnych. 3. Woda wysokozmineralizowana - naturalna woda mineralna i stołowa - woda zawierająca w 1 l powyżej 1500 mg rozpuszczonych składników mineralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dawaj Onyx, jedziemy. Juz mi slinka cieknie na prawdziwa kawke. Uno cappuccino prego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E gelatto per favore... Albo gelatti... mniam, mniam! To co, Milano chyba? Tam kolo Duomo jest galeria, gdzie widzialam najdrozsze i najpiekniejsze buty na swiecie, a ze bylam studentka bez grosza przy duszy, to sie naogladalam ile wlezie :P Do tej pory sni mi sie po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks cos sie tam odzywal, poszlam sprawdzic. Usiadl, patrzy na mnie, oczy zaspane. Moiw: "Am nie, am nie-e". Hehe, akurat sie rozpedzilam, zeby go podkarmiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Franek dzis chyba ma przesilenie tego przeziebienia. Temperatura idzie w gore. Chyba w sama pore poszlam do lekarza . Cos mnie wczoraj tknelo, ze gorzej jest z nim. Cp prawda rano urzadzil mi niespotykanie wczesna pobudke, tak ze sniadanie dostal o 5.30. Owszem, budzil sie ostatnio bo zatkany nos i zle sie czul,ale wracal do spania a tu zonk. Nakarmilam biedaka, pobawilismy sie i ok. 7.00 padl, ja zreszta tez. No i sie obudzilismy po 9.00, ja biegiem do telefonu. Co prawda miejsc juz nie bylo u lekarza,ale babeczka upewnila sie, ze to dla dziecka i czy pilne wiec...za pol godzinki juz wchodzilsmy do gabinetu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez nastawiam na wczesna pobudke, bo Maks dzis zaliczyl nadprogramowa drzemke, wiec kiedy go kladlam spac nie byl zbyt zmeczony. Wiec chyba sie juz bede zbierac do loziaaa... Ja bym wolala z nim dluzej wieczorem posiedziec niz wstawac przed wschodem slonca! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×